Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2015 05 19, 07:55)
Tai neverta BFAS palečių grynai lygint, bei ieškot sau tinkamų biggrin.gif . Kur dalinė paletė savininkė daug kontrastingesnė už mane - tamsesnės akys ir plaukai, oda irgi lyg šviesesnė. Čia true - ryškiai blondinė, o contrasting - oda tamsesnė, purvinesnė... tai faktas kad ir asmeninės paletės kitokios. galima būtų kabintis tik prie kažko, kas suveda į vieną tipą, bet tai didi BFAS paslaptis biggrin.gif .
Tiesog dėjau kaip pavyzdį pavasarinių spalų.

Aš žiūrėjau truputį kita kryptimi.
Iš esmės kontrastinga ir true paletės nebaisiai kuo skiriasi - tiesiog vienos šviesumo-tamsumo "diapazonas" yra didesnis, nei kitos. Suknelę (kur šalia tokios paletės) sakei kad imtum. Bet va visos paletės tikrai nesiūlyčiau - manau ji Tau "per lengva". Ir tikrai ne kontrastingumo, o chroma prasme.
Dėl "didžių BFAS paslapčių" - tipai yra pagal chroma.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 19, 10:30)
Aš žiūrėjau truputį kita kryptimi.
Iš esmės kontrastinga ir true paletės nebaisiai kuo skiriasi - tiesiog vienos šviesumo-tamsumo "diapazonas" yra didesnis, nei kitos. Suknelę (kur šalia tokios paletės) sakei kad imtum. Bet va visos paletės tikrai nesiūlyčiau - manau ji Tau "per lengva". Ir tikrai ne kontrastingumo, o chroma prasme.
Dėl "didžių BFAS paslapčių" - tipai yra pagal chroma.

Tai kad jie parenka asmenines paletes pagal hue kokią įveda konsultantas atsižvelgiant į švarumą/ryškumą + kontrastingumą tai aišku, bet kaip gauna pavadinimus - neaišku. Tarkim radau aiškinimą kad spektralinis reiškia skirtingų spektrinių polių... tai pagal tokį parametrą paletės gali labai skirtingos būt.

pagal chroma - tai spalvos intensyvumą? Nes aukštas spalvos intensyvumas apibūdinamas 12-likoje tipų kaip bright, o žemas - soft. Bet man saikingai intensyvios spalvos tinka. Bet šiaip paletės (kur šalia suknelės) spalvytės dažnai man artimos, ji tokia pusiau light, pusiau bright lyginant su sciarto 12-likos tipų paletėm. Nors panašumų su šeimininke spalvinių schmoll.gif ... gal tik su oda.
Papildyta:
Pavasariams
user posted image
user posted image
Smart Casual - Warm Spring:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
rausvos skirtingiems tipas (blogai kad juodam rėmelyje blush2.gif )
DW - tai tamsios, kiek suminkštintos rausvos, neutralios ir šaltos:
user posted image
TW - ryškios šaltos rausvos ir fuksija:
user posted image
BW - ryškios neutralios ir šaltos rausvos, fuksija ir madženta, bei hot pink:
user posted image

BSp - šiltos ir neutralios gana ryškios rausvos, ciklamenas, madžensta, hot pink:
user posted image
WS - lašišinė, šiltos, gan ryškios rožinės, rausvas koralas:
user posted image
LSp - šviesios arbūzo rausvos ir šviesios šaltos rausvos iki švelnios fuksijos:
user posted image

LSu - šviesios arbūzo rausvos ir šviesios šaltos rausvos iki švelnios fuksijos:
user posted image
CSu - arbūzo rausvos ir šviesios šaltos rausvos iki švelnios fuksijos:
user posted image
SSu - dulkėta rožinė, tiek arčiau persikinės, tiek ir arčiau šaltų rožinių, arbūzo rausvos, neutralios švelnios rožinės, neutralios tamsios rausvos:
user posted image


Papildyta:
SA - švelnios lašišinės, šiltos rausvos, neutralios švelnios rožinės:
user posted image
WA - tamsios lašišinės:
user posted image
DA - švelnios lašišinės, šiltos rožinės, tasmsios lašišinės:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 19, 10:57)
Tai kad jie parenka asmenines paletes pagal hue kokią įveda konsultantas atsižvelgiant į švarumą/ryškumą + kontrastingumą tai aišku, bet kaip gauna pavadinimus - neaišku. Tarkim radau aiškinimą kad spektralinis reiškia skirtingų spektrinių polių... tai pagal tokį parametrą paletės gali labai skirtingos būt.

