Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Bandau galutinai išsklaidyt (ar, tarkim, ir priimt) bent teorines abejones dėl žiemos. Du šalikėliai. Šiaip jau abu mano nešiojami. Ir, teisybę pasakius, pirmojo spalvas galima po vieną atrasti ir BS paletėje. Todėl gal ir nesimatys, kad kažkuris itin tragiškas, o kitas geras, čia reikia tiesiog smarkiai pasikabinėti. Bet bendras vaizdas pirmo visiškai ledinis švarus šaltas, antrojo - tamsokas gana švarus ir šiltas.

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2015 05 08, 16:12)
Supratau ka turit mintyje dabar.
Bet bet kuri tamsi spalva "surinks" apremins veida, o sviesi to nedarys nepriklausomai nuo pacio atspalvio tikimo, argi ne?
O jeigu palas matuotis, kad ziurint pala neuzlenda po smakru, gal ir neliks to apreminimo?


Kad gal ir nuo atspalvio rėminimas priklauso. Vienus veidus su kaklais sulies šaltesnės, kitus - šiltesnės spalvos. Tamsios gal ir aprėmins, bet kai kuriems gali dar blogesnių efektų sukelti, pvz. akis visiškai užgesinti, murzinumą iškelti. Todėl kitiems gal tą aprėminimą ne per tamsumą geriau išgauti, o per atspalvius. O gal ir pati juoda gali nutempti veidą žemyn, jei pvz. veide yra "juodumo" (t.y. pilkumo, pvz. kai kurioms vasaroms), su kuriuo ji savotiškai sulies savo šešėlį ir ištęs veidą g.gif

Lieka aprėminimas, jei ir neužlenda, čia aš tiesiog stengiausi apsaugoti, kad neišlįstų po apačia esanti apykaklės spalva. Tas "šešėlis" krenta ne tik po smakru, bet ir po nosimi, po akimis, po visais veido iškilimais.
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 05 08, 15:34)
man atrodo kontrasto reikia, bet ne tiek kiek tuose ugniniuose marškinėliuose biggrin.gif

Aha,ten jau daugoka, sutinku. Išvis ir toliau sutinku, prisirinkau citatų, man irgi buvo neaišku "veido surinkimas", nes mano suvokimu išrinktas veidas - tai pas Picasso biggrin.gif

Vadinasi, visos tos mistinės "odos reakcijos" ir "veido surinkimai" - tai yra tiesiog spalvos atspindžiai ant veido, teisingai?

Bet tada išeina, kad toje vietoje, kur atspindžių ant veido nėr, gali būti belekokia spalva, kad tik tą kontrastą išlaikyt. Pvz. imi lašišinį megztuką, gerai. Bet džinsai tai jau gali būti bet kokio sezono mėlynumo, ibo labai reikia stengtis, kad ant veido atsirastų džinsų atspindžiai. Suprantu, kad iš toliau žiūrint kokia smėliava gali kirstis su veidu ir plaukais, bet, tarkim, mėlyna - ar tokia, ar kitokia?

QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 08, 15:46)
Bet kuriuo atveju, tos, kur atrodo tinkamiausios - tinkamos ir BS, ir WS.

Aik tu šikt lotuliukas.gif Man atrodo tinkamiausia 3, taigi visiems trims pavasariams lotuliukas.gif Trukt už vadžių, vėl iš pradžių lotuliukas.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 08, 16:13)
Aš kaip suprantu... Įdedu, mano požiūriu, iliustratyviausią pavyzdį. Abi spalvos, matosi, meta šešėlį ant smakro. Savo pačių šešėlį. Su juodu šešėliu po smakru veido kontūras lyg paryškėja, ir pats veidas pasidaro tarsi mažesnis. O su šviesios lašišinės šešėliu ta vieta, kur turi būti pasmakrė, tampa lyg veido pratęsimu, nes tos vietos nušviesėja dėl spalvos poveikio. Ir veidas atrodo pariebėjęs  biggrin.gif Kontūrai nebeaiškūs. Veidas kaip tik su lašišine "patemptas žemyn" - t.y. atrodo, jog veidas tęsiasi iki pat tos vietos, kur prasideda drabužis (spalva).


Bet tai dabar žiūrėk. Suprantama, kad jei snukis žieminis mėlynas - tai geriau tinka koks šaltai rožinis atspindys, o jei šiltas - tada oranžinis lašišinis, nes jis neprieštarauja visai mordografijai.

