Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Dilukai @ 2015 05 18, 10:35)
Aš būčiau už albumą kokioj foto talpykloj ir bendravimą čia  smile.gif

Logiška. Nuotraukas galima numeruot, užvardint albumus ir pan - kad būtų aišku apie ką kalbam - ir kiek žinau viskas gali būt po slaptažodžiu, kurį pasakyti galima ir privačiai. O dėl feisbuko privatumo - turiu itin didelių abejonių. Jau vien tai, kad ta vieta "visiems ant akių" skatina visokius gudručius nulaužti privatumą.
Be to - o kodėl būtent feisbukas? Kodėl ne bet kuris kitas socialinis tinklas? smile.gif
Beje, feisbuke į paštą gaunu temos nuotraukas - nesuprantu tariamo privatumo esmės, kai nuotraukos gali būti paskleistos per visų dalyvių pašto dėžes?
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 05 18, 11:04)
Gal tada rubų kapsulės albumiuką išvalyti ir padaryti šios temos albumu? My Webpage, nors kita vertus nieko ten doro nėr...

O kodėl valyt? Pažiūrėjau, kad ten visai nebloga susisteminta info - kodėl išmest?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 18, 11:10)

O kodėl valyt? Pažiūrėjau, kad ten visai nebloga susisteminta info - kodėl išmest?

Yra privatūs albumai su merginų foto ir jų surinktomis kapsulėmis, dalis išsitrynė savo, dalis matyt pamiršo slaptažodį...
beja Noa ten tavo ir Inc foto tebėra... trint? unsure.gif
Atsakyti
aš tai anoj temoj nedalyvavau/nedalyvauju, nežinau kas turi slaptažodžius smile.gif
nenorit naujo albumo biggrin.gif
dėl FB galiu tik pritarti, menamas ten tas privatumas
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 18, 11:21)
Yra privatūs albumai su merginų foto ir jų surinktomis kapsulėmis, dalis išsitrynė savo, dalis matyt pamiršo slaptažodį...

Matyt reikia žinot kur ieškot smile.gif Nes aš tai tik paletes, spalvas ir kitokią bendrą info mačiau

Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 18, 11:21)
Yra privatūs albumai su merginų foto ir jų surinktomis kapsulėmis, dalis išsitrynė savo, dalis matyt pamiršo slaptažodį...
beja Noa ten tavo ir Inc foto tebėra... trint? unsure.gif

Iš tikro tai gali ir trint, man ten nebeveikia - matyt matau, o nieko padaryt negaliu.
Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 05 18, 10:08)
Paskaičiuokim, protingieji kurmiai.
Kiek narių temoje, kurie bent kartas nuo karto parašo? Turbūt užteks rankos pirštų suskaičiuot. Bet atviroje temoje dar yra kažkoks šansas, kad prisijungs nauji žmonės.  Uždaroje - bus pelkė. Netrumpą laiką esu dalyvavus keliuose forumuose, dėl vienų ar kitų priežasčių jie užsislaptino - ir pasmirdę arba merdėja, arba jau ir numiro. Ten kur liko atviros temos, jos  gyvos - bet ten bendraujantys skaičiuojami šimtais, o ne rankų pirštais.
Verčiau nuotraukas demonstruot kažkaip privačiai, bet aptarinėt čia - vis mažiau pelkėsim.

O aš esu mačius ir tokių, kurie tiesiog labai aktyviai persikėlė ten, išsiplėtė ir būna sau ten aktyvūs ir išsiplėtę biggrin.gif

Beje, niekas netrukdo foto dėti ten, o aptarinėti čia.

QUOTE(Hiver @ 2015 05 18, 10:26)
Na, as to daigto vadinamo "facebook" neturiu ir nevartoju, tai pasilieku ant zemes kaip tas namelis is Skrajojancio laivo. biggrin.gif
user posted image

O tai tu įsitaisyk. Gi niekas neliepia ten dėti visokias foto, kurių tu nenori, ir net vardas pavardė nebūtinai biggrin.gif Na, jie rašo, kad būtinai, bet labai jie ten susigaudo irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 18, 12:00)
Beje, niekas netrukdo foto dėti ten, o aptarinėti čia.

O prasmė? Kad mano foto būtinai į pašto dėžę gautu visi grupės dalyviai?
Atsakyti
Į kokią pašto dėžę? mastau.gif Tu apie ką? FB niekas į jokias pašto dėžes nekrenta.

O šiaip tai taip, tave matys grupės nariai, bet tai būtų bet kokios uždaros vietos atveju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 gegužės 2015 - 11:29
QUOTE(Noa @ 2015 05 18, 12:28)
Į kokią pašto dėžę? mastau.gif Tu apie ką? FB niekas į jokias pašto dėžes nekrenta.

O šiaip tai taip, tave matys grupės nariai, bet tai būtų bet kokios uždaros vietos atveju.

