Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Beskaitydama specių paskutinius postus baigiu prieiti išvados, kad nusistačiusi savo tikslų spalvinį tipą, galiu kaip sakoma "nuo vilko ant meškos" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Dabar bent jau žinau, kad persikinis lūpdažis geriau tinka nei ružavas. lotuliukas.gif Gal čia ir sustosiu g.gif biggrin.gif
Blusinėsiu po to parduotuvėj kaip nenormali, jau man ir taip sunkoka modelį išsirinkt, o čia dar spalvų šitiek niuansų su logoritmais. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad prek jau ginčijasi, bile tik ginčytis biggrin.gif Nes aš jau nebesuprantu pagrindinės minties biggrin.gif Mada biznis - blogai, paletės biznis - gerai? biggrin.gif Subjektyvus spalvų vertinimas ("man taip patinka") - blogai, objektyvus vertinimas - gerai, bet objektyvus - "taip pasakė Katia, ir tada pati pamačiau" lotuliukas.gif Yra algoritmai, bet aš nežinau, kokie, bet vis tiek aš teisi lotuliukas.gif Tai čia tokia diskusija, kai nėra kur laiko dėt lotuliukas.gif Prek, ką tu aplamai teigi? Kad viską neigi, tai matau, bet ką teigi?

Aš, pavyzdžiui, teigiu, kad paletę žinoti malonu ir gerai, jei reikia, tarkim, kokią skarelę rinktis, bet suabsoliutinti jos negalima, nes išdurnėsi, o idealiai neatitaikysi. Bytte sako maždaug tą patį. Tu mums prieštarauji, taigi turėtum sakyti kažką priešingo. Ką? bigsmile.gif Kad žmogus privalo turėti paletę, kitaip jo arkliai baidysis? Betgi tas paletes tikrai mažai kas turi, o arkliai baidosi reto... Taigi ne visi debilai, kiti patys jaučia, kas jiems tinka.


QUOTE(bytte @ 2015 04 28, 16:39)
O dabar amžiais parinuosi dėl tų suš... spalvų, ir negaunu aišku jų... paskui įsigyji kažkokį vieną drapanėlę, kol prie jos įsigyji kitą, žiek jau nuplyšo pirmoji... ir vėl š vaizdelis. Jau geriau man ten truputuką prie snukelio netiks, bet viską suderinusi turėčiau sau patinkantį vaizdelį... nei dabar, kaip paskutinė ubagė.

lotuliukas.gif O aš tai sykiais spjaunu ir pasiderinu tą veidelį su špaklium. Kosmetika, aišku, irgi mada, betgi špakliuotis labai malonu biggrin.gif Man atrodo, dėl to žmonės špaklių ir sugalvojo - gyvenimui palengvinti. Aš, po teisybei, esu moteris, ir man neįdomu visada būti vienu sezonu. Galima kur nors ir nušniūrint truputuką su kosmetikos pagalba blush2.gif

Bet vis tiek, žinoma, neturiu ką apsirengt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 28, 18:02)
Man atrodo, kad prek jau ginčijasi, bile tik ginčytis biggrin.gif Nes aš jau nebesuprantu pagrindinės minties biggrin.gif Mada biznis - blogai, paletės biznis - gerai? biggrin.gif Subjektyvus spalvų vertinimas ("man taip patinka") - blogai, objektyvus vertinimas - gerai, bet objektyvus - "taip pasakė Katia, ir tada pati pamačiau" lotuliukas.gif  Yra algoritmai, bet aš nežinau, kokie, bet vis tiek aš teisi lotuliukas.gif Tai čia tokia diskusija, kai nėra kur laiko dėt lotuliukas.gif Prek, ką tu aplamai teigi? Kad viską neigi, tai matau, bet ką teigi?

