Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2015 05 10, 16:39)
Jos akys švyti, kad gavo naują chalatą biggrin.gif

O realiai, kur tokį chalatą naudot? Ne į gatvę gi? biggrin.gif



lotuliukas.gif
Šiaip tai ten skaitosi suknelė, siūloma taip nešioti - bet realiai ji ilgesnė, nei ant tos aukštos manekenės.

user posted image
Atsakyti
Ai, nu taip tai gal ir nieko. Kai to rašto mažai biggrin.gif Ar tai foto iš toliau. Bet čia tai irgi šaltos spalvos atrodo...

Bent jau turėtų būti labai patogi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 gegužės 2015 - 17:06
QUOTE(bytte @ 2015 05 08, 10:43)
Turbūt taip pat skaitei ir kaip ji džiaugėsi gavusi vardą ir paletę iš BFAS Contrastin Imprerial Winter biggrin.gif  , ir kad odos koordinatės pilnai neatitinka BFAS lapelio... ir kad jos sūnus turi tokią pat koordinatę, bet sakyčiau jų oda tai ne vienoda:
user posted image

Aš ten neatsirinkau, kur kieno ranka? smile.gif Maniškė tai būtų ta, kur pirštai į viršų. O kieno ji? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 11, 15:31)
Aš ten neatsirinkau, kur kieno ranka? smile.gif Maniškė tai būtų ta, kur pirštai į viršų. O kieno ji? smile.gif

Kur pirštai į viršų - pavasaris, kur į apačią - žiema...
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 05 09, 20:36)
Tos braito neutraliosios tai mano galva Erszebeth praktiškai ir geriausiai.  O braito ryškios jai, mano galva, per ryškios. O warmo neutralios yra ne neutralios, o kažkoks šūdas biggrin.gif

Žiek nusiūsim į BSp ir tada teks ją pastoviai ne be iš rudens, o iš žiemos krapštyt biggrin.gif . Va žiūriu ta suknutė/tunika - žieminę jau įsigijo...
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Prisipazystu - neskaiciau visos temos.. bet labai noriu nusistayti savo spalvini tipa ir gauti spalvu palete drabuziu apsipirkimams.. Gal zinote koki gera patikima stilista siuo klausimu Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 08, 20:00)
Ne visai, tas mano šalikas turi daugiau geltonumo, nei to vaiko marškinukai.

Bet juodo fono maikutės man netimpteli, net ir ta, kur juoda-balta, tuo atžvilgiu viskas ok...

sunku ką dėl maikučių sakyt, man visgi ta juoda gadina vaizdą, neatkreipiau dėmesio kai peržiūrėjau greitomis būtent į timptelėjimą.

Kiek bandžiau tai vienintelė oranžinė, kuri tikrai tiko sūnui (aš jį vis dar prie BSp priskyrus), tik va dabar pagalvojau, gal dėl kontrasto su mėlyna g.gif ...bet tokiame dideliame kiekyje tik tokią tikrai tiko, kitos kažkas būdavo negerai, bet sunku pasakyt kas, ale nepuošia. Va mažesniais kiekiais ir tokia geltonesnė gerai, turi marškinėlius dryželiais oranžinė+mėlyna+balta, tik ten mėlyna tamsi, oranžinė labiau geltona (tiksliau paprasta oranžinė), atrodo vos ne kokio WA iš pirmo žvilgsnio, bet tikrai gerai tie marškinėliai.
Papildyta:
dar apie hue iš osinkos necituojant:
4-ta čia kur geltonai biežine... 40 - pavasaris / ruduo. 42 - žiema / vasara, 42 - pavasaris , 43 - ruduo.
Papildyta:
QUOTE(Pepeloliene @ 2015 05 11, 15:46)
Sveiki smile.gif
Prisipazystu - neskaiciau visos temos.. bet labai noriu nusistayti savo spalvini tipa ir gauti spalvu palete drabuziu apsipirkimams.. Gal zinote koki gera patikima stilista siuo klausimu Vilniuje?

nežinom... pas Vilniuje dirbačius nusistatė spalvinį tipą Hiver, bet nėra tikra ar teisingai.
Atsakyti
Nu ka, moterys, apejom Kauno akra ir galiu pasakyt, kad fuchsija ne madoj, radau tik rozines ir kakavines tokios grynos nera. Uztat lasisa, persikas ir oranzine ant bangos. Taip ir nepadariau isvadu.
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2015 05 13, 12:33)
Nu ka, moterys, apejom Kauno akra ir galiu pasakyt, kad fuchsija ne madoj, radau tik rozines ir kakavines tokios grynos nera. Uztat lasisa, persikas ir oranzine ant bangos. Taip ir nepadariau isvadu.


