Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos BV

QUOTE(Tosk @ 2015 05 13, 11:34)
Nastya, patarciau rinktis zodziu 4u.gif


Nieko blogo nepasakiau tik isreiskiau savo nuomone mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meletu @ 2015 05 09, 14:38)
1. Likus trejetai valandų iki baigsis pamokos vaikui, su mama susisiekia mokytoja ir papasakoja, jog vaikas vakar mokykloje pasakojo, jog jį mama muša, todėl mokytoja nori su mama pasikalbėti.
Mokykloje minusas dėl nereagavimo tuoj pat.

2. Vaiko akimis situacija gali būti labai nepalanki mamai, tegul vaikas ir neteisus, bet vat jis taip jaučiasi tuo momentu, o ir pasakoja jau nebevisai fantaziją.

3. Tik, o ką daryti tarnyboms? Juk jie ne ekstrasensai, ne skaneriai, nei mamai, nei vaikui ant kaktos neatsiranda užrašas, joks indikatorius nemirksi, kad va taip pasižiūrėjo ir visa tiesa aiški jiems pasidaro.

4. Teko stebėti tokį vaizdą. Prie stalo visi šnekučiuojasi, sėdi ir keli vaikai. Kažkas kažką pajuokauja, visi kvatoja, vaikas kažką dar pasako. Mama su atviruku, juokdamasi tekšteli vaikui per kelius. Vaikas klausia- mama, kodėl tu mane muši? Mama- nu baik, visai aš tavęs nemušu ir dar kartą pliaukšteli tuo atviruku. Vaikas- muši. Mama juokiasi.


1. Likus trejetui valandų iki pamokų baigties, mokykla informuoja mamą apie tai, ką vaikas pasakojo VAKAR? Tai praktiškai nereagavo nei vakar, nei šiandien iki popietų? g.gif Tikrai minusas dėl nereagavimo tuoj pat.

2. Vaiko akimis tikrai nebus tokia situacija. Vaikas yra vaikas, jis vaikiškai ir galvoja. Jis negalvoja, kad dabar man pasakius tą ir tą, MAMAI gali būti tokios pasekmės. Iš esmės, jis juk nežino tokios info ar tokio gyvenimo, kad jei mamos atsakymai pasirodys netinkami tarnyboms, jis bus paimtas.
Jeigu šeimoje nutiktų taip, kad vaikas būtų paimtas, ir jau nebekoks lopšelinukas, labai gali būti, kad vaikas TADA galvos, kad va jis pasakė kažką tokio, dėl ko su mama nebegyvena. Arba, kad mama pasidarė prislėgta, išsigandusi, kitokia, pasikeitusi. Labai tikėtina, kad vaikas jaus kaltę dėl tokių pasikeitimų, nežiūrint to, kad anot BV tie pasikeitimai jam tik į gerą.

3. Labai įdomios tarnybos jei ima nustatinėti smurtą iš tarkšt barkšt vienos dienos istorijos, ar vieno vaiko sakinio. Smurtą patiriantis vaikas NUOLAT rodys tokius signalus. Nejaugi darželio auklėtojos, mokytojos mokinamos šnipinėti, bėt nėra apmokinamos tokių paprastų dalykų, kaip atpažinti smurtą ar nepriežiūrą patiriantį vaiką? blink.gif

4. SVeikintina thumbup.gif Iš didelio rašto išeita į kraštą. Kai savo vaiko nebegali net apkabinti, pabučiuoti, nes jie mokykloje primokyti, kad taip gali elgtis iškrypėliai. Man tai su sveiku protu laaabai prasilenkia.

QUOTE(Tosk @ 2015 05 13, 11:13)
Durniu laivas kur? Manot norvegai tokie naivus, kad nezinotu kaip "dirba" vaiku teses Lietuvoje? Ir kas gales uztikrinti to berniuko normalu gyvenima Lietuvoje?


Taip, tikrai durnių laivas. Ta pati situacija buvo su indų vaikais. Kai įsikišo Indijos valdžia, greit visus punktus apėjo, principus nuleido ir vaikus sutiko perduoti dėdei. Reikėjo tik valdžios spaudimo 4u.gif

Panašu, kad bus įdomi laida. Ir neberandu kopijos doh.gif Berods lrytas reklamavo, kažkuri TV rodys laidą apie Norvegijos BV. Tokio stiliaus organizaciją darys ir LT. Labai protingai žmogus komentuoja, kuris reklamuoja laidą. thumbup.gif Kai rasiu įdėsiu nuorodą.
p.s. žiaurios vaikų paėmimo situacijos. Žiaurios. Ypač tas berniukas, kur lauke drąskosi, nenori važiuoti. Negalėčiau tokio darbo dirbti, nė už ką.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 05 13, 12:44)
Panašu, kad bus įdomi laida. Ir neberandu kopijos  doh.gif Berods lrytas reklamavo, kažkuri TV rodys laidą apie Norvegijos BV. Tokio stiliaus organizaciją darys ir LT. Labai protingai žmogus komentuoja, kuris reklamuoja laidą.  thumbup.gif Kai rasiu įdėsiu nuorodą.
p.s. žiaurios vaikų paėmimo situacijos. Žiaurios. Ypač tas berniukas, kur lauke drąskosi, nenori važiuoti. Negalėčiau tokio darbo dirbti, nė už ką.

O aš galėčau. Kažkas turi gelbėti vaikus.
Girdėjau vakar per kažkurias žinias šnekėjo ta Leščinskienė. Nurodinėja vaikų teisėms kaip jos turi elgtis ax.gif . Tsakant, pati gudriausia, įtariu ir NO BV auklėjo doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 05 13, 13:06)
O aš galėčau. Kažkas turi gelbėti vaikus.


Tai pabandykit. Bet, pasavanoriaukit vaikų namuose.
Aš bandžiau, tai žinau apie ką kalbu.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 05 13, 13:27)
Tai pabandykit. Bet, pasavanoriaukit vaikų namuose.
Aš bandžiau, tai žinau apie ką kalbu.

Ir manot, kad tiems vaikams geriau būtų su biologinėm motinom?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 05 13, 13:38)
Ir manot, kad tiems vaikams geriau būtų su biologinėm motinom?


Aš nežinau kas tie vaikai ir kokios jų biologinės motinos. Absoliučiai kiekviena situacija yra skirtinga, tad visų nuteisti vienu nuosprendžiu, - negali schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2015 05 13, 11:34)
Nastya, patarciau rinktis zodziu 4u.gif


Kdel?Tiesa mazai kam patinka.
Pagal jusu postus galima speti,kad pati su ta organizacija ir susijusi uztai ir nesat cia savo brieda.Moka jums uz tai?Kiek?
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2015 05 13, 13:06)
O aš galėčau.



Kazkodel nenustebau,kazko panasaus is jusu ir tikejausi.
Brrr.net nupurte.Kazi ir ramiai miegot galetum?Is kates kaciukus paimant sirdi spaustu,o cia...
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2015 05 13, 16:47)
.
Brrr.net nupurte.Kazi ir ramiai miegot galetum?Is kates kaciukus paimant sirdi spaustu,o cia...

reali lieetuviška situacija: iškviesta greitoji ir policija - 4 metų mergaitės galvoje - vinis, tėvą suima, motina gina tėvą, jūs iškviesta dėl kitų vaikų. Vaikai sako, kad tėvas supykęs kalė sesei. Jūs -
1. Gailestinga, paliekate vaikus su motina, kuri sako, kad tėvas teisingai elgėsi (pati kalta, kad žliumbė, ne jis, koks jūsų reikalas, šneka su dangum?
2. Jūs - brrr, beširdė, baidyklė: Išvežate vaikus į ligoninę/laikinosios globos namus/pas globėjus?
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2015 05 13, 18:31)
reali lieetuviška situacija: iškviesta greitoji ir policija - 4 metų mergaitės galvoje - vinis, tėvą suima, motina gina tėvą, jūs iškviesta dėl kitų vaikų. Vaikai sako, kad tėvas supykęs kalė sesei. Jūs -
1. Gailestinga, paliekate vaikus su motina, kuri sako, kad tėvas teisingai elgėsi (pati kalta, kad žliumbė, ne jis, koks jūsų reikalas, šneka su dangum?
2. Jūs - brrr, beširdė, baidyklė: Išvežate vaikus į ligoninę/laikinosios globos namus/pas globėjus?


nešnekėkit pievų
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2015 05 13, 10:13)
Durniu laivas kur? Manot norvegai tokie naivus, kad nezinotu kaip "dirba" vaiku teses Lietuvoje? Ir kas gales uztikrinti to berniuko normalu gyvenima Lietuvoje?
Siomis dienomis turejau vertejauti viename seminare, skirtame atvykeliams, kur turejo pasakoti apie gyvenima NO, kokius mitus atsiveza atvykeliai ir kiek tai yra tiesa. Vienas is tokiu punktu "BV ateina i namus ir pasiima atvykeliu vaikus", tad turejo atvykti is BV ir pasakoti apie savo darba. As turejau vertejauti 4 lietuviams. Kaip manot, kiek atvyko? Atvyko.... 0.


o bet taciau, vaikas lietuvos pilietis, ne norvegijos. koks jiems tikslas kontroliuot lietuvos pilieciu gyvenima lietuvoje? bigsmile.gif
as tai cia matau niekinama poziuri is no lietuvai, mazdaug, vargsai nabagai lietuvaiciai, neturi nei ziniunei pinigu dirbti doh.gif
QUOTE(Karusia @ 2015 05 13, 17:31)
reali lieetuviška situacija: iškviesta greitoji ir policija - 4 metų mergaitės galvoje - vinis, tėvą suima, motina gina tėvą, jūs iškviesta dėl kitų vaikų. Vaikai sako, kad tėvas supykęs kalė sesei. Jūs -
1. Gailestinga, paliekate vaikus su motina, kuri sako, kad tėvas teisingai elgėsi (pati kalta, kad žliumbė, ne jis, koks jūsų reikalas, šneka su dangum?
2. Jūs - brrr, beširdė, baidyklė: Išvežate vaikus į ligoninę/laikinosios globos namus/pas globėjus?

stipriai persudai. niekas cia nepritaria nei tokiam smurtui, nei psichopatu norui vaikus augint.
gabrieliaus situacija ne tokia.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti