Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2015 04 27, 10:13)
Šiaip tai tokia buvo mano parašymo mintis lotuliukas.gif Nereikia man patarinėti to, ką aš pati teigiu jau 30tą kartą lotuliukas.gif Aš tai labai gerai žinau lotuliukas.gif  Kad reikia pirkti maikes, skareles, apyrankes ir tapkes per pirštą biggrin.gif

Fu tas odinis paltas  schmoll.gif

Tai aš dar pazvimbsiu, gal įsisavint bus lengviau? tongue.gif Taip pamatai ryškų bazinį daiktą, ir net nupurto - štai ir nebeperki lotuliukas.gif
Nors aš galiu iš ryškų paltą pirkt. Tik derint sunkiau būna... Ir turkio paltą matuočiausi, jei tik spalva vėsi būtų...

QUOTE(snickers @ 2015 04 27, 10:41)
Nu ką- sėdžiu nagais susibraižiusi, kaip kačių numylėta. doh.gif  biggrin.gif Anei kur išeit dabar.  doh.gif Rausvi tie dryžiai, be jokių užuominų į melsvumą.

Neatsakėt, kada ta baltarusė žada būt Lietuvoj? Gal kuri žinot? Kankinuosi čia su jumis jau daugiau nei 10 temų, o tolko jokio  lotuliukas.gif Tai pavasaris, tai ruduo. doh.gif  doh.gif  doh.gif

Mano kačių dryžiai - avietiniai. Jokių minčių apie šiltą spalvinį tipą nekyla. Ir spuogas buvo avietiškai ciklameninis.

Baltarusė Lietuvoj būt nežada - ką tik buvo. Jei apmokat vizą ir kelionę, gali atvažiuot (sakė, kad taiko tokią praktiką)
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 27, 11:18)
Baltarusė Lietuvoj būt nežada - ką tik buvo. Jei apmokat vizą ir kelionę, gali atvažiuot (sakė, kad taiko tokią praktiką)

Dabar reik laukti, kol kokia turtuolė apmokės kelią/vizą ir prisiderinus susimokėt tik už konsultaciją. Nors susikooperavus kokioms 5 jaučiu nebebūtų taip brangu g.gif . Ar ji iš Minsko?
Beje, apie pačią konsultaciją. Už tą kainą (kaip suprantu 120 eur) ten kas įeina? Tipo nustatymas? Konsultaciją dėl išvaizdos/makiažo/plaukų? Paletė? Kiek laiko trunka?

Dar- kam iš jūsų ji nustatė? Kažkaip man rodos čia pamaišė kortas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snickers: 27 balandžio 2015 - 10:50
kokią mintį radau:
"Clear Spring" seasonal color palette. I think "Bright Spring" is more matching . In system Smart Colour Analysis System (SCAS) I recognized: 1. Light Spring, 2.Clear Spring, 3. Bright Spring and 4.Warm Spring. This palette seems more bright than clear. Some colours are too saturated and bright. My Clear Speing is between " Light Spring" and " Bright Spring".

iš čia
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2015 04 27, 11:35)
Dabar reik laukti, kol kokia turtuolė apmokės kelią/vizą ir prisiderinus susimokėt tik už konsultaciją. Nors susikooperavus kokioms 5 jaučiu nebebūtų taip brangu g.gif . Ar ji iš Minsko?
Beje, apie pačią konsultaciją. Už tą kainą (kaip suprantu 120 eur) ten kas įeina? Tipo nustatymas? Konsultaciją dėl išvaizdos/makiažo/plaukų? Paletė? Kiek laiko trunka?

Dar- kam iš jūsų ji nustatė? Kažkaip man rodos čia pamaišė kortas? g.gif

Taip, ji iš Minsko.
120 EUR -čia paletės kaina. Konsultacija 40 USD.
5 žmonės per dieną nespės niekaip. Mano ponios buvo 3 - nuo 11 iki 17 val nelabai įsipiešė į laiką. Į konsultaciją įeina spalvinis tipas (su spalviniu vardu), konsultacija apie paletės naudojimą (turi pavyzdžius, rodo), aišku asmeninės koordinatės ir atsineštų daiktų peržiūra.
Mano supratimu trys žmonės kartu per dieną yra maksimumas. Nes ir konsultantė, ir konsultuojamieji pavargsta smile.gif

Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 27, 12:11)
Taip, ji iš Minsko.
120 EUR  -čia paletės kaina. Konsultacija 40 USD.
5 žmonės per dieną nespės niekaip. Mano ponios buvo 3 - nuo 11 iki 17 val nelabai įsipiešė į laiką. Į konsultaciją įeina spalvinis tipas (su spalviniu vardu), konsultacija apie paletės naudojimą (turi pavyzdžius, rodo), aišku asmeninės koordinatės ir atsineštų daiktų peržiūra.
Mano supratimu trys žmonės kartu per dieną yra maksimumas. Nes ir konsultantė, ir konsultuojamieji pavargsta smile.gif

Ai tai normali ta kaina tada už dvi valandas. Ar taip ar taip pusės garderobo negaliu nešiot, tai nors tvarka šiokia tokia atsirastų? g.gif Jei kas sumąstytumėt pas ją konsultuotis- duokit žinot.

Galvoju, kodėl man taip skirtingai tinka dvi raudonos spalvos suknelės: tokia aguonų raudonumo labai tinka, o raudona į bordavumą link vyšnios schmoll.gif - ir prie tamsesnių plaukų nelabai ir prie šviesesnių nesižiūri. g.gif Atrodo abi pirkau kaip raudonas doh.gif lotuliukas.gif.
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2015 04 27, 13:07)
raudona į bordavumą link vyšnios schmoll.gif - ir prie tamsesnių plaukų nelabai ir prie šviesesnių nesižiūri. g.gif  Atrodo abi pirkau kaip raudonas doh.gif lotuliukas.gif.

Gal šalta, o gal rudos turi?
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2015 04 27, 13:07)
Galvoju, kodėl man taip skirtingai tinka dvi raudonos spalvos suknelės: tokia aguonų raudonumo labai tinka, o raudona į bordavumą link vyšnios schmoll.gif - ir prie tamsesnių plaukų nelabai ir prie šviesesnių nesižiūri. g.gif  Atrodo abi pirkau kaip raudonas doh.gif lotuliukas.gif.

Jai tokia spanguolinė, su lašeliu mėlynos netinka - tai gal šalta... o svarstot ruduo ar pavasaris...

Čia apsimokėtų kviestis jai ne vienai dienai - ta prasme vieną dieną trys, kitą dieną trys... o jai visą sąvaitę po tris kas dieną tai išvis apsimoka.
Man tai įdomu negi nieks LT tuomi neužsiima be rastų tų dviejų taškų... seniau gi buvo daug tų BFAS kontorrų g.gif
Papildyta:
Ši mergina sukūrė pirmą temą, ir kiek pamenu dirbo konsultante...
Atsakyti
Radau tas spalvas:
poppy:
http://www.janefardo...lipstick/#poppy
Aguonų tai tip top ta pati, o ta Burgundy gal maišyta su Cherry- labai sunku nustatyt.
Atsakyti
popy red - pavasarių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 27, 13:18)
Čia apsimokėtų kviestis jai ne vienai dienai - ta prasme vieną dieną trys, kitą dieną trys... o jai visą sąvaitę po tris kas dieną tai išvis apsimoka.
Man tai įdomu negi nieks LT tuomi neužsiima be rastų tų dviejų taškų... seniau gi buvo daug tų BFAS kontorrų g.gif

O apnakvindins kas? smile.gif

Testuojančių yra. Kad ir ta pati madam Klaipėdoje. Bet norinčių ten testuotis kaip pastebėjau nėra smile.gif

Lietuvoje kaip supratau BFAS kažkada buvo. Mano pažįstama sakė, kad testavosi parodoje Pelenė (labai senais laikais). Žinau vieną madam, kuri anksčiau irgi testavo. Sprendžiant pagal jos spalvų pasirinkimą... Sakyčiau nelabai jai tos konsultanto žinios padėjo... kaip pasakyt.... Visgi tuo reikia gyventi, o ne kartą per metus prie kažko skudurėlius padėliot. Skudurėlius padėliot gal ir aš moku. Ir ką? lotuliukas.gif
Atsakyti
Va radau tą , kur nelabai tinka:
http://www.thekitche...Paint-Color.jpg
Atsiprašau, kad baldų, bet šita geriausiai atitiko prikišus suknelę prie monitoriaus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2015 04 27, 13:39)
Va radau tą , kur nelabai tinka:
http://www.thekitche...Paint-Color.jpg

Sakyčiau ruduo. Man per murzina ir per ruda.
Atsakyti