Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunosios planuotojos bendrauja toliau!

QUOTE(pursliukas @ 2015 11 18, 09:00)
cha ir as dabar tokiuose apmastymuose ar tik nereikia man labai pasisviesint plauku, kad dazysiu tai faktas bet kiek labai dar svarstau biggrin.gif jei nepatiks juk galesi persidazyt ax.gif  mirksiukas.gif


Jei noras yra, tai ir sviesink drinks_cheers.gif Persidazyt galesiu, bet pinigu gaila bus, nes dvigubas dazymas kirpykloj nemazai kainuoja biggrin.gif

QUOTE(Žydintii @ 2015 11 18, 09:40)
o aš į kirpyklą pagaliau šiandien einu...pasitrumpint noriu, bet kad dar susirišti galima būtų jei nepatiks. biggrin.gif


Negaila plauku? ax.gif As jei turecciau ilgus grazius plaukus, dabar jau nekirpciau, galeciau biggrin.gif
Atsakyti
nu jau - ko gailėt. smile.gif tau pvz trumpi labai tinka - tiko - nebežinau kaip atrodai biggrin.gif Bet aš noriu kuo paprasčiau prižiūrimo kirpimo, nes tikrai tingiu džiovintuvu džiovint ir tiesint ar pan.... priemonių galiu panaudot, kad plaukai gražiau kristų ar pan. - visa kita ne man. Tai gal ir grįšiu tik pakarpyta čiut. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydintii: 18 lapkričio 2015 - 14:10
QUOTE(Žydintii @ 2015 11 18, 15:09)
nu jau - ko gailėt.  smile.gif tau pvz trumpi labai tinka - tiko - nebežinau kaip atrodai biggrin.gif Bet aš noriu kuo paprasčiau prižiūrimo kirpimo, nes tikrai tingiu džiovintuvu džiovint ir tiesint ar pan.... priemonių galiu panaudot, kad plaukai gražiau kristų ar pan. - visa kita ne man. Tai gal ir grįšiu tik pakarpyta čiut. biggrin.gif

Liuks kirpimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pursliukas @ 2015 11 19, 08:16)
Liuks kirpimas thumbup.gif

brunette.gif aham biggrin.gif tongue.gif ..žiūrėsiu kaip tvarkytis seksis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydintii @ 2015 11 18, 15:09)
nu jau - ko gailėt.  smile.gif tau pvz trumpi labai tinka - tiko - nebežinau kaip atrodai biggrin.gif Bet aš noriu kuo paprasčiau prižiūrimo kirpimo, nes tikrai tingiu džiovintuvu džiovint ir tiesint ar pan.... priemonių galiu panaudot, kad plaukai gražiau kristų ar pan. - visa kita ne man. Tai gal ir grįšiu tik pakarpyta čiut. biggrin.gif


Gražiai atrodai thumbup.gif Bet čia tai tu klysti, kad trumpus plaukus bus lengviau priziuret. As kai nusikirpau, tai ir prasidejo... Anksciau ilgus tai tik isplauni ir sugula jie daugiau maziau normaliai, o trumpus tai po kiekvieno plovimo turiu butinai issidziovint dziovintuvu, uzriest, kad graziai guletu. Zodziu prieziuros daugiau tai faktas.
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2015 11 19, 10:06)
Gražiai atrodai  thumbup.gif Bet čia tai tu klysti, kad trumpus plaukus bus lengviau priziuret. As kai nusikirpau, tai ir prasidejo... Anksciau ilgus tai tik isplauni ir sugula jie daugiau maziau normaliai, o trumpus tai po kiekvieno plovimo turiu butinai issidziovint dziovintuvu, uzriest, kad graziai guletu. Zodziu prieziuros daugiau tai faktas.

tai aš ir nesakau kad mažaiu - aišku kad daugiau!!! biggrin.gif tik prašiau taip karpyti, kad kuo mažiau reiktų kokių rietimų pūtimų ir pan.... smile.gif šiandien plausiu - žiūrėism kas bus bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Žydinti, gražiai atrodai thumbup.gif O kaip su džiovinimu? bigsmile.gif

O man teko atšaukti kirpėją, nes Radvilė susirgo doh.gif Nukėliau savaitei, tikiuosi, bus sveika ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 11 19, 11:06)
Žydinti, gražiai atrodai  thumbup.gif O kaip su džiovinimu?  bigsmile.gif

O man teko atšaukti kirpėją, nes Radvilė susirgo  doh.gif Nukėliau savaitei, tikiuosi,  bus sveika  ax.gif

asš galva plaunu kas antrą dieną cool.gif va šiandien žinosim kaip ten su tuo džiovinimu... tik pagalvbojau pliusas tas kad trumpi greičiau išdžiūna... gal visais ir džiovinsiuos.. mastau.gif flirt.gif biggrin.gif

beje, pursliuk, čia tave sutikau, ane biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydintii @ 2015 11 19, 13:15)
asš galva plaunu kas antrą dieną cool.gif va šiandien žinosim kaip ten su tuo džiovinimu... tik pagalvbojau pliusas tas kad trumpi greičiau išdžiūna... gal visais ir džiovinsiuos.. mastau.gif  flirt.gif  biggrin.gif

beje, pursliuk, čia tave sutikau, ane biggrin.gif  lotuliukas.gif

taip mane ax.gif as jau anakart paziurejus tavo nuotraukas pagalvojau ar tik tu ne kazkur kaiminystej dirbi, pasirodo tikrai ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pursliukas @ 2015 11 19, 13:32)
taip mane  ax.gif  as jau anakart paziurejus tavo nuotraukas pagalvojau ar tik tu ne kazkur kaiminystej dirbi, pasirodo tikrai  ax.gif  mirksiukas.gif

o tai kur tu dirbi?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydintii @ 2015 11 19, 14:35)
o tai kur tu dirbi?? ax.gif

savivaldybėje
Atsakyti
QUOTE(pursliukas @ 2015 11 19, 13:42)
savivaldybėje

aaa... tai galiu per langus pamojuot biggrin.gif
Atsakyti