Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 07, 00:19)
(nors iš esmės jis nėra iki tiek netinkamas, kaip būna, kai šiltas sezonas užsimaliavoja šaltu ar atvirkščiai),


OK, apibrėžk, kas būna, kai šaltas sezonas kosmetikuojasi šiltai ir atvirkščiai? smile.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 07, 00:19)
Jei nesutaptų ir šiltumas - garantuotai sakytumėt mesti tą lūpdažį lauk. Bet nesakot, jis visai nieko.

Nejau paklausytum, jei pasakyčiau? lotuliukas.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 07, 00:19)
Prieš WS "gyvenau" kaip soft summer - kitaip tariant šaltas į šiltą sezonas, irgi buvo labai negerai.

Apibrėžk - kas buvo blogai?
(būčiau linkusi spėt, kad SS murzinumas Tau tikrai nėjo į sveikatą. O kas dar?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 06 gegužės 2015 - 23:29
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 06, 22:02)
Negali vienodai atrodyti, mano diedo akys šaltos. Jo akys (bendram vaizde) pilkai žalios. Bet, kaip jau būna pas rudenis - sudėtingos. Realiai - ir ruda žvaigždutė, ir pilkas apvadėlis, visko ten primarginta. Mano mamos (irgi DA, mano supratimu) akys irgi tokios margos, bet bendrą vaizdą duoda tamsesnį, tamsių alyvuogių. O diedo - kokių vynuogių, ir ne per labai tamsių. Oda ir akys pas jį panašaus tamsumo, o mamos akys tamsesnės už odą. Plaukai abiejų tamsesni už odą. Mamos oda turėdavo raudonio daug - diedas labiau oranžinis. Nors spalvos abiems tinka panašios, ir šiaip, kas nežino, mano mamos vaiku palaiko jį, o ne mane.

Va čia matosi odų skirtumai, neįdegęs dark soft arba soft dark ir šalia - šiltas švarus sezonas.


Akių nepastebėjau biggrin.gif Tik bendrą vaizdą. Bet man DA atrodo toksai būtent pats iš savęs daug sudėtingesnis. Ne taip, kai visokie pavasariai, paprasti kaip trys kapeikos biggrin.gif

Ir atvirai pasakius, man čia jūsų oda vienoda atrodo lotuliukas.gif Kažkaip nieko nesimato, gal kokias rankas palygint geriau būtų?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 06, 23:27)
OK, apibrėžk, kas būna, kai šaltas sezonas kosmetikuojasi šiltai ir atvirkščiai? smile.gif
Nejau paklausytum, jei pasakyčiau?  lotuliukas.gif
Apibrėžk - kas buvo blogai?
(būčiau linkusi spėt, kad SS murzinumas Tau tikrai nėjo į sveikatą. O kas dar?)


Pagrindins netikimo požymis - spalva atrodo kaip užlipdyta, visiškai nenatūraliai. Ne šiaip kažkas ni to, netobula, ne itin gražu.

Į šiukšlinę nemesčiau, mamai atiduočiau.

Ne tik murzinumas. Man tiko aibė šiltų, švarių spalvų, kurios niekaip nesutilpo į SS katagoriją. Tarkim, žolės žalia. Pomidoro raudona. Elektrinė žydra. Tik jau po to, kai mane pertipizavo į WS, atradau, kad žvėriškai gerai atrodo švarios geltonos, jos kaip niekas kitas gražiai sužaidžia su oda (tiesa, ne su akim - tos tampa tada ne gražios mėlynos, o neaiškios tamsios, nei pilkos, nei juodos). Bet prie WS komplektacijos einančios ryžos ir oranžinės taip ir nepritiko. Negražios man ir hot pink, nenešioju, nebent kokiam šalike, bet tai spalviniu požūriu jau kitas reikalas, jos ant manęs atrodo normaliai. Mėlynos švarios, ryškios - gerai. Dėl to galvoju, kad esu ne kraštutinio šiltumo pavasaris, o tiesiog pavasaris, šiltesnis nei šaltas, ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 07, 00:57)
Pagrindins netikimo požymis - spalva atrodo kaip užlipdyta, visiškai nenatūraliai. Ne šiaip kažkas ni to, netobula, ne itin gražu.

