Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunosios planuotojos bendrauja toliau!

QUOTE(pursliukas @ 2015 06 03, 15:48)
yra yra

pas mus ir gabaleles zoles mano setas o visa kita kas liko is seniau, bet manoji zole sudygo kuokstais vis tikejaus kad issisakos bet ne velnio kogero sekla sudinos kokybes buvo doh.gif


Pas mus irgi kuokstais bus, nes ir vaiksto radvile ten, ir robertas kai palieja, balos aiskiai seklas isplauna plotais doh.gif Bet atseti gi galima, kur neisdygo ax.gif
Atsakyti

QUOTE(vaidosius @ 2015 05 22, 11:58)
Butu gal ir nieko jeigu ir Taura ikist i ta darzeli  ax.gif  nes jeigu po skirtingus isveziot reiktu plius dar Dziuga palydet i mokykla... Nezinau kiek cia man uztruktu  blink.gif
Mamytes kurios pirmokus siais metais turesit papasakokit kaip ruosiates  bigsmile.gif  ar vedziosit pradzioj juos? Ar paleisit kad patys nueitu?  unsure.gif Gal telefonus pirksit kad susisiekt butu galima? Arbatpinigiu reiks duot vaikui, ane?  g.gif

I kokia mokykla eis?
O i mokykla, manau pradzioj teks vedzioti kol ipras, o paskui paleisim pati eiti, nes mokykla arti, per langus matom, viena gatve reikia pereiti. O va del telefono net nezinau kaip darysim, kazkada galvojau, kad pirmokeliui jau reikes, o dabar nebezinau, kadangi mokykla arti, pradzioj vedziosim, tai gal kol kas neskubesim pirkti, nelabai isivaizduoju ar moketu elgtis su tuo telefonu.. Del arbatpinigiu manau gal nereikes, tikiuosi galima bus nupirkti pietus savaitei ar kiek ten, kad vaikui nereiketu nesiotis pinigu
Atsakyti
QUOTE(smilga** @ 2015 06 05, 00:57)
I kokia mokykla eis?
O i mokykla, manau pradzioj teks vedzioti kol ipras, o paskui paleisim pati eiti, nes mokykla arti, per langus matom, viena gatve reikia pereiti. O va del telefono net nezinau kaip darysim, kazkada galvojau, kad pirmokeliui jau reikes, o dabar nebezinau, kadangi mokykla arti, pradzioj vedziosim, tai gal kol kas neskubesim pirkti, nelabai isivaizduoju ar moketu elgtis su tuo telefonu.. Del arbatpinigiu manau gal nereikes, tikiuosi galima bus nupirkti pietus savaitei ar kiek ten, kad vaikui nereiketu nesiotis pinigu


Telefonu, manai, nemokes naudotis? Kamile jau seniai moka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 06 05, 12:35)
Telefonu, manai, nemokes naudotis? Kamile jau seniai moka  biggrin.gif

mano ir mažasis moka įsijungt fotiką telefone ir piškint smile.gif kitu funkscijų nelabai jam dar reikia, o Vilte tai jau nekalbu ir internetą įsijungia ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pursliukas: 08 birželio 2015 - 15:07
Sveikos ax.gif

Pursliuk, kokia ten pazyma i darzeli reikia nest is tevu darbovietes?

Lady W ir kitos, ar siltnamis yra pirmo butinumo pirkinys? biggrin.gif As zadu sklypo kampe prie tvoros statyt siltnami, o salia jo daryt pakeltas lysves. Galvoju, ar jau man cia butinai kitiem metam reikalaut, kad MB nupirktu siltnami ir salia jo tas lysves deliot, ar palikt tuscia vieta, kur zadu siltnami daryt, aplink deliot lysves, ar isvis kol kas pasidaryt lysves bet kur, o jei kada nuspresiu, kad reikia siltnamio, tada perkelt lysves (tik ar jas lengva perkelt?) ir perplanuot darzus?
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 06 10, 16:04)
Sveikos  ax.gif

Pursliuk, kokia ten pazyma i darzeli reikia nest is tevu darbovietes?

