Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno mamytės

QUOTE(sanaira @ 2015 04 29, 12:28)
Laba, visa ryta tvarkiausi po vakarykscio gimtadienio  doh.gif  va tokiais atvejais truksta indaploves  biggrin.gif  gerai, kad bute turesim  biggrin.gif

O jei nenorit imt kazko i kriksto tevus, tai gal tada imt draugus ? ax.gif

Ir tokiu neturim, kuriems galetume patiketi vaika 4u.gif
Oi kaip vargstam su dantim doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunflowers: 29 balandžio 2015 - 13:11
QUOTE(Saule Li @ 2015 04 28, 22:35)
O tau jau nedaug liko bigsmile.gif



QUOTE(ingakroska @ 2015 04 28, 23:43)
Tai net vistiek nieko nera,tai buk iskart cia ;-) vistiek pabyresi nori ar nenori  lotuliukas.gif


Kad nelabai noriu biggrin.gif Kuo laiko maziau, tuo man baisiau doh.gif

QUOTE(Sunflowers @ 2015 04 29, 07:36)
Sveikos. Reiktu ir mum jau apie krikstynas galvoti g.gif Nenorim imti vienu zmoniu i kriksto tevus, bet neturim kito pasirinkimo doh.gif


Suprantama, labai nesmagu tokios situacijos.
O musu lelius dar negime, bet anyta jau kvaksi, kad butinai reikia sia vasara krikstyt, o as noreciau kita. Jau ir pati buciau atsigavus, ir vaikutis didesnis, ir nuotraukos grazesnes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2015 04 29, 13:20)
Kad nelabai noriu  biggrin.gif Kuo laiko maziau, tuo man baisiau  doh.gif
Suprantama, labai nesmagu tokios situacijos.
O musu lelius dar negime, bet anyta jau kvaksi, kad butinai reikia sia vasara krikstyt, o as noreciau kita. Jau ir pati buciau atsigavus, ir vaikutis didesnis, ir nuotraukos grazesnes  ax.gif

Ir darykit kaip jums atrodo geriau o ne kitiems.
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2015 04 29, 08:39)
Mes nenorim imti mano seses su vyru blush2.gif Geda, bet taip yra blush2.gif Jei ir lauksim niekas nepasikeis schmoll.gif

O draugu kokiu nenorit
Papildyta:
QUOTE(LumiLumi @ 2015 04 29, 13:20)
Kad nelabai noriu  biggrin.gif Kuo laiko maziau, tuo man baisiau  doh.gif
Suprantama, labai nesmagu tokios situacijos.
O musu lelius dar negime, bet anyta jau kvaksi, kad butinai reikia sia vasara krikstyt, o as noreciau kita. Jau ir pati buciau atsigavus, ir vaikutis didesnis, ir nuotraukos grazesnes  ax.gif

Nu ir krikstykit kada jus norit,o nekada kas karksi. Jusu vaikas,jus ir sprendziat. Mes savo pirmagime krikstinom 6metu, nors mama ir karksejo. Pasakiau grieztai paauks ir jrikstysiu
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2015 04 29, 09:39)
Mes nenorim imti mano seses su vyru blush2.gif Geda, bet taip yra blush2.gif Jei ir lauksim niekas nepasikeis


Jau geriau draugai tada, nei gimines, kuriu nenori...


QUOTE(LumiLumi @ 2015 04 29, 14:20)
Kad nelabai noriu  biggrin.gif Kuo laiko maziau, tuo man baisiau  doh.gif
Suprantama, labai nesmagu tokios situacijos.
O musu lelius dar negime, bet anyta jau kvaksi, kad butinai reikia sia vasara krikstyt, o as noreciau kita. Jau ir pati buciau atsigavus, ir vaikutis didesnis, ir nuotraukos grazesnes  ax.gif


Maziau tu kvaksinciu klausyt reikia. As dabar visus kraupinu, kad visai nekrikstyt zadu doh.gif Bet jei as nesu tikinti ir maqn kiti dalykai,o ne baznycia priimtina, tai kodel tureciau veidmainiaut... Baisus noras bus, gales pats pasikrikstyti. mes su MB net per vestuves i baznycia nejom, tai kodel vaika tureciau ten vest....
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2015 05 01, 10:36)
Jau geriau draugai tada, nei gimines, kuriu nenori...
Maziau tu kvaksinciu klausyt reikia. As dabar visus kraupinu, kad visai nekrikstyt zadu  doh.gif Bet jei as nesu tikinti ir maqn kiti dalykai,o ne baznycia priimtina, tai kodel tureciau veidmainiaut... Baisus noras bus, gales pats pasikrikstyti. mes su MB net per vestuves i baznycia nejom, tai kodel vaika tureciau ten vest....

