Įkraunama...
Įkraunama...

Madeira

Kaip Jums smagu bigsmile.gif dabar ten tur būt dar gražiau wub.gif ir oras superinis wub.gif
Atsakyti
Labas rytas, planuojame buti Madeiroje spalio pirmą savaitę. Gal kas iš praktikos pasakys - kokie oria tuo metu buna?
Atsakyti
Nieko negaliu pasakyti apie orus spalio mėnesį,geriau pasidomėkit Madeiros diskusijų temoje mirksiukas.gif
Atsakyti

Įspūdinga ir be galo gražu wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif Labai gražus fotoreportažas thumbup.gif
Atsakyti
Spalio 2, temperatura oro 26
Diena apniukusi, bet kupra idege ekskursijos metu.. Vskas nuostabu, palyginus su musau kasdienybe... sviezio tuno file-11euru, o pat tumas su viskuo...6,99... bet man ir vyrui. Zuvis kardas-neapsakomi... balsuoju uz zuvi karda ir tuna zalia su sojos padazu...

Atsakyti
Siandien spalio 6 pabuvojom virs debesu 1810m aukstyje....nebuvo labai salta, bet vesoka...man striukes tikrai neteijejo...nemoku prikabinti nuotrauku...
Atsakyti
Pavydžiu..... biggrin.gif
Atsakyti
Nuostabu. Didelis dekui uz fotoreportažą. Skaičiau seniau Elvitos pasakojimą, kuris sukėlė didžiulį norą pamatyti Madeira. Bet laukiau, kol mazius paaugs, per ta laika dar vienas atsirado doh.gif
O Jusu pasakojimas galutinai pribloškė mane. Nuotraukos tiesiog ama atimancios thumbup.gif
Turbut lemta tik skaityt ir svajoti. Dekui uz suteiktas puikias emocijas!
Atsakyti
labia grazu, aciu 4u.gif
Atsakyti