Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

QUOTE(Dottie @ 2015 10 06, 09:47)
kelintą dieną žiūriu ir neapsiprendžiu


Man tai grazus, imkit, tik neaisku kaip kokybe bus is kinieciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dottie @ 2015 10 06, 09:47)
kelintą dieną žiūriu ir neapsiprendžiu, ar reikiag.gif

Sijonas labai gražus, bet kaži, ar realybėj atrodys taip pat
http://hybridtechcar...lity-36-photos/ biggrin.gif
Atsakyti
Man beda,antra savaite negaliu issirinkti palto,gal padesite? g.gif biggrin.gif doh.gif

Toks tik tamsiai,tamsiai sokoladines spalvos
user posted image
user posted image
Arba toks?!
user posted image

Pirmas prabangios firmos,italiskas. Antras-lietuviu dizaineres. Kaina beveik vienoda. Uz LT dirbini man gaila tiek moket,bet ir grazus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocainna: 07 spalio 2015 - 18:32
QUOTE(Cocainna @ 2015 10 07, 20:30)
Man beda,antra savaite negaliu issirinkti palto,gal padesite? g.gif  biggrin.gif  doh.gif

Toks tik tamsiai,tamsiai sokoladines spalvos

Arba toks?!


Pirmas prabangios firmos,italiskas. Antras-lietuviu dizaineres. Kaina beveik vienoda. Uz LT dirbini man gaila tiek moket,bet ir grazus doh.gif

Man jie abu grazus smile.gif
Siaip ziurekite gal pagal sudeti ir bendrai kaip gula, kaip medziaga jauciasi (cia jei abu gyvai).
Pati asmeniskai gal tamsiai melynos noreciau labiau, nei rudos, bet tas italiskas yra klasikinio modelio, kuris kelis sezonus bus be problemu nesiotinas. LT dizaineres tos odines rankoves kelia abejoniu, nes cia praeitais metais (gal dar ir siais) labai ant bangos buvo odines detales, bet po kokiu metu visi bus "atsiragave" ir gali buti jau moraliskai pasenes dalykas.
Cia, aisku, nelygu kuriam laikui ta palta perkate smile.gif
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2015 10 07, 19:40)
Man jie abu grazus smile.gif
Siaip ziurekite gal pagal sudeti ir bendrai kaip gula, kaip medziaga jauciasi (cia jei abu gyvai).
Pati asmeniskai gal tamsiai melynos noreciau labiau, nei rudos, bet tas italiskas yra klasikinio modelio, kuris kelis sezonus bus be problemu nesiotinas. LT dizaineres tos odines rankoves kelia abejoniu, nes cia praeitais metais (gal dar ir siais) labai ant bangos buvo odines detales, bet po kokiu metu visi bus "atsiragave" ir gali buti jau moraliskai pasenes dalykas.
Cia, aisku, nelygu kuriam laikui ta palta perkate smile.gif

Aciu labai uz nuomone. Jei LT dirbinis butu su tikrom odinem imciau iskarto,kadangi ten nesuprasi kas o tikriau poliuteranas,tai ir noras blanksta,vis dar ant bangos tos issiskyriancios rankoves,bet manau kaip Jus saket,kad uz metu bus atgyvenes. Palta perku klasikini visada 2-3sezonam. Bet nenesioju vien jo. Su italisku as matau save ir su kerzovais batais ir su kedais ir su storu kulnu aukstakulniais ilgaauliais,su melynu deja,bet paskutinio vaizdelio neisivaizduoju verysad.gif kas man labai aktualu...
Sudetis beveik identiska apart rankoviu doh.gif As visus situs +/- ssusideliojus kaip savaite jau. Abu matavausi,pirkt noriu,jau kaip ir dega,ir vis abejoju verysad.gif
Atsakyti
Matosi, kad pati dvejojat dėl to antro, tai imkit pirmą - su klasika neprašausit. Tas antras įdomesnis, bet kartais paprastesnis rūbas stilingiau atrodo.
Atsakyti
as uz pirma smile.gif
Papildyta:
o jis is kur? yoox ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2015 10 07, 21:18)
as uz pirma  smile.gif
Papildyta:
o jis is kur? yoox ?  smile.gif

Max Mara parduotuve Vilniuje smile.gif

Nu viskas,siandien vaziuosiu pirkt,jau nusprendziau cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
Cocaina, tikrai merginos teisios - jei dvejoji dėl antro, imk pirmą bigsmile.gif
O aš pati džiūūūstu dėl to antrojo, tik noriu pilko. Bet, tiesa, įsivaizduoju jį labiau prie kerziukų ir džinsų, na, dar prie tos pačios Julios labai grubių aukštakulnių iki kelių. Lauksiu nuolaidos, nes kaina, sakyčiau, labai labai didelė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šviesi lapė: 08 spalio 2015 - 08:13
Antras paltukas labai gražus, pirmas toks pabodes :-)
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2015 10 08, 08:11)
Cocaina, tikrai merginos teisios - jei dvejoji dėl antro, imk pirmą  bigsmile.gif
O aš pati džiūūūstu dėl to antrojo, tik noriu pilko. Bet, tiesa, įsivaizduoju jį labiau prie kerziukų ir džinsų, na, dar prie tos pačios Julios labai grubių aukštakulnių iki kelių. Lauksiu nuolaidos, nes  kaina, sakyčiau, labai labai didelė.

Tai va. Kaina kosmine,uz kaaa? Nesamone. Praeitais metais,brangiausias paltas buvo is JJ kolekcijos 1200lt. Drauge pirko,tai atsimenu tikrai,o siemet? Sorry bet tikrai nemanau,kad gali lygiuotis su pasauliniais brandais. Man jis ziauriai patiko,tikrai,kaina butu 200eu pigiau,tikrai paimciau,bet kai toookia verysad.gif

Palto dar nenusipirkau,neturiu laiko doh.gif Tikiuosi sokoladukas lauks manes,nes kitaip liudesiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 10 08, 21:50)
Tai va. Kaina kosmine,uz kaaa? Nesamone. Praeitais metais,brangiausias paltas buvo is JJ kolekcijos 1200lt. Drauge pirko,tai atsimenu tikrai,o siemet? Sorry bet tikrai nemanau,kad gali lygiuotis su pasauliniais brandais. Man jis ziauriai patiko,tikrai,kaina butu 200eu pigiau,tikrai paimciau,bet kai toookia verysad.gif

Palto dar nenusipirkau,neturiu laiko doh.gif Tikiuosi sokoladukas lauks manes,nes kitaip liudesiu biggrin.gif

O čia, kaip suprantu, MaxMara vs. Julia Janus paltas?
Tokiu atveju jau tikrai geriau klasikinis MaxMara, kur jau kokybė nepriekaištinga turėtų būti. Dėl JJ nežinau, neteko girdėti atsiliepimų dėl nešiojimosi.
Atsakyti