Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunosios planuotojos bendrauja toliau!

QUOTE(pursliukas @ 2015 10 05, 10:45)
...sara.... sveikinu su dukrytės gimimu, slapuke niekas net nesuuode  blush2.gif  ax.gif

Doviliux labai dziaugiuos kad taip viskas issisprende... 4u.gif

MV pakeite darba, o buve darbdaviai neatsiskaite jau visa menesi, nervas ima vis kita savaite kita savaite, kazi kur galima butu pasiskust kad tokius dalykus daro, juk bankas tai nelauks kitos savaites ir mokescius reikia moket, uzkniso jie mane.


Gali į Valstybinę darbo inspekciją parašyt net anonimiškai internetu ir jie nuvažiuos patikrins kas ten vyksta jei ir bus jau išmokėti pinigėliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2015 10 05, 12:15)
Gali į Valstybinę darbo inspekciją parašyt net anonimiškai internetu ir jie nuvažiuos patikrins kas ten vyksta jei ir bus jau išmokėti pinigėliai  mirksiukas.gif

tai kad jie tikrint vaziuoja perspeje apie vizita. ir nebus visiskai anonimiskai, esu girdejus ne viena atveji kaip paskui issrisa kas cia skundziasi verysad.gif
Atsakyti
..kas ten klausė kaip vairuojas biggrin.gif Normaliai cool.gif Vakar į Valakupius važiavom ale ramiom gatvelėm pradėt važiuot - tai savo važiavimą užbaigiau Ikėjoj lotuliukas.gif O šiandien vairavimo atostogų dieną buvau pasiėmus, tai ir vaikus ryte suvežiojau, ir po miestą pasimalėm, į Europą važiavom pasibandyt mašiną pastatyt daugiaaukštėj aikštelėj, ir į kiemą pati įvažiavau. smile.gif Va. smile.gif biggrin.gif ...Manau normaliai - nors vyras sakė pražilo ir ausyse spengt pradėjo biggrin.gif cool.gif
Papildyta:
savo skelbimo jau nerandu - tai panašų įdedu - tokia va žalia http://auto.plius.lt...os-4405865.html ax.gif smile.gif
Papildyta:
tik pigesnė biški biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydintii: 05 spalio 2015 - 14:07
Pursliuk, atradau, kad pagal DK 141 str. turi sumoket daruotojo atleidimo diena, o jei ne del darbuotojo kaltes nesumoka, turi moket vidutini darbo uzmokesti dar ir uz pradelsimo moketi laika bigsmile.gif Paskambinkit ir pareikalaukit sumoketi nedelsiant, pacituokit DK, tikrai issigas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 10 05, 15:45)
Pursliuk, atradau, kad pagal DK 141 str. turi sumoket daruotojo atleidimo diena, o jei ne del darbuotojo kaltes nesumoka, turi moket vidutini darbo uzmokesti dar ir uz pradelsimo moketi laika  bigsmile.gif Paskambinkit ir pareikalaukit sumoketi nedelsiant, pacituokit DK, tikrai issigas  biggrin.gif

aciu doviliux uz info

didelis minusas tame kad oficialus buvo minimumas, o visa kita juodais, tai jei pradesi gazdint gali sumoket tik ta oficialia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pursliukas: 05 spalio 2015 - 14:56
QUOTE(Žydintii @ 2015 10 05, 15:03)
..kas ten klausė kaip vairuojas biggrin.gif Normaliai cool.gif  Vakar į Valakupius važiavom ale ramiom gatvelėm pradėt važiuot - tai savo važiavimą užbaigiau Ikėjoj lotuliukas.gif  O šiandien vairavimo atostogų dieną buvau pasiėmus, tai ir vaikus ryte suvežiojau, ir po miestą pasimalėm, į Europą važiavom pasibandyt mašiną pastatyt daugiaaukštėj aikštelėj, ir į kiemą pati įvažiavau. smile.gif Va. smile.gif  biggrin.gif ...Manau normaliai - nors vyras sakė pražilo ir ausyse spengt pradėjo biggrin.gif  cool.gif
Papildyta:
savo skelbimo jau nerandu - tai panašų įdedu - tokia va žalia http://auto.plius.lt...os-4405865.html  ax.gif  smile.gif
Papildyta:
tik pigesnė biški  biggrin.gif


Oho bigsmile.gif Jau cia tikrai ne gelda thumbup.gif biggrin.gif

QUOTE(pursliukas @ 2015 10 05, 15:55)
aciu doviliux uz info

didelis minusas tame kad oficialus buvo minimumas, o visa kita juodais, tai jei pradesi gazdint gali sumoket tik ta oficialia


Nenoriu numarint vilties, bet jei menesi nesumokejo, tai kazin ar isvis sumokes? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pursliukas @ 2015 10 05, 15:55)
aciu doviliux uz info

didelis minusas tame kad oficialus buvo minimumas, o visa kita juodais, tai jei pradesi gazdint gali sumoket tik ta oficialia


...tai jei juodi tai niekur ir nepasiskųsit verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 10 05, 15:58)
Nenoriu numarint vilties, bet jei menesi nesumokejo, tai kazin ar isvis sumokes?  unsure.gif

nu vis zada
Atsakyti
še jums intrigą, moterys:

II


penktadienį pasižiūrėjau į NT per dieną kokius 30, ar tikrai matau, ką matau. dabar jau tikiu. laimingi su vyru kaip geležėlę radę, nors visai netyčia.
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2015 11 09, 17:36)
še jums intrigą, moterys:

II


penktadienį pasižiūrėjau į NT per dieną kokius 30, ar tikrai matau, ką matau. dabar jau tikiu. laimingi su vyru kaip geležėlę radę, nors visai netyčia.

nu moteriške - aš išsišiepus sedžiu wub.gif wub.gif biggrin.gif


Papildyta:
o dabar o dabar pagalvojau gal..berniukas biggrin.gif na jau tikra intriga tongue.gif biggrin.gif Džiaugiuosi uz tave...bet aš dar ne bent pora metu dar ne... o tada gal...bet nebent aplinkybės išliks tokios palankios... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydintii @ 2015 11 09, 20:09)
nu moteriške - aš išsišiepus sedžiu wub.gif  wub.gif  biggrin.gif
Papildyta:
o dabar o dabar pagalvojau gal..berniukas biggrin.gif  na jau tikra intriga tongue.gif  biggrin.gif Džiaugiuosi uz tave...bet aš dar ne bent pora metu dar ne... o tada gal...bet nebent aplinkybės išliks tokios palankios... ax.gif


o man drauge sake, kad jei trys vienos lyties, tai tik penktas bus kitos schmoll.gif cia toks prietaras. as tai dukrai pasirasau mielu noru. spirsiu visiems, kas linkes sunaus, be ispejimo biggrin.gif tiek igriso tie pokstai apie skylamusius ir brokdarius. kiek gali man mano dukras izeidinet?

tiesa, viena man zinoma tridukre pasigimde berna biggrin.gif tai tie prietarai prietarais. kaip bebutu, patyriau, kad dukru gali buti nors ir 9 - vis tiek kiekviena vis visai kitokia, vis nuostabi ir miela. asorti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2015 11 09, 22:08)
o man drauge sake, kad jei trys vienos lyties, tai tik penktas bus kitos schmoll.gif  cia toks prietaras. as tai dukrai pasirasau mielu noru. spirsiu visiems, kas linkes sunaus, be ispejimo biggrin.gif tiek igriso tie pokstai apie skylamusius ir brokdarius. kiek gali man mano dukras izeidinet?

tiesa, viena man zinoma tridukre pasigimde berna biggrin.gif tai tie prietarai prietarais. kaip bebutu, patyriau, kad dukru gali buti nors ir 9 - vis tiek kiekviena vis visai kitokia, vis nuostabi ir miela. asorti biggrin.gif

o taip - dėl tokių juokelių tai man irgi nervas schmoll.gif schmoll.gif - spirčiau kiekvienam... Bet intriga tikrai lieka... Na labai įdomu rolleyes.gif blush2.gif tongue.gif

O ketvirtos mergaiotės pas tave norėčiau vien dėl vardo thumbup.gif - tada jau iš viso tokia stipri armija - tavo pasirinkimai man visda superiniai rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti