Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hiver @ 2015 05 08, 11:06)
O, kaip idomu, aciu bigsmile.gif
Va sitas man ne iki galo aisku...
Skirtumas tarp 01 ir 10, arba tarp 20 ir 02. Tarkim kai 13 ir 31 tai viskas aisku, kai 13 - geriausiai 1, antroj vietoj 3, o 31 - graziausiai 3, paskui 1. O kaip siuo atveju? biggrin.gif

Ir dar:

Разбеливание дает эффект молочного коктейля, цвет остается плотным. Разбеленный оранжевый идет зимам, например. А осветление сохраняет прозрачность цвета. Обычно рекомендуют брайтам.

Kuo jie tarpusavyje skiriasi. Ar teisingai suprantu kad "Разбеливание" reiskias ipilta pieno, o "осветление" - vandens? Ir raso kad pirmaji siulo ziemoms, o antraji brightams, o kaip tada kazin su clear winter? biggrin.gif

01 ir 10 , tai kad 0 - reiškia kaip ir nieks netiko, bet 1 - mažiausiai baisus, o atvirkščiai 1 -tiko puikiai ir daugiau visi kiti akivaizdžiai ne į temą.
Įdomiausiai kad 40 kur gavo aš esu jos foto dėjus kaip ji "vasarojo", nu total košmar... pagal 16-likos sistemą pasirinko toned spring, 12-likoje nerado matyt atitikmenų... mačiau mėtėsi ir rudens temose.
Aha teisingai, čia kaip tik ir buvo pataisymas kad pašviesinimas nėra lygus balinimui. Aš šitą reikala pastebėjau su skarelėmis, tos kur rodos spalva lyg ir ta, bet tokios skaidrios - jos daug mažiau tinka, nei kitokios. O kartais net ir neskaidri medžiaga duoda va tokį mažą skirtumą vaizdo.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 08, 11:47)


Arba vėlų vakarą

user posted image




Nu bet ziurek, juoda atmetus su tokiais atspalviais panasumo irgi yra, o ko ne pavasariui? cool.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 05 08, 11:07)
Nu bet ziurek, juoda atmetus su tokiais atspalviais panasumo irgi yra, o ko ne pavasariui? cool.gif



Nu yra... Ir sugebėk tu man taip išvartyti, tokį gražų vaizdą paversti tokiu tuštutišku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 08, 11:57)
01 ir 10 , tai kad 0 - reiškia kaip ir nieks netiko, bet 1 - mažiausiai baisus, o atvirkščiai 1 -tiko puikiai ir daugiau visi kiti akivaizdžiai ne į temą.


Aisku 4u.gif
As dar va apie ka galvoju:
"У ЭБ тестеры - те же координаты, но по коже, Хью не учитывается отдельно."

Kas tas ЭБ? Turiu itarima ar tik nebus ta vilniete man tokiu budu nustatinejus? g.gif Nes hue ji netestavo.
Atsakyti
Man atrodo ЭБ - tai eleablake...

Erszebeth - man tas paskutinis visai bruožus išblukina... kiti panašiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 08, 12:16)
Erszebeth - man tas paskutinis visai bruožus išblukina... kiti panašiai atrodo.


Dauguma šviesių spalvų mane panašiai veikia... Dėl to abejoju dėl BS, nes visgi šviesių ten beveik kaip pas light. Nors gal jos kiek kitokios, gal atrinkus tas konkrečias, kurios siūlomos BS paletėje, ir būtų normaliai. Turiu tokią visai šviesią žydrą, vos vos link aqua, ir ji man visai gražiai.
Atsakyti
gal apie tuos kalbėjo?

skaičiau kad jie geriau dengia nei lūpdažiai... sakyčiau neblogas reikalas asmeniniam testavimui.
Papildyta:
instrukcija
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 08, 13:19)
Dauguma šviesių spalvų mane panašiai veikia... Dėl to abejoju dėl BS, nes visgi šviesių ten beveik kaip pas light. Nors gal jos kiek kitokios, gal atrinkus tas konkrečias, kurios siūlomos BS paletėje, ir būtų normaliai. Turiu tokią visai šviesią žydrą, vos vos link aqua, ir ji man visai gražiai.

tai aš kažką tokio ir prisimenu, kad tau tos balintos nelabai, bet jai BSp yra ne balintos, o šviesintos, tada gal tinka? Aš nežinau kaip paaiškint, bet realiai gyvenime žiūrint jos skiriasi, net nesvarbu ar skaidri medžiaga. Kaip sakiau, turiu dvi žydras skareles, viena kažkokį baltumą turi, o kita ne, bet taip spalviškai jos kaip ir nesiskiria (foto tikrai atrodys vienodai net ir kartu sudėjus). Ir va ta be baltumo mane sendina, kaip ir dauguma matuotų BSp spalvų. Visad gi burbu, kad reik kad spalvoje baltos būtų, ji tokia tampa "užtepta ant paviršiaus" (kaip jogurtiniai ledai), ne tai kai tos bright spalvos, kad net ant popieriaus užtepus atrodo kad atsiranda skylė pro kurią šviečia spalva.

