Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2015 04 24, 18:26)
...lengvai prigludęs A silueto, pageidautina su statytom rankovėm (bent jau ne kimono) ir didele apykakle. Dar pliusas dvieilis užsegimas...

Tai apykaklė juk ir yra akcentas - viršutinei daliai smile.gif
Arba koks milžiniškas ryškus šalikas. Arba dar kažkas - kas atkreips į save dėmesį ir atitrauks akis nuo klubų.
Apykaklė- laivelis (aišku ne paltui. O gal ir paltui? Mačiau kažkur Osinkoje) spėju irgi gerai?
Atsakyti
insiterpsiu man juodi batai su zydrais dzinsais irgi baisu, na aisku gali but isimciu su kokiais ten ultra trendy daikteliais, bet is esmes man ne. Ir kai pradejus dometis spalviniais tipais prisipirkau sviesesniu nei juodi batu tai labai man palengvejo derinimas visko (kalbu jeigu ka is light'o poziciju).
Bet turiu ir juodu batu ir nesioju su juodom pedkelnem arba tamsiais dzinsais smile.gif
Ir nesu gerbeja to matchy matchy kaip anglai sako derinimo, batai prie rankines, rankine prie salikelio, salikelis prie guziku, guzikai prie lupu NE, taip irgi negrazu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 24, 19:05)
insiterpsiu man juodi batai su zydrais dzinsais irgi baisu, na aisku gali but isimciu su kokiais ten ultra trendy daikteliais, bet is esmes man ne. Ir kai pradejus dometis spalviniais tipais prisipirkau sviesesniu nei juodi batu tai labai man palengvejo derinimas visko (kalbu jeigu ka is light'o poziciju).
Bet turiu ir juodu batu ir nesioju su juodom pedkelnem arba tamsiais dzinsais smile.gif
Ir nesu gerbeja to matchy matchy kaip anglai sako derinimo, batai prie rankines, rankine prie salikelio, salikelis prie guziku, guzikai prie lupu NE, taip irgi negrazu biggrin.gif

Nu jo, man irgi tie dideli kontrastai ant mūsų negražu. Kažkaip jei jau juoda, tai geriau tada su kokia vidutine mėlyna ar pilka, bet ne su itin šviesia. Ir ypač baisu, kai tos šviesios ir tamsios plotai maždaug vienodi, net nežinau kodėl, baisiai ant manęs, ir tiek.

Mums aišku, kad geriausiai derinti vidutinę spalvą su šviesia, arba iš bėdos - tamsią su vidutine. Bet ne šviesią ir tamsią... Labai ryškiai išein biggrin.gif

Turiu pošviesius džinsus, tai su juodais batais tikrai debiliškai atrodo. Nešioju su kūno spalvos tapkėm arba sportbačiais - šviesiai pilkais ar mėlynais...

Bet aš kažkaip manau, kad šviesūs džinsai ir juodi batai ant bet ko debiliškai atrodo mastau.gif nebent, kelmas žino, batai iki kelių, paltas žemiau šiknos ir kojos labai gražios?
Atsakyti
Man dera juodi batai prie tų visokių numurzintų mėlynos variantų džinsų arba tokių ryškiai tamsiai mėlynų, kur būna truputi feličitavi.
Aš tai kažkaip va galvoju juoda apačia, paskui kažkas tarpinio, paskui dar tarpinesnio... ir prieini prie šviesaus. Geriausiai kad išvis kokį sijoną ar paltą gaut pereinantį nuo tamsios apačios iki visai šviesaus viršaus iškart. Nes nu tikrai negražu ta juoda prie ne juodos didumoje. jau atrodo BSp paletėj yra tamsesnių ir ryškesnių spalvų, ale vis vien ne kas.
Aš sau kažkaip labiausiai patinku, kai viskas aplink tamsiai, ir koks ryškus gan šviesus šalikėlis. O tikrai šviesių spalvų taip kažkaip privengiu dideliam plote. Gal man horizontalus dalymas ne labai tinka/patinka, o kai apačią renkuosi tamsią, tai šviesus viršus kažkaip ne prie dūšios, nors jai dar ten prisisluoksniuoju, tai patinka kad šviesus lenda iš po apačios.
Atsakyti
Hm, o mano patirtis su juoda visai kitokia. Ją kaip tik nešioju arčiau veido, ne apačioj. Anksčiau net "bijodavau" visokių spalvų, todėl drįsdavau jas nešioti tik pridengtas, pamaišytas su juoda. Ryškesnė palaidinė po juodu švarku ir pan. Netgi dabar labiau mėgstu viršų juodą - o apatinė dalis, sijonas ar kelnės, gali būti spalvota. Juoda, mano akimis, man pagerina daugelį kitų spalvų, su kuriomis vienomis veidas lieka "be kontūro". Dabar išmąsčiau, gal tai siejasi net ne su spalviniu tipu, o su veido bruožais. Mano žandikaulis nėra labai aiškiai išreikštas - galbūt, jei būtų veidas toks ne lietuviškai nutįsęs, o germaniškai kampuotas, tamsi spalva palei veidą nebūtų taip jau labai gražu. Bet dabar - vaizdas gražesnis, net jeigu su pačia oda "groja" šiaip sau. Objektyviai juoda man nėra kažkas ypatingai puošiančio (odą), bet ir ne iš ypatingai gadinančių (tikrai yra daug blogiau tinkančių spalvų). Tiesiog tokia "vidutinė" spalva. Gal, jeigu akys būtų iš šviesesnių, tas smakro "kontūravimas" neduotų gražaus efekto, nes pati spalva "užmuštų" akis, bet kai maniškės gana tamsios - jų neužgožia praktiškai jokia spalva, tiktai vienos labiau išryškina mėlynumą, kitos padaro šiaip nesuprantamos spalvos tamsiomis.
Atsakyti
Šiaip skaito universaliai tinkama turbūt visom "rengimasis kolona". Kai viršaus ir apačios spalva sutampa/panaši, o tas kas ant viršaus nešiojama )švarkelis, susegamas megztukas yra kitos spalvos ar šviesumo.
Na pvz tamsiai mėlyni džinsai, tamsiai mėlyni marškinėliai ir šviesesnis pilkas atsegtas megztukas. Arba smėlinis sijonas, smėlinė bliuskė, tamsus arba koks bordinis švarkelis. Esmė, kad per vidurį eina vienos spalvos, nesuskaidyta "kolona".
Aišku prie to pačio ilgina siluetą jeigu ir batų spalva panaši į kelnes, arba šviesus sijonas+šviesios pėdkelnės+šviesūs bateliai. Kad nebūtų horizontalaus suskaidymo ir netrumpintų kojų
Papildyta:
šiokie tokie pvz
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 25 balandžio 2015 - 16:43
O man taip niekaip neišeina biggrin.gif O kaip vadinasi diediško kostiumo stiliaus rengimasis, kai yra vienos ar panašios spalvos kelnės ir švarkas, o kaikė - kitos?

