Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos BV

QUOTE(Violetisimo @ 2015 05 01, 18:57)
Apie nesvaros kvapa kalba eina, o ne desru, katinu ar kokiu ten dazu doh.gif

SKaitykite dar kartą originalų postą apie katinus cool.gif Buvo teigta, kad jie smirdi.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 05 01, 19:09)
SKaitykite dar kartą originalų postą apie katinus cool.gif Buvo teigta, kad jie smirdi.

Nu smirdi, jei tinkamai nepriziuri.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 05 01, 17:43)
Tai aš pati paklausiau, nes maniškis pradėjo aiškint namie, kad mergaitė smirdi, fu, nors man ji visai tvarkinga atrodė, neapleista ax.gif . Galvojau, gal išsigalvoja ax.gif


Nu as saves neisivaizduoju to darant. Laba diena, noriu pakalbet apie Maryte, nes mano vaikas skundziasi, kad ji smirdi g.gif nu niekaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2015 05 01, 17:05)
Tosk, o NO yra vaikų globos namai?


Tokiu vaiku namu kaip LT - nera. Yra institucijos, kurios labiau suristos su psichiatrija. Praeitais metais viena 15m mergaite, gyvenusi tokioje istaigoje, nuzude istaigos darbuotoja... Tos mergaites mama pazere kritikos - norvegiska sistema per svelni 4u.gif Tokiose istaigose darbuotojai istiesu uzdirba gera atlyginima. Bet... manes niekas nesuviliotu dirbti tokioje istaigoje.
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2015 05 01, 19:15)
Nu smirdi, jei tinkamai nepriziuri.

Ir? Jei šeimai netrukdo, nesmirda, nes savi ir jie net gyvena su tais katinais? Ir dar kai šeimos mama pedagogė, kuria niekas nesiskundžia matyt, jei vis dar pedagogė ax.gif
Aš ir sakau, problema gali būti kita: nebūtinai dešros ar katinai.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 05 01, 19:23)
Ir? Jei šeimai netrukdo, nesmirda, nes savi ir jie net gyvena su tais katinais? Ir dar kai šeimos mama pedagogė, kuria niekas nesiskundžia matyt, jei vis dar pedagogė ax.gif
Aš ir sakau, problema gali būti kita: nebūtinai dešros ar katinai.

As nieko ir nesakau. Sakau, kad nesvaros kvapas yra tam tikras signalas, o ne kitu dalyku itakoti kvapai.
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2015 05 01, 19:22)
Tokiu vaiku namu kaip LT - nera. Yra institucijos, kurios labiau suristos su psichiatrija. Praeitais metais viena 15m mergaite, gyvenusi tokioje istaigoje, nuzude istaigos darbuotoja... Tos mergaites mama pazere kritikos - norvegiska sistema per svelni 4u.gif Tokiose istaigose darbuotojai istiesu uzdirba gera atlyginima. Bet... manes niekas nesuviliotu dirbti tokioje istaigoje.

Supratau 4u.gif O kūdikių namų irgi nėra, tikriausiai, ar ne? Na, kur gyventų mažyliai iki kokių 4 metų? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 05 01, 19:16)
Nu as saves neisivaizduoju to darant. Laba diena, noriu pakalbet apie Maryte, nes mano vaikas skundziasi, kad ji smirdi  g.gif nu niekaip  g.gif

Įtariu ir nesuprasit. Aš pasidomėjau, kodėl mergaitė atstumiama, gal problemos kolektyve, gal patyčios, nes mano vaikas namie džiaugėsi, kad ne jam reikia su ja šokti, o kitam berniukui, sakė niekas rankos jai neduoda. Sakiau tu duok, tai ir atsakymas buvo, kad ji fu smirdi.
Papildyta:
QUOTE(Violetisimo @ 2015 05 01, 19:25)
As nieko ir nesakau. Sakau, kad nesvaros kvapas yra tam tikras signalas, o ne kitu dalyku itakoti kvapai.

Mano minėtu atveju net ne nešvaros kvapas, o katino. Jūs tikriausiai net neįsivaizduojat kas tai per smarvė jei katinas pažymi blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2015 05 01, 17:26)
Supratau 4u.gif O kūdikių namų irgi nėra, tikriausiai, ar ne? Na, kur gyventų mažyliai iki kokių 4 metų? unsure.gif


Institucijos skirtos vaikams nuo 13m. Iki to amziaus visi vaikai patalpinami i seimas. Instituacijos yra tik ypac ektremaliais atvejais: narkotikai, smurtas ir pan. Kuomet kyla pavojus pacioms seimoms. Ta mergaite, augo savo biologineje seimoje, kur buvo kitu vaiku. Ir kai pradejo kalbeti, kad jinai nori zudyti, tuomet buvo patalpinta i tokia institucija.

Dabar atsiminiau kai praeitame darbe viena darbuotoja guodesi del posunio problemu - kai apsinarkasina, viska namuose isdauzo. Ta karta verke, kad visus langus izdauze...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 05 01, 18:09)
SKaitykite dar kartą originalų postą apie katinus cool.gif Buvo teigta, kad jie smirdi.

Oi, jei katinai nekastruoti ir namie žymi teritoriją, tai smarvė ulialia, ne jazminais kvepia tikrai lotuliukas.gif O jei nesugeba tų katinų tinkamai prižiūrėt, panaikint smarvės, susigeria į rūbus, gi jaučiasi, yra tekę užuost tą kvapą nuo jaunos moters su vaiku biggrin.gif
QUOTE(Monteverte @ 2015 05 01, 18:23)
Ir? Jei šeimai netrukdo, nesmirda, nes savi ir jie net gyvena su tais katinais? Ir dar kai šeimos mama pedagogė, kuria niekas nesiskundžia matyt, jei vis dar pedagogė ax.gif
Aš ir sakau, problema gali būti kita: nebūtinai dešros ar katinai.

Nu bet smirda kitiems. Ir nereikia dešros kvapo lygint su katino myžalo kvapu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 05 01, 19:31)
Įtariu ir nesuprasit. Aš pasidomėjau, kodėl mergaitė atstumiama, gal problemos kolektyve, gal patyčios, nes mano vaikas namie džiaugėsi, kad ne jam reikia su ja šokti, o kitam berniukui, sakė niekas rankos jai neduoda. Sakiau tu duok, tai ir atsakymas buvo, kad ji fu smirdi.
Papildyta:

Mano minėtu atveju net ne nešvaros kvapas, o katino. Jūs tikriausiai net neįsivaizduojat kas tai per smarvė jei katinas pažymi blink.gif .


TAi jūsų vaikas nurodė priežastį, kad ji smirdi, o auklėtoja po to dar tik patvirtino g.gif Nes, vistiek supratau, kad jums pati auklėtoja patvirtino, kad ji smirdi, nes namie yra katinai g.gif

Netvarkingai laikomų katinų kvapas iš tiesų yra siaubingas ir šlykštus, o dar jei įsisenėjęs, tai išvis unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 05 01, 21:04)
TAi jūsų vaikas nurodė priežastį, kad ji smirdi, o auklėtoja po to dar tik patvirtino  g.gif Nes, vistiek supratau, kad jums pati auklėtoja patvirtino, kad ji smirdi, nes namie yra katinai  g.gif

Netvarkingai laikomų katinų kvapas iš tiesų yra siaubingas ir šlykštus, o dar jei įsisenėjęs, tai išvis  unsure.gif  unsure.gif

Nu bliamba, paklausiau ar tikrai ta mergaitė taip smirdi kad su ja vaikai nedraugauja ax.gif. Aišku dabar ax.gif
Atsakyti