Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Nu ne ah, jai gauna iš pirmo žiemos paletę su visom hue skarelėm pratestavus biggrin.gif , o paskui visgi nusprendžia kad nepatinka/nepritinka ta paletė... Va gal aš gaučiau žiemos paletę ir lakstyčiau patenkinta - vai vai kaip gerai biggrin.gif Juk net neieškočiau tinkamų spalvų, nes aišku kokios tinka+patinka... va jai nepatiks tada nori nenori imsiu dairytis į šoną... kol gal ups ir pastebėsiu kad ai ai - viskas negerai, reik kitos paletės angel_sadangel.gif
Dėl tų odos spalvų... jai jau programulka parsisiunti, tai pasidarai paletę su įdegiu, be įdegio... su mažu įdegiu, su stipriu įdegiu... aišku nuo gražiausios odos vietos, negi imsi nuo defektuotos? Defektuota užtepsi su specialiai tau užmaišyta krem pudra - ot.
Atsakyti
O kokioj aplinkoj aparatėliu nuskaitinėsit skūrą, namie, lauke, vasarą, žiemą? Jei namie tai po kokiom lempom ir kokios spalvos sienos beigi kilimai, o jei lauke tai žalioj pievoj ar prie mūrinės sienos, ar ant asfalto?
Man jau išaiškino, kad sunkiai su tais aparatais spalvas nustatančiais, tikiu kad greitai dar nieko tikslaus nebus.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 19, 14:11)
blink.gif O jau čia kokiu budu pilkos kiekis/spalvos ryškumas pakeičia šiltumą/šaltumą? g.gif

Šilta ar šalta būna ne oda, o undertonas, odos paviršius BFAS kaip suprantu duoda tik poslinkį hue rate, kai hue pusė (šilta aš šalta) jau yra pasirinkta. Bent man tai taip gaunasi. Nes tos pačios odos koordinatės - t.y. ta pati spalva - būna visuose arba beveik visuose sezonuose. Lygiai ir akių, plaukų spalva.

QUOTE(bytte @ 2015 05 19, 14:31)
Įkėliau BFAS pavasario spalvas kaip variantą pavasario spalvų, ibo tos 12-likos tipų paletės labai jau siauros spalvine gama, nepalieka galimybės fantazijai. O komentaras kaip pasiaiškinimas, kodėl manau kad esu pavasaris.


Vat aš ir noriu Tau pasakyt, kad ta paletė Tau per lengva būtų (per daug vandens, kai reikia pieno), o Tu kažkodėl sakai, kad tą suknelę imtum, t.y. lyg ir paletė daugiau mažiau priimtina turėtų būt?
Nesuprantu, kur toje paletėje matai sau priimtiną sau spalvų kryptį? Patikslinsiu - ne dėl spectral, o grynai dėl pavasarinių spalvų?
QUOTE(bytte @ 2015 05 19, 14:31)
Tai ir sako: tokio pat pilkai gelsvo atspalvio (tarkim) skūra, jai reaguos teigiamai į skirtingus škurliukus pataps skirtingu potipiu, gali būt ir vasara, ir žiema, ir pavasaris pavyzdžiui. Tarkim suveda kad tiko raudonos skarelės ir daugiau niekas (hue - 10 berots) ir duoda BFAS tau žiemos paletę biggrin.gif , o įvedi kad nei vienos skarelės netiko, tik tos raudonos ne itin baisiai (hue - 01) ir duoda jau BFAS tau pavasario paletę... o jai puse velnio bus ta šalta skarelių grupė (tarkim buriu 02, nes nežinau kuri grupė galėtų tikt) - gausi vasaros paletę...
Kaip suprantu čia dėl to UNDERTONO  biggrin.gif

Visiškai taip.

Api Munsell vakare smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 05 19, 14:56)
Kas blin per reakcija, jei imamos koordinatės biggrin.gif

O tai hue skudurėlius dėlioja matyt tam, kad laiką ištemptų ir geriau pasijustų pinigus imdamos?