pagal chroma - tai spalvos intensyvumą? Nes aukštas spalvos intensyvumas apibūdinamas 12-likoje tipų kaip bright, o žemas - soft. Bet man saikingai intensyvios spalvos tinka. Bet šiaip paletės (kur šalia suknelės) spalvytės dažnai man artimos, ji tokia pusiau light, pusiau bright lyginant su sciarto 12-likos tipų paletėm. Nors panašumų su šeimininke spalvinių  schmoll.gif ... gal tik su oda.

Odos koordinatės lyginti negalima, t.y. jei ir bus atitikmuo, tai nieko nereiškia. Osinkoje kur sudėta merginų paletės su koordinatėmis, tai su mano odos koordinate ir vasarų, ir netgi ruduo yra. Čia ne koordinatė nulemia, o hue skudurėliai.
Dėl pavadinimų - sezonas yra chroma. Kontrastingumas - value. O tas vidurinis apibūdinimas - romantiškas hue pavadinimas. Kaip suprantu, hue ratas padalintas į šiltą ir šaltą dalis. Kiekviena dalis turi savo pavadinimą. Šiltų sezonų hue pavadinimai bus vieni, šaltų - kiti. Nes koordinatė Munsell spalvų rate kita. Spektralinis - paletės tikrai nebus skirtingos. Gali skirtis dėl odos, plaukų, akių koordinačių. Bet hue vieta rate bus ta pati.
Analogiškai žiemos royal ar imperial - tai tiesiog vieta hue rate. Ir visos royal paletės (bent kiek mačiau) gana panašios viena į kitą. Skirtumai manau būtų matomi sudėjus lapelius vieną prie kito - jie nebus analogiški.
Atsiminiau - viena panelė iš Osinkos atrodo turi ir imperial, ir royal paletę. Skirtumas - kažkurios koordinatės - konsultantė užsakė ne tą koordinatę - lygtai plaukų?.
O čia šiaip palyginimui - imperial ir royal, abi internetinės.
https://cloud.mail.r.....al winter.jpg
https://cloud.mail.r.....le winter.jpg
Abi true. Kad ypatingai skiriasi, juk nepasakysi? Bet visos paletės įspūdis kitoks - truputį kita hue rato koordinatė (ne skudurėlių šiuo atveju, o būtent rato padalijimo)

Su savąja contrasting royal ypatingų skirtumų tikrai nematau. Raudonos panašios, žalios panašios, mėlynos skiriasi,bet gal spalva nelabai gerai perduota?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 19, 11:29)
Odos koordinatės lyginti negalima, t.y. jei ir bus atitikmuo, tai nieko nereiškia. Osinkoje kur sudėta merginų paletės su koordinatėmis, tai su mano odos koordinate ir vasarų, ir netgi ruduo yra.  Čia ne koordinatė nulemia, o hue skudurėliai.
Dėl pavadinimų - sezonas yra chroma. Kontrastingumas - value. O tas vidurinis apibūdinimas - romantiškas hue pavadinimas. Kaip suprantu, hue ratas padalintas į šiltą ir šaltą dalis.  Kiekviena dalis turi savo pavadinimą. Šiltų sezonų hue pavadinimai bus vieni, šaltų - kiti. Nes koordinatė Munsell spalvų rate kita. Spektralinis  - paletės tikrai nebus skirtingos. Gali skirtis dėl odos, plaukų, akių koordinačių. Bet hue vieta rate bus ta pati.

prie ko čia oda, sakiau kad gal vienintelis spalviškai man artimas dalykas pas paletės turėtoja - oda... t.y. nesu spalviškai į ją panaši, nors paletė man labai jamama... prašau nebesikabinėti prie dalykų, kurie nėra esminiai, ypač kai nėra galimybės patikrint kas yra kas.

