Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunosios planuotojos bendrauja toliau!

oi juokiaus - vienoj žinutėj virkavimai, kitoj jau darbas biggrin.gif

aš dabar nedirbu, iki vasaros atostogu dirbau, paskui į kaimą.... man praktika tyrimo ir dar viena 60val. praktika kitais metais likus. ne kalnai

man negaila, kad nedirbsiu, bet gaila, kad neuždirbsiu. dar mažiausiai trys metai skurdo - nėra nė kapeikos laisvos pasilepint, taupom nežmoniškai
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2015 11 13, 12:33)
oi juokiaus - vienoj žinutėj virkavimai, kitoj jau darbas biggrin.gif

aš dabar nedirbu, iki vasaros atostogu dirbau, paskui į kaimą.... man praktika tyrimo ir dar viena 60val. praktika kitais metais likus. ne kalnai

man negaila, kad nedirbsiu, bet gaila, kad neuždirbsiu. dar mažiausiai trys metai skurdo - nėra nė kapeikos laisvos pasilepint, taupom nežmoniškai

aha biggrin.gif - aš irgi - dar pagalvojau, na nesiskųsk gi biggrin.gif - puse metų turi darbui rasti -norėsi rasi - skųsies - nerasi blush2.gif biggrin.gif

166 - ech tie pinigai pinigai... na bet dabar bent pagal save tai metai mažiausiai kai savi namai tiesiog yra kaifas ax.gif - kad ir kiek beįrengti... Po to norisi jau vis komforto daugiau ir daugiau....

Tai aš vis tik laikausi savo plano - pirma komfortas kokio man reikia blush2.gif - o tada trečias nestuke.gif arba globa. smile.gif

***
..o mes, o mes netikėtai bileitus į Milaną visi keturi nusipirkom už 99 eurus 3 dienom. tongue.gif Pirmą kartą su vaikais skrisim tongue.gif thumbup.gif Aišku bilietai pigūs, bet kai susideda viskas doh.gif - ale labai norėjom ax.gif , maršrutas suplanuotas jau, manau bus smagu. Bus dar tų antrų tualetų ir apkaltų prieškambarių irnesakyk.gif hihihi.gif Norim keliaut! didis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydintii: 13 lapkričio 2015 - 13:22
QUOTE(166cm @ 2015 11 13, 13:33)
oi juokiaus - vienoj žinutėj virkavimai, kitoj jau darbas biggrin.gif

aš dabar nedirbu, iki vasaros atostogu dirbau, paskui į kaimą.... man praktika tyrimo ir dar viena 60val. praktika kitais metais likus. ne kalnai

man negaila, kad nedirbsiu, bet gaila, kad neuždirbsiu. dar mažiausiai trys metai skurdo - nėra nė kapeikos laisvos pasilepint, taupom nežmoniškai


Va va, as pati save ir guosti, ir sveikint turiu, o Jus tik skaitot ir juokiates doh.gif DRauges dar skaitos lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Žydintii @ 2015 11 13, 14:19)
..o mes, o mes netikėtai bileitus į Milaną visi keturi nusipirkom už 99 eurus 3 dienom. tongue.gif  Pirmą kartą su vaikais skrisim tongue.gif  thumbup.gif Aišku bilietai pigūs, bet kai susideda viskas doh.gif  - ale labai norėjom ax.gif , maršrutas suplanuotas jau, manau bus smagu. Bus dar tų antrų tualetų ir apkaltų prieškambarių irnesakyk.gif  hihihi.gif Norim keliaut! didis.gif


Kaip smagu del Milano thumbup.gif Nors su vaikais vaziuot tai brangu doh.gif Viesbuty du kambarius jau turim imti biggrin.gif Bet vis tiek keliones yra geris wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 11 13, 14:25)
Va va, as pati save ir guosti, ir sveikint turiu, o Jus tik skaitot ir juokiates  doh.gif DRauges dar skaitos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Kaip smagu del Milano  thumbup.gif Nors su vaikais vaziuot tai brangu  doh.gif Viesbuty du kambarius jau turim imti  biggrin.gif Bet vis tiek keliones yra geris  wub.gif  wub.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif tongue.gif tai kai pati ir pasiguodi, ir pasiskundi, ir pasidžiaugi - mums nebelieka kur įsiterpt biggrin.gif

..bet tai kai akelės vaikų, kai pasakėm kad bilietus užsakėm wub.gif labai jau jie norėjo -mes gi be jų vasarą skridom.... tai labai jau norėjo irgi... važiuosim iki Chinque Terre, tada iki Genujos - ten vandens-jūrų parkas, o tada pusdienis Milane - toks ratukas iki pajūrio ir atgal... Tik keturi tai ne du doh.gif smile.gif - iš tikro - ale aš jau toj stadijoj kai nebelyginu.. čia kaip su euru - nebeverčiu kainų į litus ir ramu... cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydintii @ 2015 11 13, 15:46)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tongue.gif tai kai pati ir pasiguodi, ir pasiskundi, ir pasidžiaugi - mums nebelieka kur įsiterpt biggrin.gif