QUOTE(Noa @ 2015 05 19, 14:56)
Man atrodo, ta mistinė "odos reakcija" yra greičiausiai odos derėjimas su plaukais, akimis ir prie to viso komplekto - prie skarelių. Jei oda, sakykim, neutrali, akys šiltos, plaukai šilti - tai geriau tiks šiltos spalvos, o jei anie šalti - šaltos. Gi kaip Chromčenka sakė - nori gerai atrodyt - imk skarą, pasidažyk tokios pat spalvos lūpdažiu, ir bus super, net jei tai ne visai tavo spalva. Na ir čia tas pats iš esmės biggrin.gif

Imu oranžinę rudenišką skarą, pasidažau oranžiniu lūpdažiu ir galiu eit žmonių baidyt - ot tai super atrodau lotuliukas.gif


QUOTE(Noa @ 2015 05 19, 14:56)
Man įsiminė, kaip ana Erszebeth mokė - sako, nori išgirsti tai, ką nori girdėti? neišdegs! lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tu visada nori girdėt kad esi geriausia, gražiausia, protingiausia, net jei taip ir nėra? smile.gif Na šiuo klausimu į kažką kita derėtų kreiptis, ne į prek. Jei prek matys, kad esi gražiausia, geriausia, protingiausia, tai taip ir pasakys, jei ne - verčiau patylės. Bet jei prašysi nuomonės, tai gausi - tokią, kokia ta nuomonė yra, o ne tokią kokią norėtum išgirst. Nenori išgirst - neprašyk, viskas labai paprasta.

Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 19, 17:22)
Vat aš ir noriu Tau pasakyt, kad ta paletė Tau per lengva būtų (per daug vandens, kai reikia pieno), o Tu kažkodėl sakai, kad tą suknelę imtum, t.y. lyg ir paletė daugiau mažiau priimtina turėtų būt?
Nesuprantu, kur toje paletėje matai sau priimtiną sau spalvų kryptį? Patikslinsiu - ne dėl spectral, o grynai dėl pavasarinių spalvų?

Konkrečiai ta suknelė - esu turėjusi tokių spalvų, net panašiame margume, labai tiko. O spektrinis pavasaris - man neįdomus su pilna palete. Bet jai gilintis - to pačio asmens žieminė paletė (kontrastinga imperatoriška žiema) kažkaip tinkamų spalvų ir ne kas... na geltoną galėčiau mėgint. Tai tiek.

dedu iškart abi paletes. Pirma - spektralinis pavasaris, antra - imperatoriška žiema, kas netingit galit lygint:
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2015 05 19, 17:07)
O kokioj aplinkoj aparatėliu nuskaitinėsit skūrą, namie, lauke, vasarą, žiemą? Jei namie tai po kokiom lempom ir kokios spalvos sienos beigi kilimai, o jei lauke tai žalioj pievoj ar prie mūrinės sienos, ar ant asfalto?
Man jau išaiškino, kad sunkiai su tais aparatais spalvas nustatančiais, tikiu kad greitai dar nieko tikslaus nebus.

ai nežinau, jis vis vien prie pat pridedamas, nu priglaudžiamas prie skūros... tai matyt pats šviečia g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 19, 17:49)
dedu iškart abi paletes. Pirma - spektralinis pavasaris, antra - imperatoriška žiema, kas netingit galit lygint:
user posted image
user posted image

Čia vieno asmens paletės? Bet akys tai visiškai skirtingos?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 19, 16:27)
Dėl tų odos spalvų... jai jau programulka parsisiunti, tai pasidarai paletę su įdegiu, be įdegio... su mažu įdegiu, su stipriu įdegiu... aišku nuo gražiausios odos vietos, negi imsi nuo defektuotos? Defektuota užtepsi su specialiai tau užmaišyta krem pudra - ot.

Aha, ir tada prisiperki milijoną šmutkių. Arba ne, prisiperki grybo ir sėdi sau susraukus biggrin.gif

QUOTE(prek @ 2015 05 19, 17:34)
O tai hue skudurėlius dėlioja matyt tam, kad laiką ištemptų ir geriau pasijustų pinigus imdamos?

Gerai. Tada tu paimk ir pasakyk, kas yra undertonas biggrin.gif

QUOTE
Tu visada nori girdėt kad esi geriausia, gražiausia, protingiausia, net jei taip ir nėra? smile.gif Na šiuo klausimu į kažką kita derėtų kreiptis, ne į prek. Jei prek matys, kad esi gražiausia, geriausia, protingiausia, tai taip ir pasakys, jei ne - verčiau patylės.
Tai kad ne, stebime priešingą reiškinį lotuliukas.gif Pirmiausia pareiškiama, ne kad prek pasakys savo nuomonę, o kad pasakys tai, ko tu nenori girdėti biggrin.gif O paskui taip ir yra biggrin.gif Sakoma būtent priešinga nuomonė biggrin.gif Ta prasme, jei kažkas sako - balta, prek rėkia, kad juoda, jei jis už dviejų puslapių pareiškia, kad juoda, prek iškart pareiškia, kad balta, ir kad ji niekad nesakė, kad balta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Apie patylėjimą šiuo atveju nėr nė kalbos biggrin.gif
Susipainiojai, moč irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 19, 19:02)
Gerai. Tada tu paimk ir pasakyk, kas yra undertonas biggrin.gif


Prieš tai man išaiškink, kaip atrodo raudona spalva smile.gif
QUOTE(Noa @ 2015 05 19, 19:02)
Tai kad ne, stebime priešingą reiškinį lotuliukas.gif Pirmiausia pareiškiama, ne kad prek pasakys savo nuomonę, o kad pasakys tai, ko tu nenori girdėti biggrin.gif

Tai nuomonę aš jau kartojau n+1 kartų, paskui patylėjau. Tada pareiškė pageidavimą išgirsti mano nuomonę - ar aš ją dėl kažkieno pageidavimo turėjau pakeist? mad.gif

QUOTE(Noa @ 2015 05 19, 19:02)
O paskui taip ir yra biggrin.gif Sakoma būtent priešinga nuomonė biggrin.gif Ta prasme, jei kažkas sako - balta, prek rėkia, kad juoda, jei jis už dviejų puslapių pareiškia, kad juoda, prek iškart pareiškia, kad balta, ir kad ji niekad nesakė, kad balta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Apie patylėjimą šiuo atveju nėr nė kalbos biggrin.gif

Parodyk prašau pirštu konkrečiai, apie ką kalbi (citatomis). Tada bus apie ką šnekėt.
Atsakyti
aha ne vieno... bet imperatoriška biggrin.gif
dar viena imperatoriška (irgi ne to paties žmogaus)
user posted image

irgi mėgint galėčiau geltoną, žalias/žydras/mėlynas - atmest... raudonos nesuprantu - užmėlinta labai.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 19, 16:49)
ai nežinau, jis vis vien prie pat pridedamas, nu priglaudžiamas prie skūros... tai matyt pats šviečia g.gif

Ania, gal kokią nuorodą, arba kaip vadinasi. Norėčiau pračekint kas per daiktas konkrečiai smile.gif


paskutinė paletės foto tai totaliai nepanaudojama su tokiu mėlynumu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 19 gegužės 2015 - 18:29
QUOTE(bytte @ 2015 05 19, 19:10)
aha ne vieno... bet imperatoriška biggrin.gif
dar viena imperatoriška (irgi ne to paties žmogaus)

irgi mėgint galėčiau geltoną, žalias/žydras/mėlynas - atmest... raudonos nesuprantu - užmėlinta labai.

Šita kiek aiškesnė
https://scontent-ams...233287481_o.jpg
Žalią žydrą mėlyną atmetinėji dėl kokio parametro? Šaltumo? Gilumo?

Ups. O kaip paveikslėlį pamažint?
Bet jau spalvos tai visos matosi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 19 gegužės 2015 - 20:44
QUOTE(prek @ 2015 05 19, 19:10)
Prieš tai man išaiškink, kaip atrodo raudona spalva smile.gif

Kitaip tariant, nežinai? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 19, 21:58)
Kitaip tariant, nežinai? lotuliukas.gif

Tu aiškink, o ne klausinėk smile.gif
Nejau per sunku paaiškinti? Viens- du ir viskas? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 19 gegužės 2015 - 21:25