Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

dark winter ir bright spring palyginimas angliskai
neskaiciau atidziai, bet paleciu sulyginimas idomus

http://www.bestdress...e-bright-spring
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 05 08, 19:04)
dark winter ir bright spring palyginimas angliskai
neskaiciau atidziai, bet paleciu sulyginimas idomus

http://www.bestdress...e-bright-spring


Įdomus - bet neutraliosios, spėju, gerokai skiriasi smile.gif Panašių spalvų galim rasti ko gero tarp bet kurių tipų. Šiaip teoriškai BS būtų galima lygint su BW, aš galvočiau.
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image

kaip bright spring galima įsinešti juodą, rašo valdytis ir naudot labai saikingai biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
iš čia jeigu norit paskaityt
http://www.12bluepri...colours-and-ce/
Papildyta:
Shopping for Bright Spring (Looking Normal) lotuliukas.gif

user posted image
Papildyta:
user posted image

Black is quite useful in the Bright Spring wardrobe:

to crisp edges of colour blocks, as the earrings with the mint blouse in 4,
to outline shapes in a thin black line, as in a print or colourblock, which gives a cartoon appearance that is so right on Gamine body shapes,
to darken the overall effect selectively without dulling, cooling, or darkening the colour blocks themselves,
to add Winter’s formality,
to slim this woman who can balance black, as the mint top and black skirt in 4, the colours are getting along fine, the black is a little strong but it doesn’t appear visually larger
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 08 gegužės 2015 - 19:26
QUOTE(Dilukai @ 2015 05 08, 19:31)
Shopping for Bright Spring (Looking Normal) lotuliukas.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Man šiaip atrodo, kad geriausia "noramaliai" atrodyti, visuomet derinyje įmaišant 1-2 neutralias spalvas. Neimti vien neneutraliųjų, ir tada viskas ok. Net ir tas rožinis megztukas antroje eilėje nuo viršaus visai gražiai atrodo, kai prie tamsiai mėlynų kelnių. Juk neprivalu jo derint tik su geltona ar salotine. Lygiai taip pat bet kurią spalvą paėmus ir suderinus ją su grybų ar pilka, gausim žmonišką vaizdą. O jeigu neutralus bus viršus - tai ir rožinės ar geltonos kelnės atrodys subtiliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 08 gegužės 2015 - 20:15
QUOTE(Dilukai @ 2015 05 08, 20:04)
dark winter ir bright spring palyginimas angliskai
neskaiciau atidziai, bet paleciu sulyginimas idomus

http://www.bestdress...e-bright-spring

O žinai, praktiškai parduotuvėj tai imtum belekatruos iš išvardintų biggrin.gif
Atsakyti
Perėjau per savo per kelis metus testuotų spalvų archyvus... Žiūrėjau šįkart vien pagal principą "tempia veidą žemyn" ar "netempia". Ir iškarpiau tų drabužių kvadračiukus. Na ir kas gavosi:

user posted image
Atsakyti
Mano nuomone tau artimiausias bright spring, jau senokai man taip atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 05 09, 11:19)
Mano nuomone tau artimiausias bright spring, jau senokai man taip atrodo smile.gif


Tai va, aš vis dar svarsčiau, bandžiau tikrint ir vienaip, ir kitaip - bet tas bus artimiausias. Vien ką sako tai, jog pas jį neutralias spalvas, man tinkančias, pavyko rasti (tiesa, panašios neutralios yra ir pas LSp, bet šitą tipą tenka atmesti dėl šviesumo kaip pagrindinio jo bruožo). O dar kai išvartė panos, kad ugnikalnis naktį yra ne DA, o BS - tai jau ir dvasiškai jis man artimas patapo biggrin.gif Tereikia spalvas, kurios ne tik tinka, bet ir patinka, išsirankiot - o čia bent jau rankiot yra iš ko smile.gif