Lady W ir kitos, ar siltnamis yra pirmo butinumo pirkinys?  biggrin.gif As zadu sklypo kampe prie tvoros statyt siltnami, o salia jo daryt pakeltas lysves. Galvoju, ar jau man cia butinai kitiem metam reikalaut, kad MB nupirktu siltnami ir salia jo tas lysves deliot, ar palikt tuscia vieta, kur zadu siltnami daryt, aplink deliot lysves, ar isvis kol kas pasidaryt lysves bet kur, o jei kada nuspresiu, kad reikia siltnamio, tada perkelt lysves (tik ar jas lengva perkelt?) ir perplanuot darzus?

zinok dar negirdejau kokios pazymos reikalauja, o tavo mazoji pteko?
Man dar is darzelio niekas neskambino, o as pati i darzely retai nuvaziuoju pagrinde vyras nuveza ir paima ax.gif
Del siltnamio pagal mane reikia daryt kaip isgalit, gali daryt ir lysves toj vietoj, o kai prisiruosit pasistatysit siltnami. Jei koki paprasta tai manau nera brangus jis isirengt, o jei nori to grazaus polikarbonatinio tai teks investuot mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pursliukas: 10 birželio 2015 - 15:14
QUOTE(pursliukas @ 2015 06 10, 15:11)

Del siltnamio pagal mane reikia daryt kaip isgalit, gali daryt ir lysves toj vietoj, o kai prisiruosit pasistatysit siltnami. Jei koki paprasta tai manau nera brangus jis isirengt, o jei nori to grazaus polikarbonatinio tai teks investuot  mirksiukas.gif

va va - gali palikt vietą, gali ten dabar lysves daryt ir žemę išsidirbt.... jokio skirtumo. smile.gif Jei vėliau statysi gali reikėt lysves performuot nes neįtilps arba nuspręsi didesnį/mažesnį pirkt/statyt. smile.gif
Atsakyti
Patekom, sake ruosti dokumentus. Reikia pazymos is darbo, bet kokios tiksliai - nezinau.
Mes siltnami pirksim polikarbonatini, 3x4 m. Bet is kur pirkt, koki tiksliai...? Taip tingiu sukt galva, ieskot? doh.gif
Atsakyti
kada toks šiltnamis atsipirks? man polikarbonatiniai atrodo per brangūs. Geriau tvorai pinigus sukišt - ji šimtą kartų svarbesnė

aš neturiu ir neskubu. esu visom keturiom už pakeltas lysves ar paprastą daržą. Pavasarį galima agro plėvelės toks baltos peršviečiamos užmest, kad greičiau sudygtų ridikai, salotos.

lauke ir agurkai puikiausiai dera, ir patisonai, o su tinkama priežiūra (pridengt nuo rugpjūčio rasos) ir pomidorai. Pas mane pridera tikrai pakankamai, o aš labai prasta daržininkė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 166cm: 10 birželio 2015 - 19:50
QUOTE(166cm @ 2015 06 10, 20:49)
kada toks šiltnamis atsipirks? man polikarbonatiniai atrodo per brangūs. Geriau tvorai pinigus sukišt  - ji šimtą kartų svarbesnė

aš neturiu ir neskubu. esu visom keturiom už pakeltas lysves ar paprastą daržą. Pavasarį galima agro plėvelės toks baltos peršviečiamos užmest, kad greičiau sudygtų ridikai, salotos.

lauke ir agurkai puikiausiai dera, ir patisonai, o su tinkama priežiūra (pridengt nuo rugpjūčio rasos) ir pomidorai. Pas mane pridera tikrai pakankamai, o aš labai prasta daržininkė.


Niekada neatsipirks biggrin.gif Man tai siltnamiukas atrodo labiau pramogai nei naudai blush2.gif Anksti pavasari, kai lauke dar salta, o ten jau smagu, gali seti ridikus, dziaugtis pirma pavasario darzove. O paskui pasisodinti agurku, pomidoru ir turet vietele, kur pasislepti nuo seimos parelaksuoti lotuliukas.gif As nezadu but didele darzininke, noriu turet darzoviu del smagumo jas auginti, ne del naudos.
Atsakyti
lauko daržovės sveikesnės, nes nesukaupia tiek nitratų smile.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif

mes jau turim zolytes wub.gif Tik labai reta kazkodel unsure.gif Pursliuk, pas Jus irgi is pradziu reta zole buvo? g.gif
Atsakyti