Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2015 05 15, 17:12)
aš apie šitą pagalvojau lotuliukas.gif
šitą reiktų pasimatuot... nors toks bliednokas šitoje foto, įdomu kaip išties. O jis nudinių ar riužavų stende?


Ruzavu. smile.gif Jis toks sakyciau nudiskiausias is ruzavu.
O anas tai matyt is tu Amerikos rinkai skirtu. biggrin.gif

Jis nera labai bliednas, kadangi as pati ne is blyskialupiu esu, o man jeigu tik sviesesnis uz lupas ziauriai netinka. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 15 gegužės 2015 - 16:20
QUOTE(Hiver @ 2015 05 15, 17:18)
Ruzavu. smile.gif  Jis toks sakyciau nudiskiausias is ruzavu.
O anas tai matyt is tu Amerikos rinkai skirtu. biggrin.gif

Jis nera labai bliednas, kadangi as pati ne is blyskialupiu esu, o man jeigu tik sviesesnis uz lupas ziauriai netinka. doh.gif

nu reik pamėgint... tik blyn kaip mane nervina tept ant lūpų fool.gif

kuo šviesesnis žmogus, tuo šviesesnis tinka lūpdažis, tai gaunas šviesūs tik lightams neįdegusiems tinka unsure.gif nes kiek matau visiems jie ne itin gražiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 15 gegužės 2015 - 16:28
Paskui dar yra is ruzavu 148 Summer pink, bet cia jau reikia su pelamutru draugaut. Siaip visai faina spalva kam tinka. ax.gif

http://imbbpullzone....mmer-Pink-8.jpg
http://data7.blog.de...2e3975a9_m.jpeg
http://makeupandbeau...er-pink-review/


Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 05 15, 17:25)
nu reik pamėgint... tik blyn kaip mane nervina tept ant lūpų  fool.gif

kuo šviesesnis žmogus, tuo šviesesnis tinka lūpdažis, tai gaunas šviesūs tik lightams neįdegusiems tinka unsure.gif nes kiek matau visiems jie ne itin gražiai

Mane tas irgi nervina. drinks_cheers.gif Is tikruju tai geriausia turbut ant rankos, nu arba nuvalyt i servetele gerokai...

Man mistika su tais sviesiais lupdaziais... Kitai ir sviesiaodei netinka, o kartais matau ir tamsesnes uz mane odos, bet su sviesiais graziai atrodo. Gal akys ryskesnes pusiausvyra islaiko ar ka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 15 gegužės 2015 - 16:53
QUOTE(bytte @ 2015 05 14, 22:23)
va Deividas Musteinas... šitas tai tikrai ugninis  biggrin.gif

Va anie kartu, Axlas antras, Deividas paskutinis



Axlis ryžas, kol neatsistoja šalia Dave'o. Bet abu, greičiausiai, priklauso tam pačiam spalviniam tipui - WS. Lygiai taip pat, ko gero, galimos variacijos tamsumo (ar šviesumo), švarumo (ar minkštumo) kategorijose.

Man irgi niekaip nesiseka su nude lūpdažiais. Visiškai atpažįstu, kas bumba ant lūpdažių, kurie šviesesni už nuosavas lūpas. Aš šiaip jau esu iš tų, kas "nude" spalvą traktuoja ne kaip artimą nedažytų lūpų, o kaip odos spalvai, norėčiau man tinkančio odai artimo lūpdažio - nifiga... Joks atspalvis negelbsti. O lūpų spalvos - tai jau nenudiniai, o iš viso gana tamsūs. Nemaža dalis lūpdažių iš "normalių" kategorijos man būna per šviesūs, ką jau kalbėt apie tuos šviesiuosius...
Atsakyti
kam tokia suknelė - brightui, žiemai?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 05 15, 20:40)
kam tokia suknelė - brightui, žiemai?



Aš gal siūlyčiau žiemoms ir - galbūt - vasaroms, nes tas raščiukas galbūt iš toliau susilieja. Pati bijočiau rengtis (nepriklausomai nuo to, ar laikysim WS, ar BS).

Dabar pamaniau, o gal lightams visai nieko. Ypač pavasario lightams. Tos juodos juokingai mažai, bendras vaizdas visgi šviesus, o pavasaris, kad ir light, gana kontrastuojantis savyje - dėl to ir rūbas viduj smulkiai kontrastuojantis (ne dideliais lopais) gal ir nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 15 gegužės 2015 - 20:47
Nu vat įdomu, reiktų aprengt kelias moteras ir išrinkt nugalėtoją biggrin.gif

Su lūpdažiais įdomiai, pirmakart gyvenime nusipirkau lūpdažį, kurio pavadinime yra žodis "persikas" lotuliukas.gif lyg ir nieko, bet jaučiu per šviesus šiek tiek.