Tu čia kažkur tikrai susipainiojai wink.gif
kas yra "gerai" ir kas yra "blogai"? Mada-biznis gerai to biznio savininkui, prastai mano asmeninei kišenei. Ir ką? Kažkam, gerai, kažkam blogai. Faktas tai vienas ir tas pats.
Aš paprasčiausia žiūriu kaip aš konkretų esantį faktą galiu panaudot sau "į pliusą", ne į minusą. BFAS - patogi sistema, padedanti orientuotis spalvose ir negriebt svetimo sezono daiktų, t.y. pataupyt neprilipsiančių daiktų sąskaita. Ir kaip ne kaip, tai sistema, o ne palubinskinis "man atrodo".

Aš nežinau, kodėl pakyla ir skrenda lėktuvas, aš nemoku suremontuoti nei kompo, nei automobilio. Bet aš puikiausiai visu tuo tuo naudojuosi nors ir nežinau veikimo principų. Na ir kas? Mano nežinojimas man labai trukdo skristi lėktuvu? smile.gif

Beje, kodėl skraido kamanė, kiek žinau iki šiol mokslininkai neatsakė. Bet kamanei tai skraidyt netrukdo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 28, 18:02)
O aš tai sykiais spjaunu ir pasiderinu tą veidelį su špaklium. Kosmetika, aišku, irgi mada, betgi špakliuotis labai malonu biggrin.gif Man atrodo, dėl to žmonės špaklių ir sugalvojo - gyvenimui palengvinti. Aš, po teisybei, esu moteris, ir man neįdomu visada būti vienu sezonu. Galima kur nors ir nušniūrint truputuką su kosmetikos pagalba blush2.gif

Neberandu kosmetikos tinkamos, nežinau kodėl, bet nieks nebesitepa ant mano odos verysad.gif . Kažkaip rubuluojasi... dedi pagrindą, dar labiau rubuluojasi. O brangiai mokėt neišgaliu, juolab kad va nusipirkau auksinius tuos tepamus tatu šešėlius praeitą vasarą, tai išdžiūvo ar kaip jie ten pas mane, ale nebesitepa... tai vadinasi ir pirkt daug reik. Ir dar man akys labai ašaroja, ne nuo špakliaus, bet šiaip nuo vėjo. kadangi Klaipėdoje vėjo netrūksta, tai pastoviai nusikriokiu, ir labai gražu jau tas nuvarvėjęs špaklius... ir dar nusivalyt nemoku... kol blakstes nusigramdau doh.gif , vėl veizolai ašaroja. Bet dažytis man labai malonu.
Tiesa nusifotkinau ašai su tuo auksu, spalvos perdavimas gan neblogas gavosi, tik jau matosi kad tepti sunkiai šešėliai... reiks įmest kada, pasakysit ar labai jau tas auksas akis braižo. Šiaip galvoju dar gal vasarai įsigyt.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 27, 22:19)
Vadinasi ir paletė keičiasi. Vadinasi cool winter visgi migruos į cool summer... O toliau neaišku. Tarkim aš reiškia buvau BSp, bet nebesu... o kas bus BSp nupilkintas? SA?


Bet neaišku, į kur ji keičiasi. Oda gali įvairiai keistis, plaukai - irgi įvairiai. Keistis arba nesikeisti. Ir spalviniai tipai gali gautis visai netikėti.

Man labai įdomus mano mamos atvejis. Ji visą laiką buvo tipiškas DA - tamsūs (kaštoniniai) plaukai, tamsios (ruda su pilku, bendrai - tamsiai žalios) akys, tamsi oda (oranžinė į rudumą, su išlendančiu raudoniu). O kas gavosi dabar, kai jai 70? Oda prarado spalvą - išblyško, jokios oranžinės, praktiškai balta. Plaukai liko natūraliai tamsūs kaštoniniai (jos vis prašo išduoti tokių gerų dažų pavadinimą), tik gal pilkesni, tokie dulsvesni tapo, t.y. prarado dalį buvusio šiltumo. Akys liko, kokios buvo, bet išbalusiame veide tapo gerokai ryškesnės. Nuo DA nuėmus šiltumą ir padidinus kontrastą (taip taip - oda gerokai pašviesėjus) gaunam kažką panašaus į žiemą... Ir rimtai, ji dabar nešioja fuksijos (ne visai tos žvėriškos spalvos, bet tokios tamsiai rožinės gana švarios) striukę, ir ji ją puošia. Net nežinau, ar anksčiau puikiai tikdavusios plytos oranžinės ir raudonos ne prasčiau - gal apylygiai.

