Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Burokas - pabaltintas, beja tą lūpdažį aš šiuo metu nešioju irgi balintą, turiu baltą lūpdažį (anyta kažkokio velnio įsigijo baltą su perlamutrų... mėgsta visokius ne į temą nusipirkt iš platintojų, o paskui atidavinėja visiems), kuriuo užtepu ant viršaus truputį.

neatrodo jis toks šiltas ant manęs, tiesiog per skaistus kažkoks ir labai išryškėja visokie defektai, aš pati palieku murzina. Dabar ieškau kiek tamsesnio raudono, bet ne murzino...

Čia parašyta buvo kad Cool winter palette (sutikčiau bent įvardijant kaip true biggrin.gif ), spalvos skarelėms (tai kaip ir akcentinės reik suprast):
user posted image
čia skarelės
user posted image
Papildyta:
TW (ir ne tik) vyšninė wub.gif
user posted image

čia daugiau koliažų, tik įvardinti kaip DW, nors ne tik
Papildyta:
O čia galima įsivaizduot, kad turėtų būti mano spalvinė sesė, jai būčiau TW... nes ji TW.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 14, 23:23)
Va anie kartu, Axlas antras, Deividas paskutinis

Tas ryžas pasiėmė dar ryžesnį, kad jo fone pats mažiau ryžas atrodytų lotuliukas.gif Kažkokia šlykščių diedų valandėlė lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2015 05 15, 09:24)
Nors ir tas sakyčiau visgi šiaip sau... čia su kontūru purvinesnis atrodo, o be kontūro - kaip priklijuotas, foto neturiu.

Ne kažką iš tikro tai. Kažkoks jis tau per murzinas, atrodai kaip ne savo pasiėmus.

Aš žinok pasigrobiau tavo šitą foto ir ant fotožop pažiūrėjau, kur tavo pačios spalvos yra. Man gavosi - neutralios vos vos į šiltumą. Bet dabar toliau galvoju - vos vos šiltumo žmogui aplamai priklauso pagal etatą, nėra tokių, kad visai jau nei kiek geltonos, kaip jie atrodytų? Tai gal tau reiktų savęs ieškoti... Tarp vidutinio kontrasto neutralių. Arba mažo kontrasto, nes tas didelis kontrastas, arba didelis ryškumas, kaip va lūpdažis, tai kažkaip nelabai.

Bet šiaip jau spalvų paprastai bijo softai... Ir spalvas taip sunkiai sabačinasi softai. Nu ir laitai. Nes žiemos tai spalvų nebijo... Persiprašau biggrin.gif

Va Adriana Lima softas, tik vieni sako, kad vienas, kiti - kad kitas... http://www.harpersba...-for-maybelline


QUOTE(bytte @ 2015 05 15, 10:40)

O kodėl ji TW? Ta prasme, ji pats šalčiausias įmanomas tipažas, ir dar labai kontrastingas? g.gif Šiaip į tave spalviškai tikrai labai panaši. O toks lūpdažis, kaip jos, tau būtų blogai?


Man aplamai kartais atrodo, kad kai mes čia kalbam, painiodami BFAS ir 12ą tipų, tai čia visiškas briedas gaunasi. Nes BFAS gali belekokį tipą belekaip užvadint. Nes jie turi daug daugiau variantų. Jų kadangi tikslas duot konkrečią paletę, tai tada koks skirtumas, kaip užvadina, bile tik spalvos tinka. O užvadint gali nors Opel Ascona biggrin.gif Bet vat ar tie jų pavadinimai, ypatingai kraštinių tipų, sutampa su 12os šitų, tai aš nebūčiau tokia tikra... Čia mes gali būti kad kalbam vienos apie ratus, kitos apie batus.

Apie BFAS aplamai labai daug kalbėti nereikėtų, nes pats pagal BFAS nenusistatysi, reikia eit, susimokėt ir nusistatyt. Tai ne kažką ir teišbursi, jie gi nedurni, kad viešai pateiktų visą info, kas paskui jiems pinigus mokėtų. Pats gali bandyt tik pagal tą, kas pirmam temos puslapy... Prek visaip mėgina tempti prie BFAS, užtai su niekuo temoj ir nesusikalba...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 15 gegužės 2015 - 10:24
QUOTE(Noa @ 2015 05 14, 09:16)
Žinai ką, tu verčiau gyvai nueik ir pasižiūrėk. Čia tuose tinklapiuose būna tiek tos spalvos nugrybautos, kad žiūri ir galvoji, kam čia su spalvų supratimu negerai - jiems ar tau.

Aha, tik butu gerai kad jie jas atsiveztu. verysad.gif Beveik nieko is zaliu nera. unsure.gif Cia rudeni buvo labai graziu dzemperiuku atveze tai is 6 galimu spalvu atsiveze 5, o 6-os ne, o ji buvo butent zalia. biggrin.gif Tai ziurejau ziurejau internete, taip ir nesiryzau siustis. blush2.gif verysad.gif

QUOTE(prek @ 2015 05 14, 10:15)
T.y. spalva bus per švari?

Ir per svari ir gal per silta. g.gif

QUOTE(bytte @ 2015 05 14, 23:44)
tiesa matavausi Maybelline Color Sensational - Pink Brown Nr.620
ant rankos pasirodė kaip tobulas nudinis variantas, todėl susikaupiau ir ... pasidažiau. Nu ir kažkas ni to ant lūpų, galim sakyt nuo mano lūpų kaip ir nesiskiria, bet kažkokia blyški gaunuosi... tiesa būna dienų kad taip ir atrodau, bet kam tada dažytis?

Siaip nude lupdaziu tokia paskirtis ir yra - "mano lupos, tik grazesnes" , biggrin.gif spalva gali but kaip naturalios lupos, o efektas visgi bus kitoks negu su permatomu vazelinu pasidazius, kadangi lupdazis, net ir budamas nedazytu lupu spalvos, uzdengia visus lupu spalvos nelygumus, jei tokie yra, suteikia lupoms kazkokios apimties, padaro bendra veido vaizda toki lyg tvarkingesni, makiaza - uzbaigta.... Nezinau kaip paaiskint, bet as labai matau ant saves skirtuma. smile.gif
Nr.620 man jis tipinis softinis nude sakyciau. Tau siulyciau pabandyti 160 nr. Man ji viena is graziai tinkanciu roziniu, o ant taves gali ziuretis kaip neutrali, pamegink. mirksiukas.gif

QUOTE(prek @ 2015 05 15, 00:48)
Mane tokia spalva "nutrina", tampu suvargusi.

Tai vis tik pasimatavai ji? smile.gif Reiskia kaip nude variantas netiko? Buvo per sviesus, ar per saltas, per murzinas?

QUOTE(bytte @ 2015 05 15, 09:24)
visų labiausiai tiko  iš Maybelline color sensational - Lady red Nr. 527, dauguma ant manęs atrodė kažkokie purvini. Nors ir tas sakyčiau visgi šiaip sau... čia su kontūru purvinesnis atrodo, o be kontūro - kaip priklijuotas, foto neturiu. Jai žiūrėt nete, kai kur jis toks į mėlynumą, bet toks nėra.

Oi, labai graziai ziurisi. bigsmile.gif As kai ji matavausi tai veidas kaip Mirtises pasidare. biggrin.gif
O jei pabandytum 547, ta kur as veliau nusipirkau? Jis tamsesnis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 15, 10:40)
neatrodo jis toks šiltas ant manęs, tiesiog per skaistus kažkoks ir labai išryškėja visokie defektai, aš pati palieku murzina. Dabar ieškau kiek tamsesnio raudono, bet ne murzino...


Parašysiu kas iš raudonų visai tinka man:
CATRICE ultimate colour 220 Step Red Up ((kažkodėl būtent šios spalvos internete nerandu)
http://moskos.ru/ind...&...5&psub=9154
http://www.ceneje.si...8-lampone-4-2-g

Pamėgink, maža ką, gal kuris ir pritiks.
QUOTE(bytte @ 2015 05 15, 10:40)
Čia parašyta buvo kad Cool winter palette (sutikčiau bent įvardijant kaip true biggrin.gif ), spalvos skarelėms (tai kaip ir akcentinės reik suprast):
user posted image

Iš šitų ramiai imčiau viską, išskyrus žalią. Žalių - trijų paskutinių - vengčiau. Kažkokios jos man per šiltos. Dabar pagalvojau - gal spalva nesusieina su akimis - akys iš žalios grupės, ir šaltos žalios (gal tiksliau mėlynai žalios, jei imti pagal BFAS) ir man tas vaizdas "šalta žalia/šilta žalia" visai nepatinka.
Ta apačioje - trečia nuo galo baklažaninė - man super.

QUOTE(bytte @ 2015 05 15, 10:40)
TW (ir ne tik) vyšninė wub.gif
user posted image

Visos tos vyšninės man liuks, išskyrus aukštakulnius ir galbūt laką - rudos daugokai. Nors esu matavusi tokį lūpdažį, kaip lakas - sakyčiau nebaisina smile.gif Bet tokiu kiek vampyru gatvėj vakščiot nenorėčiau (čia jau mano asmeniniai įsitikinimai lotuliukas.gif )

QUOTE(bytte @ 2015 05 15, 10:40)

O kaip Tau toks lūpdažis, kaip jos?
Atsakyti
Tarp kitko, dauguma rusaiciu kaip zinia, siuo metu negali sau leist nusipirkti savo mylimos liukso kosmetikos, tai dauguma atsigreze i massmarketa. Tai kazkuri isgyre siuos Maybelline lupdazius ir palygino su Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick, va tokiais, atseit tekstura labai panasi smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 15 gegužės 2015 - 10:58
QUOTE(Hiver @ 2015 05 15, 11:14)
Tai vis tik pasimatavai ji? smile.gif  Reiskia kaip nude variantas netiko? Buvo per sviesus, ar per saltas, per murzinas?

Pasimatavau smile.gif Aš čia vieną dieną "permatavau" visus nude, kurie nebuvo itin rudi smile.gif
Mano išvada- visi nude man tragedija. Jei iš nude einu link slyvinės spalvos - jau geriau. Bet kai užtepu kokią fuksiją - su visomis slyvinėmis atrodau vos ne kaip bomžė. Matyt nude ne man - kuo ryškesnė spalva, tuo man geriau.
Slyvinė - tai kažkas maždaug tokio, gal kiek mažiau ryškaus ir mažiau švaraus (šitas dar visai neblogas, reiks prisimatuot jei rasiu)
http://kosmetista.ru...zivi/55714.html
O va tokie man gerai - veidas iš karto pailsėjęs, akys švyti, jokios kosmetikos nereikia
http://i1265.photobu...zps41d9066f.jpg
http://kosmetista.ru...9/04/4484ed.jpg

Spalvos nuslopinimas gaunasi kad per pilką arba per rudą? Ir mane iš karto numurzina.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 15, 11:24)
Žalių - trijų paskutinių - vengčiau. Kažkokios jos man per šiltos.

Man irgi. Nors pacios spalvos man tokios grazios, arba tas zalias smootis kur bytte idejo kaip sau tinkama, man toookia grazi vasariska zalia, egzotiska. wub.gif Taip noretusi kazka tokio is drabuziu ar papuosalu isigyti... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 15 gegužės 2015 - 10:47
QUOTE(prek @ 2015 05 15, 11:42)
Slyvinė - tai kažkas maždaug tokio, gal kiek mažiau ryškaus ir mažiau švaraus (šitas dar visai neblogas, reiks prisimatuot jei rasiu)

Tai kiekvienam gi sava nudinė. Gal tavo nudinė ir yra slyvinė, gal tu su ja į sporto klubą gali eit biggrin.gif

Aš kai ieškojau nudinės, tai buvau pasirengus pirkti Dior Addict 222:
user posted image

Bet ji pasirodė šviesesnė už mano lūpas ir kažkokia biggrin.gif

Tai finale išėjau su 339, kuri ten lyg ir prie ružavų, bet tai mano nudinė:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 15 gegužės 2015 - 10:52
QUOTE(prek @ 2015 05 15, 11:42)

O va tokie man gerai - veidas iš karto pailsėjęs, akys švyti, jokios kosmetikos nereikia
http://i1265.photobu...zps41d9066f.jpg
http://kosmetista.ru...9/04/4484ed.jpg


Oi wub.gif kaip tau gerai. smile.gif Nu rimtai, kaip faina kai tinka svarus ir ryskus lupdaziai, kad man taip... blush2.gif

Bet realiai, kai pagalvoji, nu turetu but ir kazkoks tinkantis nude variriantas, unsure.gif juk nuosavos nedazytos lupos irgi tinka... O jeigu daraisi makiaza kuriame labiau isryskinamos akys ir lupas pageidautina palikti neryskias, ka tada daryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 05 15, 11:47)
Man irgi. Nors pacios spalvos man tokios grazios, arba tas zalias smootis kur bytte idejo kaip sau tinkama, man toookia grazi vasariska zalia, egzotiska. wub.gif Taip noretusi kazka tokio is drabuziu ar papuosalu isigyti... rolleyes.gif

Aš tai laižausi į tokią melsvai žalią, panašiai kaip šalikas, kurį buvau įdėjus. Kai pamačiau, kaip ta spalva mane veikia, jokių šiltai žalių nereikia kategoriškai smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2015 05 15, 11:56)
Oi wub.gif kaip tau gerai. smile.gif  Nu rimtai, kaip faina kai tinka svarus ir ryskus lupdaziai, kad man taip... blush2.gif

Bet realiai, kai pagalvoji, nu turetu but ir kazkoks tinkantis nude variriantas,  unsure.gif juk nuosavos nedazytos lupos irgi tinka... O jeigu daraisi makiaza kuriame labiau isryskinamos akys ir lupas pageidautina palikti neryskias, ka tada daryt? g.gif


Nuosavos nedažytos lūpos pakenčiama. Bet dažytos geriau - jei spalva tinkama (atsiminiau ankstesnius vargus su šiltomis spalvomis- va ten buvo tragedija)

