Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2015 05 07, 17:40)
Pribėgau ir pamatau, kad kai tik klausimas konkretus, taip ir atsakinėjančių nėra biggrin.gif

Atvirai pasakius, aš čia nieko nematau tragiško biggrin.gif  Man čia viskas daugiau mažiau normaliai, o 2 ir 3 pirmoj foto mano monitoriuj išvis nesiskiria biggrin.gif Pirmoj foto gal man visos spalvos kiek per ryškios (atskiest baltu norėtųsi), gražiausia gal 2/3, tada 4, tada 1?

O antroj foto 3241. Nors ta pirma antroj gaunasi iš tokios šiltos violetinės - irgi visai nieko biggrin.gif


Kaip suprantu, tos hue testinės spalvos nėra skirtos nešiojimui, jos visos daugiau ar mažiau tragiškos biggrin.gif Tiek, kad čia jau reikia jas atkurti būtent milimetrų tikslumu. Dėl to ir šitas mano pasižaidimas su knygom tėra tiesiog pasižaidimas - kažkas į tą pusę. Pirmoj ir antroj 1 yra tos pačios knygos, šviesioji spalva (ciklameno) net labai teisingai perteikta pirmojoje serijoje, antrojoje jau nebe taip. Užtat antrojoje serijoje geriau matosi 2 ir 3 (raudonos ir oranžinės-rudos).

32 tai kas išeitų? Ruduo su pavasario įtaka? 23 - pavasaris su rudens?

Man asmeniškai 4 atrodo gražu. 3 - kaip ir tvarkoje, bet kažkaip "išpliurina" veidą. 1 irgi "išpliurina", bet dar ir visokių fingalų užstato. 2 - kaip ir neutraliai. Jeigu rikiuot pagal gražumą (ar pagal mažiausią bjaurumą), man atrodytų 4-2-3-1. O 42 tai WS?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 07 gegužės 2015 - 17:55
QUOTE(prek @ 2015 05 07, 15:30)
na taip, nelieka disonanso.
O ką Tavo atveju daro geltona?

Dėl išlendančios raudonos - jei esi šiltas tipas, šaltos spalvos negali raudonint, pati rašai - mėlynina, pilkina. Pagal klasikinį variantą raudoną į paviršių ištraukia tinkama žalia.
Purvina raudona - visai nebūtinai šalta. Murzina ir šilta gali būt - pridėk raudonai šiltos murzos, juk gausi rudenį.
Kada dar raudona lenda į paviršių - nesugalvoju, neteko susidurt.
O šiaip - greitai raudonuoji?

prie ko disonansas? čia optinė apgaulė, veikia nesvarbu ar spalvos disonuoja ar dera. Tingiu knist tikslios citatos, bet kai šalia yra tarkim alyvinė ir žydra (mėlynai žalia ta prasme), jų bendra spalva yra mažiau matoma, t.y. alyvinė tampa raudonesnė, o žydra žalesnė.
Pagal komplementarių spalvų teoriją ištraukia priešinga spalvinio rato spalva, bet jai ji nėra priešinga, neveikia. Dar veikia, kai dvi šalia esančios spalvos veikia kaip pati komplementari.
Murzina gaunam kai į spalvą įmaišom priešingą spalvinio rato spalvą, vadinasi į raudoną - žalią. Lygiom dalim sumaišius gaunam pilką. O va pilka spalviniame rate veikia labai įdomiai, ji tampa tokia, kokia komplementari spalva ją veikia. Vadinasi pilkai raudona gali atrodyt mėlynai, gali atrodyt ir rudai. Čia aš pas... čia jau kitas spalvų maišymas, čia aš labai mažai žinau.

