Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

QUOTE(issiblaskiusi @ 2015 10 09, 11:30)
O čia, kaip suprantu, MaxMara vs. Julia Janus paltas?
Tokiu atveju jau tikrai geriau klasikinis MaxMara, kur jau kokybė nepriekaištinga turėtų būti. Dėl JJ nežinau, neteko girdėti atsiliepimų dėl nešiojimosi.

Taip JJ pries MM drinks_cheers.gif del kokybes ir as galvoju,kad JJ nepatemptu tokios kokybes..
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2015 10 07, 21:18)
as uz pirma  smile.gif



ir aš už pirmą drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2015 10 09, 14:42)
ir aš už pirmą drinks_cheers.gif



Tik MaxMara wub.gif Kiek turiu MM rubu, kokybe nepriekaistinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2015 10 08, 08:11)
Cocaina, tikrai merginos teisios - jei dvejoji dėl antro, imk pirmą  bigsmile.gif
O aš pati džiūūūstu dėl to antrojo, tik noriu pilko. Bet, tiesa, įsivaizduoju jį labiau prie kerziukų ir džinsų, na, dar prie tos pačios Julios labai grubių aukštakulnių iki kelių. Lauksiu nuolaidos, nes  kaina, sakyčiau, labai labai didelė.

Vakar shopping night vilniuje,buvo siems paltams -20% JJ parduotuveje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 10 10, 09:52)
Vakar shopping night vilniuje,buvo siems paltams -20% JJ parduotuveje wink.gif

Oh! Aš galvoju taip: jei sezono gale bus kaina apie 250 eur, jamsiu šį paltą laisvalaikiui. Jei nebus - pirksiu kitą, kad ir brangesnį, bet tinkamą ir prie kostiumėlio į darbą blush2.gif
Atsakyti
Noriu tokio tipo palto

user posted image

Ar apsimoka jį imti, nelabai aš tose sudėtyse susigaudau, kol nepačiupinėju medžiagos ax.gif Kažin labai velsis?

Jo nuoroda
Atsakyti
Labai tikrai nesivels mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 10 18, 19:23)
Labai tikrai nesivels mirksiukas.gif

Aišku, na metuosi į krepšelį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2015 10 18, 17:24)
Noriu tokio tipo palto
Ar apsimoka jį imti, nelabai aš tose sudėtyse susigaudau, kol nepačiupinėju medžiagos  ax.gif  Kažin labai velsis?

Medžiaga nesivels, tik gali greičiau nusitrinti rankogaliai ir kišenės. O modelis labai gražus, dėl jo imčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2015 10 19, 17:33)
Medžiaga nesivels, tik gali greičiau nusitrinti rankogaliai ir kišenės. O modelis labai gražus, dėl jo imčiau  4u.gif

Vat dabar neapsisprendžiu kokį dydį imti, nes nešioju S/M 8 arba 10, ir dabar mastau ar nebus jis didintas ar mažintas.
Atsakyti
Pirkti ar ne? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2015 09 21, 20:35)
http://product.nuji....4ebbca52eaf.jpg  kaip toks megztukas, reikai ar ne?

Labai fainas megztukas,is kur jis?
Atsakyti