Jei lūpas palikti neryškias - belieka slyvinis variantas (jei tai galima laikyt "neryšku"?). Maybelline 620 ir panašūs pribaigs vietoje lotuliukas.gif

Arba dar lieka avietė, kurios irgi nelabai pavyko rast, kad prisimatuot. Radau tokius:
http://www.angsavvy....-la-petillante/
spalva visai patiko, tačiau nepatiko tekstūra ir dar labiau nepatiko kaina... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 05 15, 11:51)
Aš kai ieškojau nudinės, tai buvau pasirengus pirkti Dior Addict 222:
user posted image


Tai finale išėjau su 339, kuri ten lyg ir prie ružavų, bet tai mano nudinė:
user posted image


Jo.... Iš viso šito mėginčiau matuotis tik 353, 536, 756. 789 bus nebloga, betgi ji smarkiai nutolsta nuo sąvokos nude smile.gif

Slyvinės, kurias mėginau matuotis, sakyčiau netoli 866 - per daug pilko ir mane "suvelia"

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 05 15, 11:14)
Bet šiaip jau spalvų paprastai bijo softai... Ir spalvas taip sunkiai sabačinasi softai. Nu ir laitai. Nes žiemos tai spalvų nebijo... Persiprašau biggrin.gif


Spalvų manau nebijo braitai. Nes man būna, kad spalva yra per aktyvi, per pikta. Matyt į braitus neįsipiešiu smile.gif Niekaip negalėčiau teigt, kad spalvų visai nebijau.


QUOTE(Noa @ 2015 05 15, 11:14)
Man aplamai kartais atrodo, kad kai mes čia kalbam, painiodami BFAS ir 12ą tipų, tai čia visiškas briedas gaunasi. Nes BFAS gali belekokį tipą belekaip užvadint.

Ne taip. Pavadinimas yra koordinačių vieta Munsell spalvų rate (kiek nutolęs nuo centro , kokio šviesumo ar tamsumo yra ir kiek šiltas. Viskas. Jokio ypatingo būrimo. Ir jei žmogui tinka šiltos spalvos, t.y. jo koordinatės yra šiltoje pusėje, žiemos paletės jis tikrai negaus. Bet jei žmogus ribinis (t.y. gana neutralus)- tada BFAS patogu, nes spalvos bus asmeninės - galbūt ir iš šiltų/šaltų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 15 gegužės 2015 - 11:43
QUOTE(prek @ 2015 05 15, 12:16)
Jo.... Iš viso šito mėginčiau matuotis tik 353, 536, 756. 789 bus nebloga, betgi ji smarkiai nutolsta nuo sąvokos nude smile.gif

Slyvinės, kurias mėginau matuotis, sakyčiau netoli 866 - per daug pilko ir mane "suvelia"


As is to antro paveikslelio matavausi 667, vienintelis i kuri ranka tiesesi is Addict extreme (tik is sios linijos norejau), ant manes buvo kiek ryskokas, bet ne per ryskus, o as norejau kazko is nude tuo metu. Paskui pabandziau 356, neblogai, bet jis ant manes buvo ne nude o rozinis, o kadangi turiu beveik analoga Maybelline 160, tai nepirkau. 339 ant manes per rusvas, 316 per sviesus. Va taip ir likau be Dioro. biggrin.gif

Dar prisiminiau viena salta Maybelline 250 Mystic Mauve, bet jauciu bus tau per pilkas... O gal ir matavaisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 15 gegužės 2015 - 11:39
QUOTE(Hiver @ 2015 05 15, 11:14)
Siaip nude lupdaziu tokia paskirtis ir yra - "mano lupos, tik grazesnes"
O jei pabandytum 547, ta kur as veliau nusipirkau? Jis tamsesnis. ax.gif

Su tuo 620 gavosi - mano lūpos tik negražesnės, sakyčiau užsitepiau krem pudrą ir kiek nusivaliau... arba ilgai sirgau ir nubalau. Mano nusavos ružavesnės.

Šitas 547 blogis, ant manęs purvinas labai atrodė. Gabriela salveti - nežinau kiek, bet ką radau matavausi, nepamenu tiksliai ką, bet visi netiko.

Na TW atseit pagal 12-lika tipų nutestuota Elea Blake, va kaip jis ant jos atrodo toks lūpadažis man labai tinkamas, bet kiek ieškojau to lūpdažio, kad pažiūrėt koks variantas (nes tarkim ant mano mamos švelniai šiltai rausvas, ale nudinis (tarkim kažkas tokio), o ant manęs -supuvusios slyvos lotuliukas.gif ) nieko panašaus neradau... visi tokie mėlyni doh.gif O aprašymo irgi nėra...

Iš raudonų esu turėjus True red, maniau kad tinka, bet visai nepamenu kokios firmos... ibo tatai buvo prieš 20-šimt metų. Jai perleido revlonas, tai matyt tas pats...
Atsakyti