Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 14, 20:52)
Nu bet  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Neea biggrin.gif Pažiūrėk į foną sau už nugaros ir jam. Jo labai numėlyninta nuotrauka čia. Žėk, ant žiaunos net pereina į mėlynumą, o tu nepereini. Manau, čia kažkas norėjo užmaskuoti, kad jis ryžas. Kad ir kas bebūtų. O kas jis iš esmės per vienas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 14, 21:03)
Neea biggrin.gif Pažiūrėk į foną sau už nugaros ir jam. Jo labai numėlyninta nuotrauka čia. Žėk, ant žiaunos net pereina į mėlynumą, o tu nepereini. Manau, čia kažkas norėjo užmaskuoti, kad jis ryžas. Kad ir kas bebūtų. O kas jis iš esmės per vienas? biggrin.gif


Sako bytte, kad kaip WS nutipizuotas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 14, 20:07)

Aha kaip įdomiai kur jaunas antakiai ne ryži, o senas - ryži... ir bakiai žili... O ryžumas tai dingsta su amžium, ne didėja. IMHO nusidažęs jis senatvėj pilnai.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 14, 21:30)
Aha kaip įdomiai kur jaunas antakiai ne ryži, o senas - ryži... ir bakiai žili...  O ryžumas tai dingsta su amžium, ne didėja. IMHO nusidažęs jis senatvėj pilnai.


Kad ne, man ryžumas būtent irgi senatvėj išlenda. Jaunystėj jo išvis nebuvo net užuominos - o dabar prašom, jau kyla visokių minčių. Gal pavasariai sendami ryžėja? Gal dingsta ryžumas kokiems rudenims ar kitiems tipams?

Bet toj jaunystės nuotraukoj visgi antakių spalva kaip jo plaukų. Kiek tamsesnė, bet tokia pat iš esmės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 14 gegužės 2015 - 21:43
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 14, 22:30)
Sako bytte, kad kaip WS nutipizuotas  smile.gif

O tai kur dėt ryžus? Ryžus visi deda į WS arba į WA. Jie išvis niekam daugiau netinka biggrin.gif Ir poryžius ten deda. Jei tu sakai, kad tu ne poryžė - tai tu save geriau matai, bet aš tokį vos vos ryžumą įžvelgiu. Nu bet tikrai vos vos, jau su šituo ugniniu diedalu tai negali susilygint niekaip biggrin.gif
Atsakyti
vadinas aš rudenys biggrin.gif , ibo pas mane ryžumo plaukuose špygiukas likęs, o šešiolikos mano plaukai toč toč tokie buvo:
user posted image

Man tai anas ten dažytaa barzda atrodo, arba apšvietimas nenormalus, nenatūraliai atrodo... o čia normaliai
Atsakyti
Vo, bytte, eik į WSp. Jei tu viešai prisipažįsti besanti ryža, tai ir drožk drąsiai - Erszebeth atsisako, tai vieta atsipaliuosavo biggrin.gif
Atsakyti
va Deividas Musteinas... šitas tai tikrai ugninis biggrin.gif
user posted image
Va anie kartu, Axlas antras, Deividas paskutinis
user posted image

nu reiks varyt... drinks_cheers.gif
Atsakyti
tiesa matavausi Maybelline Color Sensational - Pink Brown Nr.620
user posted image
ant rankos pasirodė kaip tobulas nudinis variantas, todėl susikaupiau ir ... pasidažiau. Nu ir kažkas ni to ant lūpų, galim sakyt nuo mano lūpų kaip ir nesiskiria, bet kažkokia blyški gaunuosi... tiesa būna dienų kad taip ir atrodau, bet kam tada dažytis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 14 gegužės 2015 - 22:45
QUOTE(bytte @ 2015 05 14, 23:44)
tiesa matavausi Maybelline Color Sensational - Pink Brown Nr.620

ant rankos pasirodė kaip tobulas nudinis variantas, todėl susikaupiau ir ... pasidažiau. Nu ir kažkas ni to ant lūpų, galim sakyt nuo mano lūpų kaip ir nesiskiria, bet kažkokia blyški gaunuosi... tiesa būna dienų kad taip ir atrodau, bet kam tada dažytis?

Mane tokia spalva "nutrina", tampu suvargusi.
O jei pasidažai ryškia šilta arba ryškia šalta spalva (bet kad akivaizdus šiltumas ar šaltis būtų) - kaip ta spalva keičia veidą?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 15, 00:48)
Mane tokia spalva "nutrina", tampu suvargusi.
O jei pasidažai ryškia šilta arba ryškia šalta spalva (bet kad akivaizdus šiltumas ar šaltis būtų) - kaip ta spalva keičia veidą?

Su ryškiu daug blogiau, nei su tokiu nudiniu. Be pilno makiažo jokių ryškių schmoll.gif , reik tada ir krempudrą, ir antakius piešt, ne tik akis paryškint. Kiek radau (neieškojau brangių, nes nesiruošiu vietoj batų pirkt lūpdažius, juolab kurie bus naudojami labai retai) visų labiausiai tiko iš Maybelline color sensational - Lady red Nr. 527, dauguma ant manęs atrodė kažkokie purvini. Nors ir tas sakyčiau visgi šiaip sau... čia su kontūru purvinesnis atrodo, o be kontūro - kaip priklijuotas, foto neturiu. Jai žiūrėt nete, kai kur jis toks į mėlynumą, bet toks nėra.
Tie feličitavi kiek pamenu labai ne kaip ant manęs atrodė, kai buvau visai jaunutė paauglė, ir tik pradėjau paišytis, "skolindavausi" mamos... supratau kad netinka. Oranžiniai - irgi beryšio, tuos dabar mėginau.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 15, 09:24)
Su ryškiu daug blogiau, nei su tokiu nudiniu. Be pilno makiažo jokių ryškių  schmoll.gif , reik tada ir krempudrą, ir antakius piešt, ne tik akis paryškint. Kiek radau (neieškojau brangių, nes nesiruošiu vietoj batų pirkt lūpdažius, juolab kurie bus naudojami labai retai) visų labiausiai tiko  iš Maybelline color sensational - Lady red Nr. 527, dauguma ant manęs atrodė kažkokie purvini. Nors ir tas sakyčiau visgi šiaip sau... čia su kontūru purvinesnis atrodo, o be kontūro - kaip priklijuotas, foto neturiu. Jai žiūrėt nete, kai kur jis toks į mėlynumą, bet toks nėra.

O man labai patiko. Gal tik lūpdažio intensyvumą kiek mažinčiau -grynai dėl to, kad pažiūrėt, kaip geriau.
Pažiūrėjau internete, kaip pati spalva atrodo
http://irecommend.ru...svet-v-m?page=1
http://kosmetista.ru...zivi/44559.html
http://kosmetista.ru...zivi/36757.html
Ant Tavęs jie irgi gaunasi šitiek šilti, kaip pirmoje nuorodoje?

Ir dar klausimas - kai sakei, kad tinka virtas burokas su majonezu - tai tinka kad pašviesinta spalva, ar kad majonezas duoda lyg ir "murzinesnę", sudėtingesnę spalvą?
Atsakyti