Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos BV

QUOTE(Le Murka @ 2015 05 01, 10:33)
Na jie ir be mano rupinimosi iki siol buvo naudojami pakankamai logiskai
todel taip, man tos diskusijos apie saligatviu remontus yra neidomios. Laiko gaila ir siaip erzina
Siaip tikiu kad 70 proc seimu gali turet kazkokiu keistybiu. Kad apleistu tiek vaiku, tai tikrai neitiketina. Bet vat tarkim po 10 val turbut dauguma vaiku lt darze buna, juk jei tevsi dirba 8- 17, tai vaikus atvez geriausiu atveju 7,30, o paims 17,30. Vat tau ir 10 val. O ka daryt? Jei darbas toli nuo darzo, tsi ir 11 val tas vaikas darze isbus.tai tikrai nereiskia, kad tevai kazkokie neatsakingi parazitai

Tai ir neteigiu, ksd jie apleisti, NO, jau traktuotu, kaip apleidima ir BA, tuom pasirupintu ir kas man atrodo nenormalu, kitai norma, na tarkim del tos pacios aprangos, rezimo, gimtadienio sventimo ir t.t
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 05 01, 09:48)
ir jei daugumai nerūpėtų? Vienok, aš irgi nedalyvauju jokiuose susirinkimuose, bet pas mus jie ir nevyksta fiziškai, ir aš taip pat nemėgstu bendrauti su žmonėmis be didelio reikalo laisvalaikiu, ir svetimi vaikai mane erzina, bet vistiek manau, kad bendruomeniškumas yra geriau nei atsiskyrėliškumas. Juolab, kad normali bendruomenė nežlugdo individualumo.

Nu blogai butu biggrin.gif
as ir nesakau, kad bendruomene blogis. As sakau, kad joje as asmeniskai nenoriu dalyvaut. Ir suprantu kitus nenorincius. O vat manes nesupranta, matai, stebisi, kaip cia man neidomu mano pinigu panaudojimas. Nu neidomu, ir ka dabar biggrin.gif , vaikus atimt? tarnybu konsultacijas lankyt, kad poziuri pakeistu? Manau tokioj no dar labiau nesuprastu, nes ten visa ko esme ta bendruomene
Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2015 05 01, 09:48)
Kadangj turiu su kuo palyginti, drasiai teigiu, kad murzinu vaiku akys labiau ziba, nei ivaikintu ar globojamu, nesneku apie asocialiu tevu vaikus, kad kai kuriems tevams socialiniu igudziu truksta, tai faktas, bet, kad del to reiketu paimti vaikus, as priestarauju

žiba labiau tų, kuriems leidžia išsimurzinti, o ne tų, kurie nuolat murzini ir auginami nešvaroje. Maniškės su tėvu ir močiute šiandien sodyboje daržuose kapstosi, mažoji irgi lysvėse kapanosis, tik akys vakare žibės juoduose žanduose, ir garantija, kad valgys lauke neplautomis rankomis, nu ir dzin.
Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2015 05 01, 09:54)
Tai ir neteigiu, ksd jie apleisti, NO, jau traktuotu, kaip apleidima ir BA, tuom pasirupintu ir kas man atrodo nenormalu, kitai norma, na tarkim del tos pacios aprangos, rezimo, gimtadienio sventimo ir t.t

Nu vat o kitos forumieres teigia, kad jie jau apleisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2015 05 01, 09:58)
Nu blogai butu biggrin.gif
as ir nesakau, kad bendruomene blogis. As sakau, kad joje as asmeniskai nenoriu dalyvaut. Ir suprantu kitus nenorincius. O vat manes nesupranta, matai, stebisi, kaip cia man neidomu mano pinigu panaudojimas. Nu neidomu, ir ka dabar biggrin.gif , vaikus atimt? tarnybu konsultacijas lankyt, kad poziuri pakeistu? Manau tokioj no dar labiau nesuprastu, nes ten visa ko esme ta bendruomene

neatimtų tų vaikų, baik tu čia tryzniot, nebent taviškis labai norėtų temptis vaikus į namus nakvynei ir verktų ant visos mokyklos, kad mama draudžia bendrauti su bendraamžiais, ir koks jis nelaimingas, bet ir tada neatimtų, klasės auklėtoja pasikalbėtų su jumis visais, išsiaiškintų priežąstis, ir pasiūlytų kažkokią išeitį. Nori ar nenori, tektų eiti į kompromisą, NO tėvų valdžia nėra absoliuti.
Papildyta:
QUOTE(Domogintare @ 2015 05 01, 09:54)
Tai ir neteigiu, ksd jie apleisti, NO, jau traktuotu, kaip apleidima ir BA, tuom pasirupintu ir kas man atrodo nenormalu, kitai norma, na tarkim del tos pacios aprangos, rezimo, gimtadienio sventimo ir t.t

vaikas diena iš dienos murzinas, nesocializuotas - per kurią vietą jis neapleistas? Iš kur trauki, kad BV ateis iškart ir paims? Taip, greičiausiai susidomės, tada bandys ieškot sprendimų, o jei tėvai "šoks ant ragų", tikėtina, kad tik tasa paims.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 05 01, 10:59)
žiba labiau tų, kuriems leidžia išsimurzinti, o ne tų, kurie nuolat murzini ir auginami nešvaroje. Maniškės su tėvu ir močiute šiandien sodyboje daržuose kapstosi, mažoji irgi lysvėse kapanosis, tik akys vakare žibės juoduose žanduose, ir garantija, kad valgys lauke neplautomis rankomis, nu ir dzin.

Yra pas mus ivaikinta mergaite, jau trys metai, kaip seimoje, puikioje, visada svari, demesio apsupta, bet nera tokia, kokie kiti vaikai
Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2015 05 01, 10:12)
Yra pas mus ivaikinta mergaite, jau trys metai, kaip seimoje, puikioje, visada svari, demesio apsupta, bet nera tokia, kokie kiti vaikai

ir, kaip manai, kokios to priežąstys? Galbūt, mergaitės praeitis? Ar ką nors žinai, kodėl ji ne tokia?
Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2015 05 01, 10:54)
Tai ir neteigiu, ksd jie apleisti, NO, jau traktuotu, kaip apleidima ir BA, tuom pasirupintu ir kas man atrodo nenormalu, kitai norma, na tarkim del tos pacios aprangos, rezimo, gimtadienio sventimo ir t.t

Teigiat, lyg gyvendama NO. Tiesa, bet ir LT darželių auklėtojų visokių būna. Įsiminė atvejis toks, reikėjo vaiką išleist į darželį, nes auklė susirgo ir nebegalėjo prižiūrėt, o kitos ieškot nesinorėjo, o prie namų negavom vietos į lopšį, nes nebuvom užsirašę, kadangi galvojom tik į darželinę grupę eit. Tai leidom 4 nėnesius (išmetus sirgimus gal du telankė) į kitą darželį. Maniškis dažnai sirgo, tai kartą po ligos pasitinka auklėtoja (vyresnio amžiaus su rusišku akcentu, ne pagrindinė) ir sako pataikaudama, mol maniškis taip dažnai serga, toks gerutis, o tie blogiečiai nei serga nei ką, paskui dar pareiškė, kad vaikai kaip šuniukai, būna veisliniai ir dvarniaškos, tai tie dvarniaškos niekad neserga, o veisliniai labai opūs. Suprask, mano veislinis doh.gif . Amo netekus buvau, būčiau iki direktorės ėjus papasakot, kas per pedagogės dirba, bet tada į darbą skubėjau, o ir baiginėjos jau mūsų "kadencija" tam daržely, papasakojau kažkam iš mamų, gal atkreipė kas dėmesį. Tik kažin kaip su tais neveisliniais tokios auklėtojos elgiasi kai vaikai paliekami jų priežiūrai. Su tais 70 proc ax.gif ... Tiesa, vaikas visad su ašarom pasilikdavo. Pradėjus lankyt kitą darželį tik kelias dienas teverkė, o ir ligos baigėsi...
QUOTE(Ciccio @ 2015 05 01, 10:59)
žiba labiau tų, kuriems leidžia išsimurzinti, o ne tų, kurie nuolat murzini ir auginami nešvaroje. Maniškės su tėvu ir močiute šiandien sodyboje daržuose kapstosi, mažoji irgi lysvėse kapanosis, tik akys vakare žibės juoduose žanduose, ir garantija, kad valgys lauke neplautomis rankomis, nu ir dzin.