Bet juk tai subjektyvu. Pati pasakojai apie moteriškę su gražiu paltu ir plaukais derančiais prie to palto (bet ne prie veido) - ar manai, kad ji sau neatrodė tobula? smile.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 07, 00:57)
Ne tik murzinumas. Man tiko aibė šiltų, švarių spalvų, kurios niekaip nesutilpo į SS katagoriją. Tarkim, žolės žalia. Pomidoro raudona. Elektrinė žydra. Tik jau po to, kai mane pertipizavo į WS, atradau, kad žvėriškai gerai atrodo švarios geltonos, jos kaip niekas kitas gražiai sužaidžia su oda (tiesa, ne su akim - tos tampa tada ne gražios mėlynos, o neaiškios tamsios, nei pilkos, nei juodos). Bet prie WS komplektacijos einančios ryžos ir oranžinės taip ir nepritiko. Negražios man ir hot pink, nenešioju, nebent kokiam šalike, bet tai spalviniu požūriu jau kitas reikalas, jos ant manęs atrodo normaliai. Mėlynos švarios, ryškios - gerai. Dėl to galvoju, kad esu ne kraštutinio šiltumo pavasaris, o tiesiog pavasaris, šiltesnis nei šaltas, ir tiek.


Dėl spalvų žinau viena - jei spalva gesina, blukina akis, jei išlenda odos defektai, jei dingsta veido kontūras ir veidą tenka akimis "rinkti" kaip puzzle - tai yra tikrai netinkama spalva. Ir čia ne visi paminėti požymiai turi būt kartu - užtenka vieno, kad spalva būtų atmetama.
Atsakyti
Klausimėlis prek... žinau kad esi osinkoje prisijungus, įdomu nuo kada seki "cvetotyp" temas, ir kurias?
Tarkim man visai nebeatrodo kad įmanoma pavasarius nutestuot kaip šiltus iš foto. Jau sakiau, bet matyt neužfiksavai, čia temoje mes vis ieškojom kas galėtų būti Erszebeth, visi matė šaltą, na kai kam kilo abejonių dėl visiško šaltumo, bet ryškumas visgi didelis, tai kaip ir prieštaravo visiems vasaros varinatams. Mieravo ji ten tų škurliukų begales. Paskui netyčia ją gyvą pamačiau - ups... šilta be klaustukų. Va kuris pavasaris tai nepasakyčiau... per drastiška taip "pavaryt" - žinai tu tokis va pavasaris, mano akis įgudus, aš matau... "matymas" labai pakiša koją. Va Dilukai spalvas pažįsta, su spalvų teorijom matyt geriausiai iš čia esančių susipažinus, ir dėl lendančio raudonio ir mėlynavimo (pagal tave kažkodėl tai undertonas) save laikė šaltu tipu. Bet ją nutestino kaip šiltą... ir dar matyt BFAS sidabrą atims.
Tai va, mano pastebėjimu, pavasarių šiltumą labai lengva užmurzinti arba užšaltinti, ir ne tik fotoaparatu, bet ir netinkamomis spalvomis. Taip šaltai raudonuoja mano pastebėjimu, tik pavasariai. Gaila nebegaliu įdėt iš osinkos moterų, kurios manė esančios pilkos vasaros, o pasirodė, kad subtilūs pavasariai.
Dabar kodėl aš atmetu žiemą - aš prie juodos taip pat atrodau kaip ir prie tų vasarinių šaltų spalvų. Nepasakyčiau kad vasara šaltesnė už žiema, anei pagal BFAS, anei pagal 12-tipų. Katia sakė pagal savo įspūdį, kai kam gal pilkesnės spalvos atrodo šaltesnės, bet pagal Hue - jos lygiavertės, o man tos švarios pabaltintos asmeniškai šaltesnės atrodo.
paskui dar... pavasarių spalvos, kaip Noa sakė - kaip trys kapeikos, jos paprastos, ne kokios ten sudėtinės, kaip vasarų ir pavasarių. Čia yra bendras pavasarių ir žiemų bruožas. Taigi švarus šaltas - žiema, švarus šiltas - pavasaris. Aš asmeniškai sau tinkamos šaltos spalvos (na tokia kad ne bliedna ar kaip kitaip nuglušinta, bet tikrai kuri matosi) dar neradau, o va vadinama obuolio žalia (kurią manau 12-koje spalvinių tipų sistemoje tikrai galim laikyt kaip testinę pavasarių spalvą) - mane padaro kaip su nežymiu įdegiu, visai ne kokią raudoną su mėliu išskalbtą. Gaila kad jos teisingai neina nufotkit, matyt kaip ir pačių pavasarių. Beja manau kad diduma pavasarių palečių, kur mums atrodo ne pavasarinės, būtent su ta pačia problema.