O kas tau liepia skudurą dėtis! Gali dėtis nors plastikinį bliūdą senukuose biggrin.gif
Atsakyti
Kazkaip atsitiktinai paziurejau vienos blogeres video 2015 pavasario-vasaros trendai, galvoju, imesiu ir cia, gal ir jums bus idomu. 4u.gif Vienas is ju jau manau Erszebeth tikrai turetu patikti. biggrin.gif



QUOTE(Dilukai @ 2015 05 09, 19:55)

Ne visai objektyvu taip lygint, nes viena labiau idegusi nei kita. Pavirsutiniskai ziurint gali susidaryt ispudis, kad va ta idegus uztai ir silta, o ana salta nes neidegus, balta kad net pamelus. Reiktu jai idegt ir pasiltetu. (Cia taip pas mus gi liaudyje iprasta mastyt.) biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2015 05 10, 11:45)
Durnos tos, kur su akinančiai baltom teka, jei tos spalvos per dantis sau leisti negali. Turi būti jauna gražuolė, o išeina - nutrija biggrin.gif

lotuliukas.gif
O kiek is tikruju yra isitikinusiu, kad nuotaka PRIVALO but su sniego baltumo suknele, kad cia klasika, kuri tinka visoms! bigsmile.gif

QUOTE(bytte @ 2015 05 11, 15:40)
Žiek nusiūsim į BSp ir tada teks ją pastoviai ne be iš rudens, o iš žiemos krapštyt biggrin.gif . Va žiūriu ta suknutė/tunika - žieminę jau įsigijo...

Tiksliai. biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2015 05 11, 16:03)
nežinom... pas Vilniuje dirbačius nusistatė spalvinį tipą Hiver, bet nėra tikra ar teisingai.

Aha, taip ir yra. unsure.gif
Atsakyti
Kas nori pasitreniruot? biggrin.gif Kam priskirtumet tokias zalias? 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

As kaip visada, ieskau savo zalios... bytte, gal ir tu tarp ju prie to sijono sau reikiama zalia surastum?
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 05 13, 18:49)
Kas nori pasitreniruot? biggrin.gif  Kam priskirtumet tokias zalias? 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

As kaip visada, ieskau savo zalios... bytte, gal ir tu tarp ju prie to sijono sau reikiama zalia surastum?


Mėginu smile.gif
1 imu aš
2 atiduodu vasarai (nors nesu garantuota, kažkokia ta spalva "lengva" - gal dėl blizgesio?)
3, 4 sakyčiau pavasariui
5 irgi pavasariui (aš gal ir mėginčiau, bet man spalva per lengva būtų)
6 gana universali, man tinka, rudeniui siūlo, turbūt ir vasarai tiktų
7, 8 pavasariui
9 sakyčiau irgi link universalių, nors aš neimčiau - per daug spalva maišyta.
10 vasarai? (pažiūrėjau, kad žiemos paletėje panaši irgi yra)
11 palikčiau pavasariui

O Tau kurios tiktų?
Kaip žiūrėtųsi ši?
http://www.esprit.eu...eferrer=default



Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2015 05 13, 18:23)
Ne visai objektyvu taip lygint, nes viena labiau idegusi nei kita. Pavirsutiniskai ziurint gali susidaryt ispudis, kad va ta idegus uztai ir silta, o ana salta nes neidegus, balta kad net pamelus. Reiktu jai idegt ir pasiltetu. (Cia taip pas mus gi liaudyje iprasta mastyt.) biggrin.gif
lotuliukas.gif

Beje, dėl įdegimo. Visai gali būt, kad ta spalva yra natūrali antros panelės spalva. Įdegus ji gali būt iš viso tamsi ruda (pažiūrėk ties plaukų linija - nelabai ką ten oda šviesesnė, nei veido)
Atsakyti
Dėl spalvų biggrin.gif

1. Labai žiemos. Prek ima, o aš duočiau biggrin.gif
2. Vasarinė gal kažkokia. Softui duočiau ramiu snukiu smile.gif Sakyčiau, te, softas, turėkis smile.gif
3. Neimu! Per šalta pavasariui. Tik kad ryški. Duočiau kokiai žiemai kaip šviesią, galėtų nusipirkt tokius trūsikus.
4. Nu šita tokia so-so. Pati neimčiau, bet kitiems pavasariams duočiau biggrin.gif Poryškė, pošiltė, tegu ima.
5. Imčiau maloniai. Ir gal duoč braitui, o warmui neduočiau. Ji tokia poneutralė, tai gal duočiau kokiai žiemai į šviesias dar, kokiai gal brait...
6. Ai kad nežinau. Gal man vos per sunki, bet jei paimčiau, nieko nebūtų, ir kitiems pavasariams duočiau, ir rudeniams. Nors ne, softui neduočiau, per ryški. Ir gal darkui per kažkokia. Bet tam ryžajam duočiau. Ir brait winter duočiau, ji kažkokia prie neutralumo, o aš neskūpi biggrin.gif
7. Imčiau visiems pavasariams ir visoms žiemoms, o sau tai stačiai grobčiau biggrin.gif Gal net reiks nueit nusipirkt biggrin.gif
8. Imčiau ir braitams duočiau. Poneutralė mat.
9. Imčiau. Dalinčiausi... Blin, su visais dalinčiausi, čia beveik fuksija biggrin.gif Ir vasaroms, ir žiemos ją leisčiau biggrin.gif
10. Pavasarinė /žieminė, nei šilta, nei šalta smile.gif
11. Vėl visiems pavasariams ir žiemoms biggrin.gif Tik dėl darkų nesu tikra, tie daugiau murziai.


O dėl tų mergų - nieko ne įdegus, čia normali jos spalva biggrin.gif Mano vyresnėlis vaikas mažiukas toks panašiai buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 13 gegužės 2015 - 21:16