Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos BV

QUOTE(Tosk @ 2015 05 05, 18:35)
Norvegai, puikiai supranta, kad jie gyvena labai finansiskai stabilu ir uztikrinta gyvenima.  Ir kad pasaulyje yra daug skurdo. Norvegija yra viena is pirmaujanciu pasaulyje butent sioje veikloje. Todel jie vaikus ir moko nuo mazens aukoti kitiems.

Tai nereiskia, kad vaikas turi paaukoti visus savo uzdirbtus pinigus. Bet kazkiek - taip. Kiekviena mokykla turi savo paramos projekta.

Man tai cia lb grazi praktika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2015 05 05, 19:41)
Saunuolis wub.gif
Cionais visai kitokia situacija. Daugumos vaiku spintos ir taip luzta nuo rubu ir zaislu mirksiukas.gif Galiausiai pacioje NO koks 100-200nok yra niekas, bet kokioje Afrikos salyje tai jau visai pinigai mirksiukas.gif

Dabar laukiu, kol is mokyklos pareis su prasymu paaukoti Nepalo zmonems 4u.gif

Tikiu, kad aukoti daug lengviau, kai patys žmonės gyvena komfortiškai ir nesuka galvos dėl nepritekliaus 4u.gif
Atsakyti
Man irgi patinka, kad zmones realiai supranta, kad yra pasaulyje daug zmoniu, kuriems verkiant reikia pagalbos.
Nors atvirai prisipazinsiu... As noreciau, kad NO vyriausybe maziau pinigu zarstytu kitoms valstybes, o pirmiausia susitvarkytu savo darza... sveikatos , svietimo, senoliu oria senatve...

Tikiuosi paneigiau viena mita - kad vaikai NO kaip dievaiciai, jiems viskas ant padekliuko pateikiama. Vaikai NO gali legaliai dirbti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2015 05 05, 19:59)
Nors atvirai prisipazinsiu... As noreciau, kad NO vyriausybe maziau pinigu zarstytu kitoms valstybes, o pirmiausia susitvarkytu savo darza... sveikatos , svietimo, senoliu  oria senatve...


O kas negerai tuose daržuose? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2015 05 05, 19:43)
Tikiu, kad aukoti daug lengviau, kai patys žmonės gyvena komfortiškai ir nesuka galvos dėl nepritekliaus 4u.gif


Nenorėčiau sutikti - kažkada per "Maisto banko" akciją atkreipiau dėmesį, jog daugiau aukoja ne pačios prabangiausios išvaizdos žmonės. Nors, aišku, čia gal tik mano rajone taip.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 05 05, 17:23)
O koks gali būti abipusis susitarimas, jei viskas vyksta maždaug taip: reikia daryti taip ir taip. Taškas. Nedarai, vadinasi vaikas nerūpi? Taškas. Nesvarbu tavo nuomonė, mes vaiko gerovės tarnyba, vaiko neskriaustume, taškas. Nepadarei taip kaip rekomendavome, vaiką paimame. Taškas. Vaikas tavęs nematys, kaip ir likusių LT giminių, nes mes taip nusprendėme, taškas. Kam rūpi tavo jausmai? Taškas.  Mes vaiko gerove rūpinamės. Taškas.

Jūs dalyvavote, asmeniškai susidūrėte ar patyrėte, kad taip teigiate?
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 05 05, 19:06)
Jūs dalyvavote, asmeniškai susidūrėte ar patyrėte, kad taip teigiate?

Tai kad cia visos taip sako
pvz sake tureciau problemu, kad vaikui draugu namo vestis neleidziu.
Arba kad jis kasdien suni vedzioja vienas kieme

Arba savo tipo poziuri tureciau keist, arba tureciau bedos su bv. Tai kur cia atsizvelgimas i mamos nuomone?
Atsakyti
Gerai, o jei vaikas dirba tam, kad jo šeima turėtų daugiau pajamų. Tiesiog ne pramogoms, o va namams. Kaip į tai žiūrima?
Na o drabužių ir žaislų- tai pas lietuvius, gyvenančius ne asocialų gyvenimą, šito gėrio irgi pilna. Lietuvoje.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 05 05, 16:31)
Kokios tokios mamos? Na, mano tokiu durnu požiūriu ir matytu pavyzdžiu, apsiimant vaiką globoti iš širdies ir iš meilės, tiesiog pamini savo jausmus ir savo nuomonę apie tokias vat mamas. Imi vaiką su visu vadinamuoju backgroundu kuriuo jis ateina ir mokaisi, stengiesi pažinti jį. Kaip rašė, ne savo nuomonę kišat, bet augat kartu su vaiku. ARgi nėra taip pat su biologiniu vaiku?  Skaitėt interviu tame straipsnyje: "esu dėkinga tai moteriai".