Makaluojiesi kažką... value - tikrai apsprendžia koks būsi: contrasting, light, true ar vivid... toliau... chroma - spalvos pilkumas/ryškumas, na pagal munselį - su kuo maišyta. Kai rašiau, kad mano akimis 4 sezonai atitinka munselio +balta; +juoda; +pilka gryna spalva - nesutikai, sakiai kad sezonai pagal šilta/šalta... tai yra pagal hue, o hue yra spalvos padėtis spalviniame rate... dabar rašai priešingai... dėl hue skarelių - nepastebėjau, kad vienodai tikusios skarelės savininkės gautų vienodus pavadinimus... dar gi pavadinimų daugiau nei skarelių variantų (jų tik 20). Taip kad neaišku kas yra vidurinis pavadinimas, o žiemų paletės išvis mano akimis labai jau ten nėra super duper besiskiriančios - anoms nėr kur išsiplėst: šaltas spetras+grynos spalvos tik su nedideliu nukrypimu.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 19, 11:51)
Makaluojiesi kažką... value - tikrai apsprendžia koks būsi: contrasting, light, true ar vivid... toliau...  chroma - spalvos pilkumas/ryškumas, na pagal munselį - su kuo maišyta.

Chroma - atstumas nuo value strypo. Pilkumas-ryškumas turbūt tinkamas apibūdinimas.
QUOTE(bytte @ 2015 05 19, 11:51)
Kai rašiau, kad mano akimis 4 sezonai atitinka munselio +balta; +juoda; +pilka gryna spalva - nesutikai, sakiai kad sezonai pagal šilta/šalta...

Ir dabar nesutinku smile.gif Dėl šilto-šalto - bijau komentuot, arba aš kažką supainiojau, arba mane ne taip supratai, arba mintis kita buvo. Nebepasakysiu.

Sezonas tai chroma, tik va kaip tai tiksliai veikia... Arti value ašies - bus murzina - gaunam vasarą ir rudenį (su rudeniu man neaišku). Viršutinė šilta dalis toli nuo ašies bus pavasaris. Apatinė šalta pusė toli nuo ašies - žiema. Rudens koordinatės man lieka neaiškios.

QUOTE(bytte @ 2015 05 19, 11:51)
tai yra pagal hue, o hue yra spalvos padėtis spalviniame rate... dabar rašai priešingai...

Imam hue ratą. Dalinam pusiau - pagal šiltą ir šaltą. Šiltame pusrutuly bus rudens ir pavasario antras pavadinimas, šaltame - žiemos ir vasaros pavadinimai.

QUOTE(bytte @ 2015 05 19, 11:51)
dėl hue skarelių - nepastebėjau, kad vienodai tikusios skarelės savininkės gautų vienodus pavadinimus... dar gi pavadinimų daugiau nei skarelių variantų (jų tik 20). Taip kad neaišku kas yra vidurinis pavadinimas, o žiemų paletės išvis mano akimis labai jau ten nėra super duper besiskiriančios - anoms nėr kur išsiplėst: šaltas spetras+grynos spalvos tik su nedideliu nukrypimu.

Hue skarelės - tai tik paties rato padalinimas į šilta-šalta. Galbūt ir dar kažkoks patikslinimas - negaliu pasakyt. Kažin ar pačios konsultantės šitai žino, tad belieka spėliot. Antrą pavadinimą turi lemt lapelių koordinatės kartu su hue skarelėmis. Tos pačios spalvos oda priklausomai nuo hue gali būt ir šilta, ir šalta, ir atitinkamai bus skirtingas pavadinimas - nuo lapelių.

user posted image
Sakyčiau nuo tarkim royal winter visgi skiriasi?
Aišku ypatingai neišsiplėsi - ratas tai apačioje mažesnio skersmens smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 19, 11:51)
žiemų paletės išvis mano akimis labai jau ten nėra super duper besiskiriančios - anoms nėr kur išsiplėst: šaltas spetras+grynos spalvos tik su nedideliu nukrypimu.

Pavasarių irgi...

