Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

user posted image
Atsakyti
Tos braito neutraliosios tai mano galva Erszebeth praktiškai ir geriausiai. O braito ryškios jai, mano galva, per ryškios. O warmo neutralios yra ne neutralios, o kažkoks šūdas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 gegužės 2015 - 19:36
QUOTE(Noa @ 2015 05 09, 19:36)
Tos braito neutraliosios tai mano galva Erszebeth praktiškai ir geriausiai.  O braito ryškios jai, mano galva, per ryškios. O warmo neutralios yra ne neutralios, o kažkoks šūdas biggrin.gif


Neutralios pas BS iš tiesų man geros. Bet nelabai suprantu, kurias tu vadini braito ryškiomis. Tas, kurios tamsios? Ar kurios artimos "elektrinėms" ir taip pat esančios pas "laitus"? Daugelis tų papūgiškų spalvų, raudonos, žydros, salotinės, rožinės būdingos visiems pavasariams gana intensyviu pavidalu. Ir kaip tik nepastebėjau, kad man su jomis būtų kas ne taip - tik kad pačios spalvos sunkiai pritaikomos. Man kaip tik didžiausia problema rasti neutralesnes, t.y. ne tokias ryškias, kurios man "netemptų" veido, nesumurzintų odos.

Tas "chalatukas", sakai, tavo požiūriu man per ryškus. O ką konkrečiai tokio žiauraus jis man padaro? Kiek įmatau, nei veido "nenutempia", nei odos spalvos blogos nepadaro, nei kažkokių itin didelių nelygumų neišryškina, priešingai, dar ir įdegusios odos įspūdį daro. Akys? Na nežinau, man viskas normaliai su jomis atrodo. Tiesa, pats rūbas, kad ir margas, šviesumo-tamsumo prasme nekontrastingas, pakankamai vienodas. Viskas žiba skirtingai, bet viename "lygmenyje". Gal dėl to to tau matosi kažkas "ne taip"? Nes tas stiprokai besiskiriantis šviesumas-tamsumas yra ir mano veide, skirtume tarp akių ir odos - dėl to, kai tai neišlaikyta drabužyje, atrodo kažkas ne taip?

Dar viena suknelė kartu atėjo. Čia jau nežinau, gal ir labiau žiemų spalvos. Bet šviesu-tamsu kontrastas yra. Kaip ji? smile.gif

user posted image
Atsakyti
čia jau tamsu su kiek ryškaus ir šviesaus biggrin.gif
gal reiktų tokiom proporcijom kaip tas šviesus švarkelis su juodais pakraštėliais, arba 1/3 tamsaus + 2/3 šviesaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 05 09, 20:25)
čia jau tamsu su kiek ryškaus ir šviesaus biggrin.gif
gal reiktų tokiom proporcijom kaip tas šviesus švarkelis su juodais pakraštėliais, arba 1/3 tamsaus + 2/3 šviesaus smile.gif


Taigi, kad nebūčiau tikra... Mano pastebėjimai, intuityvus spalvinių derinių rinkimasis, kai visai nieko nežinojau apie teorijas, buvo kaip tik priešingi - kad tamsios turi būti persvara. Ir ko gero teisingai - nes šviesi susilieja su veidu ir jį gali "nutempti" ar dar ką padaryti. Po baltu veidu su tamsiom akim pageidautina tamsios spalvos tokia proporcija, kiek yra to visiškai šviesaus ploto, atmetus akis ir plaukus. Tik taip vaizdas gali "susiharmonizuoti".

Jeigu šviesios viršutinės dalies rūbe plotas būdavo didelis (tarkim, šviesus megztinis), imdavau tamsia prie pat veido - šalikėlį arba, jeigu pvz. megztinis su V iškirpte arba atsegamas, pasivilkdavau po apačia kažką juodo, kad "neišpliurtų" veidas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 09 gegužės 2015 - 20:38
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 09, 21:13)
Tas "chalatukas", sakai, tavo požiūriu man per ryškus. O ką konkrečiai tokio žiauraus jis man padaro?

Tu žinok, man jis tiesiog kažkoks lyg būtų ne tavo spalvų. Nu vat gal tokia foto ar panašiai, bet man toks vaizdas - kaip ir nieko blogo nedaro, bet ir nieko gero nedaro. Nieko jis ir nepagražina. Daro kažkokią - neharmoningą išvaizdą. Taip atrodo kokie rudeniai su pavasario spalvom, na ne iš tos operos. Man atrodo, kad ar tai ta žydra yra ne pavasarinė, o vasarinė, ten yra tokia kategorija panašių, kur truputėlį nenutaikei - ir eik verkdamas.

