Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

iš kur jūs tokius hue traukiat? pagal kokią čia skalę? Man įdomu...

dedu pirštą nuėmus pilkumą palaipsniui, pradžia toks kaip buvo:
user posted image

Nu ir ranka fotkinta tą patį kartą, bet žiūrint į paklodę, matyt fokusas iš toli geresnis gavosi, ibo ji daug šiltenė... arba kad saulė tiesiai blizgina:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 07, 12:59)
2-3 reiškia šiltą. Kuris tipas - sezoniniai skudurėliai parodo.
Kaip ir 1-2 bei 2-1 gali būt ir žiema, ir vasara. Bet jei tik 1 - tada vienareikšmiškai vasara.

O čia kieno toks įdomus hue? smile.gif

Aisku. smile.gif Bet vistiek skirtumas turbut yra ar 23 ar tarkim 24, ar ne? Tokia nuojauta koks galetu buti tipas.

Cia as apie save spelioju, ka man nustatytu jei nustatinetu. tongue.gif Nes as kartais kai kurias oranzines neblogai toleruoju, nezinau del ko. unsure.gif Geriau negu saltas mauviskai alyvines. unsure.gif

O 1-3 irgi turbut toks tarpinis butu? gali but vasara arba ruduo, taip?


Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 07, 12:16)


dedu pirštą nuėmus pilkumą palaipsniui, pradžia toks kaip buvo:





Bet čia jis saulės tiesiogiai apšviestas - argi galima iš to ką nors pasakyti? Visos spalvos "atskiestos" geltona, iš rožinės atsiradusi oranžinė...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 07, 13:16)
iš kur jūs tokius hue traukiat? pagal kokią čia skalę? Man įdomu...


Pagal cia, 4u.gif hue nustatymui:
http://www.matrony.r...a2-1024x371.jpg
1 - saltos rozines, vyno
2 - raudonos
3 - plytines, oranzines
4 - smelines, camel
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 07 gegužės 2015 - 12:42
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 07, 13:14)
Ale rimtai - kalbėtis su tavim lyg su "įtikėjusia"  smile.gif

Tu paklausei - aš atsakiau. Nenori atsakymo tai kurių galų klausi? smile.gif
Kad gautum tokį atsakymą, kurį nori išgirst? Nebus.
Atsakyti
buvau pasisiuntus telefonui programėlę "spalvų nuskaitymui", fotikas ten lotuliukas.gif padaro fotkę ir pasiurbliuoja spalvas nuo fotkės, su visais to proceso trūkumais
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 05 07, 13:18)
Aisku. smile.gif Bet vistiek skirtumas turbut yra ar 23 ar tarkim 24, ar ne? Tokia nuojauta koks galetu buti tipas.

Cia as apie save spelioju, ka man nustatytu jei nustatinetu. tongue.gif Nes as kartais kai kurias oranzines neblogai toleruoju, nezinau del ko. unsure.gif  Geriau negu saltas mauviskai alyvines. unsure.gif

O 1-3 irgi turbut toks tarpinis butu? gali but vasara arba ruduo, taip?

Tai kad pirštas šiltas buvo...
1- visos spalvos šaltos
3-visos spalvos šiltos
2, ir 4 - spalvos maišytos, vienos šiltos, kitos šaltos.
Logiškai 1-3 nelabai gali gautis, nes gaunasi teiginys "labai šaltai labai šiltas". Kaip yra iš tikrųjų, nepasakysiu, nesusidūriau.
24 kiek žinau duoda pavasarį. 23 irgi turėtų duot pavasarį. Nebent sezoniniai skudurėliai tam labai prieštarautų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 07 gegužės 2015 - 12:49
QUOTE(prek @ 2015 05 07, 12:32)
Tu paklausei - aš atsakiau. Nenori atsakymo  tai kurių galų klausi? smile.gif
Kad gautum tokį atsakymą, kurį nori išgirst?  Nebus.


Kaip galima rimtai vertinti tavo atsakymą, jeigu ignoruoji tas detales, kurių pati "nenori išgirst"? Kas čia per atsirinkinėjimai - jeigu murzina mėlyna ar pelenų rožinė blogai, tada ignoruojam, jeigu oranžinė nelabai gerai - tada kaip vėliava mojuojam? O pačias plačiausias apibendrinančias išvadas darai iš vienos detalės (konkrečiai - iš "ciklameno" tikimo, nors nei tose nuotraukose spalvos tobulai nepersiteikė, ryškias link elektrinių spalvas perteikti be galo sunku, nei apskritai ta spalva yra radikaliai šalta - ji veikiau švari vidutiniškai šilta, hot pink).
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 05 07, 12:24)
Pagal cia, 4u.gif  hue nustatymui:
http://www.matrony.r...a2-1024x371.jpg
1 - saltos rozines, vyno
2 - raudonos
3 - plytines, oranzines
4 - smelines, camel

tai moteriai foto, kurios skaitosi geriausiai? Nes aš tai nematau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 07, 13:14)
Vienintelis dalykas, kas man iki galo neaišku - patikslinti savo pavasarinių spalvų šiltumą, nes nuo to priklauso, kokios turės būti pasirinktos neutralios spalvos, su kuriomis pavasariams padėtis prasčiausia ir kurias reikia rinktis labai atsakingai.

Man tu šilta blush2.gif , kaip sakiau jai dėt, tai į šiltą bright, va reik išimt tas šaltas spalvas ir gerai bus irnesakyk.gif Nešiok sau patenkinta juodą derinyje su šiltom, bet nenešiok su tom fuksijom, kur rekomenduoja BSp prie juodos, ir jukš nelysk į rudenį biggrin.gif .
Tiesa, o kaip tau tos WS rudos? Iš tsp 03 ir 04 stulpelių? Tinka?

dar dedu testavimo skareles (patiko, gal rasiu atitikmenų biggrin.gif ) pagal 12-lika tipų, bet jos skirtingos pagal švarumą/ryškumą:
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 07, 13:38)

Logiškai 1-3 nelabai gali gautis, nes gaunasi teiginys "labai šaltai labai šiltas". Kaip yra iš tikrųjų, nepasakysiu, nesusidūriau.
24  kiek žinau duoda pavasarį. 23 irgi turėtų duot pavasarį. Nebent sezoniniai skudurėliai tam labai prieštarautų.

Nu jo, logiskai galvojant tai taip... inc pavasari nustate, tik neprisimenu pas ja 23 ar 32 sake buvo? g.gif
O kazin kas turetu duoti rudeni? 3-4?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 07, 12:43)
Man tu šilta  blush2.gif , kaip sakiau jai dėt, tai į šiltą bright, va reik išimt tas šaltas spalvas ir gerai bus irnesakyk.gif Nešiok sau patenkinta juodą derinyje su šiltom, bet nenešiok su tom fuksijom, kur rekomenduoja BSp prie juodos, ir jukš nelysk į rudenį biggrin.gif .
Tiesa,  o kaip tau tos WS rudos? Iš tsp 03 ir 04 stulpelių? Tinka?



Taigi čia tos, su kuriom atrodau nusimurzinus - susirengus rudens paletę doh.gif Aš jų prisipirkau kaip neutralių, bet nelabai galiu nešiot. Vis maniau, kad ir vėl ne tą atspalvį nutaikiau. Bet su grybais taip nėra, kad patologiškai nenutaikytum - imi daugmaž, ir dauguma gerai.
Atsakyti