FB aš gaunu pranešimus apie grupės žinutes su visomis nuotraukomis (prie FB net ir nesijungt galiu, jei neketinu rašyt, viskas kompe lieka). Tad nuotraukos masiškai mėtysis visų grupės dalyvių kompuose.
Uždaroje vietoje aš turiu galimybę foto įdėti ir foto ištrinti. Ir įdėti terminuotam laikui. Kai įkrenta į paštą, iš svetimo pašto foto nepašalinsi. Kur jos mėtysis ir kas su jomis paskui vyks - niekas pasakyt negali.

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 05 18, 12:00)
O aš esu mačius ir tokių, kurie tiesiog labai aktyviai persikėlė ten, išsiplėtė ir būna sau ten aktyvūs ir išsiplėtę biggrin.gif

Kiek vienetų persikėlėlių buvo? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 18 gegužės 2015 - 11:36
QUOTE(prek @ 2015 05 18, 12:35)
FB aš gaunu pranešimus apie grupės žinutes su visomis nuotraukomis (prie FB net ir nesijungt galiu, jei neketinu rašyt, viskas kompe lieka). Tad nuotraukos masiškai mėtysis visų grupės dalyvių kompuose.
Uždaroje vietoje aš turiu galimybę foto įdėti ir foto ištrinti. Ir įdėti terminuotam laikui. Kai įkrenta į paštą, iš svetimo pašto foto nepašalinsi. Kur jos mėtysis ir kas su jomis paskui vyks - niekas pasakyt negali.

Papildyta:

Kiek vienetų persikėlėlių buvo? smile.gif


Pirmą kartą matau žmogų, kuris FB, SM ir panašiam š naudoja savo normalų paštą lotuliukas.gif Tai žinok, jei taip, tada žmogus per gaunamas reklamas to pranešimo vis tiek nemato lotuliukas.gif
Bet šiaip tai nenori - neik smile.gif

Ką aš žinau. Trollbeads grupė. 20? Dabar jau daug daugiau.

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 18, 12:49)
Pirmą kartą matau žmogų, kuris FB, SM ir panašiam š naudoja savo normalų paštą lotuliukas.gif Tai žinok, jei taip, tada žmogus per gaunamas reklamas to pranešimo vis tiek nemato lotuliukas.gif

Kodėl normalų? Yra ir kiti. Pagal paskirtį.
Dėl reklamos - tam egzistuoja fitrai. FB krenta į vieną vietą, kitas paštas - į kitą - pagal temas. Esmė - kad visa šita lieka kažkieno kompe. Tada jau geriau foto Gedimino prospekte ant skelbimo stulpų kabint - privatumas bus beveik tas pats
lotuliukas.gif
QUOTE(Noa @ 2015 05 18, 12:49)
Ką aš žinau. Trollbeads grupė. 20? Dabar jau daug daugiau.

Čia rašančių - bent dabar - tiek nėra.
Mano paminėtais atvejais buvo virš 100 (atviruose forumuose). Išėjo plius minus pusė. Ir prasmirdo savo sultyse. Pasidarė tiesiog nebeįdomu, kai mintinai žinai kitų nuomonę.
Ir temos ten buvo platesnės, nei mūsų nagrinėjami spalviniai tipai...ir taip mažai besidominčių - tai dar apribot pasiekiamumą ketinam...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 18 gegužės 2015 - 11:56
QUOTE(prek @ 2015 05 18, 11:38)
Matyt reikia žinot kur ieškot smile.gif Nes aš tai tik paletes, spalvas ir kitokią bendrą info mačiau

Fotki turi Public Home - kurią mato visi, nebent slaptažodį uždedi, ir turi Private Home - kurią mato tik prisijungęs kaip "šeimininkas" . Mes į Private Home dėdavom savo papkutes (merginos nikas+ spėjamas/žinomas spalvinis tipas). Bet dauguma merginų nebesidomi spalviniais tipais nuo to momento, kai pasijaučia savo rogėse. O tos kurios plavinėja vietos nerasdamos dėl įvairių priežasčių vis tebesikuičia spalvose.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 18, 12:00)
O tai tu įsitaisyk. Gi niekas neliepia ten dėti visokias foto, kurių tu nenori, ir net vardas pavardė nebūtinai biggrin.gif Na, jie rašo, kad būtinai, bet labai jie ten susigaudo irnesakyk.gif

Nemanai kad jeigu buciau norejus, buciau ta seniai padarius? biggrin.gif As samoningai to nedarau. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 05 18, 13:06)
dauguma merginų nebesidomi spalviniais tipais nuo to momento, kai pasijaučia savo rogėse. O tos kurios plavinėja vietos nerasdamos dėl įvairių priežasčių vis tebesikuičia spalvose.

Ot cia teisybe. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 18 gegužės 2015 - 12:11