Kas bus įvykę su mano spalvos, kai būsiu 70ties - nežinau. Bet dabar turiu konstatuoti - prarandu kontrastą, įgaunu šiltumo. Kaip? Ogi oda buvo labai šviesi ir švari - tampa ne tokia švari, tamsesnė, kažkokia geltonai oranžinė. Plaukai buvę šviesūs gelsvi (gana ryškūs) - irgi tamsėja, nežyla, bet "nusiplauna" tas geltonumas ir lieka rudi, išlenda kažkoks ryžumas, lygiai tas pats vyksta su antakiais, kurie buvo gana juodi - dabar spalva lyginasi su plaukų spalva. Akys kaip buvę, bet dėl odos patamsėjimo kontrastas mažesnis, viskas murziniau. Išeina, kad greičiausiai buvusi BS tapau "sušildyta" ir kiek "pamurzinta" ir perėjau į WS, bet galbūt tai ne riba, ir ties 70 metų manęs laukia WA.

Tavo atveju pati turi atsakyti, kaip, per kurią vietą ta s"nusipilkinimas" vyksta, ar pereini į light, į soft, o gal išvis į dark, juk ir taip galima užsimurzint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 28, 20:13)
Bet neaišku, į kur ji keičiasi. Oda gali įvairiai keistis, plaukai - irgi įvairiai. Keistis arba nesikeisti. Ir spalviniai tipai gali gautis visai netikėti.

Man labai įdomus mano mamos atvejis. Ji visą laiką buvo tipiškas DA - tamsūs (kaštoniniai) plaukai, tamsios (ruda su pilku, bendrai - tamsiai žalios) akys, tamsi oda (oranžinė į rudumą, su išlendančiu raudoniu). O kas gavosi dabar, kai jai 70? Oda prarado spalvą - išblyško, jokios oranžinės, praktiškai balta. Plaukai liko natūraliai tamsūs kaštoniniai (jos vis prašo išduoti tokių gerų dažų pavadinimą), tik gal pilkesni, tokie dulsvesni tapo, t.y. prarado dalį buvusio šiltumo. Akys liko, kokios buvo, bet išbalusiame veide tapo gerokai ryškesnės. Nuo DA nuėmus šiltumą ir padidinus kontrastą (taip taip - oda gerokai pašviesėjus) gaunam kažką panašaus į žiemą... Ir rimtai, ji dabar nešioja fuksijos (ne visai tos žvėriškos spalvos, bet tokios tamsiai rožinės gana švarios) striukę, ir ji ją puošia. Net nežinau, ar anksčiau puikiai tikdavusios plytos oranžinės ir raudonos ne prasčiau - gal apylygiai.

Kas bus įvykę su mano spalvos, kai būsiu 70ties - nežinau. Bet dabar turiu konstatuoti - prarandu kontrastą, įgaunu šiltumo. Kaip? Ogi oda buvo labai šviesi ir švari - tampa ne tokia švari, tamsesnė, kažkokia geltonai oranžinė. Plaukai buvę šviesūs gelsvi (gana ryškūs) - irgi tamsėja, nežyla, bet "nusiplauna" tas geltonumas ir lieka rudi, išlenda kažkoks ryžumas, lygiai tas pats vyksta su antakiais, kurie buvo gana juodi - dabar spalva lyginasi su plaukų spalva. Akys kaip buvę, bet dėl odos patamsėjimo kontrastas mažesnis, viskas murziniau. Išeina, kad greičiausiai buvusi BS tapau "sušildyta" ir kiek "pamurzinta" ir perėjau į WS, bet galbūt tai ne riba, ir ties 70 metų manęs laukia WA.