drinks_cheers.gif thumbup.gif taikliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 01 gegužės 2015 - 10:28
Kas del LT, tai as manau, kad kol nebus iteisinta profesionali globa, tol tos problemos nesispres. Nes siandien VTAT turi dvi iseitis: palikti vaikus jais nesirupinantiems tevams arba apgyvendinti vaikus globos istaigose. Deja, nei viena, nei kita iseitis nera gera. Tiek tokiose seimose, tiek vaiku globos namuose augantys vaikai dazniausiai isauga neturintys reikiamu igudziu tolesniam sekmingam integravimuisi i visuomene. Todel ir pasirenkamas tas "uzmerktu akiu" modelis, nors ir kaip skauda palikti tuos vaikus geriantiems ar besimusantiems tevams.Gaila, kad LT neturi tiek lesu iteisinti profesionalia globa.
Jei LT, kaip NO, moketu atitinkamus atlyginimus, tikiu, kad atsirastu daug mylinciu, gebanciu ir norinciu padeti zmoniu, kurie pasirupintu vat tais apleistais vaikais. Nes kai pasiziuri dabar, kad vaikai paliekami visiskiem degradam, vaikai neturi normalios vaikystes, yra priversti vogti nuo mazu dienu tam, kad pamaitintu mazesni broliuka ar sesute...
Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2015 05 01, 10:54)
Tai ir neteigiu, ksd jie apleisti, NO, jau traktuotu, kaip apleidima ir BA, tuom pasirupintu ir kas man atrodo nenormalu, kitai norma, na tarkim del tos pacios aprangos, rezimo, gimtadienio sventimo ir t.t


Pas mus yra kaimynai. Turi tris vaikus. Abu labai apkūnūs. Rūbai nu siaubas totalus, mano akimis. Kažkokios drąskanos užvilktos ir tiek. Vaikai aprengti panašiai. Ne tik, kad murzini jų tie rūbai, bet kartais būna ir skylėti doh.gif Kai pažiūri į vaiko veidelį, tai pirma kylanti asociacija: murzius ir nevala blush2.gif Jų vadinamasis priekinis kiemelis, drožlėm užpiltas, ir viskas. Auga ten žolynai, krūmai, ir dilgynės iki virš galvos.

Vidinis kiemas skirtas vaikams: baseinai, tramplynai, visokios karstyklės, čiuožyklos, smėlio dėžės. Kokių dviratukų, tai gal 15 visokių rūšių. Lanko visus įmanomus būrelius. Tėvai patys vežioja. Mažiausiam dveji metukai, bet ir tas lanko būrelius. Pasikviesi jų vaikus į svečius, tai tėvas ateis kartu, ir pats juos ganys. Apskritai, jis mūsų visų vaikus gali ganyti. Išsiveda vakare į tokį stadioną, ir lenktynes organizuoja, žaidžia su jais. Ištisai. Kiek būna lauke, tėvai nei sėdi, nei skaito ką, tik kartais būna tėvas savo kažką konstruoja, nes jam labai patinka. Be viso to, visada veikia kažką kartu su vaikais. Namai švarūs, tvarkingi. Neapleisti visiškai. Kai susitinkam, kalbam tik apie vaikus: būrelius, mokyklas, auklėjimą, sveikatą ir pan.

Va, jums ir spręsti pagal vaiko išvaizdą ar rūbų švarą. tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 05 01, 12:32)
Pas mus yra kaimynai. Turi tris vaikus. Abu labai apkūnūs. Rūbai nu siaubas totalus, mano akimis. Kažkokios drąskanos užvilktos ir tiek. Vaikai aprengti panašiai. Ne tik, kad  murzini jų tie rūbai, bet kartais būna ir skylėti  doh.gif Kai pažiūri į vaiko veidelį, tai pirma kylanti asociacija: murzius ir nevala  blush2.gif Jų vadinamasis priekinis kiemelis, drožlėm užpiltas, ir viskas. Auga ten žolynai, krūmai, ir dilgynės iki virš galvos.

