Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos BV

QUOTE(adrija @ 2015 05 06, 10:11)
O vat jis nenori ir viskas.Taškas.Jam nusibodo. Kalbėk nekalbėjęs,o jam va kaip Ciocciai tualetus šveist,jis tarnu pradėjo jaustis biggrin.gif O gyvūnas jau tapo šeimos nariu.Ką,jį į prieglaudą,jei visi toki mondri ir niekas išvest negali?


Jei vaikas jau pajėgia suprasti, kad šuniukas pats vienas į lauką neišeis, turi pakankamai empatijos suprasti, kaip jaučiasi laiku nevedamas į lauką šunelis, tai ves į lauką užmiršęs savo kaprizus.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 05 06, 10:14)
na, manau, jei jau mes nuspręstume laikyti bute šunį, kas nors iš mūsų pavedžiotų, nebūtinai tas, kuris labiausiai šuns norėjo. Suaugę puikiai žino, kad vaikai gali žadėt žvaigždes ir mėnulį, bet tiesiog yra nepakankamai subrendę, kad savo pažadus vykdytų.
Man visiškai suvokiamas tingėjimo jausmas. Galbūt, aš net ir nevesčiau šikdint šuns, tegul daro namuose - paprasčiau bus išvalyt, nei eit per bjaurų orą į lauką.


Aš manau,kad pareigos jausmo ugdymas yra ne mažiau svarbu,nei visų kaprizų pildymas.
Aš asmeniškai šikančio ir sysiojančio šuns namuose tikrai nepakęsčiau,nelabai net įsivaizduoju tokią situaciją pas save-bala šlapimo arba prikrauta krūva turto.
Šeip ,kaip gyvenau bute,kaimynė apačioje turėjau.Jauna moteris tokia.Ir vaikui šuniukas buvo įtaisytas.Bet ten irgi matomai vaikui nusibodo,o ji ryte tingi.Tai prabudė už subinės stumteli tą šunį į balkoną....Na,po kokio mėnesio paskui ten iššlavė viską.Žinoma,pro balkono apačią žemyn į pievelę.
Atsiprašau,bet man toks požiūris ir veiksmai nesuvokiami.
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2015 05 06, 09:29)
Aš manau,kad pareigos jausmo ugdymas yra ne mažiau svarbu,nei visų kaprizų pildymas.
Aš asmeniškai šikančio ir sysiojančio šuns namuose tikrai nepakęsčiau,nelabai net įsivaizduoju tokią situaciją pas save-bala šlapimo arba prikrauta krūva turto.
Šeip ,kaip gyvenau bute,kaimynė apačioje turėjau.Jauna moteris tokia.Ir vaikui šuniukas buvo įtaisytas.Bet ten irgi matomai vaikui nusibodo,o ji ryte tingi.Tai prabudė už subinės stumteli tą šunį į balkoną....Na,po kokio mėnesio paskui ten iššlavė viską.Žinoma,pro balkono apačią žemyn į pievelę.
Atsiprašau,bet man toks požiūris ir veiksmai nesuvokiami.

todėl mūsų bute auginamos katės smile.gif šunys - sodyboje
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2015 05 06, 10:25)
Jei vaikas jau pajėgia suprasti, kad šuniukas pats vienas į lauką neišeis, turi pakankamai empatijos suprasti, kaip jaučiasi laiku nevedamas į lauką šunelis, tai ves į lauką užmiršęs savo kaprizus.


Ką siūlot?Pačio vaiko neleisti į tualetą,kad per savo pojūčius suprastų?Nes nu va nedaeina jam.O gal paprasčiausiai nenori.Kaip priversti?Priversti,žinoma,sakysit,negalima,nes jau smurtas.
Vedžioti tėvams?O kaip vaiko atsakomybės už kažką jausmas?Kaip pareigos jausmas?Jei nenori,tai ir nereikia?

Papildyta:
QUOTE(Ciccio @ 2015 05 06, 10:30)
todėl mūsų bute auginamos katės smile.gif šunys - sodyboje


Liuks.
Bet ne visi taip protingai pasielgia biggrin.gif Kiti tiesiog neapgalvoja ,kaip gali situacija pakrypti ir pilni globos namai siulomu šunų.O dar liūdniau,kaip jie išmetami tiesiog pakelėje prie gyvenviečių.
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2015 05 06, 09:36)
Ką siūlot?Pačio vaiko neleisti į tualetą,kad per savo pojūčius suprastų?Nes nu va nedaeina jam.O gal paprasčiausiai nenori.Kaip priversti?Priversti,žinoma,sakysit,negalima,nes jau smurtas.
Vedžioti tėvams?O kaip vaiko atsakomybės už kažką jausmas?Kaip pareigos jausmas?Jei nenori,tai ir nereikia?

Papildyta:
Liuks.
Bet ne visi taip protingai pasielgia biggrin.gif Kiti tiesiog neapgalvoja ,kaip gali situacija pakrypti ir pilni globos namai siulomu šunų.O dar liūdniau,kaip jie išmetami tiesiog pakelėje prie gyvenviečių.

bet tai kaip tik liudija suaugusiųjų neatsakingumą.
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2015 05 06, 09:36)
Ką siūlot?Pačio vaiko neleisti į tualetą,kad per savo pojūčius suprastų?Nes nu va nedaeina jam.O gal paprasčiausiai nenori.Kaip priversti?Priversti,žinoma,sakysit,negalima,nes jau smurtas.

blink.gif Ką čia bepasiūlysi. Jūsų traukinys jau nuvažiavo
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 05 06, 10:38)
bet tai kaip tik liudija suaugusiųjų neatsakingumą.