Bet jei pavasarį ružava spalva blerina, tai kaip tada išeina? Tada ružavos skarelės pavasariams išvis nebetinka? O tai kokios tinka, grybinės? O kaip tada mėlynos visokios spalvos, žalios? Kad ir tinkamos, jos gi meta žalią atspalvų, o žalias snukys, dovanokitės, pavasariui irgi ne kažką? biggrin.gif

Tada išeina, kad visiems tinka skaros tik bombordavos, nes jos mažina visokius pagurklius. Tik šiltiems tipams - plytinės, o šaltiems - burokėlinės. Nes raudonos ir tamsios biggrin.gif
Papildyta:
Skaros abi nebaisiai, bet neabejotinai geriau antra! Irgi tokios noriu, kur gavai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 08, 16:37)
Vadinasi, visos tos mistinės "odos reakcijos" ir "veido surinkimai" - tai yra tiesiog spalvos atspindžiai ant veido, teisingai?

Bet tada išeina, kad toje vietoje, kur atspindžių ant veido nėr, gali būti belekokia spalva, kad tik tą kontrastą išlaikyt. Pvz. imi lašišinį megztuką, gerai. Bet džinsai tai jau gali būti bet kokio sezono mėlynumo, ibo labai reikia stengtis, kad ant veido atsirastų džinsų atspindžiai.  Suprantu, kad iš toliau žiūrint kokia smėliava gali kirstis su veidu ir plaukais, bet, tarkim, mėlyna - ar tokia, ar kitokia?
Aik tu šikt lotuliukas.gif Man atrodo tinkamiausia 3, taigi visiems trims pavasariams lotuliukas.gif Trukt už vadžių, vėl iš pradžių lotuliukas.gif
Bet tai dabar žiūrėk. Suprantama, kad jei snukis žieminis mėlynas - tai geriau tinka koks šaltai rožinis atspindys, o jei šiltas - tada oranžinis lašišinis, nes jis neprieštarauja visai mordografijai.

Bet jei pavasarį ružava spalva blerina, tai kaip tada išeina? Tada ružavos skarelės pavasariams išvis nebetinka? O tai kokios tinka, grybinės?  O kaip tada mėlynos visokios spalvos, žalios? Kad ir tinkamos, jos gi meta žalią atspalvų, o žalias snukys, dovanokitės, pavasariui irgi ne kažką? biggrin.gif

Tada išeina, kad visiems tinka skaros tik bombordavos, nes jos mažina visokius pagurklius. Tik šiltiems tipams - plytinės, o šaltiems - burokėlinės. Nes raudonos ir tamsios biggrin.gif
Papildyta:
Skaros abi nebaisiai, bet neabejotinai geriau antra! Irgi tokios noriu, kur gavai biggrin.gif


Manau, kas džinsų spalva svarbi tiek, kad derėtų prie tos, kuri dera prie tavo veido. Tam ir tos paletės. Dėl to "surinkimo" iki galo - biesas žino, kaip tai veikia. Tas mano aprašytas gal tik vienas iš aspektų. Bombordava gal ir padidint pagurklį gali kažkokiu atveju - nežinau. Gal bytte ateis ir išaiškins, mes čia tik apgraibom aiškinamės.

Aha, gudri kokia - išduosiu, mat, kur yra visų pavasarių universalios skaros lotuliukas.gif

Na, kad jau linksmintis - tai iki galo. Dar kokį efektą atradau. Ugninė (ta iš oranžinių, kur nr. 2) ir juoda. Ir abi kartu. Pati ugninė - pagal paletę WS ir BS. Gryna juoda, nemaišyta su jokia kita spalva, man netinka!!! O, svarstant apie žiemas, grynos juodos tikimas turėtų būti bene pagrindinis požymis. Bet užtat visai kitas reikalas - kai juoda maišyta su ta ugnine. Tada net gražiau, nei gryna ugninė. Ar ne?

user posted image
Atsakyti
Kazkur skaiciau, gal prie to pacio bfas, kad juodos tikimas butent nera ziemos pozymis, nes pilna ziemu, kuriom gryna juoda netinka biggrin.gif

O del dzinsu man kiek kitaip atrodo, reikia, kad bendram vaizde nesviestu tie dzinsai tiek labai, kad i veida ne akiu nepakelsi biggrin.gif
Zodz lightui - lightiski
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 05 08, 17:17)
Kazkur skaiciau, gal prie to pacio bfas, kad juodos tikimas butent nera ziemos pozymis, nes pilna ziemu, kuriom gryna juoda netinka biggrin.gif

O del dzinsu man kiek kitaip atrodo, reikia, kad bendram vaizde nesviestu tie dzinsai tiek labai, kad i veida ne akiu nepakelsi biggrin.gif
Zodz lightui - lightiski


Oi ne, negrūsk į žiemas - šiaurės pašvaistė gal ir gražu, bet ugnikalnis gražiau lotuliukas.gif