Ar tai per didelis ryškus plotas - truputėlį ryškios imi, o tiek daug ryškių viename - jau nebeišveži. Gal būtų ta melsva prie neutralių - gal būtų kitaip? Ar tai foninės gal ir pavasarinės, bet kai yra jų makalienė, tai iš toliau žiūrint, išeina balažin kas? Ar tai to kontrasto nėr? Na, ar tai foto belekokia biggrin.gif Dar - ar tai pats chalatėlis, kaipo toks, man nepatinka biggrin.gif Nežinau, kas yr, grožio nėr.

Žo, mačiau tamstelę ir geriau atrodant biggrin.gif
Papildyta:


O veido tempimai man yra paslaptis ir nieko aš nematau biggrin.gif Visokius skudurus dėliojus, o veidas, regis, kaip vietoj taip vietoj. Akys yr, nosis lūpos žaldai yr, pilna komplektacija, formaliai žiūrint...

Dilukai, o tu ką nors tuom klausimu supranti? Gal tau kas ką tempia? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 09, 21:36)
Taigi, kad nebūčiau tikra... Mano pastebėjimai, intuityvus spalvinių derinių rinkimasis, kai visai nieko nežinojau apie teorijas, buvo kaip tik priešingi - kad tamsios turi būti persvara. Ir ko gero teisingai - nes šviesi susilieja su veidu ir jį gali "nutempti" ar dar ką padaryti. Po baltu veidu su tamsiom akim pageidautina tamsios spalvos tokia proporcija, kiek yra to visiškai šviesaus ploto, atmetus akis ir plaukus. Tik taip vaizdas gali "susiharmonizuoti".

Jeigu šviesios viršutinės dalies rūbe plotas būdavo didelis (tarkim, šviesus megztinis), imdavau tamsia prie pat veido - šalikėlį arba, jeigu pvz. megztinis su V iškirpte arba atsegamas, pasivilkdavau po apačia kažką juodo, kad "neišpliurtų" veidas.


Gerai. O tai ko tada laitams tos šviesios spalvos siūlomos? Jei laitas turi rengtis šviesiai nuo galvos iki ausų, tai kaip pas juos niekas neišpliūra? Ar jie turi būti išpliūrę nuo galvos iki žemės, it koks vaiduoklis?

Man čia kažkokia mistika tie išpliūrimai, norėčiau kokio mokslinio pagrindo biggrin.gif Kaip ir mistinė odos reakcija. Tikimas prie odos - taip, undertonas - taip, o odos reakcija? Tipo, užsidedi skarą, o oda žiūri susiraukus, mol, ką čia *** dabar užsimovei? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 gegužės 2015 - 20:44
QUOTE(Noa @ 2015 05 09, 20:37)
Tu žinok, man jis tiesiog kažkoks lyg būtų ne tavo spalvų. Nu vat gal tokia foto ar panašiai, bet man toks vaizdas - kaip ir nieko blogo nedaro, bet ir nieko gero nedaro. Nieko jis ir nepagražina. Daro kažkokią - neharmoningą išvaizdą. Taip atrodo kokie rudeniai su pavasario spalvom, na ne iš tos operos. Man atrodo, kad ar tai ta žydra yra ne pavasarinė, o vasarinė, ten yra tokia kategorija panašių, kur truputėlį nenutaikei - ir eik verkdamas. 

Ar tai per didelis ryškus plotas - truputėlį ryškios imi, o tiek daug ryškių viename - jau nebeišveži. Gal būtų ta melsva prie neutralių - gal būtų kitaip? Ar tai foninės gal ir pavasarinės, bet kai yra jų makalienė, tai iš toliau žiūrint, išeina balažin kas? Ar tai to kontrasto nėr? Na, ar tai foto belekokia biggrin.gif Dar - ar tai pats chalatėlis, kaipo toks, man nepatinka biggrin.gif Nežinau, kas yr, grožio nėr.

Žo, mačiau tamstelę ir geriau atrodant biggrin.gif


Žinai dar kas... Tu pasižiūrėk, kokios spalvos pasidaro mano akys prie to "chalatuko". Visiškai, visiškai teal! O ta mėlyna tokia stiprokai šalta. Teal akių ir tos mėlynos "sąskambis" - panašiai, kaip kokio plytos rudumo su ciklamenu. Abiejose yra raudonos, bet viena kitai visiškai svetima, nors dizaineriai dabar siūlo taip derint. Va gal čia "šuo pakastas".

O dėl to atrodymo tai man kartais atrodo, kad tamstelės skonis toks, hm, kiek egzotiškas biggrin.gif Gražu, jei veidas kaip bandelė. Man asmeniškai gražiau, kai bruožai aštresni. Bet gal tai skonio reikalas smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 05 09, 20:43)
Gerai. O tai ko tada laitams tos šviesios spalvos siūlomos? Jei laitas turi rengtis šviesiai nuo galvos iki ausų, tai kaip pas juos niekas neišpliūra? Ar jie turi būti išpliūrę nuo galvos iki žemės, it koks vaiduoklis?



