Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos BV

QUOTE(madrugada @ 2015 05 08, 10:26)
jūs kažkaip labai įdomiai naudojat melo sąvoką. Aš pasakiau savo nuomonę, kaip manau, ir kodėl, kackac savo. Kažkuri matyt esam neteisios, o gal abi truputį teisios, truputį ne.



Man tai abiejų pasisakymai nuskambėjo kaip fakto konstatavimas, o ne nuomonė. Tavo, na gal dar galima priskirti nuomonei.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2015 05 08, 10:10)
Tai kuri meluoja?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Žodžio "meluoti" reikšmė
1. tyčia sakyti neteisybę: Meluoti nemoku. Meluoti per akis (akiplėšiškai).
2. prk. niekus kalbėti, pasakoti: Važiuojant nusibosta - vis reikia ką meluoti .
Atsakyti
Palaukime istorijos detalių, jei jų bus, kad visiškai čia "neapsimeluoti" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2015 05 08, 10:38)
Man tai abiejų pasisakymai nuskambėjo kaip fakto konstatavimas, o ne nuomonė. Tavo, na gal dar galima priskirti nuomonei.


Jums dar abejonių kyla ar tai teiginys, ar asmeninė nuomonė, kaip žmogus, komentuodamas kito asmens teiginį, rašo taip:
QUOTE(madrugada @ 2015 05 08, 10:02)
nemanau.
paimama, kai vaiko sveikatai ir gyvybei gręsia pavojus. Nuo užplojimo negręsia.

???

Tai kaip, patarkite, šioje temoje reikėtų rašyti, kad visi suprastų, kur yra asmeninė nuomonė, o kur - faktai, kuriuos galima pagrįsti įrodymais?
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2015 05 08, 10:47)
Jums dar abejonių kyla ar tai teiginys, ar asmeninė nuomonė, kaip žmogus, komentuodamas kito asmens teiginį, rašo taip:




Taip. Kyla. Ir ką?

Gal sudėk visą lietuvių kalbos žodyną su reikšmėm. biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(madrugada @ 2015 05 08, 09:02)
paimama, kai vaiko sveikatai ir gyvybei gręsia pavojus. Nuo užplojimo negręsia.

Kita verus, kas pasvers, kokia to "užplojimo" jėga? Paskui va visokios stebuklinės pasakos gaunasi, kad tėvas vaiką lyg ir bandė gaivinti (tarytum nieko blogo), o vaikas komos būklėje reanimacijoje su sukrėtimo sindromu.
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2015 05 08, 08:47)
Tai kaip, patarkite, šioje temoje reikėtų rašyti, kad visi suprastų, kur yra asmeninė nuomonė, o kur - faktai, kuriuos galima pagrįsti įrodymais?

aj, man apskritai atrodė savaime suprantama, kad čia esančios NO mamos nėra NO gyvenimo visuotinės ekspertės, nes tokio žmogaus apskritai nėra, nei tarp norvegų, nei atvykėlių.
aš labai stengiuos savo žinutes kuo aiškiau ir konkrečiau formuluoti, kiek tai įmanoma su metinuku ant galvos. Bet žiūriu, kad ir nuo žinutes priėmėjo labai daug priklauso, ko aš jau negaliu pakeisti.

tas pats ir Lapkritinei Aušrai dėl neva to, kad alkoholikai, narkomanai - NO gerbtini žmonės. Aš praleidau tas diskusijos dalis, nes nesu konkrečiai susidūrus, kaip ten BV dirba būtent su tokiomis šeimomis. Bet... baikit jūs tas interpretacijas ir absoliutinimus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(madrugada @ 2015 05 08, 10:03)

tas pats ir Lapkritinei Aušrai dėl neva to, kad alkoholikai, narkomanai - NO gerbtini žmonės. Aš praleidau tas diskusijos dalis, nes nesu konkrečiai susidūrus, kaip ten BV dirba būtent su tokiomis šeimomis. Bet... baikit jūs tas interpretacijas ir absoliutinimus doh.gif


