Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2015 05 08, 09:24)
Dalinuosi iš osinkos...............

Turbūt skaitei - žiema jai antras pasirinkimas po pavasario? Kiek mačiau jos foto, žiemos spalvos jai per agresyvios, bet nėra tragedija.
Atsakyti
dar apie hue iš osinkos išrinkau:
"У ЭБ четыре красных и пять фиолетовых цветов в тесте. Возможных комбинаций 20.
У bfas граница по температуре проходит с отнесением нейтрально-теплых типажей в теплые сезоны. Весны с какими только комбинациями Хью не встречаются! 2; 23; 24; 42; 41... Сезон получается Хью + координаты. У ЭБ тестеры - те же координаты, но по коже, Хью не учитывается отдельно. Все подбирается идентично. У меня слишком маленькая выборка, что бы заявлять о связи комбинаций тестеров ЭБ с сезонами в bfas, но кое-что уже очевидно."
"Но 41 дают лето или зиму в зависимости от координат, значит координаты все же играют свою роль."
" 40 - нет, т.е. четверка не привязана к сезону , а 30 - осень. 31 -это сочетание противоположностей. А осенние палитры в основном все выраженные."
"хью 1:0 давали лето, 0:1 при тех же координатах - зиму"
"Куда нолик поставишь, такой сезон и получишь. По сезонным драпировкам видно какие цвета лучше."
"А вообще интересно ..
10 - лето, но 01 - зима
02- зима, а 20- весна
30- осень, а 03 -....
40 и 04 - тайна великая.
Т.е. фактически из 20 математических комбинаций ответ есть не для все, и еще для нескольких не однозначный."
"... у меня хью 4:0." (True Honey Spring gavo iš BFAS... )

... tai darbar Erszebeth dedu pirmą 0... toliau ką balsuojam? aš už 03, bet rezultatas ... biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 05 08, 10:30)
Turbūt skaitei - žiema jai antras pasirinkimas po pavasario? Kiek mačiau jos foto, žiemos spalvos jai per agresyvios, bet nėra tragedija.

Turbūt taip pat skaitei ir kaip ji džiaugėsi gavusi vardą ir paletę iš BFAS Contrastin Imprerial Winter biggrin.gif , ir kad odos koordinatės pilnai neatitinka BFAS lapelio... ir kad jos sūnus turi tokią pat koordinatę, bet sakyčiau jų oda tai ne vienoda:
user posted image
Papildyta:
dar radau tokį parašymą (dėl tokių skirtumų aš vis sakau, kad norėčiau pamatyti paletę, nes tokie dalykai nelabai persiduoda iš šviečiančio ekrano):
"Разбеливание дает эффект молочного коктейля, цвет остается плотным. Разбеленный оранжевый идет зимам, например. А осветление сохраняет прозрачность цвета. Обычно рекомендуют брайтам."

... gaunasi kad aš žiema... nes mano oranžinė būtent kaip kokteilis...
O Erszebeth būtent dėl tokių spalvų atmeti BSp?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 07, 16:33)
Na ir kokios išvados? Kokia eilės tvarka numeruotumėt?


O man graziausiai 2, paskui 4. blush2.gif Nors ir geltoni atspindziai, bet kazkaip svarus gaivus veidas su ja atrodo.

QUOTE(Noa @ 2015 05 07, 22:35)
Žo, tamsios tokios spyglinės akys gavosi biggrin.gif Jau netol Čingischano biggrin.gif Bet dabar kokius 2 mėn aš jas turėsiu nešioti, negi mesiu lauk? biggrin.gif

Tai kas yra vištašūdinis laitas su šaltesnėm ir ryškesnėm akim, ką?


biggrin.gif Kazkodel iskilo pries akis sita moteris

user posted image

Ner pas ja akys ryskiai melynos bet kazkoks toks bendras vat ispudis.



QUOTE(bytte @ 2015 05 08, 09:24)

iš arčiau kairėje pavasaris, dešinėje žiema:
user posted image


Cia gal su spalvu perdavimu kazkas ne taip, bet man tas kairinis nu toks grynai cool summer aviete. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 05 08, 10:43)
biggrin.gif Kazkodel iskilo pries akis sita moteris

Cia gal su spalvu perdavimu kazkas ne taip, bet man tas kairinis nu toks grynai cool summer aviete. unsure.gif

va va - sakau davai į žiemas bigsmile.gif

gal ir nupilkinta kažkiek, gaila kad neaparašytas lako pavadinimas, tas baksniukas ant servetėlės - lakas.
Papildyta:
lakas ant rankos
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 08, 08:08)
Va va - visų nuomonės skirtingos. Kad rimtai matytus kuris variantas tikrai gražus, nebūtų manau tokios dilemos, o dabar... Kyla klausimas ar taip pat nebūtų su konsultante, ir neaišku pagal kokius kriterijus imti.
Man patiko patarimai kaip žiūrėti, bet čia jau be foto, reik pačiam degustuotis:
* žiūri į veidrodį taip kad nematytum spalvos (skuduriuko ar knygos, ar lapo), ir vertini gražu/negražu kaitaliojant ir žiūrint visą laiką (ašai nieko gero vis vien nemačiau - mymra do mymra lotuliukas.gif )
* prisidedi spalvą, žiūri kažkiek laiko į spalvą, paskui užsimerki ir atsimerkus žiūriu jau į veidą, jai pirmą ką pamatai paakiai ar kt. defektai, blogai, jai akis ir kt. gėrį - spalva tinka (kaip supratau čia apie šiltumo/šaltumo nustatymą)

Antrą variantą vis planuoju pamėgint, kažkaip atrodo kad turėtų veikt...

Noa aš kaip tik galvojau, pasiūlyt sau ir Erszebeth kraustytis į žiemas biggrin.gif , nu o jai tu lindzes tokias įsigijai, reik ir tau kraustytis - mums pagal pasaulio suvokimą tiktų lotuliukas.gif


Dariau aš tuo principu neseniai. Kaitaliojau lašišinę (švelnią oranžinę) su hot pink. Gal ir netikslus pasirinkimas, nes visgi hot pink yra šilta, nors ir ne tiek, kaip lašišinė. Ir nusifilmavau procesą, kad galėčiau nagrinėtis. Na o rezultatas? Jokio!!! Kad ir kiek žiūrėčiau, kad ir kiek nagrinėčiau. Abi vienodai gerai.

Na na, jei jau galima kraustytis pagal pasaulio suvokimą, tai mane prašo į DA ir niekur kitur biggrin.gif Man prie juodos privalo būti ir peklos ugnelės, lava, ugnikalnis - o sustingę šiaurietiški peizažai neveža, o juolab skaidrios ledų karalystės biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2015 05 08, 09:43)

"А вообще интересно ..
10 - лето, но 01 - зима
02- зима, а 20- весна
30- осень, а 03 -....
40 и 04 - тайна великая.
Т.е. фактически из 20 математических комбинаций ответ есть не для все, и еще для нескольких не однозначный."
"... у меня хью 4:0." (True Honey Spring gavo iš BFAS... )

... tai darbar Erszebeth dedu pirmą 0... toliau ką balsuojam? aš už 03, bet rezultatas ...  biggrin.gif

Papildyta:

"Разбеливание дает эффект молочного коктейля, цвет остается плотным. Разбеленный оранжевый идет зимам, например. А осветление сохраняет прозрачность цвета. Обычно рекомендуют брайтам."

... gaunasi kad aš žiema... nes mano oranžinė būtent kaip kokteilis...
O Erszebeth būtent dėl tokių spalvų atmeti BSp?


O tai 03 kas? O 02 kas?