Tavo atveju pati turi atsakyti, kaip, per kurią vietą ta s"nusipilkinimas" vyksta, ar pereini į light, į soft, o gal išvis į dark, juk ir taip galima užsimurzint  biggrin.gif

Sutinku kad sunku pasakyt...
Mano mama irgi prarado plaukų spalvą, bet nepasakyčiau kad pašviesėjo ar patamsėjo. Tiesiog kai pats plaukas nebeturi to raudonumo (kažkur skaičiau kad pirmoje eilėje prarandamas raudonas plauko pigmentas, galvos nededu, nete visokio briedo prisiskaityt gali) kažkokie tamsesni atrodo. Bet jos akys prarado tą ryškumą, jos tokios žalios šviesios link salotinės buvo, žvaigdė auksinė... o dabar tokios labiau kaip vasaros paletės žalia ir žvaigždė kažkokia chaki. Tai kažkaip jai tie tamsūs lyg dažyti per tamsiai, juolab kad jai antakiai stabiliai pražilo ir blakstienos visai numenko. Oda patamsėjo, bet jau senokai, kai atsirado galimybė į pietesnės saulės paplūdimius nuvykt. Tai net nežinau ar tas kontrastas sumažėjo, ibo akys kaip buvo šviesiausios taip ir liko, ir nei patamsėjo, nei pašviesėjo. Bet spalvinė gama tikrai suminkštėjo, nebeliko to spalvos ryškumo, skambumo. Dėl šilta šalta sunku pasakyt, nelabai atkreipiau dėmesį kokia ji buvo. Mano akimis jai tiko tiek auksas, tiek sidabras, tiek šiltos, tiek šaltos, vat tik tos neaiškios spalvos mačiau kad jai vaizdą gadina. Išties man ji net labiau su šiltomis spalvom patiko (psichologiškai matyt - žinai šilta mama).
Tai va tiek ir aišku, kad minkštėja spalva. Dar radau kad šaltėja (čia gal susiję su tuo teiginiu, kad raudonas pigmentas prarandamas?).
Kad WA patekt reik patamsėt, nes jų paletė tamsesnė nei SA, bet nepasakyčiau kad mažiau ryški, spalvas net galim būtų įvardyt kaip sodresnes (čia aišku kaip tą sodrumą suprast, reik Diluko klaust, kad apšviestų kaip teisingai įvardyt bent angliškai vardan susitarimo kaip ką vadint doh.gif ). Šiaip gal ir logiška BSp užmurzini - gauni WA, tik su temperatūra nelabai aišku... nebent BSp toks šiltas variantas papuolęs.
Mano pačios plaukai ir oda patamsėjo, o akys pašviesėjo. Plaukai gal seniau buvo kažkur true skalėj, o akys dark, dabar priešingai gal... oda dabar g.gif , reiktų pasižiūrėt kokioje ten skalėje, nes kad naudoju šviesiausią krem pudrą kažkokio gamintojo, tai nereiškia kad anas gamina tikrai šviesiai odai. Taip pat oda įgavo kažkokį gelsvą atspalvį, kurio nepastebėdavau seniau, na kažkaip ne toks lyg įdegis buvo, toks labiau bronzinis prisiminimuose. O dabar, kaip kažkada minėjau - kažkoks sepijos spalvos, savotiškai gal ir šiltesnis, pamatuok kad geras dabar lotuliukas.gif
Bet aš tai labai taip staigiai pastebėjau po antro nėštumo, kad seniau dėvėti rūbai mardografiją bjauroja. Perėjau prie daug minkštesnių spalvų, kurios tikrai man netiko jaunystėj, o tuo laikotarpiu jos mane pilnai tenkino. Paskui foto pastebėjau kad visgi kažkokia išblukus su jom. Bet šiaip sunkiai randu tą tarpelį tinkamo kažko, sakyčiau viskas netinka kol nenusišpakliuoji. Tai vis mąstau: ar aš nesusitaikau su vaizdo pablogėjimu ir jokia tobulos spalvos skarelė man nepadės, ar visgi reik savo spalvą tą rast, nes pasikeitė spalvinė gama.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 29, 09:05)
seniau dėvėti rūbai mardografiją bjauroja. Perėjau prie daug minkštesnių spalvų, kurios tikrai man netiko jaunystėj, o tuo laikotarpiu jos mane pilnai tenkino. Paskui foto pastebėjau kad visgi kažkokia išblukus su jom. Bet šiaip sunkiai randu tą tarpelį tinkamo kažko, sakyčiau viskas netinka kol nenusišpakliuoji. Tai vis mąstau: ar aš nesusitaikau su vaizdo pablogėjimu ir jokia tobulos spalvos skarelė man nepadės, ar visgi reik savo spalvą tą rast, nes pasikeitė spalvinė gama.

