Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunosios planuotojos bendrauja toliau!

QUOTE(166cm @ 2015 05 11, 13:48)
visada atsiranda koks vaikas, kuris išsikrausto arba laukia keliose eilėse. antri ta labai daug šansų patekt
pirmą kartą girdžiu, kad soc. rizikos, o ne remtinumo. Nes čia visai skirtingi dalykai
Absurdiška, kad mūsuose 4vaikiams reikia sukti galvą. "Parama šeimoms" tik tušti žodžiai programose...


Ir keturvaikiams, ir trivaikiams tas pats. Trivaikiai jau yra daugiavaike seima, bet kas is to? Radvile jau 21 vietoj, vis krenta ir krenta zemyn sarase... Jei negaus darzo, niekam ir nepasiskusi, tokia tvarka biggrin.gif Gali nebent vestis i darba, jei neturi kur padet biggrin.gif
Atsakyti
o kaip jie krenta tose eilėse???
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2015 05 14, 14:40)
o kaip jie krenta tose eilėse???


Atsiranda zmoniu su didesnem pirmenybem nei musu - karininku vaiku, viena teva turinciu vaiku ir t.t. Jau per penkias vietas nurkitom unsure.gif
Atsakyti
Teks pamegt man stikliuka kilnot biggrin.gif ko tik nepadarysi del vaiku biggrin.gif

QUOTE(166cm @ 2015 05 11, 12:48)
visada atsiranda koks vaikas, kuris išsikrausto arba laukia keliose eilėse. antri ta labai daug šansų patekt

Tai jei 2 eileje tai pateks ax.gif as taip supratau kad ne uz bruksnio antri, o siaip antri g.gif nieko nereikia kad iskristu g.gif

QUOTE(ddovilux @ 2015 05 14, 15:04)
Atsiranda zmoniu su didesnem pirmenybem nei musu - karininku vaiku, viena teva turinciu vaiku ir t.t. Jau per penkias vietas nurkitom  unsure.gif

O kada pas jus jau galutiniai sarasai bus?
Papildyta:
QUOTE(ddovilux @ 2015 05 13, 19:30)
Gali nebent vestis i darba, jei neturi kur padet  biggrin.gif

Taigi pas Simasiu vesit jeigu nepateks lotuliukas.gif pries tai pas Zuoka visi zadejo atvest nepatekusius vaikus, dabar jau Simasius vilnieciu aukle lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2015 05 15, 13:09)
Teks pamegt man stikliuka kilnot  biggrin.gif  ko tik nepadarysi del vaiku  biggrin.gif
Tai jei 2 eileje tai pateks  ax.gif  as taip supratau kad ne uz bruksnio antri, o siaip antri  g.gif  nieko nereikia kad iskristu  g.gif
O kada pas jus jau galutiniai sarasai bus?
Papildyta:

Taigi pas Simasiu vesit jeigu nepateks  lotuliukas.gif  pries tai pas Zuoka visi zadejo atvest nepatekusius vaikus, dabar jau Simasius vilnieciu aukle  lotuliukas.gif


Galutiniai sarasai gal liepos men g.gif

LadyW, skaitinejau siankat Tavo bloga apie sodus ir supratau, kad as turbut dar nepribrendus gelynams biggrin.gif Mes dar tik kuriam pagrinda, ant kurio galima butu grozi kurti ir siemet man turbut to ir uzteks biggrin.gif Pasisodinom braskiu prie namo, dar susikalsim pakeltas lysves palei tvota ir zemuogiu sodinsim, saulegrazu, pomidoru, rudeni galvoju kelias kolonines obelis pasisodinti. O kur ir kokius gelynus planuot, mano galvoj jokiu minciu nera g.gif . Kita vertus, jei dabar tik darzu prisidarysiu, o po poros metu grozio noresiu, bus sunku sugalvot, kaip ta grozi isgauti biggrin.gif g.gif Tai gal bandyt dabar gimdyt minti apie gelynus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 05 18, 09:27)
Galutiniai sarasai gal liepos men g.gif