Papildyta:
Man kažkaip 3-čia lyg gerai, bet aš 2 ir 3 kaip ir Noa matau vienodas... o va veidas geriau prie 3-čios... O ketvirta kai jau atsispindi, tai net aplink akis geltona biggrin.gif ir ne ah... o va pirma man taip įdomiai, kažkas gero visgi gaunas, dėl akių matyt g.gif

bet norėčiau patylėt, man visos jos nepuošia, tai arba taip turi būt... arba foto... arba kažką kas svarbiau įžiūrėt unsure.gif
Papildyta:
O paskui gi dar deda spalvinio tipo skudurėlius... man atrodo nėra taip op ir turi spalvinį tipą pagal tas palutes.
Atsakyti
Nu va, kai yr konkretumas, tai prek ir nėra biggrin.gif

Ateis, paaiškins, kodėl kiti neteisingai mąsto, o savo pačios mąstymo tai ir neparodys biggrin.gif Maniau, kad gavus kažką pagal BFAS pirma čia pribus ir viską teisingai išskirstys, iškart į vietas sudės, ale kaip tyčia iškart po tų foto ir prapuolė su visa odos reakcija biggrin.gif

O aš tai nieko čia nesugaudau, atvirai pasakius biggrin.gif Ko jie nededa aiškesnių paklodžių - ar deda? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 07 gegužės 2015 - 18:26
QUOTE(bytte @ 2015 05 07, 18:16)
Man kažkaip 3-čia lyg gerai, bet aš 2 ir 3 kaip ir Noa matau vienodas... o va veidas geriau prie 3-čios... O ketvirta kai jau atsispindi, tai net aplink akis geltona biggrin.gif ir ne ah... o va pirma man taip įdomiai, kažkas gero visgi gaunas, dėl akių matyt g.gif

bet norėčiau patylėt, man visos jos nepuošia, tai arba taip turi būt... arba foto... arba kažką kas svarbiau įžiūrėt  unsure.gif
Papildyta:
O paskui gi dar deda spalvinio tipo skudurėlius... man atrodo nėra taip op ir turi spalvinį tipą pagal tas palutes.


Tai dauguma balsuojat už 2 ir 3? O kurią imt kaip pirmą? Ar jums neatrodo, kad 3 visgi lengvai pablukina, patrina bruožus, kažkiek nugesina akis? 4 - joo, kai pasakei apie atspindžius, tai tikrai.


QUOTE(Noa @ 2015 05 07, 18:25)
Nu va, kai yr konkretumas, tai prek ir nėra biggrin.gif

Ateis, paaiškins, kodėl kiti neteisingai mąsto, o savo pačios mąstymo tai ir neparodys biggrin.gif Maniau, kad gavus kažką pagal BFAS pirma čia pribus ir viską teisingai išskirstys, iškart į vietas sudės, ale kaip tyčia iškart po tų foto ir prapuolė su visa odos reakcija biggrin.gif

O aš tai nieko čia nesugaudau, atvirai pasakius biggrin.gif Ko jie nededa aiškesnių paklodžių  - ar deda? biggrin.gif


Palauk, ateis ir pasakys, kad nr. 1 geriausias iš visų biggrin.gif Geriausias, ir taškas, be paaiškinimų.

Deda po to ir kitas, kaip suprantu. Su šitom nustato odos undertoną, iš esmės tai tik odos šiltumas-šaltumas, tai nieko nesako apie bendrą kontrastingumą, tamsumą ar šviesumą. Paskui jau konkretizuoja su kitais komplektais. Juk yra pas žmogų ne tik oda, bet ir akys, plaukai. Kas iš to, jeigu odą išlyginsi, bet ir akis užgesinsi ar plaukai liks be ryšio spalvos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 07 gegužės 2015 - 18:47
Mano matymas.
Geriausiai su ta raudona manau ji neutrali, blogiausiai - su geltona/chaki.

O akys ir lūpos gražiausiai žiūrisi su ta pirma ružava/bordo thumbup.gif
Atsakyti
man sakyčiau 4, 3 tokia eilės tvarka
Atsakyti
Cha cha biggrin.gif
O aš einu nežinau kur, gal į braitus biggrin.gif
Žo, suplėšiau aš savo linzę vieną. O aš nešioju spalvinančias turkio spalvos, jos labai artimos natūraliai spalvai, bet gal pati akis atrodo didesnė... Žo, išsitraukiu aš kitas, kad vieną įsidėt, ir ką matau? Matau, kad supainiojau aš ir vietoj, kaip įprasta, 4 turkio užsisakiau 4 mėlynas biggrin.gif Mat, nustojo vežti mano linzes, teko keisti, ir vietoj blue ir aqua gavau pavadinimus - Pacific blue ir Carribean aqua, nu ir matyt supainiojau aš tuos vandens telkinius ***** biggrin.gif