Foto labai dažnai matosi, kad spalva/spalvos netinkamos. Pati pastebėjau - žiūriu į foto - na kažkas ne taip, bet kas, neina suprast. Paskui netyčia šalia kitą foto pridėjau - taigi anoj pernelyg nuslopintos spalvos, va ir blogai.
Man Tavo paieškos labai primena manąsias anksčiau, kai ryškių spalvų nesinori ir atrodo, kad jos ant manęs nesižiūri, o su visom pamurzintom atrodau bjauriai.

http://1.bp.blogspot...
kurių spalvų neimtum ir kodėl?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 29, 10:08)
Foto labai dažnai matosi, kad spalva/spalvos netinkamos. Pati pastebėjau - žiūriu į foto - na kažkas ne taip, bet kas, neina suprast. Paskui netyčia šalia kitą foto pridėjau - taigi anoj pernelyg nuslopintos spalvos, va ir blogai.
Man Tavo paieškos labai primena manąsias anksčiau, kai ryškių spalvų nesinori ir atrodo, kad jos ant manęs nesižiūri, o su visom pamurzintom atrodau bjauriai.

http://1.bp.blogspot...
kurių spalvų neimtum ir kodėl?

Abejoju, mano foto aš visur su tinkančiom spalvom biggrin.gif , kad kažkurios spalvos netinka pastebėjau labai anksti, dar paauglystėj. Jų atsisakiau pilnai kažkur dar 20-ties nesulaukus tikrai. Dvidešimties konkrečiai žinojau kas man tinka, netinka, žinojau kaip "pataisyt reikalą" papildoma spalva, ar špaklium. Visose foto aš sau labai graži jaunystėj biggrin.gif
O jos ant manęs ir nesižiūri... nežinau kodėl mano paieškos tau primena savasias, bet aš nematau tavosios paletės koordinačių panašumo jokio. Mano spalvinis tipas toks sakyčiau "lengvas" , gan subtilus, todėl pamąstymai ir buvo apie vasaras. Nesirinkčiau nei vienos iš tų spalvų, su visomis mano roža - kaip pijokės patvorinės, o kodėl taip? na nesu tokia specė kad suprasčiau. Ta žydra šviesioji kažkiek artima, bet irgi per kažkokia, nes raudonuoju su ja. Mano žydra labai lengva, šviesi, skaidri... ...gal rasiu foto...
Papildyta:
Mano derinukas... visi labai gyrė, sakė kad ir juoda, bet neaktyvi, nes smulkus kvadratėliai prislopiną, neužgožia... žo nai nai nai... kalbančiųjų nuomone pasitikiu, ibo ten visokie prie spalvų derinimo specialybių ir nelinkę meluoti. Pati nustebau, kad taip komentavo, ibo kartais atrodo kad dailiokam nusišvilpt į dėvimas spalvas.
user posted image
Atsakyti
iš tos diskusijos apie stovėjimą prie žalios sienos ir šiaip kaip spalvos veikia viena kitą, tai labai gerai iliustruoja visokios optinės apgaulės, kurios iš tikro nėra apgaulės, tik mūsų akis taip priima spalvą priklausomai nuo gretimos.
user posted image
rožinė paveikslėlyje yra tik viena
user posted image
oranžinė visur vienoda


user posted image
raudona vienoda


na ir dar vienas, kaip priešinga spalva suintensyvina oranžinę
https://s-media-cach...c9df314329c.jpg
Papildyta:
bytte, o gal bus kokia minkšta žiema tavo tipas, ką?
Ne visos žiemos aštrią juodą perneša, kai kuriom tokia prislopinta tinka smile.gif
Katiai rodžiau tokią bliuskę negryno prieniško baltumo su minkštos juodos smulkiu raštu, sakė gali būti kokiai neintensyviai žiemai tinkama.
Na ir pameni rašiau, kad pasak jos žiemos nėra tokios šaltos kaip vasaros.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 29, 10:40)
Mano spalvinis tipas toks sakyčiau "lengvas" , gan subtilus, todėl pamąstymai ir buvo apie vasaras. Nesirinkčiau nei vienos iš tų spalvų, su visomis mano roža - kaip pijokės patvorinės, o kodėl taip? na nesu tokia specė kad suprasčiau. Ta žydra šviesioji kažkiek artima, bet irgi per kažkokia, nes raudonuoju su ja.  Mano žydra labai lengva, šviesi, skaidri... ...gal rasiu foto...

O jei atmesti jaunystę? smile.gif Ta prasme, kad jaunystės šviežumas daug ką išveža. Tokia kaip buvai, kaip bebūtų gaila, juk nebebūsi...
Mano supratimu Tavo spalvos turėtų būt švarios. Vasara kaip tokia išbraukiama pagal nešvarumo požymį. Bet spalvos ir ne šiltos - neutraliai vėsios. Gaunasi kas gaunasi smile.gif
http://na-shpilke.li...com/100547.html

Grįžtant prie spalvinio tipo "demonizavimo", suabsoliutinimo ir pan.
Anksčiau minėjai, kad žinai tinkamas sau spalvas, ir kas jos viena su kita "nesusidėlioja". Aš irgi susidūriau su spalvų grupe, kurios manęs nebjauroja, tačiau prie paletės jos "nelimpa". Praktiškai gaunasi taip, kad apie kiekvieną spalvą turėčiau kurti atskirą kapsulę - su ta kapsule atrodyčiau normaliai, bet tai ir liktų tik atskira kapsulė/kapsulės, sudėliot su kitais daiktais šiuo atveju niekaip nesigauna. Vėl pliusas paletės naudai. Aišku aš galiu pirkti tas ne iš paletės tinkančias spalvas ir jas dėvėt, bet praktiškiau paletės spalvos - jos viena su kita dera be problemų. Juolab komplektai pagal paletę mano išvaizdai vis vien išlošia "nepaletinių" komplektų požiūriu. Į ką suvedu? Žinot spalvinį tipą verta. Naudotis juo ar ne - čia jau kiekvieno reikalas.

Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 29, 10:52)
iš tos diskusijos apie stovėjimą prie žalios sienos ir šiaip kaip spalvos veikia viena kitą, tai labai gerai iliustruoja visokios optinės apgaulės, kurios iš tikro nėra apgaulės, tik mūsų akis taip priima spalvą priklausomai nuo gretimos.
user posted image
rožinė paveikslėlyje yra tik viena
user posted image
oranžinė visur vienoda
user posted image
raudona vienoda
na ir dar vienas, kaip priešinga spalva suintensyvina oranžinę
https://s-media-cach...c9df314329c.jpg

Ačiū už superinius pavyzdžius smile.gif
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 29, 10:52)
bytte, o gal bus kokia minkšta žiema tavo tipas, ką?
Ne visos žiemos aštrią juodą perneša, kai kuriom tokia prislopinta tinka smile.gif
Katiai rodžiau tokią bliuskę negryno prieniško baltumo su minkštos juodos smulkiu raštu, sakė gali būti kokiai neintensyviai žiemai tinkama.
Na ir pameni rašiau, kad pasak jos žiemos nėra tokios šaltos kaip vasaros.

