Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunosios planuotojos bendrauja toliau!

QUOTE(166cm @ 2015 11 09, 18:36)
še jums intrigą, moterys:

II


penktadienį pasižiūrėjau į NT per dieną kokius 30, ar tikrai matau, ką matau. dabar jau tikiu. laimingi su vyru kaip geležėlę radę, nors visai netyčia.

džiaugiuosi uz Jus biggrin.gif ir aisku sveikinu 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pursliukas: 10 lapkričio 2015 - 10:58
QUOTE(166cm @ 2015 11 09, 18:36)
še jums intrigą, moterys:

II


penktadienį pasižiūrėjau į NT per dieną kokius 30, ar tikrai matau, ką matau. dabar jau tikiu. laimingi su vyru kaip geležėlę radę, nors visai netyčia.


Oho naujienos bigsmile.gif Jei laimingi abu su vyru, tai tada ir aš sveikinu 4u.gif

Beje mačiau tavo nuostrauką su meru. Gal dirbi KRS?
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2015 11 09, 18:36)
še jums intrigą, moterys:

II


penktadienį pasižiūrėjau į NT per dieną kokius 30, ar tikrai matau, ką matau. dabar jau tikiu. laimingi su vyru kaip geležėlę radę, nors visai netyčia.


lotuliukas.gif Sveikinam wub.gif wub.gif linkim dar vienos nuostabios seses wub.gif arba ne maziau nuostabaus brolio wub.gif wub.gif Labai labai nuosirdziai dziaugiames uz Jus wub.gif wub.gif
o pati dziaugiuosi, kad mano vaikai jau paauge cool.gif Radvile i darzeli puikiausiai eina, ant puoduko prasosi. Tik nakti galetu leist man issimiegot, tai butu isvis thumbup.gif Ir dar darbo reiktu prie viso sito, kad pasijausciau tikru lygiateisiu zmogum ax.gif Ryt einu i konkursa, poryt i du, kita savaite dar du ta pacia diena tuo paciu metu doh.gif Menesi buvo ramu, o dabar kai supuole, tai visi iskart doh.gif Neimanoma normaliai pasiruost ne vienam unsure.gif Uztat laikykit spygas, juk gali pasisekti ir nesiruosus, ane? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2015 11 09, 18:36)
še jums intrigą, moterys:

II


penktadienį pasižiūrėjau į NT per dieną kokius 30, ar tikrai matau, ką matau. dabar jau tikiu. laimingi su vyru kaip geležėlę radę, nors visai netyčia.


Džiaugiamės už Jus ir lauksim visiškai nesvarbu kas bus dukra ar sūnus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2015 11 10, 11:03)
Beje mačiau tavo nuostrauką su meru. Gal dirbi KRS?

ka? ne lyg. kur matei?

Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2015 11 11, 11:41)
ka? ne lyg. kur matei?


FB mačiau, buvo kažkoks renginys Garliavoje.
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2015 11 11, 14:59)
FB mačiau, buvo kažkoks renginys Garliavoje.

turbūt apsipažinai

mums patiems smagu dėl naujienų, bet kažin kokių replikų prisiklausysim... bent jau draugei su ketvirtu tai nebuvo saldu, nors vyras verslininkas, gyvena kuo puikiausiai.

nežinau, kada tėvams pasakyt. laukt kalėdų ar ne... čia bus mamai 50mečio dovana, nes terminas liepos 10, o balius liepos9, tikras gimtadienis liepos 8 biggrin.gif anytai 60 liepos 12 biggrin.gif


per savo vyresnes seses vestuves busiu 11sav., o per jauneles vestuves rugpjuti, tai man jau ne balius bus.... smile.gif o su magistro tyrimu empiriniu tai belekas.... kad kokia apklausa butu, tai dzin, bet dirbt reik nors 3 mėn po naujų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 166cm: 11 lapkričio 2015 - 15:06
QUOTE(166cm @ 2015 11 11, 16:01)
turbūt apsipažinai

mums patiems smagu dėl naujienų, bet kažin kokių replikų prisiklausysim... bent jau draugei su ketvirtu tai nebuvo saldu, nors vyras verslininkas, gyvena kuo puikiausiai.

