Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2015 05 18, 14:39)
ati foto, foto pašalinus dingsta ir nuoroda... gal jai atsidarai kažkurį laiką rodo ir pašalinus?

Didelė foto, bet tokia nors ne tipiška, bet  light spring paletės spalvų suknelė


labai graži suknelė - norėčiau tokios - iš toliau žiūrint man ji gal net visai ir tiktų spalviškai
Atsakyti
O vat dėl tos suknelės nebūčiau tikra. Pačios spalvos gal ir lait, bet iš tolo jos susimala į kažkokį rudeninį makalą... Nors gal ta rožinė "ištempia", galas žino. Norėčiau tokios. Tik platėjančios ir su V kaklu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 gegužės 2015 - 17:22
QUOTE(Noa @ 2015 05 18, 17:22)
Tarp kitko, į paštą neateina foto. Jėzusmarija, iš kur ištraukėt, ar kada kam atėjo pati foto?

Man į paštą visad ateina foto (pats paveiksliukas). Kažkaip net nepagalvojau, kad turėtų būt nuoroda. Foto ne prikabinta, bet tekste.
Gal nuo naršyklės priklauso?

Dėl suknelės - irgi sakyčiau kad rudens.
Arba pavasaris turėtų būt itin atsparus sunkesnėms spalvoms. Nes spalvos bendrai imant tai stipriai murzinokos...
https://cloud.mail.r...z/ar rudens.png

g.gif
Atsakyti
Gal kažkokie durni nustatymai. Aš iš Facebook gaunu tik priminimus, kokie mano draugai šią savaitę (ar šią dieną) švenčia gimtadienius. Taip pat gaunu pranešimus, jeigu kas nors mane pamini ar užtagina. Dar siunčia kassavaitinę mano kurtų FB puslapių statistiką. O daugiau jokio š nesiunčia, nesuprantu, kaip įmanoma gauti kažkokias nuotraukas ar dar kokius pirstelėjimus.
Atsakyti
Man tokie nustatymai nekliudo (atvirkščiai - gana patogu, nereikia junginėtis, viskas pašte). Tačiau aš sakau ką matau - gaunu įdėtas į žinutes foto. Bet faktas vienas - kad tokie nustatymai yra galimi.
Atsakyti
Aš kaip suprantu vis vien ten nuoroda, pas mane taip iš Vinted žinutės ateina. Na kaip ir SM foto matom, bet yra tik nuoroda.
Papildyta:
Čia dar iš pavasario temos su juoda, bet BSp manau netiktų, nes smėlynė ne jų paletės:
user posted image
iš ten pat... kuriems springams?
user posted image
user posted image

o šitą aš mielai priglausčiau:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 18, 19:51)
Aš kaip suprantu vis vien ten nuoroda, pas mane taip iš Vinted žinutės ateina. Na kaip ir SM foto matom, bet yra tik nuoroda.

Reiks patikrint. Bet greitai iš FB foto kaip suprantu vis vien nesigaus pašalint:
http://www.penki.lt/...a...=331868&f=c

QUOTE(bytte @ 2015 05 18, 19:51)
o šitą aš mielai priglausčiau:
user posted image

Gal žinai kieno paletė?
Atsakyti
Contrasting spectral spring lyg teisingai pavadinimą įsiminiau.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 18, 20:51)

Čia dar iš pavasario temos su juoda, bet BSp manau netiktų, nes smėlynė ne jų paletės:
user posted image
iš ten pat... kuriems springams?
user posted image



pirmos neimciau, o va antra BSp jau tinka

nu nelabai supratau kaip su tom foto is FB i pasta, bet kiek metu esu FB , tai niekada nera ateje jokiu foto i pasta schmoll.gif ir niekas nera pasakes kad mano foto gauti i pasta, jei ka ikeliu i FB
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 18, 20:06)
Contrasting spectral spring lyg teisingai pavadinimą įsiminiau.

True spectral spring
user posted image
Contrasting spectral spring
user posted image

Contrasting spectral spring akys turėtų atitikt. O oda spėčiau kad kiek kitokia.
Ar visas spalvas galėtum nešiot?

Dėl FB. Žinutėse gaunu paveiksliukus, kuriuos galiu užseivint (ką tik patikrinau). Galbūt jei ištrintų originalą, po mėnesio kito ir pradingtų paveikslėlis emeile, bet kaip šitai patikrinti, aš nežinau.
Atsakyti
Tai neverta BFAS palečių grynai lygint, bei ieškot sau tinkamų biggrin.gif . Kur dalinė paletė savininkė daug kontrastingesnė už mane - tamsesnės akys ir plaukai, oda irgi lyg šviesesnė. Čia true - ryškiai blondinė, o contrasting - oda tamsesnė, purvinesnė... tai faktas kad ir asmeninės paletės kitokios. galima būtų kabintis tik prie kažko, kas suveda į vieną tipą, bet tai didi BFAS paslaptis biggrin.gif .
Tiesog dėjau kaip pavyzdį pavasarinių spalų.
Atsakyti
How to Wear Black & White for Every Season (well, almost every season)
user posted image
Black and White are power colors for all Winter seasons:
DEEP WINTERS: A higher percentage of black to white will give a more striking appearance.
CLEAR WINTERS: Any combination will look fine
COOL WINTERS: All combinations will work though a higher perctage of white to black and 50/50 are best.
DEEP AUTUMNS: Higher percentage of black to white
ALL SUMMERS and SPRINGS: Higher percentage of white to black
*WARM and SOFT AUTUMNS: It's hard to to look your best in this color combo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 19 gegužės 2015 - 07:32