Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunosios planuotojos bendrauja toliau!

Sveikos ax.gif

kiek Jus uz pirmokeliu kuprines zadat moket? Viena sausisnuke jau nupirko dukrai kuprine, kainuojancia apie 150 eur blink.gif Man ir 50 eur atrodo daug g.gif Kamilei zadejo kuprine nupirkti mano mama, tai man ramu lotuliukas.gif Bet siaip smalsu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 06 17, 14:32)
Sveikos  ax.gif

kiek Jus uz pirmokeliu kuprines zadat moket? Viena sausisnuke jau nupirko dukrai kuprine, kainuojancia apie 150 eur  blink.gif Man ir 50 eur atrodo daug  g.gif Kamilei zadejo kuprine nupirkti mano mama, tai man ramu  lotuliukas.gif Bet siaip smalsu  biggrin.gif


Dar negalvojau, bet manau, kad 150 eur kosmine kaina, cia dar tokios paieskot gerai reikia, kad surastum. Manau i 50 eur tilpsime, nes gi is patirties zinau, kad panesios atsibos, nores kitos, kam tiek investuot. Ir taip daug islaidu bus kol suruosim pirmokelius i mokykla.
Atsakyti
na, po pernykščio rinkos tyrimo irgi supratau, kad gera kuprinė kainuoja apie 300 lt... bet su 40 proc nuolaida kažkur gausis 60 eurų manau... g.gif va priminėt tai galvoju reik naudotų paieškot - nes gi keičiasi norai ir mados g.gif
Atsakyti
mums užteks paprastos kuprinės. netikiu, kad tokie pinigai kažkokį didelį skirtumą sudaro. Jeigu vaikas prisikraus visokio velnio ir užsimes ant vieno paties, tai ir 100eu nepadės stuburui. Ką jau kalbėt apie tai, kad pirmokus paprastai atveža, tiek tą kuprinę ir nešioja - 100m iki klasės suolo nuo auto sėdynės.
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2015 06 17, 15:39)
mums užteks paprastos kuprinės. netikiu, kad tokie pinigai kažkokį didelį skirtumą sudaro. Jeigu vaikas prisikraus visokio velnio ir užsimes ant vieno paties, tai ir 100eu nepadės stuburui. Ką jau kalbėt apie tai, kad pirmokus paprastai atveža, tiek tą kuprinę ir nešioja - 100m iki klasės suolo nuo auto sėdynės.

na, kalba eina ir apie grožį, ir apie tai kas patinka rolleyes.gif ..aišku, jei nebus pinigų, tai ir už 7-10 eur galima bus nupirkt kažką.... ax.gif Kaip visada - viskas į tai susiveda - visada galima išsisukt pigiau - ir aš ant to ekspertė biggrin.gif Bet kalba eina apie kainą, kokybę ir sumą kurią žadam skirti kuprinei. smile.gif Tai ir rašau, kaip man rodos pagal pernai metų kainas. smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 06 05, 11:35)
Telefonu, manai, nemokes naudotis? Kamile jau seniai moka  biggrin.gif

Kad kazkaip musiskis nelenda prie musu telefonu, tai ir nemoka elgtis, jam geriau kompiuteris..

Kuprinemis dar nesidomejau g.gif
Atsakyti
Del kupriniu, tai mane sokiravo tokios sumos blink.gif Bet pirma kuprine man svarbu atrodo wub.gif Ieskosim grazios, naujos, tik tikrai ne tokios brangios ax.gif

Mes vakar pirma karta vakarieniavom kieme ant pievutes wub.gif Ne pikniko forma, nes pievute dar reta, bet atsinesem staliuka, kedes. Smagu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 06 16, 16:49)
Sveikos  ax.gif

mes jau turim zolytes  wub.gif Tik labai reta kazkodel  unsure.gif Pursliuk, pas Jus irgi is pradziu reta zole buvo?  g.gif

