QUOTE(Caskada @ 2015 05 20, 09:00)
Aciu, kad teiraujates
Pries savaite pagaliau pradejo gydyma. 5 dienas gavo geriama chemija, dabar 23 dienos poilsio, tada vel 5 dienos chemijos.
Paskutine chemija sugere sestadieni. Bet pagerejimas akivaizdus jau po pirmo kurso, gerokai sumazejo priepuoliai, kalba pasidare sklandesne, nors dar nera labai raiski, sklandi. Dar ir zodziai su kitokiom galunem, ar siaip kazkokie neaiskus, bet tokiais tarpais, tarpais viskas gerai, tarpais susipainioja. Nuotaika pagerejo, atsirado noras kazka veikti.
Kaip jusu sesuo, kaip vyras?
Psichologiškai lengviau, nes gauna gydymą nestovit vietoj. Tas laukimas ir išvargina.
Sesei kitą savaitę trečias kursas, prieš tai tyrimus pasidaro ir važiuoja išsirašyt. Gal kiek imlesnė, tai gerklė, tai temperatūros šiek tiek. Raginu daugiau įsijungt į vaikų veiklą, kaip jai geriau.
Vyras gerai pasikėlė rodiklius ir toliau tabletes kapoja. Vis veiklos randa, kol nuovargis neužpuola.
Labri, dėl alkoholio turėtų pakomentuoti gydytojas, vis tik gydymą gauna. Vyrui griežtai negalima, bet kraujo liga kitaip gal. Dėl kraujo būdavo lašinimai tris dienas iš eilės kol kiek užsilaiko. Palašins, pabus be chemijos atsistatys. Stengdavosi mėsos daugiau, produktų turinčių geležies, bet pagal gydytoją jo atveju gali kirst kilogramais neatstatysi taip, procesai savi vyksta.
Dėl silpnumo kiekvieno organizmas reaguoja skirtingai, vyrui silpniau būdavo bet dar visai normaliai ir prie 70, o kitas ir su 90 vos paeit gali. Labiau jaučiasi vyresniam amžiuj ir jei silpnesnė širdis ir pan.
Naujai prisijungusioms stiprybės ilgam sveikimo kelyje. Rekomenduoju psichologės konsultaciją onkopsichologijos centre, nemokama bei teikiama ir artimiesiems. Turėjau knygelę savipagalbos pirmam puslapy gal buvo įkelta.
Kastuve, kada pas chirurgus žygiuosi?