Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos BV

QUOTE(Domogintare @ 2015 05 02, 21:38)
kad visa dar madoje pasiulymas is gydytoju, vaikelio atsisakyti

Nejaugi ir siom dienom taip dar buna? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Domogintare @ 2015 05 02, 21:45)
tevams jjs pats brangiausias, bet kas bus, kai tevu neliks?

Tikriausiai keliaus i tam tikra institucija, globos namus zmonems su negalia. Kiek zinau, yra tokiu?
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2015 05 02, 19:39)

Adrija, as iki jusu lygio nesiruosiu leistis tongue.gif Taciau jei rasinesite tokio tipo zinutes, be nuorodu i tokiu ala faktu patvirtima.... man gali kilti noras kreiptis i forumo administracija 4u.gif



Jau geriau nekilk iki mano lygio,pasauliui bus ramiau.
O cia nori ,kad zmoniu nuotraukas su vaizdine medziaga deciau ar tik tavo statistika cia gali dominuoti ir TEISYBE? biggrin.gif
O dabar kreipkis i administracija,kad neduok die bus kas raso ne i tavo nuomone biggrin.gif Apsivalysi muo priestaraujanciu ir galesi rasyti ir rasyti ta savo TEISYBE biggrin.gif

QUOTE(mementoo @ 2015 05 02, 19:41)
Ar ne vėsaitė rašinėja adrija pasivadinusi? Galima žemai kristi, bet kad tiek žemai..


Vesaite vesaite,malonu susipazinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2015 05 02, 21:47)
Nejaugi ir siom dienom  taip dar buna?  unsure.gif
Papildyta:

Tikriausiai keliaus i tam tikra institucija, globos namus zmonems su negalia. Kiek zinau, yra tokiu?

Tevai to labiausiai ir bijo, beje is triju pazistamu seimu, turinciu vaikus su negalia, tik si jau 14 metu vis dar kartu, kiti teveliai savo vaikuciu issizadejo 😠, ta prasme, mamos vienos liko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domogintare: 02 gegužės 2015 - 20:55
QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 05 02, 21:40)
na tai kiek gi? Taip sunku parašyt tą skaičių?

Pirma mano mintis- koks keistas klausimas g.gif
Paskui pagalvojau biggrin.gif ne toks ir keistas.

Tarkim, aš globėja, turiu paruoštą vieną kambarį globotiniui, tai ir talpinsiu vieną.
Kaimyno mano keturi vaikai užaugo, laisvi jų kambariai, tai jis gali priimti keturis vaikus, bet jam atrodo per sunku bus keturi vaikai globoti, užteks trijų- vadinasi talpins tris. Jei tarnybos matys, jog jis nepajėgus tų trijų globoti, tai šnekėsis, gal jam užteks dviejų, o gal tik vieno. Kiekviena situacija individuali.

Mes galime norėti įregistruoti savo name šeimyną, bet tam neturime reikiamo išsilavinimo, vadinsi turėsime samdyti specilistus. Keliems vaikams įrengsime gyvenmasias vietas- tiek ir talpins vaikų mūsų šeimynos namai.

Nežinau ar yra riba kiek daugiausiai vaikų gali būti globojama šeimynoje. Manyčiau jog yra, kažkaip neįsivaizduoju, jog man leistų kokius 30 vaikų globoti. Bet čia tik mano manymas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meletu: 02 gegužės 2015 - 21:20

 ! 
adrija, apsieikite be įžeidinėjimų tiek asmeniškai nariams, tiek kitai valstybei.

Tas pats taikoma ir kitiems nariams.
Atsakyti
QUOTE(meletu @ 2015 05 02, 21:18)
Pirma mano mintis- koks keistas klausimas  g.gif
Paskui pagalvojau  biggrin.gif  ne toks ir keistas.

Tarkim, aš globėja, turiu paruoštą vieną kambarį globotiniui, tai ir talpinsiu vieną.
Kaimyno mano keturi vaikai užaugo, laisvi jų kambariai, tai jis gali priimti keturis vaikus, bet jam atrodo per sunku bus keturi vaikai globoti, užteks trijų- vadinasi talpins tris. Jei tarnybos matys, jog jis nepajėgus tų trijų globoti, tai šnekėsis, gal jam užteks dviejų, o gal tik vieno. Kiekviena situacija individuali.

Mes galime norėti įregistruoti savo name šeimyną, bet tam neturime reikiamo išsilavinimo, vadinsi turėsime samdyti specilistus. Keliems vaikams įrengsime gyvenmasias vietas- tiek ir talpins vaikų mūsų šeimynos namai.

Nežinau ar yra riba kiek daugiausiai vaikų gali būti globojama šeimynoje. Manyčiau jog yra, kažkaip neįsivaizduoju, jog man leistų kokius 30 vaikų globoti. Bet čia tik mano manymas.


tai va . Sakykim Lietuvoj šeimyną gali registruoti nuo 6 globotinių. O ribos nėra ir pasmus. Na riboja gyvenimo sąlygos. Jei jau netelpa.
Bet kokiu atveju didelės jums sėkmės, nes tiek čia, tiek ten reikia labai daug meilės ir šilumos vaikams. Kuo daugiau atradimų ir kuo mažiau praradimų.