LadyW, skaitinejau siankat Tavo bloga apie sodus ir supratau, kad as turbut dar nepribrendus gelynams  biggrin.gif Mes dar tik kuriam pagrinda, ant kurio galima butu grozi kurti ir siemet man turbut to ir uzteks  biggrin.gif Pasisodinom braskiu prie namo, dar susikalsim pakeltas lysves palei tvota ir zemuogiu sodinsim, saulegrazu, pomidoru, rudeni galvoju kelias kolonines obelis pasisodinti. O kur ir kokius gelynus planuot, mano galvoj jokiu minciu nera  g.gif . Kita vertus, jei dabar tik darzu prisidarysiu, o po poros metu grozio noresiu, bus sunku sugalvot, kaip ta grozi isgauti  biggrin.gif  g.gif Tai gal bandyt dabar gimdyt minti apie gelynus?  g.gif

dėl planavimo - tai jau dabar planuoti turi kur būtent bus gėlynai smile.gif - obelų ten ir nesodinsi - tai irgi jau planavimas biggrin.gif - o ar spėsi juos ir apipavidalinti kažkaip šiais metais - tai čia kitas klausimas. smile.gif per galvą neperlipsi su trim vaikais - bet gi matai-žinai kur norėtųsi kažkokios gėlių zonos - visi dažniausiai mato -tik sako kad "nieko aš nežinau" biggrin.gif 4u.gif pradėk nuo to smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydintii: 18 gegužės 2015 - 09:52
QUOTE(Žydintii @ 2015 05 18, 10:51)
dėl planavimo - tai jau dabar planuoti turi kur būtent bus gėlynai smile.gif - obelų ten ir nesodinsi - tai irgi jau planavimas  biggrin.gif - o ar spėsi juos ir apipavidalinti kažkaip šiais metais - tai čia kitas klausimas. smile.gif per galvą  neperlipsi su trim vaikais - bet gi matai-žinai kur norėtųsi kažkokios gėlių zonos - visi dažniausiai mato -tik sako kad "nieko aš nežinau" biggrin.gif  4u.gif pradėk nuo to smile.gif


As GAL noreciau prie kelio palei visa kelio krasta apsodinti kazkokiu geliu, lapuociu ir t.t. eile. Bet zinant, kiek kainuoja iskart toki kieki vienodu geliu supirkti, praeina noras doh.gif Dar prie namo kampo kur slaitukas yra zadu alpinariuma kazkada pasidaryt, bet tikrai ne siemet. O apacioj palei tvora galvoju pakeltas lysves daryti, tik nezinau, ar istisai per visa tvoros ilgi, ar gabaliukais (darzam iseitu 12 m ilgio 50-60 cm plocio). Gal as ryt pafotkinsiu ir pademonstruosiu Jusu visu teismui savo kemsynus bigsmile.gif Nors mano sirdis jau dziaugiasi, nes po truputi judam i graziaja puse wub.gif
p.s. o gal imanoma vien dekoratyviais viska apsodinti, kad butu ir naudinga, ir grazu? Pvz, esu girdejus, kad yra serbentas ant kamieno su sidabriniais lapais bigsmile.gif Gal ir daugiau tokiu stebuklu yra?
Atsakyti
Doviliuk, kol nėra daug laiko ir meilės daržams, rekomenduoju sodint daugiametes gėles: flioksai, ramunės, irisai yra atsparūs, gerokai aukštesni ir stipresni už visokes žoles. Būna dar tokie geltoni senoviški jurginai - neužmušami - žiemoja lauke, žydi nors ir džiunglėse.

Parašyk sm, kad ieškai už šokoladą tokio gėrio, ir atsiras, kas pasidalins. Pati jeigu jau turėčiau, tai duočiau, bet kol kas neturiu. Sodininkės išmetinėja, kai daugiametės gėlės išsiplečia. Man šios išvardytos rūšys labai patiko, nes žydėjo be didelių rūpesčių tiesiog pievoj

Gal nori alyvų? turiu baltų, pilnavidurių retesnės veislės alyvinių ir bordinę turiu, ir paprastą senovišką. Tokių 3-4 vieną kitos pasisodinus gegužę turėtum didelį grožį be didelių rūpesčių

Dar galiu pasidalint atspariom gerai žiemojančiom rožėm - geros tuo, kad nereikia niekaip žiemą pridengti. Mėgstu tokias gėles.