Beja tie ugnikaniai su lava - BSp, ne DA biggrin.gif , DA spalvos ne šviečia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 08, 12:34)
tai aš kažką tokio ir prisimenu, kad tau tos balintos nelabai, bet jai BSp yra ne balintos, o šviesintos, tada gal tinka? Aš nežinau kaip paaiškint, bet realiai gyvenime žiūrint jos skiriasi, net nesvarbu ar skaidri medžiaga. Kaip sakiau, turiu dvi žydras skareles, viena kažkokį baltumą turi, o kita ne, bet taip spalviškai jos kaip ir nesiskiria (foto tikrai atrodys vienodai net ir kartu sudėjus). Ir va ta be baltumo mane sendina, kaip ir dauguma matuotų BSp spalvų. Visad gi burbu, kad reik kad spalvoje baltos būtų, ji tokia tampa "užtepta ant paviršiaus" (kaip jogurtiniai ledai), ne tai kai tos bright spalvos, kad net ant popieriaus užtepus atrodo kad atsiranda skylė pro kurią šviečia spalva.

Beja tie ugnikaniai su lava - BSp, ne DA biggrin.gif , DA spalvos ne šviečia  4u.gif


Ugnikalniai - BSp? bigsmile.gif Va čia tai rimtas argumentas thumbup.gif

Na bandom dar. Ta mano minėta šviesi melsva (jogurtinė) ir sunki tamsiai mėlyna, sakyčiau, labiau rudeninė ar vasarinė. Tai atvejis, kai bent jau mano akys geriau priima šviesiąją, nei tamsiąją - su šiltesnėm spalvom priešingai. Bet dabar žiūriu ir galvoju, kas negerai. Dėl fotoaparato grybavimų dedu du variantus. Pirmas - kaip jis "originaliai" sugavo (gaudo šviesesnę spalvą ir ją kelia į pirmą planą, o jau kiek tamsesnę, šiuo atveju veidą, linkęs nepelnytai pamurzint ir nugrūst į šešėlį).

user posted image

Ir šiek tiek pašviesinta antroji foto, badant suvienodinti sąlygas

user posted image

Ta tamsioji mėlyna beveik atitinka mano akių spalvą. Nu bet kodėl ji blogiau? Ar ne blogiau?
Atsakyti
kad neblogiau, man kaip tik su ta šviesia veidas purvinas, tamsus, smakras kažkoks vos ne kaip su randeliais nuo spuogų... tamsi kažkiek blukina veido bruožus, bet nežymiai...

Nu tai taip - BSp oranžinė dar kitaip įvardijama kaip fire spalva, juoda irgi aniems galim, ir dar kažkokia tamsi žydra (ale dangus prieš audrą) išvis įpaišyta prie greit colors... nus visai pagal paveikslėlį biggrin.gif
Papildyta:
nerandu tavo jaunystės marškinėlių... berots venom minėjai? sumestume ant spalvų palečių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 08, 13:09)
kad neblogiau, man kaip tik su ta šviesia veidas purvinas, tamsus, smakras kažkoks vos ne kaip su randeliais nuo spuogų... tamsi kažkiek blukina veido bruožus, bet nežymiai...

Nu tai taip - BSp oranžinė dar kitaip įvardijama kaip fire spalva, juoda irgi aniems galim, ir dar kažkokia tamsi žydra (ale dangus prieš audrą) išvis įpaišyta prie greit colors... nus visai pagal paveikslėlį biggrin.gif


Tai išeina, kad bet kuriuo atveju tamsios man bus geriau? Net ir tuo atveju, kai šviesi atrodo daugmaž nešiotina, greta padėjus tamsesnę iš panašios operos tamsesnė bus geriau? Ką tai sako apie sezoniškumą? Kad 100 proc. ne light, o kaip dėl bright?

Marškinėlių pas mane daugėja geometrinėm progresijom biggrin.gif Beveik po kiekvieno koncerto pasipildo. Tuoj paieškosim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 08 gegužės 2015 - 13:19
Aš apie tuos marškinėlius kur neatitinka originalo, kur jaunystėj sau labai su jais patikai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 08, 14:18)
Tai išeina, kad bet kuriuo atveju tamsios man bus geriau? Net ir tuo atveju, kai šviesi atrodo daugmaž nešiotina, greta padėjus tamsesnę iš panašios operos tamsesnė bus geriau? Ką tai sako apie sezoniškumą? Kad 100 proc. ne light, o kaip dėl bright?

Marškinėlių pas mane daugėja geometrinėm progresijom  biggrin.gif Beveik po kiekvieno koncerto pasipildo. Tuoj paieškosim.

Matai light spalvos vėl kitokios kažkokios, šitos balintos įvardijamos kaip ice berots (dėl to man labai artima mintis apie ice žiemas, kurių nėra 12-likoje tipų lotuliukas.gif ), maniau kad ir BSp tokios pat, bet va radau kad ne. Manau kad rodo kad ne žiema blush2.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad tau irgi gali būti tas variantas, kad reikia aprangos deriniuose kontrasto smile.gif Šviesi spalva kartu su tamsesne.

Žiūriu kuo toliau tuo sudėtingiau žiūrėt į vieną spalvą, dabar kiloju ką nors ryžo iš warm spring serijos ir matau - šita spalva kelnėm (ta prasme ne prie veido). Kiloju kokią bliedną persikavotą bliuskę ir matau, kad reiktų su kokiu ne tokiu bliednu megztuku. Nors spalvos iš light/warm spring palečių jau kaip ir savaime būtų tinkamos, bet po vieną man negroja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 08 gegužės 2015 - 13:50