Beje, pamenat tą suknytę-chalatuką? Parduotuvės foto atrodė tokia šalta, ant ribos žiema su pavasariu, gal iš dalies net su vasara. Na ir užsisakiau aš ją, pasitikrint iš dalies norėdama, kaip mane veiks toks šaltas spalvų derinys. Ir gavau šiandien lotuliukas.gif Rožinių-ciklameninių - nė kvapo, vietoj jų - ugninės oranžinės lotuliukas.gif Totalus pavasaris, net ir WS turbūt sueitų biggrin.gif Man bet kuriuo atveju bus gerai. Bet kiek tada žmonių, internetu pirkdami, išsidūrė?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 09, 11:31)
Perėjau per savo per kelis metus testuotų spalvų archyvus... Žiūrėjau šįkart vien pagal principą "tempia veidą žemyn" ar "netempia". Ir iškarpiau tų drabužių kvadračiukus. Na ir kas gavosi:

user posted image

Nieko nesupratau biggrin.gif Mano supratimu, kai kurios spalvos vienodos biggrin.gif Nu gaaal bendras netempiančių skyrelis kiek šiltesnis... bet mėlynas tai matau vienodas, pilkas labai panašias, dar rūdžių kažkokios irgi labai artimos...biggrin.gif

Man tas chalatėlis tau kažkoks nežinau unsure.gif Per ryškus. Neištempia tų akių, kiek turėtų, nepagražina. Mačiau tave ir geriau atrodant...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 09, 12:23)
Nieko nesupratau biggrin.gif Mano supratimu, kai kurios spalvos vienodos biggrin.gif Nu gaaal bendras netempiančių skyrelis kiek šiltesnis... bet mėlynas tai matau vienodas, pilkas labai panašias, dar rūdžių kažkokios irgi labai artimos...biggrin.gif

Man tas chalatėlis tau kažkoks nežinau unsure.gif Per ryškus. Neištempia tų akių, kiek turėtų, nepagražina. Mačiau tave ir geriau atrodant...


Na taip, gal spalvas reikėjo skirstyti į tris kategorijas - tempia, netempia ir "sunku pasakyti". Tos, kur tarpusavyje gana panašios, skiriasi vienu kitu niuansu (tarkim, rūdžių, esanti prie "netempiančių" - labiau į raudonumą), ir kaip taisyklė jas buvo sunkiau įvertinti, ką jos daro ar nedaro. Kai kurių, kur jau visai nesupratau, net nedėjau išvis. Aišku, ir foto kokybė nevienoda, skirtingu metu, skirtingais nustatymais fotografuota. Prie tempiančių viena, kur atrodo pilka, yra dulkėta rožinė, kita - pilkai alyvinė. Prie netempiančių pilkos - tai grybų... Tos ryškiosios rožinės - dauguma "netempia", bet va tokia labiau ciklamenas - tempia. Panaši rausva su didelėmis žemuogėmis netempia, su mažomis ciklameno ir baltomis gėlytėmis - jau tempia. Ir t.t. Čia tiesiog daugmaž parodyti krypčiai, aš pati nustebau, kai sudėjus į krūvą gavosi būtent toks vaizdelis, kuris baisina kaip pavasariškas papūgynas.

Tą "chalatėlį" belekaip nufotkinau, tiesiog norėjau parodyti, kaip skiriasi jo spalvos nuo parduotuvinių. O veidas, fonas fotoaparato nužaliuoti, juk aiškiai matosi, tai čia tarp kitko. Šiaip tai visai normaliai jis atrodo. Gal šviesu-tamsu kontrastas ir gražiau, nei toks, bet jis irgi visai nieko. Bent jau veido žemyn netempia lotuliukas.gif O tempimas, kiek pastebiu, matosi ir prastose nuotraukose, kur pačios rūbo ir veido spalvos netiksliai perteiktos. Bet jų "sąveika" - išilgėjęs ir "pariebėjęs" veidas ar ne - visgi matosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 09 gegužės 2015 - 13:09
Gal taip aiškiau

user posted image
Atsakyti
Bright Spring Neutrals
user posted image

user posted image
Papildyta:
brighto tamsiosios g.gif
user posted image
Papildyta:
brighto sviesiosios
user posted image
Papildyta:
tas svarkelis sakyciau atspindi mano nuomone apie tai su kokiu kontrastu reikia rightui rubu smile.gif
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
brighto ryskiosios
http://www.polyvore....set?id=61045546
Atsakyti