Nu tikrai pakraupinsi ypac mociutes doh.gif
Seip as panasios nuomones su tavim.
Jauciu ir sita dukryte krikstysim veliau.
O per vestuves ir mes nebuvom baznycioj bet del kitokiu priezasciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes. Sveikinu visas su MAMOS DIENA. tikiuos mazyliai oasveikino jus ryte su savo bedante sypsenele blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Su mamos diena 4u.gif
Mane pasveikino trys dantukai ir sypsena wub.gif Dar geliu gavau wub.gif
Atsakyti
Laba. Kokia tyla cia... smile.gif
Atsakyti
Labas. As ir vakar pagalvojau, kad netgi cia neplepam rolleyes.gif Tai kaip gyvenat?

Kadangi mano mamos ateitis neaiski, tai jau planuojam krikstynas. Noreciau liepa arba rugpjuti. Reik pas kuniga kuo skubiau. Dar labai svarstau ar samdyti fotografa, sakau gal patys pasifotkinsim. Nieko ypatingo nedarysim, baznycia ir gamta,gal dar i kavine g.gif Bet sakau gal uzteks gamtoj torta suvalgyt ir viskas g.gif Daug sveciu nekviesim tikrai schmoll.gif Noreciau tik su savais g.gif
***************
ingakroska matau jau 6 menesiukai bigsmile.gif Ka jau mokat, ka valgot?
Atsakyti
Laba, mes kraunames daiktus, tvarkomes... treciadieni jau isvaziuojam link lt bigsmile.gif grisim reiks rimciau irgi jau planuoti krikstynas smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif mano kukulis du dantis turi ir viršui dygsta nes dantenos taip patinusios....
retai beužsuku, gražus oras tai sėdim kieme ar šiaip kur, pvz šiandien su vaikais kieme sėdėjom, paravėjau daržel kol vaikas miegojo, dukra supažindinau su sliekais biggrin.gif paskiau dukra važinėjo su dviratuku, vyras grįžoipo darbo, pavalgė ir visi varėm su dviračiais pasivažinėt smile.gif štai ir vakaras. smile.gif

QUOTE(Sunflowers @ 2015 04 29, 09:39)
Mes nenorim imti mano seses su vyru blush2.gif Geda, bet taip yra blush2.gif Jei ir lauksim niekas nepasikeis

Jei nenori ir neimkit, geriau palaukt nei gailėtis. Aš brolio irgi nenoriu. Ir tikrai neimsiu. Va neseniai draugai sutiko, nors kai dukra krikštijom buvo atsisakę o db patys pasakė kad sutiktu. smile.gif

QUOTE(Sunflowers @ 2015 04 29, 14:26)
Ir darykit kaip jums atrodo geriau o ne kitiems.

drinks_cheers.gif

QUOTE(Sunflowers @ 2015 05 11, 09:41)
Labas. As ir vakar pagalvojau, kad netgi cia neplepam: Tai kaip gyvenat?

Kadangi mano mamos ateitis neaiski, tai jau planuojam krikstynas. Noreciau liepa arba rugpjuti. Reik pas kuniga kuo skubiau. Dar labai svarstau ar samdyti fotografa, sakau gal patys pasifotkinsim. Nieko ypatingo nedarysim, baznycia ir gamta,gal dar i kavine g.gif Bet sakau gal uzteks gamtoj torta suvalgyt ir viskas g.gif Daug sveciu nekviesim tikrai schmoll.gif Noreciau tik su savais 

aš tik už fotografa... kad ir už mėgėja.... mes dukra kai krikštijom, fotografavo mamos vyras, blykstės neįsijungė tai visos ft susiliejusios, man taip gaila sad.gif juk krikštynos būna tik viena karta. rolleyes.gif
Atsakyti