Tai dėl to apatinei daliai dažniausiai imamos neutralios ir tamsios spalvos biggrin.gif Bet šiaip, įsivaizduok - esi ruduo, prie veido tinka plytinė. O sijoną apsimausi kokį mėtinės šaltos šviesios spalvos. Veidui jokios įtakos, bet būsi kaip kaliausė, spalvos durnai viena su kita atrodys...
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 05 08, 18:17)
Kazkur skaiciau, gal prie to pacio bfas, kad juodos tikimas butent nera ziemos pozymis, nes pilna ziemu, kuriom gryna juoda netinka biggrin.gif

O del dzinsu man kiek kitaip atrodo, reikia, kad bendram vaizde nesviestu tie dzinsai tiek labai, kad i veida ne akiu nepakelsi biggrin.gif
Zodz lightui - lightiski

Viskas, aš nebe laitas biggrin.gif Aš žiema, Alach akbar biggrin.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 08, 18:22)
Oi ne, negrūsk į žiemas - šiaurės pašvaistė gal ir gražu, bet ugnikalnis gražiau  lotuliukas.gif

Tai dėl to apatinei daliai dažniausiai imamos neutralios ir tamsios spalvos  biggrin.gif Bet šiaip, įsivaizduok - esi ruduo, prie veido tinka plytinė. O sijoną apsimausi kokį mėtinės šaltos šviesios spalvos. Veidui jokios įtakos, bet būsi kaip kaliausė, spalvos durnai viena su kita atrodys...

Siaubas, įsivaizdavau ir persigandau lotuliukas.gif
Aš prisiminiau tuos ten testus, kad tipo pavasariui džinsai vienoki, žiemai kitoki, bet visi mėlyni. Ir nepernelyg ten skiriasi... Mano nešiojami tokie mėlynai pilki pasirodė bęsą ar tai rudenio biggrin.gif
Tai pagalvojau - prie tos plytinės jie gerai derėtų. Bet ir prie kokios vėliavinės žalios gal nieko...
Nors gal ir teisybė, prie vėliavinės švaresni džinsai būtų geriau gal mastau.gif

Bet aš į tai nekreipiu dėmesio irnesakyk.gif Kaip tik ką tik pardaviau nusipirktus internetu džinsus, nes stipriai trumpi biggrin.gif Jei džinsus gaunu, tai ir imu, į jokius atspalvius nesigilindama - mat, kai ilgis yra 36, o visi standartiniai gamintojai tegali pasiūlyti long, kas yra 34, tai nu ir juos nafig biggrin.gif
Kaip buvo gerai, kai buvo madoj tiesūs džinsai iki kauliukų biggrin.gif O su tais dabartiniais kliošavais - viena bėda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 08 gegužės 2015 - 17:37
Ar čia man tik vienai atrodo, kad gryna juoda, net ir būdama tamsi, šiek tiek "timpteli" man veidą žemyn, ypač jei sulyginam su juodos-oranžinės derinio variantu? Jis man kaip ir labiausiai "įrėminantis" iš visų. Turbūt labiau nei tamsumo man visgi reikia kontrasto unsure.gif
Atsakyti
Nu gal? Man juoda irgi taip daro. Reikia šalikų biggrin.gif Šalikuose yra sprendimas! biggrin.gif

Nors man regis, kad toks juodas - nejuodas būtų geriau. Aišku, man irgi biggrin.gif Koks tamsiai grybas... Ir ne su oranžine, o su kokia koraline ar lašišavota. Nors nėr labai blogai ir ta oranžinė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 08 gegužės 2015 - 18:50
man nepatinka nei gryna juoda (veidas perbales) nei derinyje su oranzine

cia visai variantas spalvom susirast, tik labai kokybiskos foto reikia
https://www.seamwork...l-color-palette
Atsakyti
Nu jo timpteli gryna juoda labai, kad net veido patempimą galim sugalvot daryt...
Reik pasižiūrėt ar man timteli, kiek pamenu tik per intensyvi man juoda, nieka ji netimpteldavo seniau bent.
Bet taip va sakyčiau juoda su tom BSp tinka visai gerai, ir BSp šiaip reik kontrasto, jai ne tamsu šviesu, tai bent žydra/oranžinė. Gi jiems ten koliažiukus kai prideda, akims baisu doh.gif .

beja aš tą ugninę kiek kitaip realiai įsivaizduoju... ar tokia pat ji kaip foto?
user posted image
Atsakyti
dark winter
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 08, 18:50)
beja aš tą ugninę kiek kitaip realiai įsivaizduoju... ar tokia pat ji kaip foto?



Ne visai, tas mano šalikas turi daugiau geltonumo, nei to vaiko marškinukai.

Bet juodo fono maikutės man netimpteli, net ir ta, kur juoda-balta, tuo atžvilgiu viskas ok...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 08 gegužės 2015 - 19:05