Taip.
Vaikai su kaprizais,suauge nenori,kencia gyvunas.
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2015 05 06, 10:34)
Ką siūlot?Pačio vaiko neleisti į tualetą,kad per savo pojūčius suprastų?Nes nu va nedaeina jam.O gal paprasčiausiai nenori.Kaip priversti?Priversti,žinoma,sakysit,negalima,nes jau smurtas.
Vedžioti tėvams?O kaip vaiko atsakomybės už kažką jausmas?Kaip pareigos jausmas?Jei nenori,tai ir nereikia?


Kodėl neleisti, juk būna situacijų, kai į tualetą baisiai norisi, o jo arti nėra smile.gif Kaip jau rašiau, jei vaikas nepajėgus to suprasti ir atjausti šuniuko, vadinasi, jam dar per anksti pavesti tokias pareigas (beje, mano jaunesnieji vaikai labai laukė, kol gaus teisę vieni šunį pavedžioti, bet čia, matyt, "suveikė" Tomo Sojerio ir tvoros principas, o ne tai, kad aš juos gerai auklėjau biggrin.gif ).

O šiaip, ar šunelių vedžiojimas tokia didelė problema, kad apie ją BV temoje tiek reikėtų diskutuoti?
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 05 06, 10:39)
blink.gif Ką čia bepasiūlysi. Jūsų traukinys jau nuvažiavo


Kodėl nuvažiavo?
Vienas va tualetų nevalytų,kitas indų neplautį,o trečias šuns nevedžiotų.Nebent tik tada,kaip pats užsimanys-ir tualetą valys,ir indus plaus ir šunį išves.O kitom dienom ką,kaip atsakingam už ne kai kurį darbą ūpo nėra>O jo nėra gana dažnai.
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2015 05 06, 09:47)
Kodėl nuvažiavo?
Vienas va tualetų nevalytų,kitas indų neplautį,o trečias šuns nevedžiotų.Nebent tik tada,kaip pats užsimanys-ir tualetą valys,ir indus plaus ir šunį išves.O kitom dienom ką,kaip atsakingam už ne kai kurį darbą ūpo nėra>O jo nėra gana dažnai.

O užaugęs, tik tuomet, kai pats norės ir ūpas bus rūpinsis savo vaikais ir šeima, darbas domins taip pat tik tuomet, kai nuotaika bus. Lodorizmas totalus doh.gif
Atsakyti
O tai kokio bukumo turi būti vaikas, kad jam argumentai "jei nesitvarkysi, prisiveis parazitų ir gyvensim kaip bomžai" būtų nepakankamai aiškūs?? Tipo vaikas nesupranta, kodėl reikia dulkes valyti, patalynę keisti?? doh.gif Su manim mama tikrai taip nesicackino. Aiškiai buvo pasakiusi, kokios yra apsileidimo pasekmės ir nereikėjo užsiimti ilgomis pamokėlėmis ir prašymais, "kad gal tu, vaikeliuk, būk gerutis susitvarkyk, labai prašau" wub.gif
Atsakyti
O taip, vaikui tikrai yra suprantamas argumentas, kad jei nesitvarkys kambario, tai prisiveis parazitų ir gyvens kaip bomžas lotuliukas.gif Manau, kad man panašiai ir sakė nuo pat mažens ir stebėjosi, kodėl aš nesuprantu smile.gif

Mane pvz nuvarydavo tiesiog tvarkytis savo kambario, kur aš sau ramiai išsikrovusi spintelę skaitydavau knygas:) Nes tikrai nuoširdžiai nesupratau kodėl mano netvarka saikinga tokia bloga. O tai, ko aš nesupratau, priversti daryti iš pareigos mane buvo galima tik trumpam. Dabar, būdama jau suaugusi, suprantu, kad tokio savo mintimis ir idėjomis užsiėmusio vaiko kaip aš, nebuvo galima tiesiog muštruoti, jį reikėjo kantriai mokyti ir padėti suprasti kodėl reikia daryti vienus ar kitus darbus ir tai daryti nuo pat mažiausių metų.
Labai dažnai tėvai nesupranta, kad tas vertimas daryti vienus ar kitus darbus atneša tik tokį rezultatą, kad vaikas išmoksta nuoširdžiai nekęsti net žodžio "pareiga". Ir nesakau, kad pareigų nereikia:) Bet tai ilgas ir sunkus darbas....


QUOTE(Isyankar @ 2015 05 06, 10:10)
O tai kokio bukumo turi būti vaikas, kad jam argumentai "jei nesitvarkysi, prisiveis parazitų ir gyvensim kaip bomžai" būtų nepakankamai aiškūs?? Tipo vaikas nesupranta, kodėl reikia dulkes valyti, patalynę keisti?? doh.gif  Su manim mama tikrai taip nesicackino. Aiškiai buvo pasakiusi, kokios yra apsileidimo pasekmės ir nereikėjo užsiimti ilgomis pamokėlėmis ir prašymais, "kad gal tu, vaikeliuk, būk gerutis susitvarkyk, labai prašau" wub.gif

Atsakyti