Manau, kad žmogus nelabai gali nešiot spalvų, daug šviesesnių nei pati šviesiausia jo odos spalva ir daug tamsesnių nei pati tamsiausia jo plaukų ar akių spalva. Ir atvirkščiai - jis turi nešioti tokio šviesumo ir tamsumo spalvas kartu paimtas deriniuose, kaip yra ant jo paties. Čia ir paaiškina, kodėl laitams viskas gana šviesiai siūloma. O italai, jeigu ne dark'ai, o su šviesia oda - tai dar ir kokias šviesias gali nešioti. Va DA ar DW tipo, kur visos nurudę- tai ką aš žinau, gal ir negerai, jei laito spalvas susirengia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 09 gegužės 2015 - 21:10
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 09, 21:53)
Žinai dar kas... Tu pasižiūrėk, kokios spalvos pasidaro mano akys prie to "chalatuko". Visiškai, visiškai teal! O ta mėlyna tokia stiprokai šalta. Teal akių ir tos mėlynos "sąskambis" - panašiai, kaip kokio plytos rudumo su ciklamenu. Abiejose yra raudonos, bet viena kitai visiškai svetima, nors dizaineriai dabar siūlo taip derint. Va gal čia "šuo pakastas".

Nu gal. Man tavo akys gražiausiai, kiek regėjau, yra atrodę su TUO šaliku, ar kas ten buvo, tokia teal su pilkais-rudais. Man ten aplamai buvo tavo idealus vaizdas, užtai taip apsidžiaugiau, kai Dilukai braitų spalvas įdėjo biggrin.gif

QUOTE
Manau, kad žmogus nelabai gali nešiot spalvų, daug šviesesnių nei pati šviesiausia jo odos spalva ir daug tamsesnių nei pati tamsiausia jo plaukų ar akių spalva. Ir atvirkščiai - jis turi nešioti tokio šviesumo ir tamsumo spalvas kartu paimtas deriniuose, kaip yra ant jo paties. Čia ir paaiškina, kodėl laitams viskas gana šviesiai siūloma. O italai, jeigu ne dark'ai, o su šviesia oda - tai dar ir kokia šviesias gali nešioti. Va DA ar DW tipo, kur visos nurudę- tai ką aš žinau, gal ir negerai, jei laito spalvas susirengia?

Nu taigi, ir aš tą suprantu. Sakykim, dantų arba akių baltymų spalva už balčiausią - logiška, gi niekas nenori atrodyt kaip nutrija, išsišiepi, o dantys, palyginti su apykakle, it gintaro lašelis - tai nu ir juos nafig biggrin.gif

Tamsiausią spalvą - na gerai, akies vyzdį atmeskim, jis mažas, vyzdžio dydžio taškiukus leidžian lotuliukas.gif - tai akies išorinė ar ten kokia plaukų šaknų spalva - irgi galim nešiot, ir atrodom subalansuotai.

Jei labai reikia, galima sau "padėti" špakliumi - gi blondines juodai taip ir rengia, užmeta tamsų pravedimą, prilipina blakstienas, visos pupytės taip gyvena. Na, pupytės variantas grubus, galima gal kaip ir subtiliau tą savo fizionomiją klastoti biggrin.gif

Bet blin, kaip čia yr, kad leidžia nešiot visokias ryškias spalvas, o jos, logiskai mąstant, turi natūralias spalvas užgožti? Ten tavo lūpos raudonos. Bet ne tokios raudonos, kaip ant vėliavos. Ir niekieno ne tokios raudonos, kaip ant vėliavos, kodėl tada vėliavos spalvą žmonėms rekomenduoja? Ji turėtų pabrėžti, kokios blankios yra tikros lūpos, ania? Juol jei sustatai du daiktus, blankų ir ryškų, tai blankus atrodo dar labiau papezęs?

Arba mano akys prūdinai žalios. O tokių visokių mėlynų turkių tai man siūlomų gi buvo. Ir ryškių žalių. Logiškai mąstant, prie ko man tos ryškios žalios, reiktų imti dar prūdinesnes, kad mano akys žibėtų kaip pats ryškiausias elementas, ania?

