Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2015 05 15, 12:42)
Su tuo 620 gavosi - mano lūpos tik negražesnės, sakyčiau užsitepiau krem pudrą ir kiek nusivaliau... arba ilgai sirgau ir nubalau. Mano nusavos ružavesnės.


Tai taip taip, nes tau toks netinka, net nesiulyciau. drinks_cheers.gif Sakau, bandyk 160, turetu tikt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 05 15, 12:38)
Dar prisiminiau viena salta Maybelline 250 Mystic Mauve, bet jauciu bus tau per pilkas... O gal ir matavaisi?

Tokių jau "atsižegnojau" - jokio rudo spalvoje negali būt. Tada jau geriau pilkas, nei rudas.

Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 05 15, 12:42)
Na TW atseit pagal 12-lika tipų nutestuota Elea Blake, va kaip jis ant jos atrodo toks lūpadažis man labai tinkamas, bet kiek ieškojau to lūpdažio, kad pažiūrėt koks variantas (nes tarkim ant mano mamos švelniai šiltai rausvas, ale nudinis (tarkim kažkas tokio), o ant manęs -supuvusios slyvos lotuliukas.gif ) nieko panašaus neradau... visi tokie mėlyni doh.gif  O aprašymo irgi nėra...

Ruda spalvoje negerai?
T.y. spalva turi būt švari, ne itin ryški ir su pienu?
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 05 15, 12:46)
Tai taip taip, nes tau toks netinka, net nesiulyciau.  drinks_cheers.gif  Sakau, bandyk 160, turetu tikt. smile.gif

Nu ne...
Mano kasdieniniai kažkas link tokio būdavo, kol dar dažiausi (pink peony 035):
user posted image

bet ką tik į tą pusę randu nete - nerandu pasimėgint.
Atsakyti
Rudos tai tragedija yra braitspringams ir braitvinteriams, kaip suvokiu.
Atsakyti
Su kažkokiu tokiu per veselę dažiausi...
user posted image

Nu nėr jiems tragedija, jai ne ta ruda tikra, o kokie biežinė įmaišyta, nu tarkim Megan:
user posted image

Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 05 15, 12:54)
Ruda spalvoje negerai?
T.y. spalva turi būt švari, ne itin ryški ir su pienu?

Šiaip geriau ružava kad dominuotų... svarbu kad spalva būt tos pačios krypties. Kitaip nežinau kaip pasakyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 15, 13:52)
Šiaip geriau ružava kad dominuotų... svarbu kad spalva būt tos pačios krypties. Kitaip nežinau kaip pasakyt g.gif

Tos pačios krypties su Tavimi? Ar kad pati spalva nebūtų maišyta, t.y. sudėtinė?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 14, 22:23)
va Deividas Musteinas... šitas tai tikrai ugninis  biggrin.gif
user posted image
Va anie kartu, Axlas antras, Deividas paskutinis
user posted image

nu reiks varyt...  drinks_cheers.gif



nu ir grazius bernelius trauki biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif gerais laikais tevai gyveno smile.gif
Atsakyti
Mačiau Bsp parinktas MAC Lipstick in Russian Red... man jis toks ne bright visai, sakyčiau gal deep/dark labiau g.gif :
user posted image










Su manim... kaip sakau kažkas su pink, bent sunku sukonkretint kokia ta pink blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Zydrune_ @ 2015 05 15, 13:59)
nu ir grazius bernelius trauki biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif gerais laikais tevai gyveno smile.gif

kad mano tėvai roling stoun laikas gyveno, čia iš mano jaunystės berneliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 15, 13:25)

Ta prasme, matavaisi bet netiko? unsure.gif

QUOTE(bytte @ 2015 05 15, 13:25)
bet ką tik į tą pusę randu nete - nerandu pasimėgint.


Nete situ neverta ziuret, nes jie eina dviem linijom - amerikietiska ir europietiska. Amerikos ten ju visai kiti numeriai ir pavadinimai, nors ju daugiausia ir prifotografuota.

Pamenat kai aptarinejom situos ju nudinius?
Pas mus ne tik kad ne visos spalvos, bet net ir pavadinimai kitokie:
user posted image


QUOTE(bytte @ 2015 05 15, 14:03)
Mačiau Bsp parinktas MAC Lipstick in Russian Red... man jis toks ne bright visai, sakyčiau gal deep/dark labiau g.gif :



Aha, ir dar lyg kazkurioms vasaroms jis buvo siulytas, nes as savo 547 kai pirkau atsizvelgiau i tai kad jie neva analogai. biggrin.gif
Atsakyti
160 meybelline nesimatavau, bet nete jau toks rūgštus... kaip nudinis niekaip, arba ne tą mačiau.
Šiaip tai tušti tie stendai pas mus... vien tik biežiniai, do biežiniai... arba persikiniai šviesūs, jai kada užtiksiu pasimatuosiu...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 15, 16:52)
160 meybelline nesimatavau, bet nete jau toks rūgštus... kaip nudinis niekaip, arba ne tą mačiau.
Šiaip tai tušti tie stendai pas mus... vien tik biežiniai, do biežiniai... arba persikiniai šviesūs, jai kada užtiksiu pasimatuosiu...


Va nete jis:
http://www.innooka.p...-maybelline.jpg


O cia nufotografavau savo turimus ant rankos:
http://i1272.photobu...zpsasabxkvs.jpg
Is kaires i desine: 630, 625, 620, 160, 547.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 15 gegužės 2015 - 16:09
QUOTE(Hiver @ 2015 05 15, 16:57)

aš apie šitą pagalvojau lotuliukas.gif
šitą reiktų pasimatuot... nors toks bliednokas šitoje foto, įdomu kaip išties. O jis nudinių ar riužavų stende?
Atsakyti