Vidinis kiemas skirtas vaikams: baseinai, tramplynai, visokios karstyklės, čiuožyklos, smėlio dėžės. Kokių dviratukų, tai gal 15 visokių rūšių. Lanko visus įmanomus būrelius. Tėvai patys vežioja. Mažiausiam dveji  metukai, bet ir tas lanko būrelius. Pasikviesi jų vaikus į svečius, tai tėvas ateis kartu, ir pats juos ganys. Apskritai, jis mūsų visų vaikus gali ganyti. Išsiveda vakare į tokį stadioną, ir lenktynes organizuoja, žaidžia su jais. Ištisai. Kiek būna lauke, tėvai nei sėdi, nei skaito ką, tik kartais būna tėvas savo kažką konstruoja, nes jam labai patinka. Be viso to, visada veikia kažką kartu su vaikais. Namai švarūs, tvarkingi. Neapleisti visiškai. Kai susitinkam, kalbam tik apie vaikus: būrelius, mokyklas, auklėjimą, sveikatą ir pan.

Va, jums ir spręsti pagal vaiko išvaizdą ar rūbų švarą. tongue.gif  tongue.gif

Labai sauni seima, viskasok, beeeeet. Gerai, namuose nekreipiamas demesys i ruba, akcentai deliojami kitur ir kitaip, iskiepyta ale kitokia vertybiu sistema. Bet kas vyks (ar vyksta) vaiko galvoje, kai mokykloje ar darzelyje nusiaus batukus, o ten kojinese skyle ir dar kvapelis koks nuo devejimo nuolatinio ir visi vaikai krizens? Ar tevai pagalvoja, jog vaikas iseis i visuomene. Va toks: murzinas, apdriskes. Ir kad vaikui bus sunku suprasti, kodel is jo juokiasi kiti, kodel nenoriai biciuliaujasi ar paneles (berniukai) demesio nekreipia veliau? Juk vaikas neliks savo kazkokiam uzdaram seimos rate, jis bus murzius, keistuolis ir galiausiai ims arba pats verkti, prasyti kazkokiu drabuziu nauju, praustis, plautis kojinytes, arba taip ir liks toks kazkoks "ne toks". Na nezinau, as savo vaikui to nelinkeciau ir nenoreciau, kad jo veiduka kada nupliekstu raudonis del skyletu kojiniu ir juoko bangos.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 05 01, 11:32)
Pas mus yra kaimynai. Turi tris vaikus. Abu labai apkūnūs. Rūbai nu siaubas totalus, mano akimis. Kažkokios drąskanos užvilktos ir tiek. Vaikai aprengti panašiai. Ne tik, kad  murzini jų tie rūbai, bet kartais būna ir skylėti  doh.gif Kai pažiūri į vaiko veidelį, tai pirma kylanti asociacija: murzius ir nevala  blush2.gif Jų vadinamasis priekinis kiemelis, drožlėm užpiltas, ir viskas. Auga ten žolynai, krūmai, ir dilgynės iki virš galvos.

Vidinis kiemas skirtas vaikams: baseinai, tramplynai, visokios karstyklės, čiuožyklos, smėlio dėžės. Kokių dviratukų, tai gal 15 visokių rūšių. Lanko visus įmanomus būrelius. Tėvai patys vežioja. Mažiausiam dveji  metukai, bet ir tas lanko būrelius. Pasikviesi jų vaikus į svečius, tai tėvas ateis kartu, ir pats juos ganys. Apskritai, jis mūsų visų vaikus gali ganyti. Išsiveda vakare į tokį stadioną, ir lenktynes organizuoja, žaidžia su jais. Ištisai. Kiek būna lauke, tėvai nei sėdi, nei skaito ką, tik kartais būna tėvas savo kažką konstruoja, nes jam labai patinka. Be viso to, visada veikia kažką kartu su vaikais. Namai švarūs, tvarkingi. Neapleisti visiškai. Kai susitinkam, kalbam tik apie vaikus: būrelius, mokyklas, auklėjimą, sveikatą ir pan.

Va, jums ir spręsti pagal vaiko išvaizdą ar rūbų švarą. tongue.gif  tongue.gif

labai graži šeima, nieko keisto, kad vaikai išsimurzina, ar kad aprengti ne gurgždančiais nuo švaros rūbais - maniškės irgi buvo rengiamos paprastai, ir skylių nesiūdavau, kas čia tokio keisto? Taip, vaikai išsimurzina, paskui saviškes irgi nelakstau snarglius šluostydama. Bet nereikia lyginti su savaitėmis neplautomis drapanomis. Manai BV ir norvegai yra puspročiai ir to nesupranta? Nesuvokia skirtumo tarp šiaip murzino ir apleisto vaiko?
Atsakyti