Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos BV

QUOTE(Isyankar @ 2015 05 01, 17:01)
Dėl to konkretaus atvejo, kai su vaiku nedraugajama, nes smirdi - sutinku, reikėtų įsikišti ir mamai padėti, patarti, bet perlenkti lazdos taip pat nereikia. Kartais iš šalies labai norisi primesti savo tiesas, įsitikinimus, paaiškinti, kaip "tinkamai" gyventi, nors tai visai nebūtina. Zosiškumu, tai vadinu rolleyes.gif Pvz bandau įsivaizduoti tokią situaciją: koks nors darželis,  kuriame vaikai maistą atsineša iš namų. Dauguma grupės vaikučių atsineša sumuštinius su mėsyte, o vienas vietoje sumuštinių nešasi vaisius ar sūrio lazdeles. Vaikui skanu, bet dėl tos priežasties su juo nedraugauja likusieji - nes maistas kitoks. Ar auklėtoja turėtų "paprotinti" mamą dėti vaikui maistą, kaip kiti tėvai, ar turi pasikalbėti su vaikais, kad toks niuansas yra visiškai neesminis draugystėje? biggrin.gif

Visai nepalyginami dalykai, kas kam patinka tas tą valgo, ir sumuštiniai visų gali būt skirtingi. Dar to negirdėjau, kad vaikai gali nedraugaut, nes kitokį maistą kas mėgsta biggrin.gif . Nemanau, kad NO dėl to kas nors susilaukia BV kišimosi ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 05 01, 17:17)
Visai nepalyginami dalykai, kas kam patinka tas tą valgo, ir sumuštiniai visų gali būt skirtingi. Dar to negirdėjau, kad vaikai gali nedraugaut, nes kitokį maistą kas mėgsta biggrin.gif . Nemanau, kad NO dėl to kas nors susilaukia BV kišimosi ax.gif .

Tai aš gi modeliuoju situacijas, man tiesiog įdomu, kur kitų požiūriu, yra riba, kai auklėtojoms kištis privalu ir kur jau yra lindimas ne į savo reikalus mirksiukas.gif
Atsakyti
Niekas NO vaiku tikrai neatimineja tik del nesvariu rubu. Ir i BV nesikreipia. Nesvarus rubai, visuomet nepraustas vaikas gali buti tik viena problemos sudedamuju daliu.

Mano maze daznai su skyletais keliais lotuliukas.gif Na nuperki naujas, uzsideda ir jau pirmaja diena keliai skyleti. Na jei tai kokie dzinsiukai, tai tinka irnesakyk.gif lotuliukas.gif Musu seimynele priklauso tai kategorijai, kuriai rubas viso labo rubas - svarbu svarus. Ir as isvis nelyginu rubu blush2.gif

Man dar juoka kele diskusijos apie, kad NO vaikams negali pasakyti ne, privalai pirkti iPad, iPhone ir pan nesamones.
Mano maze gali tureti visokiausiu pageidavimu ir noru, bet mes neperkam, jei tai kainuoja daugiau nei 1000nok. Tuomet panelyte turi susitaupyti puse sumos pati. Ir tai ne todel, kad neturim pinigu ar gaila. Tiesiog pratinam, kad viskas kainuoja ir pinigai is dangaus nekrenta. Savo iPad dukra nusipirko kai jai buvo 6m. Telefona padovanojom pigiausia, jei nores iPhone, tures puse sumos pasitaupyti/uzsidirbti pati. Mokykloje tikrai zino, kad mazoji kartais dirba. BV vaiko neateme biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 05 01, 16:47)
auklėtoja, nažinau ar auklėtoja bandė kalbėt, pas mus LT nepriimta kištis ax.gif


Normaliai. Kistis nepriimta, bet su kita mama aptarinet vaiku kvapus - norma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 05 01, 17:17)
Visai nepalyginami dalykai, kas kam patinka tas tą valgo, ir sumuštiniai visų gali būt skirtingi. Dar to negirdėjau, kad vaikai gali nedraugaut, nes kitokį maistą kas mėgsta biggrin.gif . Nemanau, kad NO dėl to kas nors susilaukia BV kišimosi ax.gif .

Dėl BV nežinau, bet auklėtojos kišasi, mamos pasakoja.