nežinau, kada tėvams pasakyt. laukt kalėdų ar ne... čia bus mamai 50mečio dovana, nes terminas liepos 10, o balius liepos9, tikras gimtadienis liepos 8 biggrin.gif anytai 60 liepos 12 biggrin.gif
per savo vyresnes seses vestuves busiu 11sav., o per jauneles vestuves rugpjuti, tai man jau ne balius bus.... smile.gif o su magistro tyrimu empiriniu tai belekas.... kad kokia apklausa butu, tai dzin, bet dirbt reik nors 3 mėn po naujų.


Kaip graziai Tu cia viskas suskaiciavus biggrin.gif O Tu gi dirbi dabar? Negaila vel 2 m darba mesti?

As tai eilini karta nusivylus ir konkursais, ir savim verysad.gif Pirma karta toj pacioj istaigoj buvau is triju trecia, siandien is devyniu devinta verysad.gif (siandien tik pamacius viena dalyve is jos elgesio supratau, kad jai vieta jau pazadeta ir ji galiausiai laimejo, bet cia tarp kitko...) Kad laimi tik vienas, tai aisku, as ir nesitikiu staiga būti nugaletoja, bet man liudna ir baisu, nes universiteto laikais budavau apie viduriuka ir tas mane visai tenkino, o dabar dukart is eiles paskutine unsure.gif Nesuprantu, kas nutiko unsure.gif Gal tikrai nestumai smegenis suminkstina? unsure.gif Zydinti, sakei, geriau po dekreto naujo darbo ieskotis nei i senaji grizti... Bet kur ji rast? Pirmas konkursas gal buvo ne visai pagal mano gabimybes, bet siandienines pareigas tikrai galeciau puikiausiai eiti ir sugebeciau, bet vel likau paskutine. Jei buciau arciau nugaletoju, tureciau vilties kazkada ir laimeti, bet kai paciam paciam gale, tai vilties nelabai yra blink.gif
Atsakyti
Vis delto imanoma gauti darba yahoo.gif Tik pradeti dirbti galesiu ne anksciau kaip po keliu men. Bet sulauksiu kaip nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 11 12, 23:19)
Vis delto imanoma gauti darba yahoo.gif Tik pradeti dirbti galesiu ne anksciau kaip po keliu men. Bet sulauksiu kaip nors  ax.gif


Papasakok kaip, kur? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2015 11 13, 11:27)
Papasakok kaip, kur?  smile.gif


Laimejau konkursa valstybes tarnyboj. Pirmas ispudis ten ziauriai geras wub.gif Konkursas buvo labai sunkus, maniau, neturiu jokiu sansu, nes ir dalyves kelios labai labai rimtos atrode, teismuose, advokatu kontoroje dirbusios. Darbas man atrodo labai idomus, ivairiapusis, bet kartu ir labai sunkus. Bet jei mane pasirinko is 6 dalyviu, tai manau, kad tikrai sugebesiu ten dirbti thumbup.gif Tik darbo pradzia uz poros men ar dar veliau, tai sulaukti sunku, nes gali uztrukti ne viena men... Bet tikiuosi geriausio rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ddovilux: 13 lapkričio 2015 - 11:48
tai parašyk kur??

Tai pati ir atsakei į savo klausimą lotuliukas.gif - kaip kaip gauti darbą - gavimo būdu. biggrin.gif pamatysi kaip faina ateiti į naują kolektyvą mirksiukas.gif Esi toks švarus lapas, jokių užgauliojimų, jokių senų nuoskaudų... Ir priimama kaip trijų vaikų mama. smile.gif
Atsakyti