Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunosios planuotojos bendrauja toliau!

QUOTE(Žydintii @ 2015 11 19, 14:47)
aaa... tai galiu per langus pamojuot  biggrin.gif

mano langai i konstitucijos prospekta, o tu kelintam aukste? hanery?
Atsakyti
QUOTE(pursliukas @ 2015 11 19, 13:48)
mano langai i konstitucijos prospekta, o tu kelintam aukste? hanery?

aha - 16 a. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydintii @ 2015 11 19, 15:13)
aha - 16 a. smile.gif


Kaip faina wub.gif Kazkada ten audita atlikinejom, gal 17 a g.gif Vaizdai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif
seniai bebuvau uzsukus blush2.gif sveikinu DOVILIUKA susiradus nauja darba thumbup.gif tik nesupratau kur tiksliau isidarbinai g.gif as ir pati pries 1,5 men isidarbinau i valstybes tarnyba. po iiiilllgguuu metu motinystes atostogu. tik beda kad darzelio dvynukai vis dar negavo verysad.gif

QUOTE(166cm @ 2015 11 09, 17:36)
še jums intrigą, moterys:

II


penktadienį pasižiūrėjau į NT per dieną kokius 30, ar tikrai matau, ką matau. dabar jau tikiu. laimingi su vyru kaip geležėlę radę, nors visai netyčia.

WOW WOW WOW !!! bigsmile.gif cia tai staigmenele thumbup.gif wub.gif sveikinu clap.gif
nebijai kad ten ne tik ketvirtas bet ir penktas iskart isisuko? tongue.gif ar cia tik man tokia paranoja po paskutinio nestumo? doh.gif lotuliukas.gif
tikrai tik prietaras kad dabar tik penktas galetu but berniukas schmoll.gif pazystu seima kur po tryju berniuku mergyte gime ir cia SM atvirkscia varijanta kai po triju mergyciu berniukas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2015 11 29, 16:32)
sveikos merginos  4u.gif
seniai bebuvau uzsukus  blush2.gif sveikinu DOVILIUKA susiradus nauja darba  thumbup.gif tik nesupratau kur tiksliau isidarbinai  g.gif  as ir pati pries 1,5 men isidarbinau i valstybes tarnyba. po iiiilllgguuu metu motinystes atostogu. tik beda kad darzelio dvynukai vis dar negavo  verysad.gif
WOW WOW WOW !!! bigsmile.gif cia tai staigmenele  thumbup.gif  wub.gif sveikinu  clap.gif
nebijai kad ten ne tik ketvirtas bet ir penktas iskart isisuko?  tongue.gif  ar cia tik man tokia paranoja po paskutinio nestumo?  doh.gif  lotuliukas.gif
tikrai tik prietaras kad dabar tik penktas galetu but berniukas  schmoll.gif  pazystu  seima kur po tryju berniuku mergyte gime ir cia SM atvirkscia varijanta kai po triju mergyciu berniukas  cool.gif


O tai kur dvynukai, jei darzelio negavot? Aukle radot ar mociute turit?
Kaip Tau darbe sekas?
Sako, daugiavaikem seimom po trecio vaiko nebesvarbu, kiek dar bus vaiku lotuliukas.gif Tai ar ketvirtas, ar ir penktas, koks skirtumas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 11 30, 16:32)
O tai kur dvynukai, jei darzelio negavot? Aukle radot ar mociute turit?
Kaip Tau darbe sekas?
Sako, daugiavaikem seimom po trecio vaiko nebesvarbu, kiek dar bus vaiku  lotuliukas.gif Tai ar ketvirtas, ar ir penktas, koks skirtumas?  biggrin.gif

vyras su dvynukais buna (arba su visais keturiais jei savaitgalis) kol as dirbu ax.gif pas mene grafikas idomus toks - viena para i dienine pamaina, sekancia i naktine, tada para laisva, po to vel viena dienine kita naktine ir tada trys laisvos ax.gif pakaitom dirbam, pakaitom vaikus ziurim cool.gif
aukles bijojau ieskot. kazkodel isivaizdavau kad vos pasakysiu kad reikes dvynukus ziuret tai ta pacia akimirka apsisuks ir pabegs lotuliukas.gif mociute/senelis dirbantys. o i privatu darza isleist du vaikus tai oho kokia sumele susidaro... blink.gif zodziu sukames kolkas kaip iseina ir laukiam kada jau i darza pakvies ax.gif
sunkoka buvo pradziai aplamai prie minties kad griztu i darbo rinka priprast kai tiek metu prie vaiku auginimo ipratus buvau doh.gif
nu idomu ka 166cm pasakys sita tema. ar tikrai jai nesvarbu 4 bus ar 5 biggrin.gif
Atsakyti
oi, dvynių nenorėčiau. jau ir šiaip daug vargo bus. man euforija baigėsi, žliumbiau kurį laiką, dabar gal ir vėl geriau, bet sienos namie apvemtos, nič nieko nedarau dėl savo studijų, nejudu į priekį. man kažkokia koma. nežinau, kas bus su mokslais. pasigadinau planus.