taip buvo reta ir su piktzolems tai as visa vasara kas savaite knibinejau ta savo lopineli, bet pas mane jauciu seklos kazkokios netokios nes ir dabar ta zole pas mane ne kaip kilimas o tokiais kupsteliais ir tikrai neissisakojo iki tiek kiek noreciau tai kogero reikia pirktis man seklos geresnes ir i tarpus seti. Aisku grozio nera bet vaiksciot netrukdo.
Vaikai viens po kito serga tai uzkniso tie biuleteniai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pursliukas: 25 birželio 2015 - 12:58
QUOTE(pursliukas @ 2015 06 25, 13:57)
taip buvo reta ir su piktzolems tai as visa vasara kas savaite knibinejau ta savo lopineli, bet pas mane jauciu seklos kazkokios netokios nes ir dabar ta zole pas mane ne kaip kilimas o tokiais kupsteliais ir tikrai neissisakojo iki tiek kiek noreciau tai kogero reikia pirktis man seklos geresnes ir i tarpus seti. Aisku grozio nera bet vaiksciot netrukdo.
Vaikai viens po kito serga tai uzkniso tie biuleteniai doh.gif


Pas mus irgi piktzoliu nemazai unsure.gif Bet su kaimynu kalbejau, pas ji zole buvo profesionalu seta uz didelius pinigus, tai jis irgi sako, kad ir reta buvo, ir su piktzolem, bet paskui viskas susitvarke. As piktzoles paraviu pries langus, kai netingiu, bet visa teritorija tikrai nespesiu ravet, tai turbut net nevargsiu, kaip augs, taip. Piktzoles, jei nesibado ir graziai nupjautos, irgi grazu biggrin.gif
Uzjauciu del ligu 4u.gif Musiskiai per daug neserga vasara, bet kitaip is proto varo doh.gif Nejauciu as vasaros dziaugsmo visai unsure.gif Gal kad oras toks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ddovilux: 25 birželio 2015 - 14:16
piktžolės iš dalies išnyksta ir nuo pjovimo, dalį išravi. o žolė gi neseniai pasėta nebus šaknų išsivysčius. juk kiekvienas žolės lapelis ne iš atskiros sėklos išdygsta, o susiformuota mini "krūmukas", tuomet ji tampa tanki.
Atsakyti
Sveikos ax.gif
vasarojat visos? Pursliuk, lyg Tu zadejai braskes sodinti i ta plevele juoda? Gal ir painioju, bet buvo kazkokia tokia kalba? g.gif Ar pasiteisina sodinimas i plevele, nereikia vargti ravint? Ar ant tos pleveles galima apdeti mulciu, nupjauta zole ar kazka kita? As noreciau, kad nereiktu ravet, bet kad uogos gultu tiesiai ant tos pleves, nesinori g.gif Mama sako, kad ant pleves jau nebegalima nieko kraut unsure.gif Bet man kazkaip nesmagu atrodo namie braskes nuo kazkokios murzinos pleves rinkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 08 11, 15:39)
Sveikos  ax.gif
vasarojat visos? Pursliuk, lyg Tu zadejai braskes sodinti i ta plevele juoda? Gal ir painioju, bet buvo kazkokia tokia kalba?  g.gif Ar pasiteisina sodinimas i plevele, nereikia vargti ravint? Ar ant tos pleveles galima apdeti mulciu, nupjauta zole ar kazka kita? As noreciau, kad nereiktu ravet, bet kad uogos gultu tiesiai ant tos pleves, nesinori  g.gif Mama sako, kad ant pleves jau nebegalima nieko kraut  unsure.gif Bet man kazkaip nesmagu atrodo namie braskes nuo kazkokios murzinos pleves rinkti  doh.gif

nežinau ar pursliukas sodino - bet aš sodinau biggrin.gif ir man nepatiko.... nepasiteisina dėl vienos priežasties - nėra kaip apkaupti braškės krūmo pavasarį tad šaknys iškyla į paviršių ir iššala dalis po to arba greičiau perdžiūna... gal galims giliau įsodinti pvz. - bet man nepatiko. Geriau normalaiai susodinti o po to užmulčiuoti tiesiog šiaudais pvz... jei jau taip ravėjimo nesinori... bet - hektarų nesodinsi - o paravėt kartais tą savo mini daržą irgi sportas mirksiukas.gif tongue.gif

...beje - darom savaitgalį Salomėjos krikštynas - nieko tokio ypatingo - maža 9 žmonių šventė - bet vis tiek laukiu jau biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydintii: 12 rugpjūčio 2015 - 07:17