Nors va blin dabar pasiryškinau aš tą elementą grubiom liaudiškom priemonėm, ir nesu tikra, kad labai man gražu lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 09, 21:53)
O dėl to atrodymo tai man kartais atrodo, kad tamstelės skonis toks, hm, kiek egzotiškas  biggrin.gif Gražu, jei veidas kaip bandelė. Man asmeniškai gražiau, kai bruožai aštresni. Bet gal tai skonio reikalas smile.gif

Nu jo, dėl skonio tai jau taip. Jei man kas gražu, tai tikrai nereiškia, kad visiems bus gražu biggrin.gif Kita vertus, į save ir žiūri kritiškiau. Gal tu matai savyje kažkokių trūkumų, kurių aš nematau, gi visoms boboms taip būna, ir ten kažkas tai maskuoja.

Arba dar žinai ką, tu matai save gyvai. O aš matau foto. Ir dažnai tiesiog galvoju, kad gal tiesiog ta foto kiek nevykus, t.y. sunku spręsti, kur veido formą lemia spalva, o kur tiesiog gal smakro neištempei ar fotiką žemiau laikei biggrin.gif Bet kad ne tame esmė, kalbam apie spalvas, tai ir žiūriu spalvas - nosį, lūpas, paakius, akis, bendrą veido spalvą...

O kai save pamatau veidrody ir matau, kad morda netelpa, tai sakau sau - blin, reikia svorį mesti biggrin.gif

Tai ir sakau, kad subjektyvu tas tikimas - netikimas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 gegužės 2015 - 21:20
apie tempimus žemyn suprantu tiek, kiek foto matosi jei su spalva ima didėt/atsirast pagurklis, jeigu ties žandikauliu "nukąra" oda, tada suprantu, kad tempia žemyn. Nu patysta oda žemyn, gi teorinė siekiamybė, stangri jaunatviška nesukritus oda. (nesileidžiant šį kart į diskusijas apie neįmanomus standartus moteriai) smile.gif

manęs šviesios spalvos netempia žemyn, bet buvau neseniai apsirengus babyčių spalvom nuo-iki, šviesios smėliavos, persikavos ir tt., nu kažko trūksta - kontrasto truputuko toks jausmas g.gif kažkokios tamsesnės spalvos į bendrą mišinį smile.gif

Va teisingai, kad tamsumas rūbo negali viršyti tamsumo akių ar plaukų, bet su spalvos ryškumu tai galvoju. Kur Katia rodė vienoj asmeninėj paletėj spalvą kaip akių turbūt intensifikatorių tai buvo ryški pomidorinė raudona. Tai akys vis tiek bus gamtinių kūdros spalvų, o jas ištraukia toji ryškuma. Gal ir su kitom nuosavom natūraliom spalvom taip yra. Yra kažkokios ryškios, kurios išryškina kažkokį gerumą ar odos ar akių?
Aišku šitas ant visokių softų kitaip veiks, jų ryškiosios visai neryškios g.gif
Papildyta:
su dantim ir balta spalva tai kažkoks siaubiakas, aš ganėtinai mėgstu švelnią baltą, o mano dantys natūraliai nėra balti doh.gif
O ką nuotakos visokios, kiek teka "akinančio baltumo" suknelėm, tai ar visos baltais dantim, nu aišku nufotožopina fotografas ir tiek g.gif ir džiaugies jeigu niek buitinių foto su tavo šypsena į FB nesudėjo g.gif
Atsakyti
Tekėjau su nebalta suknele, nes per vestuves jau šitą žinojau biggrin.gif O su gelsva biggrin.gif Durnos tos, kur su akinančiai baltom teka, jei tos spalvos per dantis sau leisti negali. Turi būti jauna gražuolė, o išeina - nutrija biggrin.gif
Arba lai dantis išsibalina, Cicinas sau gali leisti belekokią baltą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 gegužės 2015 - 10:46
QUOTE(Noa @ 2015 05 09, 12:23)


Man tas chalatėlis tau kažkoks nežinau unsure.gif Per ryškus. Neištempia tų akių, kiek turėtų, nepagražina. Mačiau tave ir geriau atrodant...


Bet pažiūrėk, kaip akys švyti! Pagaliau Erzsbeth save atrado, ir tas atradimas jai pačiai patinka ir pritaikomas yr! smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2015 05 10, 14:20)
Bet pažiūrėk, kaip akys švyti! Pagaliau Erzsbeth save atrado, ir tas atradimas jai pačiai patinka ir pritaikomas yr!  smile.gif  thumbup.gif

Jos akys švyti, kad gavo naują chalatą biggrin.gif

O realiai, kur tokį chalatą naudot? Ne į gatvę gi? biggrin.gif

Manau, kad būtų baisiai prikolas, kad ji finale nuspręstų pas kažką eiti nusistatyti, sumokėtų, o jai ten pasakytų ką nors, ką ji pati seniai galvojo biggrin.gif Kokį ten ultramarine contrasting spring biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti