Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas


QUOTE(bytte @ 2015 05 08, 13:46)
Aš apie tuos marškinėlius kur neatitinka originalo, kur jaunystėj sau labai su jais patikai 4u.gif
Papildyta:

Matai light spalvos vėl kitokios kažkokios, šitos balintos įvardijamos kaip ice berots (dėl to man labai artima mintis apie ice žiemas, kurių nėra 12-likoje tipų lotuliukas.gif ), maniau kad ir BSp tokios pat, bet va radau kad ne. Manau kad rodo kad ne žiema blush2.gif


Na prašom - pirmieji yra būtent tie iš jaunystės. 2 - irgi sau patinku, ten jau arti "ugnikalnio" spalvų biggrin.gif 3 - "kontrolinė" vien juoda-balta. 4 - tiesiog ryški, nesvetima spalva, bet vientisa, pats rūbas nekontrastuoja savyje.

user posted image
Atsakyti
Vėl pribėgau. Iš oranžinių - antra/trečia, o ir ketvirta man visai nieko, nors iš tikro -nei viena ne tragiška smile.gif

Iš mėlynų - nežinau, abi skirtingai. Iš pirmo žvilgsnio - šviesi, ir antro - gal jau ir tamsi smile.gif

Iš maikučių man pirma ir antra, gal antra, kur daugiau ugnies smile.gif
Atsakyti
man atrodo kontrasto reikia, bet ne tiek kiek tuose ugniniuose marškinėliuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 08, 10:26)
Na va, 4 skirtingos oranžinės. Yra ir pašviesintų, ir pabalintų.

user posted image

Matuojam. Bėda, kad 1 ir 2 fotikui atrodo, jog reikia viską užgeltonuoti. Bet turbūt susigrojimas arba nesusigrojimas su veidu vis tiek matosi? Beje, nr. 3 yra ta "lašišinė", kurią aš lyginau su hot pink ir visiškai nuleidau rankas, kadangi buvo neįmanoma pasakyti, kuri geriau ar blogiau.

user posted image


Cha-me-le-o-nas! Nu man tai sunku su tom spalvom, arba iškart gražu, arba ne, bet čia jau galvosūkis. Nes pirmose dviejose foto veidas toks nelabai švarus, toks nesveikas, o akys man patinka, šviečia iš toli pati akių spalva, o 3-4 oda gražesnė, bet akys pablukusios... Žo, be litro nesuprasi.... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sudėjau ant oranžinių atitikmenis iš palečių.

user posted image

Bet kuriuo atveju, tos, kur atrodo tinkamiausios - tinkamos ir BS, ir WS.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 08, 12:46)
Ugnikalniai - BSp?  bigsmile.gif Va čia tai rimtas argumentas  thumbup.gif

Na bandom dar. Ta mano minėta šviesi melsva (jogurtinė) ir sunki tamsiai mėlyna, sakyčiau, labiau rudeninė ar vasarinė. Tai atvejis, kai bent jau mano akys geriau priima šviesiąją, nei tamsiąją - su šiltesnėm spalvom priešingai. Bet dabar žiūriu ir galvoju, kas negerai. Dėl fotoaparato grybavimų dedu du variantus. Pirmas - kaip jis "originaliai" sugavo (gaudo šviesesnę spalvą ir ją kelia į pirmą planą, o jau kiek tamsesnę, šiuo atveju veidą, linkęs nepelnytai pamurzint ir nugrūst į šešėlį).

Ta tamsioji mėlyna beveik atitinka mano akių spalvą. Nu bet kodėl ji blogiau? Ar ne blogiau?


Man tamsi mėlyna labai labai gražiai ant tavęs smile.gif Toks veidas šviežias, kaip ką tik iš kokios ozono procedūros smile.gif thumbup.gif Ta šviesi tai nu nėra tragiškai, bet tikrai būna geriau.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 08, 14:50)
Na prašom - pirmieji yra būtent tie iš jaunystės. 2 - irgi sau patinku, ten jau arti "ugnikalnio" spalvų  biggrin.gif 3 - "kontrolinė" vien juoda-balta. 4 - tiesiog ryški, nesvetima spalva, bet vientisa, pats rūbas nekontrastuoja savyje.

user posted image

Bingo Ershebeth, šitos spalvos jau groja kažkiek. Anos (lašišinės, oranžinės) tai ni ni ni.
Beje, labai gražiai veidą surenka tamsi spalva. Pirmąsyk taip matau šviesiaplaukei. Bijau klaust, bet gal esat žiema?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 08, 13:50)
Na prašom - pirmieji yra būtent tie iš jaunystės. 2 - irgi sau patinku, ten jau arti "ugnikalnio" spalvų  biggrin.gif 3 - "kontrolinė" vien juoda-balta. 4 - tiesiog ryški, nesvetima spalva, bet vientisa, pats rūbas nekontrastuoja savyje.

user posted image


Nenusprendžiu, kuri geresnė, 1 ar 2, iš pradžių tai kaip ir 1, bet geriau įsižiūrėjus gal 2 kiek geriau, tada 4 ir 3.
Atsakyti
ką reiškia "surenka"? biggrin.gif
na man tos juodos aiškiai tempia veido kontūrą žemyn, pažiūrėkit palei žandikaulį kaip atrodo, kad net oda sukritus su juoda, ko nėra su kitom spalvom
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2015 05 08, 14:52)
Man tamsi mėlyna labai labai gražiai ant tavęs smile.gif Toks veidas šviežias, kaip ką tik iš kokios ozono procedūros smile.gif  thumbup.gif Ta šviesi tai nu nėra tragiškai, bet tikrai būna geriau.


Na va. Buvau seniai tokį pusiau išgalvotą tipą "atradusi" - dark spring biggrin.gif

QUOTE(snickers @ 2015 05 08, 14:52)
Bingo Ershebeth, šitos spalvos jau groja kažkiek. Anos (lašišinės, oranžinės) tai ni ni ni.
Beje, labai gražiai veidą surenka tamsi spalva. Pirmąsyk taip matau šviesiaplaukei. Bijau klaust, bet gal esat žiema?


Na kad per šaltos man žiemos spalvos, tikrai kad... Pavasaris su žiemos įtaka - ok, svarstom. Bet gryna žiema - neee...

QUOTE(Dilukai @ 2015 05 08, 14:57)
ką reiškia "surenka"? biggrin.gif
na man tos juodos aiškiai tempia veido kontūrą žemyn, pažiūrėkit palei žandikaulį kaip atrodo, kad net oda sukritus su juoda, ko nėra su kitom spalvom


Aš kaip suprantu... Įdedu, mano požiūriu, iliustratyviausią pavyzdį. Abi spalvos, matosi, meta šešėlį ant smakro. Savo pačių šešėlį. Su juodu šešėliu po smakru veido kontūras lyg paryškėja, ir pats veidas pasidaro tarsi mažesnis. O su šviesios lašišinės šešėliu ta vieta, kur turi būti pasmakrė, tampa lyg veido pratęsimu, nes tos vietos nušviesėja dėl spalvos poveikio. Ir veidas atrodo pariebėjęs biggrin.gif Kontūrai nebeaiškūs. Veidas kaip tik su lašišine "patemptas žemyn" - t.y. atrodo, jog veidas tęsiasi iki pat tos vietos, kur prasideda drabužis (spalva).

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 08 gegužės 2015 - 15:18
QUOTE(Dilukai @ 2015 05 08, 15:57)
ką reiškia "surenka"? biggrin.gif
na man tos juodos aiškiai tempia veido kontūrą žemyn, pažiūrėkit palei žandikaulį kaip atrodo, kad net oda sukritus su juoda, ko nėra su kitom spalvom

Surenka, tai suteikia formą.Su ta virta lašiša tai toks išskydęs. g.gif
Atsakyti
Supratau ka turit mintyje dabar.
Bet bet kuri tamsi spalva "surinks" apremins veida, o sviesi to nedarys nepriklausomai nuo pacio atspalvio tikimo, argi ne?
O jeigu palas matuotis, kad ziurint pala neuzlenda po smakru, gal ir neliks to apreminimo?
Atsakyti