Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Tai kad neapsimokės čia kalbėtis - kur kas patogiau tai bus daryti grupėje po nuotraukomis.
Atsakyti
Ot galas žino. Dalyvavau dviejų temų išėjime į FB - tai viena išėjo suvisam, o kita - ir čia, ir ten makaluojasi...
Atsakyti
Na, grupė jau sukurta. Kas norit prisijungti - rašykit man arba Noa a.ž. su nuoroda į savo FB profilį - prijungsim smile.gif
Atsakyti
O nedėsit foto - išjungsim biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Eei, mergos, paliekat ant ledo? Išeinat?? Aš irgi noriu smile.gif
Atsakyti
ot tai... tik spejau tema surast, buvau pametus, o jos jau kitur kraustos doh.gif
ir as noriu smile.gif
Atsakyti
Aš fecbooke nelabai reiškiuosi... nesu jokioje grupėje, neįsivaizduoju kaip ten diskusijos vyktų atmetant foto aptarimus... unsure.gif Foto aptart tai gerai.
Atsakyti
Paskaičiuokim, protingieji kurmiai.
Kiek narių temoje, kurie bent kartas nuo karto parašo? Turbūt užteks rankos pirštų suskaičiuot. Bet atviroje temoje dar yra kažkoks šansas, kad prisijungs nauji žmonės. Uždaroje - bus pelkė. Netrumpą laiką esu dalyvavus keliuose forumuose, dėl vienų ar kitų priežasčių jie užsislaptino - ir pasmirdę arba merdėja, arba jau ir numiro. Ten kur liko atviros temos, jos gyvos - bet ten bendraujantys skaičiuojami šimtais, o ne rankų pirštais.
Verčiau nuotraukas demonstruot kažkaip privačiai, bet aptarinėt čia - vis mažiau pelkėsim.
Atsakyti

Na, as to daigto vadinamo "facebook" neturiu ir nevartoju, tai pasilieku ant zemes kaip tas namelis is Skrajojancio laivo. biggrin.gif


user posted image

Atsakyti
bet foto aptart gerai, daug patogiau nei bėgt kažkur pažiūrėt, paskui rašyt ta ir ta... paskui trink...
Nors va kitoje temoje buvo albumas, dėjom ten foto, paskui išsikraustė dalis grynai į spalvinį tipą, ir ana tema numiro. Albumas kažkur plaukioja niekam nereikalingas cool.gif
Atsakyti
Aš būčiau už albumą kokioj foto talpykloj ir bendravimą čia smile.gif
Atsakyti
Gal tada rubų kapsulės albumiuką išvalyti ir padaryti šios temos albumu? My Webpage, nors kita vertus nieko ten doro nėr...
Atsakyti