Vat ir aš apie tą patį, bet kad manęs neklauso, jau ir užsiminti bijau smile.gif

Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 04 29, 10:45)
Mano derinukas... visi labai gyrė, sakė kad ir juoda, bet neaktyvi, nes smulkus kvadratėliai prislopiną, neužgožia... žo nai nai nai... kalbančiųjų nuomone pasitikiu, ibo ten visokie prie spalvų derinimo specialybių ir nelinkę meluoti. Pati nustebau, kad taip komentavo, ibo kartais atrodo kad dailiokam nusišvilpt į dėvimas spalvas.
user posted image

na ir kieno tai spalvos, a? smile.gif
Atsakyti
Tai aš ir atmetu jaunystę... jaunystėj juodą nešiojau, kuri man taip sau sau buvo, reikėjo špaklintis.
Šiaip yra BS paletėje irgi tokia žydra...

Dabar apie soft winter - jos paletė nete visai ne į temą man. Dėl to leduko - mąsčiau, bet ... nėr tokios paletės 12-lika tipų.

QUOTE
Anksčiau minėjai, kad žinai tinkamas sau spalvas, ir kas jos viena su kita "nesusidėlioja".

Kad dabar nesusidėlioja, nes fyg ten jų gausi, pastoviai nusiperki ne savo, ibo neturi išvis ką užsidėt, plika šikna gi neisi... va suplyšo džinsai, psio dar spintoje vienas sijonas, prie kurio batų neturiu... nu tai apylėkiau visas pardes ir nusipirkau softinius juodus džinsus, kurie ne mano, bet vis geriau nei violetiniai mėlyni su gelsvu siūlu iš apačios, tie tai visai nebepriderinsiu... o tie juodi irgi ne visai prie visko dera, užtat batus nusipirkau kur ir prie sijono (nes juodas) ir prie džinsų gerai. Va dabar ieškau viršaus, ir negaliu imt belenkokio, nes nederės paskui arba prie džinsų arba prie rožos. gerai va būtų žalias tamsiai, bet NĖRA nieko tinkamo, o ką dar prie tos softinės juodos doh.gif ... pilka? tai ir jos nėra... tai vėl nusipirksiu kažką kas bus puse velnio, kas derės prie kelnių, ne visai derės prie feiso, o paskui kai jau gausiu kas derės ir taip ir taip - džinsai nuplyš... ir ieškosiu vėl džinsų kurie dera prie to ką turiu, vadinasi tikėtina ne mano spalvinio tipo. Seniau nebuvo taip kad viskas su viskuo, bet variantų derinimo tikrai turėjau daug, labai mėgau sluoksniuoti, suknelę mautis ant kelnių, dar po apačią golfą ir t.t. plius visokie aksesuarai. Kai neturėdavau kokiai progai ką rengtis, išsiversdavau spintą ir ieškodavau naujų derinių. O dabar sėdžiu plika subine ir džiaugiuosi nusipirkus prastos kokybės batus, nes žinote jie tinka prie kelnių ir sijono...
VISKAS GRĮŽTU PRIE JUODOS!!!
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 29, 11:34)
Tai aš ir atmetu jaunystę... jaunystėj juodą nešiojau, kuri man taip sau sau buvo, reikėjo špaklintis.
Šiaip yra BS paletėje irgi tokia žydra...

Dabar apie soft winter - jos paletė nete visai ne į temą man. Dėl to leduko - mąsčiau, bet ... nėr tokios paletės 12-lika tipų.

12 tipų Tau per siaura. Mano supratimu ten laikoma, kad jei jau žiema, tai superkontrastinė ir super ryški. Tavo spalvos nėra tokios aktyvios.Bet jos mano supratimu vis viena bus žieminės - švarios ir vėsios. Nes švarumas man gaunasi akivaizdus. O šiluma-šaltis neutralu, bet labiau link šalčio, nei link šilumos.

Beje, o ką gaučiau suminkštinus BW spalvas? Koks būtų gretimas tipas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 29 balandžio 2015 - 11:05