dabar kokios man tinka spalvos:
pirma - nesudėtinės, visos tos šakar makar buriam kas - netinka;
antra - grynos netinka, reik kad būt pabalintos, bet tai visai nėra šaltumo kriterijus;
trečia - kai kurios spalvos gali būti pajuodintos (žydra arba magenta... kitų neradau dar).
Pastaruoju metu imu manyt kad labiau visgi tinka šiltos spalvos, bet dar nesu šiame punkte padėjus taško.

Užtat labai stengiausi Munselio teoriją pritaikyt 12-likai tipų... Man gavosi taip: žiema - spalvinio rato spalvos, pavasaris balintas, ruduo - juodintas, vasara - pilkinta. Paskui prisideda įtakos kurios papildo pagrindines spalvas. Pagal tai gaučiausi kažkoks WS lotuliukas.gif , bet čia įsimaišo toks reikalas kaip spalvos šiltumas/šaltumas - ir viskas susijaukia. Aš lieku be vietos, Erszebeth lieka be vietos... ibo pagal vieną parametrą reik drožt į vieną tipą, pagal kitą parametrą - į kitą. Va aš Erszebeth priskirčiau tokiam šiltam brightui, o save neutraliam warmui (beja kai nagrinėjausi visus pavasarius spalvas tinkančias būtent iš tų dviejų tipų ir radau)... Erszebeth dabar atrado grybus, tai nori į lightus... bet IMHO mano dukra tokia labiau warminis lightas ir ji nėra tokia ryški, pažiūrėjęs gali pagalvot kad softas, jai ne labiau tinkančios pavasarinės spalvos (būtent su pavasarinėm ji atrodo ryškesnė, o su softinėm visai nusoftėja, kas būtent ir rodo, kad nesi softas, ibo softai savo spalvose sužiba, ir atrodo - nu koks gi čia softas, kokia ryški, gal gi pavasaris visgi), ir aš sakyčiau kad ji softas pamačius, ypač iš tokių foto, kaip čia buriam.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 07, 09:03)
Klausimėlis prek... žinau kad esi osinkoje prisijungus, įdomu nuo kada seki "cvetotyp" temas, ir kurias?


Šiaip skaitau labai seniai, gerokai anksčiau, nei testavausi, o testavausi prieš 2 metus, tai dabar ir net nepasakysiu, kada pradėjau.
Skaitau visas spalvines (vasara-žiema-pavasaris-ruduo, kam kokios spalvos ir pan). Dabar gal daugiau praignoruoju rudenį.

QUOTE(bytte @ 2015 05 07, 09:03)
vis ieškojom kas galėtų būti Erszebeth, visi matė šaltą, na kai kam kilo abejonių dėl visiško šaltumo, bet ryškumas visgi didelis, tai kaip ir prieštaravo visiems vasaros varinatams.

mano požiūriu tai nėra kriterijus. Jokie išoriniai požymiai nėra kriterijus. Svarbu, į kokias spalvas reaguoja oda.

QUOTE(bytte @ 2015 05 07, 09:03)
Mieravo ji ten tų škurliukų begales. Paskui netyčia ją gyvą pamačiau - ups... šilta be klaustukų.

Kokie buvo kriterijai, kad nusprendei, jog žmogus šiltas? smile.gif

QUOTE(bytte @ 2015 05 07, 09:03)
ir dėl lendančio raudonio ir mėlynavimo (pagal tave kažkodėl tai undertonas) save laikė šaltu tipu.

Jei neklystu, Dilukai čia demonstravo savo akį? smile.gif Daugiau nieko nemačiau. Bet įspūdis - ne dėl akies spalvos, o dėl odos - man atitiko, t.y. nė mintis nekilo apie šaltą odą. Su Hiver pirštu man gaunasi "negali būti".
Bus matyt, jei persitestuos smile.gif
Kitaip sakant, aš nežinau, ką laikėt mėlynavimu ar raudonavimu - geltonavimu, kad šitai kažkaip galėčiau pakomentuot. Dėl Erszebeth turiu įtarimą, jog jos odos paviršinę spalvą, paviršinį gelsvumą priimat už faktą, t.y. už šiltumą (ir ji pati tą patį daro). Pačios pirštas - sakai gelsvas, o aš to gelsvumo, kuris man būtų aktualus, niekaip neįžiūriu. Paviršinio - neužskaitau.

Vėlgi -susakau viską, kaip matau pagal foto. Kaip yra iš tiesų - bala žino.

QUOTE(bytte @ 2015 05 07, 09:03)
Tai va, mano pastebėjimu, pavasarių šiltumą labai lengva užmurzinti arba užšaltinti, ir ne tik fotoaparatu, bet ir netinkamomis spalvomis.

Čia teisybė. Su šalta spalva pavasaris papilkėja.

QUOTE(bytte @ 2015 05 07, 09:03)
Taip šaltai raudonuoja mano pastebėjimu, tik pavasariai. Gaila nebegaliu įdėt iš osinkos moterų, kurios manė esančios pilkos vasaros, o pasirodė, kad subtilūs pavasariai.

Tai kaip tada Tavo nuomone raudonuoja žiema? Pomidoriškai? smile.gif

QUOTE(bytte @ 2015 05 07, 09:03)
Katia sakė pagal savo įspūdį, kai kam gal pilkesnės spalvos atrodo šaltesnės, bet pagal Hue - jos lygiavertės, o man tos švarios pabaltintos asmeniškai šaltesnės atrodo.

Ne, pagal BFAs žiema yra šiltesnė. Kiek skaičiau teorijas, ten kažkokie pavadinimų pamaišymai įvyko - žiema turėjo būt speiguota, t.y. neryški. O vasara - vasara turėjo būt švarios spalvos. Bet čia daugiau pletkai. O pagal traktavimą - vasara šaltesnė. Nes jei tinka vien ciklameno hue, tai bus vasara (t.y. labai šalta). Žiema gali būt ir 1-2, ir 2-1 (šiltesnė, nei 1-2, nes 2 tinka pavasariui)



QUOTE(bytte @ 2015 05 07, 09:03)
Užtat labai stengiausi Munselio teoriją pritaikyt 12-likai tipų... Man gavosi taip: žiema - spalvinio rato spalvos, pavasaris balintas, ruduo - juodintas, vasara - pilkinta.

Mano supratimu ne visai taip - kažkur už borto pasilieka šilta-šalta. O visgi vienas iš kriterijų ir yra tas šilta-šalta.
Munsell teoriją vedant į 12 tipų, įsivaizduoju kad rutulį (erdvinę formą) turiu suplokštinti iki blyno. Kas gausis - nežinau.
O gal geriau pamėgink įsivaizduot, kurioje vietoje atsiduri tame erdviniame rutulyje (koordinates suprast lengviau)? O jau paskui žiūrėk pagal 12 sezonų?

Atsakyti
prek jeigu būčiau įdėjus nosį arba žandą, odos spalva kitaip atrodytų negu apie akis. O jeigu būčiau nusifotkinus kai man šalta - visas veidas mėlynai rausvas biggrin.gif

Šiaip aš išprotavau eigoje ieškojimų, kad nebūsiu ruduo, kad nebūsiu cool summer tikrai, žiemos jau iškart buvo atkritę, ties light apsistojau ir kurį laiką galvojau spring ar summer. Bet kai kažkuriuo momentu kažkas nusvėrė į light summer pusę, tai visi įrodymai ta kryptim ėmė "rodyti" lotuliukas.gif
Dabar kai pagalvoju tai panašūs įrodymai ir pavasario kryptim rodo, kad nesu kraštutinai šalta dasiprotėjau pati, tik skaičiau, kad to šiltumo yra mažiau negu, kad iš tikro. Dėl soft summer buvo abejonių, nes irgi ne 100% šaltumas, ir plaukai mano visai tiktų soft summer, bet mane kai kurios murzinos spalvos trigdė. Nu ir kaip soft summer gali tikti aguonų raudona biggrin.gif
Dabar va spakainai kontrastingas light spring esu biggrin.gif ir visai patenkinta pridėsiu šiltesnių (bet ne per šiltų) spalvelių į garderobą.
Bet kaip ir visom tenka žieminį tamsiai navy švarkelį su koraline skara gelbėti, ale ką, visiem aplink juk gražu, tik aš viena žinau kaip iš tikro biggrin.gif
Papildyta:
Bet kas yra kaip ir kitom ieškančiom, na nepataikau į vieną iš tų 12kos tipų nuo iki, kažkoks tarpinis gaunasi pavasaris, ne 100% light spring. Tai labai sunku savo akim ir rankom tą teisybę atkasti, kai iš teorijų tenka išvedinėti kitas teorijas doh.gif

QUOTE(prek @ 2015 05 07, 09:57)

Čia teisybė. Su šalta spalva pavasaris papilkėja.


nu sakau, ir pasidaro panašus į vasarą kokią lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 05 07, 11:18)
prek jeigu būčiau įdėjus nosį arba žandą, odos spalva kitaip atrodytų negu apie akis. O jeigu būčiau nusifotkinus kai man šalta - visas veidas mėlynai rausvas biggrin.gif

Tikrai labai norėčiau pamatyt - teisingą foto kai Tau šalta. Bent į privatą atsiųstum, ar ką? smile.gif

QUOTE(Dilukai @ 2015 05 07, 11:18)
Bet kas yra kaip ir kitom ieškančiom, na nepataikau į vieną iš tų 12kos tipų nuo iki, kažkoks tarpinis gaunasi pavasaris, ne 100% light spring. Tai labai sunku savo akim ir rankom tą teisybę atkasti, kai iš teorijų tenka išvedinėti kitas teorijas doh.gif

Mane 12 tipų tuo ir užmuša -čia panašiai kaip įdėt keturkampę kaladėlę į stiklinę - arba lieka daugybė laisvos vietos šonuose, arba netelpa. Gaunasi kažkoks pritempimas, ir tai iš karto kelia klausimą, ar viskas tikrai taip, o gal reikėjo pritempinėt prie gretimo sezono?

QUOTE(Dilukai @ 2015 05 07, 11:18)
nu sakau, ir pasidaro panašus į vasarą kokią lotuliukas.gif

Iš Tavo asmeninių pojūčių - juk visai gerai atrodė ir Tavo surinktos vasaros spalvos, kol nepasimatavai geresnių? Juk ta riba nėra ženkli, kol nepridedi dviejų spalvų prie veido...
Atsakyti
O kokie tavo, prek, kriterijai kad žmogus šaltas? Neatrodė man Erszebeth geltona, net labai raudona buvo, ibo sušilus matyt biggrin.gif

red - vasarom nepraeina dėl ryškumo, bet rūžavas jiems deda ne tik su nuokrypiu į mėlyną. Aš ne tai kad matau, aš "testinu" su kokia programulkia, ir nesimušu į krutinę, kad mano piršto hue su nuokrypiu į mėlyną, nors programa rodo nuokrypis į geltoną (čia foto, ne realią spalvą, realią sunku pamatuot, va atsirado aparatas kur identifikuoja skūros spalvą... nebreiks jokio BFAS, nustatys super duper tinkančias asmenines paletes tiesiog su telefono programėle manau greit thumbup.gif ). Beja nuėmus pilkumą galiu įmest, kad įsitikintum mirksiukas.gif .