QUOTE(prek @ 2015 05 19, 12:35)
Tos pačios spalvos oda priklausomai nuo hue gali būt ir šilta, ir šalta,

blink.gif O jau čia kokiu budu pilkos kiekis/spalvos ryškumas pakeičia šiltumą/šaltumą? g.gif
Atsakyti
kad nesipainiot mpasiemam prieš akis munsel sistemos pavyzdį:
user posted image

raudonos skarelės... nemačiau sunku spręst jos skiriasi pagal hue ar kitus parametrus (man atrodo kad jos visos atitinka raudona (5R) išorėje)
čia visos raudonos atitinka tą patį hue, kas matė... gal trys priešpaskutinės?:
user posted image

arba kiek skirtingos hue, bet vienodi kiti parametrai:
user posted image

...toliau šaltas hue, ryškiai paimta "pamėlusi" raudona , tarkim 2.5R arba net 10RP, ruduo koks 7.5R (pageltoninta) ar 10YR... pavasaris gal 7.5 YR (raudonai geltona), o gal ir 10YR... nežinau nemačiau buriu... gal išvis paimta šaltos - 5PR, rudens - 5YR, pavasario - 5Y... visos paimtos po tris: po vieną su volue mažu ir chroma vidutiu, po vieną su vidutiniu volue ir chrome aukštu ir po vieną su volue aukštu ir chrome vidutiniu...
user posted image

Įmanomi išviso 20 variantų... iš jų 4 sezonai, vadinasi po 5 sezoninius potipius... bendrai dasideda 0 priekyje, ne tik gale... tai 24 variantai... po 6 sezoninius potipius... arba kažkas su kažkuo negali eiti, nes dirbančios su BFAS minėjo 20-šimt galimų variantų. Na bet vis vien "odos reakcija" į Hue - ne vadinamas romantinis sezono pavadinimas. Vadinasi prisideda prie pavadinimo ne tik hue vieta, bet ir chrome ir volue, hue tik apsprendžia iš kurios pusės galim kabint spalvas, iš kurios ne spalviniu ratu. Chrome gaunam iš koordinačių (kiek ryškios/pilkos akys/oda/plaukai), galim sakyt imtu giminingas pagal chrome visas spalvas ratu (įsivaizduokim kad kokiam intervale 5 chrome punktai). Volue taip pat gaunam, kas apsprendžia kiek aukštai bei žemai galim lipti. Faktas kad nebūna bet kokio pavadinimo visi keturi kontrastingumo variantai (light, contrasting, true, vivid). Taigi sumeta koordinates į tą munselio kreivą gaublį ir gauna apibrėžtą sritį spalvų, kurią apriboja įvestas konsultantės hue.
Pagal tokius pamąstymus manau kad romantinį pavadinimą apsprendžia hue+chroma+volue, tik man tai nieko nesako, nes mes neturime nei žalio, anei mėlyno supratimo koks yra "žingsnis" kažkurio romantiško pavadinimo, ta prasme kokio dydžio apibrėžiama zona gaublyje.

Todėl nematau reikalo krapštytis tose paletėse. Įkėliau BFAS pavasario spalvas kaip variantą pavasario spalvų, ibo tos 12-likos tipų paletės labai jau siauros spalvine gama, nepalieka galimybės fantazijai. O komentaras kaip pasiaiškinimas, kodėl manau kad esu pavasaris. Tikrai nepretenduoju į jokią BFAS paletę taip iš lubų sprendžiant... nemačiau jų, kad daryt bent kokias išvadas apie jų panašumus ar skirtumus. O lygint skirtinga technika skirtingoje aplinkoje darytas paletes išvis - apsurdas. Prielaidas daryt pabodo - jos visiškai bevaisės, ibo neaišku kurios spalvos gautos iš paribės to potipio, o kurios yra jau tos ašinės, net atmetant spalvos perdavimo netikslumą.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 05 19, 14:11)
Pavasarių irgi...
blink.gif O jau čia kokiu budu pilkos kiekis/spalvos ryškumas pakeičia šiltumą/šaltumą? g.gif

Nu jo blush2.gif ... tik pas juos vis spektras spalvinis platesnis...

Tai ir sako: tokio pat pilkai gelsvo atspalvio (tarkim) skūra, jai reaguos teigiamai į skirtingus škurliukus pataps skirtingu potipiu, gali būt ir vasara, ir žiema, ir pavasaris pavyzdžiui. Tarkim suveda kad tiko raudonos skarelės ir daugiau niekas (hue - 10 berots) ir duoda BFAS tau žiemos paletę biggrin.gif , o įvedi kad nei vienos skarelės netiko, tik tos raudonos ne itin baisiai (hue - 01) ir duoda jau BFAS tau pavasario paletę... o jai puse velnio bus ta šalta skarelių grupė (tarkim buriu 02, nes nežinau kuri grupė galėtų tikt) - gausi vasaros paletę...
Kaip suprantu čia dėl to UNDERTONO biggrin.gif
Papildyta:
Man tai fainiausiai kad kai komentuoja prek kartais remiasi spalva kurią mato, o kartais aiškina - kad spalva visai nesvarbu, svarbu reakcija odos į spalvą... o kai žiūri mūsų snukučius vėl ieško spalvos ir skūros spalvų panašumo, visai nežiūri ar ta skūra sureagavo teigiamai ar neigiamai... arba parašo - negalima spręst hue reakcijos, nes skuduriukas neatitinka, ir be to reik kad visi trys skuduriukai būtų...
Paskui sako kad UNDERTONAS kaip tavo skūra atrodo nubraižyta, nukasyta ar sušalus... IMHO visų skūros sušalusios - mėlynuoja... galim spėliot kaip WS undertonas į pamėlynavimą reaguotų... geltona+mėlyna... ruda. O BS... magenta+mėlyna? nu tai ką reik į žiemas jau keliaut, nes šaltas undertonas biggrin.gif
Atsakyti
Kontrastinga spektralinio (ar spektrinio būtų teisingai g.gif ) pavasario paletė... dar prie užtrauktuko kaip įžiūriu su variu? gal Erszebeth pasiūlom ją bigsmile.gif , ji tokias mėlynas mėgsta
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 19, 14:20)
Tai ir sako: tokio pat pilkai gelsvo atspalvio (tarkim) skūra, jai reaguos teigiamai į skirtingus škurliukus pataps skirtingu potipiu, gali būt ir vasara, ir žiema, ir pavasaris pavyzdžiui. Tarkim suveda kad tiko raudonos skarelės ir daugiau niekas (hue - 10 berots) ir duoda BFAS tau žiemos paletę biggrin.gif , o įvedi kad nei vienos skarelės netiko, tik tos raudonos ne itin baisiai (hue - 01) ir duoda jau BFAS tau pavasario paletę... o jai puse velnio bus ta šalta skarelių grupė (tarkim buriu 02, nes nežinau kuri grupė galėtų tikt) - gausi vasaros paletę...
Kaip suprantu čia dėl to UNDERTONO  biggrin.gif


Kas blin per reakcija, jei imamos koordinatės biggrin.gif Nu vat mašina. Gali būti dvi žalios mašinos, viena ten vos vos šiltesnė, kita šaltesnė, viena perlamutras, kita metalikas, skirtumas nedidelis, bet jis yra... Nu tai vat skirtumas yra žiūrint ake. Bet jei tu imi spalvą pagal kodą, parašytą po bako dangteliu, tai tada viskas, į ten įeina visi perlamutrai, metalikai, šiltumas, šaltumas, hue, chrienue ir viskas. Arba imk koordinatę žurnalo nuotraukos kaip yra ir tos pat, apipiltos arbata. Tai tavo akis atpažins, kad tai mėlyna spalva, o nuimta koordinatė sakys - anė fig, žalsvai pilka.

Man atrodo, ta mistinė "odos reakcija" yra greičiausiai odos derėjimas su plaukais, akimis ir prie to viso komplekto - prie skarelių. Jei oda, sakykim, neutrali, akys šiltos, plaukai šilti - tai geriau tiks šiltos spalvos, o jei anie šalti - šaltos. Gi kaip Chromčenka sakė - nori gerai atrodyt - imk skarą, pasidažyk tokios pat spalvos lūpdažiu, ir bus super, net jei tai ne visai tavo spalva. Na ir čia tas pats iš esmės biggrin.gif

O jei ne, tai manau, kad apie tą "odos reakciją" kažkas kažkam patingėjo aiškint, ir tiek biggrin.gif Kokia dar ypatinga reakcija, žmogus gi ne koks chameleonas. Va pas tą tai tikrai reakcija lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 05 19, 14:31)
Man tai fainiausiai kad kai komentuoja prek kartais remiasi spalva kurią mato, o kartais aiškina - kad spalva visai nesvarbu, svarbu reakcija odos į spalvą... o kai žiūri mūsų snukučius vėl ieško spalvos ir skūros spalvų panašumo, visai nežiūri ar ta skūra sureagavo teigiamai ar neigiamai... arba parašo - negalima spręst hue reakcijos, nes skuduriukas neatitinka, ir be to reik kad visi trys skuduriukai būtų...
Paskui sako kad UNDERTONAS kaip tavo skūra atrodo nubraižyta, nukasyta ar sušalus... IMHO visų skūros sušalusios - mėlynuoja... galim spėliot kaip WS undertonas į pamėlynavimą reaguotų... geltona+mėlyna... ruda. O BS... magenta+mėlyna? nu tai ką reik į žiemas jau keliaut, nes šaltas undertonas biggrin.gif

Man sykiais - dažnai - atrodo, kad ji nori tik pasakyt priešingai biggrin.gif Ji nori ne išreikšt kažkokią nuomonę, o pasakyt, kad tavo nuomonė bloga, ir jei tu sakysi, kad balta, ji sakys, kad juoda, ir atvirkščiai biggrin.gif Man įsiminė, kaip ana Erszebeth mokė - sako, nori išgirsti tai, ką nori girdėti? neišdegs! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš tai tada pagalvojau - o kodėl ne? Aš, tarkim, sakyčiau kaip manau, nepriklausomai nuo to, ką žmogus mano. Ir jei žmogus mano taip, kaip ir aš, tai aš pasakysiu tai, ką jis nori girdėti. O ne kad būtinai priešingai lotuliukas.gif

Kitaip tariant, ateina pasiginčyt ir tiktai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 19 gegužės 2015 - 13:52
Tai kad ir skiriasi tos odos, nors ir koordinatės sutampa. Pameni kai kėliau dvi rankas? jos abi tos pačios BFAS koordinatės, bet skiriasi net foto, nereik jokių hue pridėt, kad spalva pakistų. Čia gal ir esmė tų skarelių, kad neįmanoma taip parinkt viens prie vieno odos spavos, kaip ir akių. Va tas aparatėlis naujas (... reiks rast nuorodą) tai toč toč nustato tavo skūrą ir išspjauna koduką, kaip mašinos baltos kokios. Va pagal tą koduką tai tobulą individualią paletę gautum... sakau nebebus jokių spalvinių tipų konsultantų, nueisi į kosmetikos parde, gausi skūros numeriuką... parsisiųsi programulka ir tau sukalkuliuos visus derinukus... pdar žiūrėk pateiks ir bendradarbiaujančių firmų su programulkios kūrėjais gaminukus (lūpdažius tarkim ar Lindex maikutes biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 19, 15:24)
Tai kad ir skiriasi tos odos, nors ir koordinatės sutampa. Pameni kai kėliau dvi rankas? jos abi tos pačios BFAS koordinatės, bet skiriasi net foto, nereik jokių hue pridėt, kad spalva pakistų. Čia gal ir esmė tų skarelių, kad neįmanoma taip parinkt viens prie vieno odos spavos, kaip ir akių. Va tas aparatėlis naujas (... reiks rast nuorodą) tai toč toč nustato tavo skūrą ir išspjauna koduką, kaip mašinos baltos kokios. Va pagal tą koduką tai tobulą individualią paletę gautum... sakau nebebus jokių spalvinių tipų konsultantų, nueisi į kosmetikos parde, gausi skūros numeriuką... parsisiųsi programulka ir tau sukalkuliuos visus derinukus... pdar žiūrėk pateiks ir bendradarbiaujančių firmų su programulkios kūrėjais gaminukus  (lūpdažius tarkim ar Lindex maikutes biggrin.gif ).


Bet tada išeitų, kad tikslumas mažas?
Kita vertus, o kaip tą idealų tikslumą išnaudot? Gi žmogaus oda skiriasi ir netgi to paties - žandas toks, kaklas kitoks, o jau nosies galų kokia įvairovė gali būt, tai dar ir nuo aplinkos temperatūros priklauso!

Kitaip tariant, kuo daugiau pradedi gilintis, tuo labiau paaiškėja, kad viskas šakėm ant vandenio biggrin.gif Svarbu priskirt esminį sezoną, nustatyt akių plaukų spalvas, ir to pagrindu sudaryt individualią paletę - akių plaukų odos spalvos, vienas, komplementarios, sakykim - du, tos paletės ir taip priklausančios spalvos - trys. Plius gražus pavadinimas? biggrin.gif
Atsakyti