Nieko nežinau, aš neatmetu - net ir WS neatmetu kol kas, trūksta rimtos, aiškios alternatyvos. Man tik oranžinės ir ryžos, rudos atrodo per ryžos ir per murzinos. Tos pabalintos lašišos - ką aš žinau, kaip ir neutralios atrodo. Ant tos, kur nr. 3 (kaip ir rudeninės), viena iš knygų yra panaši.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 08, 10:43)
dar apie hue iš osinkos išrinkau:


O, kaip idomu, aciu bigsmile.gif


Va sitas man ne iki galo aisku...
Skirtumas tarp 01 ir 10, arba tarp 20 ir 02. Tarkim kai 13 ir 31 tai viskas aisku, kai 13 - geriausiai 1, antroj vietoj 3, o 31 - graziausiai 3, paskui 1. O kaip siuo atveju? biggrin.gif

Ir dar:

Разбеливание дает эффект молочного коктейля, цвет остается плотным. Разбеленный оранжевый идет зимам, например. А осветление сохраняет прозрачность цвета. Обычно рекомендуют брайтам.

Kuo jie tarpusavyje skiriasi. Ar teisingai suprantu kad "Разбеливание" reiskias ipilta pieno, o "осветление" - vandens? Ir raso kad pirmaji siulo ziemoms, o antraji brightams, o kaip tada kazin su clear winter? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 07, 22:45)
Žiema!!!  biggrin.gif

Sulaukiau!!! biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2015 05 08, 09:08)
Man patiko patarimai kaip žiūrėti, bet čia jau be foto, reik pačiam degustuotis:
* žiūri į veidrodį taip kad nematytum spalvos (skuduriuko ar knygos, ar lapo), ir vertini gražu/negražu kaitaliojant ir žiūrint visą laiką (ašai nieko gero vis vien nemačiau - mymra do mymra lotuliukas.gif )

Gal ir nieko, gal nuo katros tai spalvos tampi gražia mymra, o prie kitos - negraži? Mymrų juk būna ir gražių biggrin.gif

Šiaip gal nieko būdas, matyti tik atspindžius. Bet apšvietimo reikia normalaus. Nes kokioj vonioj tą darant atspindžiai bus dar irnuo lempos, ir nuo sienu...

QUOTE(Hiver @ 2015 05 08, 10:43)
biggrin.gif Kazkodel iskilo pries akis sita moteris

user posted image

Ner pas ja akys ryskiai melynos bet kazkoks toks bendras vat ispudis.

Ūūū seniai taip nesidžiaugiau, man šita moteris labai patinka biggrin.gif Tai mane labai pradžiugino, kad nors mano aprašymas su jos sutampa biggrin.gif Aišku, jos fainumas ne spalvose, bet vis viena malonu. Ibo aš pati save sulyginau su smailiku biggrin.gif Snukis geltonas, akys tamsios, o daugiau ne kažką biggrin.gif

Bet pagalvojus. Plaukų dažų ir linzių pagalba gali pasikoreguot kontrastą. Špakliaus pagalba - švarumą. Ir tik šiltumo - šaltumo pakoreguoti neišeina arba nesugalvojau kaip. Kraujo nuleidimas, nuo jo turėtumei pamėlynuoti? Bet ne, jaučiu, šilti tipai pažaliuotų biggrin.gif

Gal galima ir taip testuoti biggrin.gif
Atsakyti
Na va, 4 skirtingos oranžinės. Yra ir pašviesintų, ir pabalintų.

user posted image

Matuojam. Bėda, kad 1 ir 2 fotikui atrodo, jog reikia viską užgeltonuoti. Bet turbūt susigrojimas arba nesusigrojimas su veidu vis tiek matosi? Beje, nr. 3 yra ta "lašišinė", kurią aš lyginau su hot pink ir visiškai nuleidau rankas, kadangi buvo neįmanoma pasakyti, kuri geriau ar blogiau.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 08, 11:03)

Man prie juodos privalo būti ir peklos ugnelės, lava, ugnikalnis - o sustingę šiaurietiški peizažai neveža, o juolab skaidrios ledų karalystės  biggrin.gif


Zodziu kazkas panasaus, ar ne? biggrin.gif

user posted image

Papildyta:

QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 08, 11:26)
Na va, 4 skirtingos oranžinės. Yra ir pašviesintų, ir pabalintų.

Matuojam. Bėda, kad 1 ir 2 fotikui atrodo, jog reikia viską užgeltonuoti. Bet turbūt susigrojimas arba nesusigrojimas su veidu vis tiek matosi? Beje, nr. 3 yra ta "lašišinė", kurią aš lyginau su hot pink ir visiškai nuleidau rankas, kadangi buvo neįmanoma pasakyti, kuri geriau ar blogiau.

http://i4.photobucke...zpsprn4gir2.jpg

Man nr.3 graziausiai. smile.gif
Atsakyti
man su dviem iš dešinės veidas atrodo teigiamai stangresnis

labai sunku vertinti antrą foto, dėl tos fotiko užmestos geltonos, bet šiaip nė viena nėra, kad būtų baisiai

Su tom visai šiltom spalvom kaip kad dvi kairinės, mano santykis dar kol kas neišsiaiškintas irgi, apsirengiu ką nors tokio šilto ir mane trikdo tas ant veido metamas geltonumas, norisi, kad ir koralinį šalikėlį prie veido užsimesti, tada gerai. Gal čia ir vadinasi neutralus per brūkšnelį šiltas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 05 08, 10:37)
Zodziu kazkas panasaus, ar ne? biggrin.gif



Papildyta:
Man nr.3 graziausiai. smile.gif


Taip, bet dar gražiau, kai naktį biggrin.gif

user posted image

Arba vėlų vakarą

user posted image

Vat dėl oranžinių - taip, 3 ir man atrodo, nė vienas kitas. Ji tinka, visos kitos - praktiškai ne. Gal su išlygomis neblogai būtų 2, bet ji stiprokai šešėliuoja ant veido, kaip ir ta geltona iš hue. Gal tai ir nėra labai blogai - bet natūralaus vaizdo kaip ir nėr. Ta spalva pasižaidimams, ekstravagancijai, bet ne natūraliai išvaizdai.
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2015 05 08, 10:38)
man su dviem iš dešinės veidas atrodo teigiamai stangresnis

labai sunku vertinti antrą foto, dėl tos fotiko užmestos geltonos, bet šiaip nė viena nėra, kad būtų baisiai

Su tom visai šiltom spalvom kaip kad dvi kairinės, mano santykis dar kol kas neišsiaiškintas irgi, apsirengiu ką nors tokio šilto ir mane trikdo tas ant veido metamas geltonumas, norisi, kad ir koralinį šalikėlį prie veido užsimesti, tada gerai. Gal čia ir vadinasi neutralus per brūkšnelį šiltas g.gif


Tos pirmosios oranžinės aš kažkada ieškojau visose paletėse. Karpiau kvadratukus ir ieškojau atitikimų. Nu nėr, net pas WA nėra tokios, visos jos rausvesnės, net pas pačius šilčiausius tipus! Ta spalva, matyt, ne grožiui, o matomumui - valytojams, troleibusų vairuotojams, kai laidai nukrenta, kad nesuvažinėtų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 08 gegužės 2015 - 10:43
QUOTE(Dilukai @ 2015 05 08, 11:38)
man su dviem iš dešinės veidas atrodo teigiamai stangresnis


Man kazkaip atrodo ta paskutine Erszebeth per skysta, unsure.gif va kokiam tipiniam laitui, gal net light summer, gali graziai ziuretis. As pati sau panasiai atrodau su kokiom nors svelniai svelniai metinem, svelniai svelniai rozinem. Nebent deriniuose jas galiu naudot.
Atsakyti