dar suėdė mane poliklinikoj, kai neplanuotai apsilankiau dėl pažymų dukroms, nes nežinojau, ar Adelę vest, ar ne. pralaukiau valandą, visus vaikus priėmė, tada jau maniškės nusikalę, o ateina kita mama. Tai iškniso protą seselė "kaip jūs jaustumėtės, jei ateitumėt laiku, o prieš jus su trim vaikais???", nors pačios pasiūlė laukt...

paskui darbo biržoj ėdė ir ėda, nes išleidus į darželį nukulniavau, kol nebuvau nėščia. Galvoju, vis bus nauda, jeigu atsiras darbas kultūrnamyje ar dailės mokykloj, duos žinią. Nenorėjau praleist progos. Tai kiekvieną mielą kartą man ėda protą, kad nėra čia ko man tikėtis, ką aš galiu dirbt su trim vaikais, vaikai maži,. kas čia mane priims. Tai kai laukiesi ketvirto, išvis pasijunti palaidota - amžinai sėdėsiu namie ir niekad nedirbsiu.
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2015 12 02, 22:55)
oi, dvynių nenorėčiau. jau ir šiaip daug vargo bus. man euforija baigėsi, žliumbiau kurį laiką, dabar gal ir vėl geriau, bet sienos namie apvemtos, nič nieko nedarau dėl savo studijų, nejudu į priekį. man kažkokia koma. nežinau, kas bus su mokslais. pasigadinau planus.

dar suėdė mane poliklinikoj, kai neplanuotai apsilankiau dėl pažymų dukroms, nes nežinojau, ar Adelę vest, ar ne. pralaukiau valandą, visus vaikus priėmė, tada jau maniškės nusikalę, o ateina kita mama. Tai iškniso protą seselė "kaip jūs jaustumėtės, jei ateitumėt laiku, o prieš jus su trim vaikais???", nors pačios pasiūlė laukt...

paskui darbo biržoj ėdė ir ėda, nes išleidus į darželį nukulniavau, kol nebuvau nėščia. Galvoju, vis bus nauda, jeigu atsiras darbas kultūrnamyje ar dailės mokykloj, duos žinią. Nenorėjau praleist progos. Tai kiekvieną mielą kartą man ėda protą, kad nėra čia ko man tikėtis, ką aš galiu dirbt su trim vaikais, vaikai maži,. kas čia mane priims. Tai kai laukiesi ketvirto, išvis pasijunti palaidota - amžinai sėdėsiu namie ir niekad nedirbsiu.

4u.gif 4u.gif te 4u.gif

Lygiuokis į Austėją Lansbergienę biggrin.gif mirksiukas.gif jei paguos - žinok aš kai dabar pagalvoju, va išsimiegu jau ir pan.... tai gal ir būtų gerai va trečias į kompanija - o tau ketvirtas - ir tada jau savas gyvenimas - nes jis tikrai grįžta - o naujai pasirįžti nėštumui tikrai daug sunkiau....

Kitos nė vieno vaiko tokių metų neturi tai tau iš viso viskas prieš akis. smile.gif smile.gif Kažkada ateina laikas daryti tą šeimos tarpą...

O tavieji ar tavosios - jau bus dideli. Tas kitų požiūris tai tegu einą į - WC biggrin.gif Mano mama iš viso sugeba irgi karatis taip skelt - kad "na kam tie vaikai iš viso - va kaip smagu šuniukai pasitinka kaskartą..." doh.gif O jei apie trečią pasakyčiau kažką - iš viso sakytų durniai....

Bet žinokit kuo toliau tuo labaiu jaučiu kad noriu globoti, o ne nestuke.gif g.gif Kažkaip tas mažas vaikas man... gal dar nepailsėjau pakankamai - noriu globoti vaiką jau kokių 5-6 metų. Na bet čia po kokių gerų metų gal imsimės realizavimo. smile.gif
Atsakyti
su globa susiję daug kitų iššūkių, dažnai sudėtingesnių nei kūdikių sauskelnės. Man atrodo, svarbu, kad globojamas vaikas nebūtų bendraamžis saviems, nes tikrai neretai būna agresijos atvejų (sakau atvirai su visa meile beglobiams vaikams, normalu, kad taip būna), o kai skriaustų savą vaiką, gali rimtų abejonių kilti. Reikia ypatingo pasišventimo be jokio savanaudiškumo.

Graudu, kai įtėvių lūkesčiai nerealūs, tarkim, kad vaikas gerai mokysis ir taps kokiu gydytoju. Kaip aš sakau, jei ne kriminalinis nusikaltėlis, tai jau labai gerai.

ech, prieš kelis metus vaikų namuose tokią vyresnę mergaitę mačiau.... kaip angelas, rimtai, tokio šviesaus veido.