Atsakyti
Taip taip,tikrai neizeidinesiu. biggrin.gif
Bet ne kai kurios tegul baigia skleisti BV propaganda Lietuvai.Kaip Ukrainos temoje kam nuomone nepatinka ,tuoj parasoma,kad gauna apmokejima is kremliaus,tai cia galiu rasyti,kad gal gauna irgi kazkoki apmokejima biggrin.gif Jei jas taip zavi,tegul jos NO ir gyvena ,ir tuo dziaugiasi.O mums to brudo cia nereikia.
Viskas,baigiau.Grazaus visoms sekmadienio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 05 02, 19:41)
Nebevarkit, negi nematot, kad trolina. Apsisuks ir vėl tą patį rašys, gal kas nors perskaitys ir pasiims tą Teisibe biggrin.gif . Gi kažkuriai čia pasirodė, kad labai protingai kalba biggrin.gif  ax.gif

Jei turite omenyje Lapkritine Ausra, tai man pasirode ir ne tik man biggrin.gif Ir savo zodziu neissizadu.
Ji viena is nedaugelio sioj temoj, sugebanti mastyti kritiskai, ne vien aklai zavetis ar peikti sistema. Ta pati noreciau pasakyti ir apie Ciccio ir dar keleta sios temos dalyviu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotyna*: 03 gegužės 2015 - 13:34
QUOTE(Lotyna* @ 2015 05 03, 14:31)
Jei turite omenyje Lapkritine Ausra, tai man pasirode ir ne tik man  biggrin.gif  Ir savo zodziu neissizadu.
Ji viena is nedaugelio sioj temoj, sugebanti mastyti kritiskai, ne vien aklai zavetis ar peikti sistema.  Ta pati noreciau pasakyti ir apie Ciccio ir dar keleta sios temos dalyviu.


Neee,c ji mane ko gera turejo omeny lotuliukas.gif
Kas del LA labia jums pritariu,simtu procentu 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 05 03, 10:15)
  Bet kokiu atveju didelės jums sėkmės, nes tiek čia, tiek ten reikia labai daug meilės ir šilumos vaikams. Kuo daugiau atradimų ir kuo mažiau praradimų.

Ačiū, tik panašu, kad ta kryptimi, kuo toliau, tuo mažiau norisi judėti.


Dėl kritiško žvilgsnio, nuomonės. Kritika yra gerai ir netgi puiku, tačiau dar geriau, kai kritikuotojas žino ką ir dėl ko kritikuoja.
Atsakyti
QUOTE(meletu @ 2015 05 04, 11:27)
Ačiū, tik panašu, kad ta kryptimi, kuo toliau, tuo mažiau norisi judėti.
Dėl kritiško žvilgsnio, nuomonės. Kritika yra gerai ir netgi puiku, tačiau dar geriau, kai kritikuotojas žino ką ir dėl ko kritikuoja.


bet kokiu atveju žingsnis yra jau žengtas. Abejonės dalykas geras, jos tik sustiprina tai ko sieki. Gal aš labiau esu savininkiška mama ir jei jau mano tai mano. Jei aš iščiūčiavau, išliūliavau, perėjau visas ašras ir kitas bėdas- tai vaikas ir yra mano. Ne eksperimentinis triušis. Jei vaikas iš tiesų išbrido iš bėdų, o biologiniai tėvai tik sumaniu, intuityviu elgesiu prieš tarnybas iš tų bėdų išlipo- tai daugiau nei skauda. Kažkaip netyčia internete užtikus buvau filmą pagal faktą. Anglijoj. Kada vaiką gražino tėvui iš globėjų, nes jis kaip ir socialus. globėjai kovojo sakydami ne- jis yra tvirkintojas. Jis ir buvo tvirkintojas. Per didelius vargus vaikas globėjams buvo grąžintas, bet tas vaikas(mergaitė) jau niekuomet nebebuvo ta, kuri buvo iki grąžinimo. Man labai jūs patinkat. Lietuvoj tokių kaip jūs trūksta.
Atsakyti
QUOTE(meletu @ 2015 05 04, 11:27)
Ačiū, tik panašu, kad ta kryptimi, kuo toliau, tuo mažiau norisi judėti.
Dėl kritiško žvilgsnio, nuomonės. Kritika yra gerai ir netgi puiku, tačiau dar geriau, kai kritikuotojas žino ką ir dėl ko kritikuoja.

Meletu 4u.gif tikriausiai primiršote lietuviškas realijas.... Lietuvoje kritikuojama viskas ir visi, neturint apie objektą nei menkiausio supratimo 4u.gif
Atsakyti