va tai tą aš labai gerai suprantu, kad būtent taip ir turi būti. Kad dirba su alkoholikų šeimom, narkomanų, ir kitomis socialinės rizikos šeimomis. Ne jūsų, bet buvo papasakoto kiek kitaip.
Pagal ką seka, kad Norvegijoj yra tokių šeimų nemažai. Kiek emigrantų, tiek ir pačių norvegų. Puikiai suprantu ir įsivaizduoju jog pliaukštelėjimas sėdimon, kaip vienkartinis, o ne nuolatinis veiksmas nėra pagrindas vaiko paėmimui iš šeimos. Bet tai gali būti būdas atkreipti į save dėmesį. ir taip toliau, pagal punktus.
Gyvenimas kaip gyvenimas, kaip kiekvienoj šaly. nieko naujo ir stebinančio.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2015 05 08, 10:50)
1. Taip. Kyla. Ir ką?

2. Gal sudėk visą lietuvių kalbos žodyną su reikšmėm. biggrin.gif


1. Tai - Jūsų problema, kad tekstuose įžiūrite tai, apie ką autorė(-ius) net negalvojo rašydama(-s). 2. Mokytis niekuomet nevėlu.
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2015 05 08, 11:54)
1. Tai - Jūsų problema, kad tekstuose įžiūrite tai, apie ką autorė(-ius) net negalvojo rašydama(-s). 2. Mokytis niekuomet nevėlu.


Tavo šito ir ankstesnių šiandien pasisisakymų ne į temą tikslas koks? Pamokinti kažką? Pasakyti kur kieno problema, paaiškinti žodžių reikšmes? Tai gerai, pamokei, pasakei, parodei. Pasijautei geriau? Tai sėkmės tau. 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 05 08, 08:17)


Jei tėvus pasodins, vaikais neišvengiamai rūpinsis globėjai. Taigi, rezultatas tas pats.



bet nesodina g.gif . nors smurtas yra nusikaltimas, ivardintas baudziamajame kodekse. tai kodel nesodina? gal kad nepakanka irodymu, juk kitaip, nubaustu. o vat vaikus atima. ir be irodymu. tai kazkaip neadekvaciai gaunasi, kad vienai bausmei pakanka irodymu (vaiku atemimui), o kitai bausmei (nuteisimui uz smurta tie patys irodymai jau nebepakankami)
vieninteli kindaraviciaus atveji zinau, kai ir teva pasodino uz smurta ir vaikus is seimos ateme. kitu negirdejau.

QUOTE(meletu @ 2015 05 08, 09:12)
Kur šitos ir kitų  istorijų vyriškas situacijos matymas? Vaikus paima iš šeimos, rypuoja mamos, KUR TĖČIAI?  g.gif

Kodėl turėčiau  tikėti Ozolina, kai ji jau vienaip kalbėjo per LT tv ir visai kitaip, kai to paties klausė jos NO žurnalistai  g.gif

cia mamu forumas, ne teciu. vyriskos lyties atstovus sitam forume ant 1 rankos pirstu gali suskaiciuot. ir tie visi umd sedi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2015 05 08, 13:20)
bet nesodina g.gif . nors smurtas yra nusikaltimas, ivardintas baudziamajame kodekse. tai kodel nesodina?


cia mamu forumas, ne teciu. vyriskos lyties atstovus sitam forume ant 1 rankos pirstu gali suskaiciuot. ir tie visi umd sedi  lotuliukas.gif

matei, anoj temoj buvo imestas filmukas, kur mama kaukia ant dukros. rusiskai. tvo nuomone mama nesmurtavo pries savo vaika? nors tam video ne pirstu neprisiliete ax.gif

manau tureta galvoj atimtu vaiku teciai, ne forumo.
Atsakyti