Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunosios planuotojos bendrauja toliau!

Beja, dar nepasigyrėm blush2.gif 2015.09.01 po CP gimė mūsų sesė flirt.gif flirt.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2015 10 01, 15:48)
Beja, dar nepasigyrėm  blush2.gif  2015.09.01 po CP gimė mūsų sesė  flirt.gif  flirt.gif  flirt.gif


NUo to ir reikejo pradet bigsmile.gif bigsmile.gif Sveikinam wub.gif Kuo vardu?
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 10 01, 17:58)
NUo to ir reikejo pradet  bigsmile.gif  bigsmile.gif Sveikinam  wub.gif Kuo vardu?


Milda g.gif 4u.gif
Atsakyti
O sara!!!! Su mensiuku bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif super - ar parašo nedėjai ar nebepastabi pasidariau biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos...
Buvau darbe... Tikras pragaras ten manes laukia verysad.gif Daugiau kaip 4 men kompensacijos nesiulo, o as tikejausi sesiu... As jau zadu pasiduoti ir begti is ten kuo toliau, nes nervai kainuoja daugiau... MB siulo nepasiduoti ir kovoti iki galo, nes tie du atlyginimai musu seimai yra labai labai zenkli suma. Kaip Jus darytumet? unsure.gif Imtumet men kompensacija ar griztumet ir imtumet biuletenius, rasytumet pasiaiskinimus i tarnybinius pranesimus, kestumet ignoravima, terorizavima, gasdinima ir lauktumet, kol pasiulys tokia kompensacija, kokios reikalauju?
Atsakyti
Gal zinot gera darbo teises advokata vilniuje ar kaune? Nutariau begti pasikonsultuoti.
Atsakyti
jei turi vidinių jegų - pasiginčyk - jei ne - eik lauk su keturiais ir atostoginiais - taigi nėra mažai..... Kai tavo požiūris į darba vis tik buvo kad ne tavo vieta iki maksimumo gal nespausčiau - jei pati jautiesi teisi šešių prašydama - gali prašyti - bet jei jauti kad tai būtų jau neteisinga iš tavo pusės - neeikvočiau vidinės energijos - pajausk kur teisingas atlygis tau pačiai - ir neperspausk... mirksiukas.gif 4u.gif jei jautiesi nuskriausta - tada eik iki galo. Niekas kitas tau geriau nepatars kaip tavo vidus - o apie kokius grįžimus tokiom siūlomom sąlygom net negalvočiau schmoll.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif

nugalejau ir be advokato yahoo.gif Paskambino tetis, padrasino labai mane, pripasakojo panasiu istoriju su laiminga pabaiga, o tada kaip tik direktorius skambina su savo pasiulymu... Sakau, nedomina maziau nei 6 men cool.gif Vel pradejo gasdint, kad nuo sausio naujas kodeksas ir tada daug lengviau bus mane atleisti... Sakau, kalbejau telefonu su savo advokatu ir jis man patare be 6 men i kalbas nesileisti, geriau jau tada grizti.... Sakau, 1dieni susitinku su savo advokatu ir issiaiskinsiu, kokios ten tiksliai tos mano teises rolleyes.gif Numete rageli daugiau nieko nepasakes, ne puses zodzio lotuliukas.gif Uz 15 min skambina, kad skubiai nori sutvarkyt sita reikala, jei tik galiu, iki darbo galo manes laukia su 6 men iseitine kompensacija lotuliukas.gif Tai ir sutikau, nenoredama nei advokato ieskotis, nei nervu gadintis... Nesu gobsa, man ir 6 men gana biggrin.gif 1dieni turi paskaiciuoti, kiek tiksliai man priklauso uz tuos 6men, ir pervesti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 10 04, 17:31)
Sveikos  ax.gif

nugalejau ir be advokato yahoo.gif Paskambino tetis, padrasino labai mane, pripasakojo panasiu istoriju su laiminga pabaiga, o tada kaip tik direktorius skambina su savo pasiulymu... Sakau, nedomina maziau nei 6 men  cool.gif Vel pradejo gasdint, kad nuo sausio naujas kodeksas ir tada daug lengviau bus mane atleisti... Sakau, kalbejau telefonu su savo advokatu ir jis man patare be 6 men i kalbas nesileisti, geriau jau tada grizti.... Sakau, 1dieni susitinku su savo advokatu ir issiaiskinsiu, kokios ten tiksliai tos mano teises rolleyes.gif Numete rageli daugiau nieko nepasakes, ne puses zodzio  lotuliukas.gif Uz 15 min skambina, kad skubiai nori sutvarkyt sita reikala, jei tik galiu, iki darbo galo manes laukia su 6 men iseitine kompensacija  lotuliukas.gif Tai ir sutikau, nenoredama nei advokato ieskotis, nei nervu gadintis... Nesu gobsa, man ir 6 men gana  biggrin.gif 1dieni turi paskaiciuoti, kiek tiksliai man priklauso uz tuos 6men, ir pervesti  thumbup.gif


...smagu, kad viskas taip greitai išsisprendė ir nereikės nervų dar papildomai gadintis 4u.gif
Atsakyti
...sara.... sveikinu su dukrytės gimimu, slapuke niekas net nesuuode blush2.gif ax.gif

Doviliux labai dziaugiuos kad taip viskas issisprende... 4u.gif

MV pakeite darba, o buve darbdaviai neatsiskaite jau visa menesi, nervas ima vis kita savaite kita savaite, kazi kur galima butu pasiskust kad tokius dalykus daro, juk bankas tai nelauks kitos savaites ir mokescius reikia moket, uzkniso jie mane.
Atsakyti
Zydinti, ar Tu jau ratuota? Gerai rieda? Parodyk foto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pursliukas @ 2015 10 05, 10:45)
...sara.... sveikinu su dukrytės gimimu, slapuke niekas net nesuuode  blush2.gif  ax.gif

Doviliux labai dziaugiuos kad taip viskas issisprende... 4u.gif

MV pakeite darba, o buve darbdaviai neatsiskaite jau visa menesi, nervas ima vis kita savaite kita savaite, kazi kur galima butu pasiskust kad tokius dalykus daro, juk bankas tai nelauks kitos savaites ir mokescius reikia moket, uzkniso jie mane.


Bandyk i valstybine darbo inspekcija skambint, nors ten sunku prisiskambint daznai doh.gif Darbo gincu komisijai galit rasyt skunda ir delspinigiu reikalauti, kad sumoketu. Arba pagrasinkit, kad jei siandien pinigu nebus, reikalausit ir delspinigiu, gal paskubes 4u.gif
Atsakyti