Ir dar vasarai artėjant traukiu smėliavas visokias spalvas, nusipirkau vieną rūbą ir visai geltonai ryžoką tongue.gif Bet pastebiu, kad vienu metu vieną, max du smėlinius daiktus galiu apsirengt, jei daugiau jau idiotiškai atrodyt imu ir man reikalauja dar kažko spalvoto šalia.
Su spalvom tą esu pastebėjus, jeigu apsirengsiu neutraliai, pilkai, mėlynai, bet ypač pilkai ir neutralia smėline, mirk gyvent reikia kažko ryškesnio - šaliko bliuskės, kokio aqua, rausvo, galų gale koralinio g.gif gal ir pavasario bruožas spalvų prašymasis?
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 05 15, 21:49)
Su spalvom tą esu pastebėjus, jeigu apsirengsiu neutraliai, pilkai, mėlynai, bet ypač pilkai ir neutralia smėline, mirk gyvent reikia kažko ryškesnio - šaliko bliuskės, kokio aqua, rausvo, galų gale koralinio g.gif gal ir pavasario bruožas spalvų prašymasis?


Man tas "spalvų prašymas" labiausiai pasireiškia su juoda. Juoda su kitomis spalvomis, ypač nešaltomis - ir gana gražu (nesakau, kad tobula - neišsiaiškinau iki to lygio). O pvz. kokias pilkas mielai susirengiu su kitokiomis pilkomis ar juodomis (o tai juk ne pavasario, o vasaros bruožs būtų?). Prie skirtingų tonų pilkų man užtenka ryškesnių auskarų ar vėrinio ant kaklo.
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2015 05 15, 21:49)
Nu vat įdomu, reiktų aprengt kelias moteras ir išrinkt nugalėtoją biggrin.gif



O gal rimtai padarom tokį "konkursą"? Nesvarbu, koks tavo (spėjamas) tipas - nusifotografuok su balta bei trupučiu juodos smile.gif
Atsakyti
turiu baltus marškinius ir retkarčiais apsirengiu su kartu su juoda apačia, kai reikia kažko ala koko šanel, nu bet jau reik makiažintis doh.gif
nemanau, kad juodais plonais pakraštėliai būtų geriau smile.gif

ta suknelė įdomi nes nėra gryn balta, yra ir žalios ir geltonos ir juodos, užtat jau kitaip žaidžia visumoj
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 15, 23:04)
Man tas "spalvų prašymas" labiausiai pasireiškia su juoda. Juoda su kitomis spalvomis, ypač nešaltomis - ir gana gražu (nesakau, kad tobula - neišsiaiškinau iki to lygio). O pvz. kokias pilkas mielai susirengiu su kitokiomis pilkomis ar juodomis (o tai juk ne pavasario, o vasaros bruožs būtų?). Prie skirtingų tonų pilkų man užtenka ryškesnių auskarų ar vėrinio ant kaklo.
Papildyta:
O gal rimtai padarom tokį "konkursą"? Nesvarbu, koks tavo (spėjamas) tipas - nusifotografuok su balta bei trupučiu juodos   smile.gif


Aha, o kur man tą truputį gauti? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nors iš esmės galiu, tik reiks susirast kažką biggrin.gif Nes neturiu biggrin.gif Bet tada su špaklium arba kaip į gatvę einama.

Bet tada arba uždaroj temoj, arba kažkur, nes neįdomu man visai, kai visi žiūri ir aptarinėja, o patys nesirodo ax.gif Ai žinote, aš apie jus viską papasakosiu, nes viską žinau ir derinu puikiai, o kaip - pššš biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 16 gegužės 2015 - 11:28
QUOTE(Noa @ 2015 05 16, 11:27)
Aha, o kur man tą truputį gauti? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nors iš esmės galiu, tik reiks susirast kažką biggrin.gif Nes neturiu biggrin.gif Bet tada su špaklium arba kaip į gatvę einama.

Bet tada arba uždaroj temoj, arba kažkur, nes neįdomu man visai, kai visi žiūri ir aptarinėja, o patys nesirodo ax.gif Ai žinote, aš apie jus viską papasakosiu, nes viską žinau ir derinu puikiai, o kaip - pššš biggrin.gif


Iš esmės būtų galima sukurti slaptą FB grupę ir ten sukviesti aktyvias, besidominčias, savęs nebijančias rodyti temos dalyves. Jokių prašalaičių, jokių visažinių paslaptingų komentuotojų. Bet tada šitai temai - amen. Ar verta?
Atsakyti
O kelmas žino, gal ir verta vien dėl to, kad čia beveik nėr jokių naujokų. Jei kažkas "visas temas skaitė, bet rašyt nerašė", tai kam jis mums reikalingas? Gi niekam. Mums gi nemoka pinigų už žmonių linksminimą...

Tiek, kad čia įprasčiau.

Arba galima imti grupę nuotraukoms, o bendrai kalbėti čia, jei dar kalbėsis.
Atsakyti