O tos mėlynos, rupūžėle, tiksliai tokios mėlynos. Ratuko geltono jos nedengia, taigi ratukas lieka, o aplinkui rainelė - mėlyna ir tiksliai tamsi. Žo, tamsios tokios spyglinės akys gavosi biggrin.gif Jau netol Čingischano biggrin.gif Bet dabar kokius 2 mėn aš jas turėsiu nešioti, negi mesiu lauk? biggrin.gif

Tai kas yra vištašūdinis laitas su šaltesnėm ir ryškesnėm akim, ką?

Kol kas nesusigaudau, kad man tinka, kas netinka, viskas vienodai baisu, kaip ir iki šiol biggrin.gif
Atsakyti
Dilukai, snickers - geras, kaip skirtingai matosi biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2015 05 07, 21:35)
Tai kas yra vištašūdinis laitas su šaltesnėm ir ryškesnėm akim, ką?

Kol kas nesusigaudau, kad man tinka, kas netinka, viskas vienodai baisu, kaip ir iki šiol biggrin.gif


Žiema!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 07, 15:33)
Gerai, kad viena namie  lotuliukas.gif Prasinešiau per knygų lentynas. 2 ir 3 spalvas fotikas kaip gana vienodas meta, nors jos tikrovėje gana tiksliai atitinka tas iš palų. Na ir kokios išvados? Kokia eilės tvarka numeruotumėt?

user posted image


Man 2 ir 3 spalvos knygų viršelių skiriasi, bet kuo, tai negaliu pasakyti (mano tėvas buvo daltonikas). Gražiau veidas su 3 atrodo, tada 2, tada 4 ir 1. Ir tikrai- bordo/ciklamenas lūpas tokias nice padaro. O antra paletė su telefu turbūt pleškinta, nes labai numėlynavusi. Man per sunku vertint.

P.s. Jaučiu, kartosiu savo foto, kad įvertintų nauji teisėjai wink.gif
Atsakyti
Va va - visų nuomonės skirtingos. Kad rimtai matytus kuris variantas tikrai gražus, nebūtų manau tokios dilemos, o dabar... Kyla klausimas ar taip pat nebūtų su konsultante, ir neaišku pagal kokius kriterijus imti.
Man patiko patarimai kaip žiūrėti, bet čia jau be foto, reik pačiam degustuotis:
* žiūri į veidrodį taip kad nematytum spalvos (skuduriuko ar knygos, ar lapo), ir vertini gražu/negražu kaitaliojant ir žiūrint visą laiką (ašai nieko gero vis vien nemačiau - mymra do mymra lotuliukas.gif )
* prisidedi spalvą, žiūri kažkiek laiko į spalvą, paskui užsimerki ir atsimerkus žiūriu jau į veidą, jai pirmą ką pamatai paakiai ar kt. defektai, blogai, jai akis ir kt. gėrį - spalva tinka (kaip supratau čia apie šiltumo/šaltumo nustatymą)

Antrą variantą vis planuoju pamėgint, kažkaip atrodo kad turėtų veikt...

Noa aš kaip tik galvojau, pasiūlyt sau ir Erszebeth kraustytis į žiemas biggrin.gif , nu o jai tu lindzes tokias įsigijai, reik ir tau kraustytis - mums pagal pasaulio suvokimą tiktų lotuliukas.gif
Atsakyti
Dalinuosi iš osinkos...............
mergina buvo testuota kaip žiema, vėliau kaip pavasaris BFAS sistemoje, čia jos abi paletės:
kairėje - žiema, dešinėje pavasaris (pilka akys, mano galva skiriasi, klausimas kokia išties ta akis... nes maniškės keičiasi ne tik nuo apšvietimo, tą patį pastebiu ir pas MB, tai manau gal normalu):
user posted image

iš arčiau kairėje pavasaris, dešinėje žiema:
user posted image

Bordinis lapelis iš Contrasting Vital Spring ir testeris P14d2o (žiema) iš EleaBlake:
user posted image
Atsakyti
kažko sudubliavo žinutę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 08 gegužės 2015 - 09:04