QUOTE(Isyankar @ 2015 05 01, 17:18)
Tai aš gi modeliuoju situacijas, man tiesiog įdomu, kur kitų požiūriu, yra riba, kai auklėtojoms kištis privalu ir kur jau yra lindimas ne į savo reikalus mirksiukas.gif

Vienas vaikas atstumtas dėl kvapo, kitas- dėl matpako.
Kuris vaikas, anot jūsų, turi mažesnį diskomfortą grupėje?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 05 01, 17:21)
Normaliai. Kistis nepriimta, bet su kita mama aptarinet vaiku kvapus - norma g.gif

Tai aš pati paklausiau, nes maniškis pradėjo aiškint namie, kad mergaitė smirdi, fu, nors man ji visai tvarkinga atrodė, neapleista ax.gif . Galvojau, gal išsigalvoja ax.gif . Taigi, kartoju, nežinau, gal ir su mama kalbėjo, neklausiau. O kad kištis nepriimta tai aplamai LT kištis nepriimta, net jei mato kaimynai kaip girtas tėtukas beveik kasdien muša savo žmoną ar vaikus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 01 gegužės 2015 - 16:47
QUOTE(Isyankar @ 2015 05 01, 17:01)
Dėl to konkretaus atvejo, kai su vaiku nedraugajama, nes smirdi - sutinku, reikėtų įsikišti ir mamai padėti, patarti, bet perlenkti lazdos taip pat nereikia.

Aš čia ne jums asmeniškai replikuoju, bet į tą temą "smirdi". Prisiminiau, jog vienoje mokykloje buvo mergaitė, kurios tėvai užsiiminėjo dešrų rūkymu. Tai irgi nesakykit jau kas nors, kad visiems tas kvapas patinka, ypač kai jis ne ant dešros, o ant mergaitės. Jos visi drabužiai, plaukai, oda buvo prisigėrę to kvapo. Kažkada suėjo pusę mokyklos į kiną ir ji jame buvo. Tai dalis salės kriūkė ten visaip, fuuu dešros, uždusiu ir pan. Bet konkrečiai į akis pačiai mergaitei nesakė: tu smirdalė ar dar kaip. Jinai tik juokėsi, šypsojosi ir tiek. Gal širdyje jai ir skaudu buvo, bet galų gale gal tas tėvų verslas juos maitino, nebuvo kur dingt. Bet visa esmė ta, kad ji nebuvo viena. Ji neatėjo į filmą viena kaip kokia raupsuota ir neišėjo iš jo viena. Ji buvo šalia kitų savo klasės mergaičių. Vadinasi, jos pripratę prie jos kvapų ir kažkaip tai toleruoja. Galbūt nugalėjo mielas žmogus, mokėjimas bendrauti?
Taigi jei koks durnius iškviestų tarnybą, tolygią BV ir būtų nuspręsta, jog nedraugauja dėl kačių ar dėl dešrų ir taip nukentėtų nekalti gyvūnai ar žmonių verslas? Nebūtinai vaikai iš karto viską pasako kodėl nedraugauja. Juk vaikai ne kvaili, moka truputį ir pameluoti, reikiamai pasakyti, kai nori ax.gif Gal bėda visai ne kvapas...
Atsakyti
Monteverte, ar jus jauciate skirtuma tarp nesvaros kvapo ir desros kvapo?
NO pabadytu kas pasisaipyti is tos jusu aprasytos mergaites, tai aiskintis turetu ne mergaites seima, o tas kuris saipesi.
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2015 05 01, 18:33)
Monteverte, ar jus jauciate skirtuma tarp nesvaros kvapo ir desros kvapo?
NO pabadytu kas pasisaipyti is tos jusu aprasytos mergaites, tai aiskintis turetu ne mergaites seima, o tas kuris saipesi.

Tai dar klausimas kas nešvariau: gyvi katinai ar negyvos mėsos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 05 01, 18:54)
Tai dar klausimas kas nešvariau: gyvi katinai ar negyvos mėsos biggrin.gif

Apie nesvaros kvapa kalba eina, o ne desru, katinu ar kokiu ten dazu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 05 01, 16:54)
Tai dar klausimas kas nešvariau: gyvi katinai ar negyvos mėsos biggrin.gif


Tikiuosi isvengsime paskaitos apie mesos "nesvaruma" ax.gif
Atsakyti
Tosk, o NO yra vaikų globos namai?
Atsakyti