Pingvinu? biggrin.gif


Nors dabar galvoju - o tai kodėl dabar neišeina? g.gif Man pirmas variantas toks visai nieko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 25 balandžio 2015 - 18:33
Įsiterpsiu,
esu aktyvi skaitytoja šitos temutės, tik nerašau.
Skaičiau , kad nusistatėte savo spalvinius tipus pas baltarusę Katią. Berods 120 eurų, jei teisingai supratau? Gal ji kada vėl žada būt Lietuvoje?

P.S. Ershebeth man tokia graži tamsiais plaukais, priam tikra gražuolė. Pirmąsyk matau moterį, kuriai taip tinka tamsesni plaukai.
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2015 04 25, 19:46)
P.S. Ershebeth man tokia graži tamsiais plaukais, priam tikra gražuolė. Pirmąsyk matau moterį, kuriai taip tinka tamsesni plaukai.


Su tamsiais aš tiesiog jaunesnė buvau smile.gif Dabar jau bet kokia spalva to efekto nebepadarytų.
Atsakyti
Įdomus dalykas. Tyrinėjau, kokio spalvinio tipo šita tunika, ir kiek nustebau, kad be BS ir BW ji dar puikiai gali tikti LSu (neatitiktų tik tie salotiniai taškeliai, bet jie nėra pagrindinė, toną užduodanti spalva). Tuo tarpu LSp spalvos ne visai panašios. Bytte, ką manai? smile.gif

Kairėje - BS kvadratėliai, dešinėje viršuje - BW, dešinėje apačioje - LSu.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 26, 15:04)
Įdomus dalykas. Tyrinėjau, kokio spalvinio tipo šita tunika, ir kiek nustebau, kad be BS ir BW ji dar puikiai gali tikti LSu (neatitiktų tik tie salotiniai taškeliai, bet jie nėra pagrindinė, toną užduodanti spalva). Tuo tarpu LSp spalvos ne visai panašios. Bytte, ką manai?  smile.gif

Kairėje - BS kvadratėliai, dešinėje viršuje - BW, dešinėje apačioje - LSu.

user posted image

Man į chalatuką panašu... 4u.gif Bet BS turėtų tikti smile.gif
Man irgi Eszebeth juodulė patiko, tokia faina neformalė thumbup.gif O dabar matau, kad jinai tiesiog neatranda darnos su išore ir savo vidumi... ax.gif

Man asmeniškai juoda yra gera spalva rūbams, taip, gal šviesiems tipams ir netinka, blukina, paslepia patį nešiotoją. Bet o ką daryt, gyvent tai reikia, dirbt tai neisi, tai ir perki, ką randi/išgali ir t.t. smile.gif Prie to pačio- juodą su juodu lengviau derint, o tu atrask kad gudrus kokį smėlinį ploščiuką. Taip, radau, ir sėkmingai perleidau į kitas rankas smile.gif Tai geriau tada juodas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2015 04 26, 20:33)
O dabar matau, kad jinai tiesiog neatranda darnos su išore ir savo vidumi...  ax.gif

Pavasariams tai iš esmės labai sunku! Su tokiom leidžiamom spalvom dry.gif Kad su tokiom spalvom rastum darną, reikia būti prigimtine olialia pupyte arba sustoti vystytis ties darželio faze lotuliukas.gif
Atsakyti