Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunosios planuotojos bendrauja toliau!

jau vemiu retai. tik nepailsėjus. šeštadienį buvo toks stresinis paskutinis egzas sesijoj, tai iš ryto vėmiau, alpau, sienas ramsčiau. Galvojau nugriūsiu berašydama, o vis tiek 9 ištempiau biggrin.gif o šiaip jau nevemiu. svarbu, nepervargti

pilvukas seniai matosi. mane "išrišo" jau 9-10sav. Ir jaučiu judesius jau kuris laikas. Kaip ir su Ona anksti. matyt dėl to, kad pilvo preso raumenys pas mane neegzistuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2016 01 18, 19:47)
DOVILIUK su pirma darbo diena  bigsmile.gif  kaip sekesi?  bigsmile.gif

166 KAIP  nestuke.gif ? pilvukas auga? jau matosi gal kazkiek?  wub.gif  kaip savijauta?  4u.gif


Sveikos ax.gif

aciu 4u.gif Darbo nedaug, kolegos visi labai labai draugiski wub.gif Tik vakarais namie kosmaras doh.gif Keliames ziauriai anksti, vedam i preailginta grupe, tai patys nedamiegoje, pavarge, vsuirze, vaikai zviegia, suo myza kur papuola po milijona kartu doh.gif Darbbe viskas kaip ir ok, bet siaip nuovargis didziulis unsure.gif Namie baisi betvarke doh.gif Tikiuosi, isivaziuosim I kazkoki ritma ir bus lengviau siek tiek ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ddovilux: 23 sausio 2016 - 22:22
QUOTE(ddovilux @ 2016 01 23, 23:19)
Sveikos  ax.gif

aciu  4u.gif Darbo nedaug, kolegos visi labai labai draugiski  wub.gif Tik vakarais namie kosmaras  doh.gif Keliames ziauriai anksti, vedam i preailginta grupe, tai patys nedamiegoje, pavarge, vsuirze, vaikai zviegia, suo myza kur papuola po milijona kartu  doh.gif Darbbe viskas kaip ir ok, bet siaip nuovargis didziulis  unsure.gif Namie baisi betvarke  doh.gif Tikiuosi, isivaziuosim I kazkoki ritma ir  bus lengviau siek tiek  ax.gif

Viskas susitvarkis console.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2016 01 23, 22:19)
Sveikos  ax.gif

aciu  4u.gif Darbo nedaug, kolegos visi labai labai draugiski  wub.gif Tik vakarais namie kosmaras  doh.gif Keliames ziauriai anksti, vedam i preailginta grupe, tai patys nedamiegoje, pavarge, vsuirze, vaikai zviegia, suo myza kur papuola po milijona kartu  doh.gif Darbbe viskas kaip ir ok, bet siaip nuovargis didziulis  unsure.gif Namie baisi betvarke  doh.gif Tikiuosi, isivaziuosim I kazkoki ritma ir  bus lengviau siek tiek  ax.gif

sunkus tas ritmas... na bet susitaikyt reikia, kad jau kitaip viskas ir tiek. Aišku tas šuniukas tai dadeda irzulio irgi - bet - matyt toks etapas dabar 4u.gif 4u.gif 4u.gif viskas praeina susitvarko mirksiukas.gif galvok apie du mamadienius, kurie priklauso - būsi namie viena thumbup.gif (bent kartą patariu taip padaryt - man kaip kosmosas koks buvo, kai viena be vaikų namie buvau pirmus mamadinius biggrin.gif )

o į darbą pati vairuoji? ax.gif
Atsakyti
kada myža šuniukas? kiek jam dabar? turi išaugti tą laiką. šiaip kambarinius narvus tam ir naudoja - kad kentėtų, nes bent jau augesni šunys nesysioja sau po kojomis, todėl išvykstant juos palieka toj mažoj erdvėj - ugdo valią.
Atsakyti
QUOTE(Žydintii @ 2016 01 25, 10:09)
sunkus tas ritmas... na bet susitaikyt reikia, kad jau kitaip viskas ir tiek. Aišku tas šuniukas tai dadeda irzulio irgi - bet - matyt toks etapas dabar 4u.gif  4u.gif  4u.gif  viskas praeina susitvarko mirksiukas.gif galvok apie du mamadienius, kurie priklauso - būsi namie viena thumbup.gif (bent kartą patariu taip padaryt - man kaip kosmosas koks buvo, kai viena be vaikų namie buvau pirmus mamadinius biggrin.gif )

o į darbą pati vairuoji? ax.gif


MB nuveza, paskui pats vaziuoja i darba, netoli musu darbovietes, tai neverta dviem masinom vazinet.

QUOTE(166cm @ 2016 01 26, 16:05)
kada myža šuniukas? kiek jam dabar? turi išaugti tą laiką. šiaip kambarinius narvus tam ir naudoja - kad kentėtų, nes bent jau augesni šunys nesysioja sau po kojomis, todėl išvykstant juos palieka toj mažoj erdvėj - ugdo valią.


Rodos, truputi susitvarke reikalai ax.gif Pasigooglinau, kaip teisingai mokinti, gal tas turejo itakos ax.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif
kaip gyvenat? mes jau visai neblogai i ritma isivaziavom ax.gif

166 cm, kaip Tavo pilvukas? Gal jau zinot, ko laukiat? bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2016 02 12, 21:33)
166 cm, kaip Tavo pilvukas? Gal jau zinot, ko laukiat?  bigsmile.gif

ir man baisiai idomu biggrin.gif kada echo? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidosius: 14 vasario 2016 - 18:17
siandien echo buvo. akivaizdu, bet neitiketina basketball.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ot naujiena savaitgaliui!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dar pataikiau pasitikrint prieš išeidama iš darbo. biggrin.gif

Nu džiugu wub.gif , aišku ir taip džiugų būtų blush2.gif - bet na vis tiek tas toks kirminukas yra kad labiau mėlyyynų žinių norėjosi wub.gif wub.gif blush2.gif blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif

SVEIKINUUU!!! 4u.gif Tai jau matosi tikrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2016 02 19, 15:07)
siandien echo buvo. akivaizdu, bet neitiketina basketball.gif


Uhuu!!! Sveikinu! Ir ypac sveikinu tetuka! Kad ir kaip myletu teveliai mergaites savo "reikalais" ir hobiu uzsiimt kartu vedasi berniukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2016 02 19, 19:53)
Uhuu!!! Sveikinu! Ir ypac sveikinu tetuka! Kad ir kaip myletu teveliai mergaites savo "reikalais"   ir hobiu uzsiimt kartu vedasi berniukus smile.gif

pas mus tai pasitvirtino tiesa, kad vyrams reikia berniuku, bet mergaites po to jie labiau myli smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydintii: 21 vasario 2016 - 20:01