Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Va šita labai labai artima:
http://withgood.co/r...-glaze-lucious/
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2015 04 27, 13:52)


Aha - lygiai taip pat ruda smile.gif Tiksliau - dar rudesnė nei baldai smile.gif
Atsakyti
nėra tarp čia?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 27, 13:45)
Sakyčiau ruduo. Man per murzina ir per ruda.



QUOTE(bytte @ 2015 04 27, 13:55)

Pierkūnas ten žino doh.gif Ta vidurinė gal g.gif , nors neidealiai.
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2015 04 27, 14:26)
Pierkūnas ten žino doh.gif Ta vidurinė gal g.gif , nors neidealiai.

man tokia pasirodė tarp DA 08.2 ir DA 07.1 , nors baldas labiausiai pridėjus atitiko DA 08.2 , kitos paletės ni to.
Atsakyti
Nu žinot ką, aš ant baldų nesuprantu nieko biggrin.gif Ką aš žinau, kam koks stalas tinka ar netinka, jei ant to stalo niekieno morda neguli biggrin.gif Pagal stalus nieko negaliu pasakyt biggrin.gif

Jei čia esat, visų mordas žiūrit, tai nepasiusit ir savo įsidėję, jei norit konsultacijos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 balandžio 2015 - 15:00
QUOTE(Noa @ 2015 04 27, 15:59)
Nu žinot ką, aš ant baldų nesuprantu nieko biggrin.gif Ką aš žinau, kam koks stalas tinka ar netinka, jei ant to stalo niekieno morda neguli biggrin.gif Pagal stalus nieko negaliu pasakyt biggrin.gif

Jei čia esat, visų mordas žiūrit, tai nepasiusit ir savo įsidėję, jei norit konsultacijos biggrin.gif

Tai vot aš giliam apmąstyme: ar eit pas Katią, ar sutaupyt ir konsultuotis čia? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Galėtumėt turėt uždaresnį nuotraukų albumą.
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2015 04 27, 16:29)
Tai vot aš giliam apmąstyme: ar eit pas Katią, ar sutaupyt ir konsultuotis čia? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Galėtumėt turėt uždaresnį nuotraukų albumą.


Kai kitų foto žiūrėt, tai tada gerai, tada įdomu, esu aktyvi skaitytoja ir žiūrėtoja biggrin.gif O jau kai savo, tai pageidaujam uždaresnio, ania lotuliukas.gif
Yr kaip yr.
Užtat ir kainų skirtumas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 balandžio 2015 - 15:54
QUOTE(snickers @ 2015 04 27, 16:29)
Tai vot aš giliam apmąstyme: ar eit pas Katią, ar sutaupyt ir konsultuotis čia? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Galėtumėt turėt uždaresnį nuotraukų albumą.

Kryptį galim pamėgint pasakyt. Užtat pačios atsakomybe smile.gif
Dėl albumų - galima dėt, paskui galima trint. Prapuola po kažkurio laiko.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 27, 16:59)
Kryptį galim pamėgint pasakyt. Užtat pačios atsakomybe smile.gif

O kai pagalvoji, ar pas Katią - kieno kito atsakomybė? Irgi paties lotuliukas.gif Na ir kas, kad susimoki. Ji pasako savo nuomonę, o jei paskui kas kitas nustatys geriau, tai ji gi pinigų negrąžins biggrin.gif

Gal mano ta ana prieš 100 metų suklydo, ir iš tikro aš esu Dark Winter dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 27, 18:58)
O kai pagalvoji, ar pas Katią - kieno kito atsakomybė? Irgi paties lotuliukas.gif Na ir kas, kad susimoki. Ji pasako savo nuomonę, o jei paskui kas kitas nustatys geriau, tai ji gi pinigų negrąžins biggrin.gif

Gal mano ta ana prieš 100 metų suklydo, ir iš tikro aš esu Dark Winter dry.gif

Vis svajoji? smile.gif na tarkim kai Katia testavo mane, ji suklydo. Čia tiesiog prielaida - kad jau taip nori smile.gif Nes tada aš dar ganėtinai žalia spalvose buvau ir mačiau kur kas mažiau. Bet dabar kai testavo, tai galiu patvirtint, kad viskas teisingai smile.gif 2 atvejai iš trijų buvo visai aiškūs po hue skudurėlių. Trečias buvo gana neutralus šalčio-šilumos požiūriu.
BFAS asmeninės nuomonės ne per daug yra. Nebent konsultantas būtų žlibas ar daltonikas. Bet jei konsultantas laikosi visos eigos -tai jau kaip kompas išmeta, taip ir bus.
Atsakyti
Oi motin, tai čia kai kalbi, taigi viskas šakėm ant vandenio. Visi mes tai, kuo tikim, ir matyt pradedam biggrin.gif Ir taip gražu pasidaro biggrin.gif Kai aš maniau, kad esu vasara, man taip darniai vasaros spalvos tiko biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nors spalvose gluša tikrai nesu biggrin.gif

Dar ant svetimo yra lengviau pamatyt, o ant savo - baisiai sudėtinga. Gi esi tai vienas, pats savęs su niekuo palygint negali. Didelis čia skaitosi kontrastas ar mažas? Man tai akys nuo veido skiriasi, tada gal didelis biggrin.gif

Žo, jei suklydo, tai tu to ir nesužinosi, nebent nueisi pas kokį Vasiljevą ir jis tau sakys - nu miela ponia, ką jūs kalbate, jums visiškai netinka tokios spalvos! Jums tinka štai tokios! Ir tada akys tau atsivertų, iš serijos, jofana, kaip aš anksčiau to nemačiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 balandžio 2015 - 19:12