Ir vis tiek smagu, kad aplink nemažai žmonių bent jau apie tai svarsto
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2015 12 03, 14:33)
su globa susiję daug kitų iššūkių, dažnai sudėtingesnių nei kūdikių sauskelnės. Man atrodo, svarbu, kad globojamas vaikas nebūtų bendraamžis saviems, nes tikrai neretai būna agresijos atvejų (sakau atvirai su visa meile beglobiams vaikams, normalu, kad taip būna), o kai skriaustų savą vaiką, gali rimtų abejonių kilti. Reikia ypatingo pasišventimo be jokio savanaudiškumo.

Graudu, kai įtėvių lūkesčiai nerealūs, tarkim, kad vaikas gerai mokysis ir taps kokiu gydytoju. Kaip aš sakau, jei ne kriminalinis nusikaltėlis, tai jau labai gerai.

ech, prieš kelis metus vaikų namuose tokią vyresnę mergaitę mačiau.... kaip angelas, rimtai, tokio šviesaus veido.

Ir vis tiek smagu, kad aplink nemažai žmonių bent jau apie tai svarsto

nu jau - nenuvertink mano įsigilinimo biggrin.gif 4u.gif Žinau kad sunkiau, tikrai sunkiau - bet man tai priimtiniau - kaip čia pasakyt - jaučiu - kad turėsiu taip padaryt, kad taip turi būti kažkodėl... - tikiuosi kad tas pajautimas niekur nedings. smile.gif

O kaip mane nervina, kai visas globotinių nesėkmes nurašo "genams" unsure.gif - o kai savus augina ir gaunasi ne kas - tai tada ne genai kalti.... o pats "blogus kelius pasirinko"...

Žiūrėsim. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydintii: 03 gruodžio 2015 - 15:31
oi ne...ne genams


psichologiškai šie vaikai pažeidžiami nuo gimimo ir dar anksčiau. dažniausiai ir neurologiškai dėl alkoholio. vaisiaus alkoholinio sindromo gali ir nesimatyti, bet nuo alkoholio pažeidžiama galimybė gerai mokytis, koncentruoti dėmesį ir kt.

kaip sakoma tikėkis geriausio, ruoškis blogiausiam. man pačiai čia svajonė number1, dėl religinių ir kt. įsitikinimų, požiūrio išvis į žmogaus pareigas šitam sviete. Laiko tikrai turiu, bet vaikų kiekis tai vis atitolina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2015 12 02, 23:55)
oi, dvynių nenorėčiau. jau ir šiaip daug vargo bus. man euforija baigėsi, žliumbiau kurį laiką, dabar gal ir vėl geriau, bet sienos namie apvemtos, nič nieko nedarau dėl savo studijų, nejudu į priekį. man kažkokia koma. nežinau, kas bus su mokslais. pasigadinau planus.

dar suėdė mane poliklinikoj, kai neplanuotai apsilankiau dėl pažymų dukroms, nes nežinojau, ar Adelę vest, ar ne. pralaukiau valandą, visus vaikus priėmė, tada jau maniškės nusikalę, o ateina kita mama. Tai iškniso protą seselė "kaip jūs jaustumėtės, jei ateitumėt laiku, o prieš jus su trim vaikais???", nors pačios pasiūlė laukt...

paskui darbo biržoj ėdė ir ėda, nes išleidus į darželį nukulniavau, kol nebuvau nėščia. Galvoju, vis bus nauda, jeigu atsiras darbas kultūrnamyje ar dailės mokykloj, duos žinią. Nenorėjau praleist progos. Tai kiekvieną mielą kartą man ėda protą, kad nėra čia ko man tikėtis, ką aš galiu dirbt su trim vaikais, vaikai maži,. kas čia mane priims. Tai kai laukiesi ketvirto, išvis pasijunti palaidota - amžinai sėdėsiu namie ir niekad nedirbsiu.


Viskas bus ok su tais mokslais irnesakyk.gif 4u.gif

Del poliklinikos, uzjauciu 4u.gif Musu sesute labai graziai visus tokius atvejus isdeliodavo ir niekas nesijausdavo nuskriaustas. O cia tik supriesina pacientus, jokios pagarbos valanda pralaukusiems vaikams doh.gif
Del birzos, tai cia jau diskriminacija blink.gif Kai privati firma taip kalba, dar suprantu, bet kai valstybines institucijos atsvovai sitaip blink.gif Net jei tiesiai nepasako, o uzuominom duoda ta suprasti, vis tiek elgiasi nederamai mad.gif Noreciau tas biurokratines tetas pamokyt bendravimo kulturos ir pagarbos kiekvienam zmogui... Kita karta nuejus turek omeny, kad ne Tu esi nieko verta darbuotoja, o jie netinkamai dirba savo darba 4u.gif
Atsakyti