Žodžiu, jei tau Kaunas bus pakeliui, galiu pasidalint. Tiesa, turiudar laisvų tujų. Ne stulpinių. Dar kamsio vijoklio turiu nors vežimu vežk...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 166cm: 18 gegužės 2015 - 22:09
QUOTE(166cm @ 2015 05 18, 23:08)
Doviliuk, kol nėra daug laiko ir meilės daržams, rekomenduoju sodint daugiametes gėles: flioksai, ramunės, irisai yra atsparūs, gerokai aukštesni ir stipresni už visokes žoles. Būna dar tokie geltoni senoviški jurginai - neužmušami - žiemoja lauke, žydi nors ir džiunglėse.

Parašyk sm, kad ieškai už šokoladą tokio gėrio, ir atsiras, kas pasidalins. Pati jeigu jau turėčiau, tai duočiau, bet kol kas neturiu. Sodininkės išmetinėja, kai daugiametės gėlės išsiplečia. Man šios išvardytos rūšys labai patiko, nes žydėjo be didelių rūpesčių tiesiog pievoj

Gal nori alyvų? turiu baltų, pilnavidurių retesnės veislės alyvinių ir bordinę turiu, ir paprastą senovišką. Tokių 3-4 vieną kitos pasisodinus gegužę turėtum didelį grožį be didelių rūpesčių

Dar galiu pasidalint atspariom gerai žiemojančiom rožėm - geros tuo, kad nereikia niekaip žiemą pridengti. Mėgstu tokias gėles.

Žodžiu, jei tau Kaunas bus pakeliui, galiu pasidalint. Tiesa, turiudar laisvų tujų. Ne stulpinių. Dar kamsio vijoklio turiu nors vežimu vežk...


As labai noriu alyvu bigsmile.gif mes irgi dabar aplinka tvarkomes, issilyginom sklypa, tuoj sesim zole ir sodinsim ka nors grazaus ir valgomo rolleyes.gif bet prasta is manes sodininke, tai man alyvos butu pats tas pradziai. dar labai noriu geltonu ramuniu, jos tokios neuzmusamos atrodo, pas kaimynus auga, tai nuo pavasario iki pat rudens zydi.
Atsakyti
tai be problemų, tik šiaip jau rudenį, pavasarį geriau persodint. Važiuosiu į sodą šįmėn, tai pasiknisiu gėlių, alyvų taip pat.
Atsakyti
As galeciau paimt bet kada po birzelio pirmos, skolinga neliksiu smile.gif Jei parsivesi koki alyvu kruma, rasyk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2015 05 18, 23:08)
Doviliuk, kol nėra daug laiko ir meilės daržams, rekomenduoju sodint daugiametes gėles: flioksai, ramunės, irisai yra atsparūs, gerokai aukštesni ir stipresni už visokes žoles. Būna dar tokie geltoni senoviški jurginai - neužmušami - žiemoja lauke, žydi nors ir džiunglėse.

Parašyk sm, kad ieškai už šokoladą tokio gėrio, ir atsiras, kas pasidalins. Pati jeigu jau turėčiau, tai duočiau, bet kol kas neturiu. Sodininkės išmetinėja, kai daugiametės gėlės išsiplečia. Man šios išvardytos rūšys labai patiko, nes žydėjo be didelių rūpesčių tiesiog pievoj

Gal nori alyvų? turiu baltų, pilnavidurių retesnės veislės alyvinių ir bordinę turiu, ir paprastą senovišką. Tokių 3-4 vieną kitos pasisodinus gegužę turėtum didelį grožį be didelių rūpesčių

Dar galiu pasidalint atspariom gerai žiemojančiom rožėm - geros tuo, kad nereikia niekaip žiemą pridengti. Mėgstu tokias gėles.

Žodžiu, jei tau Kaunas bus pakeliui, galiu pasidalint. Tiesa, turiudar laisvų tujų. Ne stulpinių. Dar kamsio vijoklio turiu nors vežimu vežk...


Aciu uz info apie geles bigsmile.gif Man truksta supratimo sitoj vietoj kazkodel blush2.gif O is Taves tai, ka siulai, butu galima paimti veliau, vasaros pabaigoj, ar tik dabar? Mes dar zemiu neatsiveze, birzelio men tik bus, paskui kol issilyginsim... Gal vasaros pabaigoj tureciau aiskesne minti, ko noriu ir kur ax.gif
Atsakyti