Kad surenka, aš tikiu. Bet, man paskambinus į tarnybą, iš karto mašiną ir išsiustų su sirenomis? Rūkančių jaunuolių gaudyti? Kai pvz kažkur kitur vyksta rimtesnis nusikaltimas. Nu, nebent aišku, NO pinigų užtenka viskam, policijos yra sočiai, ir nėra reikalo skirstyti nusikaltimų į skubius ir neskubius. 

Tarnyboms ar vaikams?

Vot, labai atsiprašau, deja bus nepakeliui mums diskusija, nes nei Airidą žinau, nei Rūtos laidas žiūriu.


Tokios, iš kurios paimtas vaikas ir apgyvendintas pas mane. Tokios, kuri tuo nepatenkinta ir tas suprantama. Tokios, kuri žiūri Rūtos laidas, akaito LT portalus ir mato, kaip tauta palaiko mamų bandymus pasigrobti vaikuis iš globėjų. Tokios, kurią tauta skatian taip pasielgti.
Tai va, blogai, kad nežiūrit, užtat ir nesusišnekam. biggrin.gif

Graži istorija apie ilgalaikę globą. 4u.gif
Aš iš trumpalaikės globėjos pozicijos mintis dėstau, labai panašios jos, bet šiek tiek skiriasi, man, šiandien taip atrodo.

Taip, sutinku, nusikaltimai viena kitam nelygūs. Tik nesuprantu, kam išleisti tokį įstatymą, kurio, iš anksto aišku, jog nebus nei už ką, nei kam nuo A iki Z vykdyti?
Mano galva, tokia praktika pratina žmones tiesiog nesilaikyti įstatymo, tikėtis, kad praslys, o kai taip ir nutinka, tai jis bando vėl ir vėl, ne vieno, tai kito įstatymo nesilaikyti.
Nežinau kas blogiau ar kažkokio įstatymo nebuvimas, ar tokie įstatymai, kurių nesilaikyti tampa vos ne norma. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2015 05 05, 20:18)
Tai kad cia visos taip sako
pvz sake tureciau problemu, kad vaikui draugu namo vestis neleidziu.
Arba kad jis kasdien suni vedzioja vienas kieme

Arba savo tipo poziuri tureciau keist, arba tureciau bedos su bv. Tai kur cia atsizvelgimas i mamos nuomone?


Kas tos "visos"? Kai kurios temos dalyvės pačios prisikuria ar prisiklauso mitų, ir visai neklauso, kai temos "norvegės" bando aiškinti, kaip iš tikrųjų yra. Pavyzdžiui, viena iš tokių "norvegių" rašė, kad jos vaikas uždarbiauja, vedžiodamas net ne savo, o kaimynų šunį.
Atsakyti
QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 05 05, 20:27)
Gerai, o jei vaikas dirba tam, kad jo šeima turėtų daugiau pajamų. Tiesiog ne pramogoms, o va namams. Kaip į tai žiūrima?
Na o drabužių ir žaislų- tai pas lietuvius, gyvenančius ne asocialų gyvenimą, šito gėrio irgi pilna. Lietuvoje.

NO smerktinas ne darbas, smerktinos priemonės priversti padaryti darbą.
Papildyta:
QUOTE(Ašaka @ 2015 05 05, 20:30)
Kas tos "visos"? Kai kurios temos dalyvės pačios prisikuria ar prisiklauso mitų, ir visai neklauso, kai temos "norvegės" bando aiškinti, kaip iš tikrųjų yra. Pavyzdžiui, viena iš tokių "norvegių" rašė, kad jos vaikas uždarbiauja, vedžiodamas net ne savo, o kaimynų šunį.

Aišku, šuo šuniui nelygu. Nemanau jog atsirastų bent viena mama, patenkinta, kaimynų septinmečui su kokiu aviganiu parke, kai tuo pačiu jos keturmetis ten žaidžia. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2015 05 05, 19:30)
Kas tos "visos"? Kai kurios temos dalyvės pačios prisikuria ar prisiklauso mitų, ir visai neklauso, kai temos "norvegės" bando aiškinti, kaip iš tikrųjų yra. Pavyzdžiui, viena iš tokių "norvegių" rašė, kad jos vaikas uždarbiauja, vedžiodamas net ne savo, o kaimynų šunį.

No lietuvaites sitose temose man taip sake

Matai, maniskis uz tai pinigu negauna. Tai jo neapmokama pareiga nuo kokiu 7 m, kasdien, ryte ir po mklos, ir nesvarbu koks oras cool.gif . Tu manai jis visada dziaugiasi sia savo pareiga? biggrin.gif

Suo toiterjeras lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Le Murka: 05 gegužės 2015 - 19:43