..bet tai kai akelės vaikų, kai pasakėm kad bilietus užsakėm wub.gif labai jau jie norėjo -mes gi be jų vasarą skridom.... tai labai jau norėjo irgi... važiuosim iki Chinque Terre, tada iki Genujos - ten vandens-jūrų parkas, o tada pusdienis Milane - toks ratukas iki pajūrio ir atgal... Tik keturi tai ne du  doh.gif  smile.gif - iš tikro - ale aš jau toj stadijoj kai nebelyginu.. čia kaip su euru - nebeverčiu kainų į litus ir ramu...  cool.gif biggrin.gif


Skamba labai smagiai wub.gif Musiskiai labai nori skristi, bet mes taip ir nepasiryzom skrydziui pernai blush2.gif Gal reiks eit ieskot pigiu skrydziu i bet kur, kol dar nedirbu, laiko turiu, galim keliaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 11 13, 12:25)
Laimejau konkursa valstybes tarnyboj. Pirmas ispudis ten ziauriai geras  wub.gif Konkursas buvo labai sunkus, maniau, neturiu jokiu sansu, nes ir dalyves kelios labai labai rimtos atrode, teismuose, advokatu kontoroje dirbusios. Darbas man atrodo labai idomus, ivairiapusis, bet kartu ir labai sunkus. Bet jei mane pasirinko is 6 dalyviu, tai manau, kad tikrai sugebesiu ten dirbti  thumbup.gif Tik darbo pradzia uz poros men ar dar veliau, tai sulaukti sunku, nes gali uztrukti ne viena men... Bet tikiuosi geriausio  rolleyes.gif


Sveikinu su nauju darbu 4u.gif pasirodo imanoma tuos konkursus laimes g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 11 13, 16:31)
Skamba labai smagiai  wub.gif Musiskiai labai nori skristi, bet mes taip ir nepasiryzom skrydziui pernai blush2.gif Gal reiks eit ieskot pigiu skrydziu i bet kur, kol dar nedirbu, laiko turiu, galim keliaut  biggrin.gif


Sveikinu su nauju darbuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Manau, kad permainos bus tik į gera drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2015 11 16, 12:28)
Sveikinu su nauju darbu  4u.gif pasirodo imanoma tuos konkursus laimes  g.gif  smile.gif


Imanoma laimet, ir MB yra laimejes, ir drauge mano... Daugiausia sansu turbut laimet I pakaitine vieta, o tada jau saviem uzsako vietas g.gif Cia irgi pakaitine vieta, ir dar sulaukti kelis men teks doh.gif Bijau, kad kol sulauksiu, jau ir ta mama is atostogu gali sugrizt lotuliukas.gif Bet man sita vieta tokia rimta atrodo, manau, kad ir pusmeti tokioj vietoj padirbus gali paskui kitur girtis, kiek cia visko veikei ir kiek ismokai biggrin.gif

QUOTE(...sara... @ 2015 11 16, 17:25)
Sveikinu su nauju darbuku  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Manau, kad permainos bus tik į gera  drinks_cheers.gif


Aciu visoms uz sveikinimus 4u.gif Tikiu, kad i gera permainos ax.gif Tik tas laikinumas truputi nejaukus, nes po pusantru metu vel reiks galvoti, ka toliau veikti... Bet gyvensiu sia diena, o po metu is naujo suksiu galva ax.gif
Atsakyti
taigi parašyk kur............ bent az cool.gif
Atsakyti
KAM

As dabar brunete, o 5dieni busiu blondine biggrin.gif Labai uzsinorejau isbandyt, nors niekad nemegau blondiniu biggrin.gif Kamile labai apsidziauge, kai pasakiau, kad busiu sviesi kaip radvile, o MB bande atkalbeti, kai suzinojo, kiek kainuos dazymas, bet galiausiai tiesiog susitaike su ta mintim biggrin.gif Ar kuriai teko patirti, ka reiskia radikaliai keisti plauku spalva? As tai labai laukiu ir tikiuosi, kad man tiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 11 17, 11:41)
KAM

As dabar brunete, o 5dieni busiu blondine  biggrin.gif Labai uzsinorejau isbandyt, nors niekad nemegau blondiniu  biggrin.gif Kamile labai apsidziauge, kai pasakiau, kad busiu sviesi kaip radvile, o MB bande atkalbeti, kai suzinojo, kiek kainuos dazymas, bet galiausiai tiesiog susitaike su ta mintim  biggrin.gif Ar kuriai teko patirti, ka reiskia radikaliai keisti plauku spalva? As tai labai laukiu ir tikiuosi, kad man tiks  ax.gif

cha ir as dabar tokiuose apmastymuose ar tik nereikia man labai pasisviesint plauku, kad dazysiu tai faktas bet kiek labai dar svarstau biggrin.gif jei nepatiks juk galesi persidazyt ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o aš į kirpyklą pagaliau šiandien einu...pasitrumpint noriu, bet kad dar susirišti galima būtų jei nepatiks. biggrin.gif
Atsakyti