Jai sekei temas nuo taip seniai (aš dar nuo tada kai tik atskyrė jas nuo bendros temos, ir dar kai net nebuvo atskyrų temų vasarai, pavasariui ir žiemai, beja pavasaris labai ilgai buvo mieganti tema), tai ar kilo tau abejonių ar pavasaris kitų merginų testavimo metu, ne kai sėdi jau temoje, ir perkasi sau drapanėles, bet kai testavosi, dėliojo škurliukus ir pan? Man kildavo kad kažkas ni to ir tiek (kad nepuošia ir kad negali žmogas taip baisiai su tinkamom spalvom atrodyt tiesiog, nesvarbu kad nosies raudonis sutampa, ir akys neprapuola).

Bet nieks nepasakys kad jai venos žydros (kaip pas mane pvz.) - vadinasi esi pilnai šaltas tipas - ot... O pas Erszebeth išvis kokios žalios, kad pagal Zylą tik į šiltą tipą ją varyt biggrin.gif . Beja man Zyla su paslaptim, peržiūrėjau jo tas spalvas ale iš kūno... nu nemačiau aš žmogaus su tokio ryškumo venom, visos tokios plius minus neryškios. Tai gal jis tą spalvą gryniną pagal kažką dar? Mačiau suskirstęs žmones į archetipus pagal kontrastingumą, gal tuo rementis ką nors dar ten su gauta spalva daro g.gif ?
Atsakyti
prek, jei teisingai suprantu tai kai hue 21 reiskia ziema, taip? 4u.gif O jeigu hue 23, kas tada butu?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 07, 11:59)
O kokie tavo, prek, kriterijai kad žmogus šaltas?

Reakcija į aprangos spalvas ir galima reakcija į testines spalvas.

QUOTE(bytte @ 2015 05 07, 11:59)
Beja nuėmus pilkumą galiu įmest, kad įsitikintum mirksiukas.gif .

Mesk smile.gif Jamu viską, nes viskas įdomu smile.gif

QUOTE(bytte @ 2015 05 07, 11:59)
Jai sekei temas nuo taip seniai (aš dar nuo tada kai tik atskyrė jas nuo bendros temos, ir dar kai net nebuvo atskyrų temų vasarai, pavasariui ir žiemai, beja pavasaris labai ilgai buvo mieganti tema), tai ar kilo tau abejonių ar pavasaris kitų merginų testavimo metu, ne kai sėdi jau temoje, ir perkasi sau drapanėles, bet kai testavosi, dėliojo škurliukus ir pan? Man kildavo kad kažkas ni to ir tiek (kad nepuošia ir kad negali žmogas taip baisiai su tinkamom spalvom atrodyt tiesiog, nesvarbu kad nosies raudonis sutampa, ir akys neprapuola).

Nea, aš vėliau pradėjau. Bet tada man dar tie skurliukai nieko nesakė. Aš tai tik po testavimo praregėjau smile.gif Ir tai dar ten buvo tik pradmenys, aš ir dabar dar gilinuosi.
QUOTE(bytte @ 2015 05 07, 11:59)
. Beja man Zyla su paslaptim, peržiūrėjau jo tas spalvas ale iš kūno...

Apie Zyla nepakomentuosiu, labai jau mažai ir nuotrupomis žinau. Dėl savo venų ir pačiai abejonių buvo, mat paviršinis gelsvumas mėlynas venas pertraukia į kažkokią žalsvą.
Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2015 05 07, 12:00)
prek, jei teisingai suprantu tai kai hue 21 reiskia ziema, taip? 4u.gif O jeigu hue 23, kas tada butu?

2-3 reiškia šiltą. Kuris tipas - sezoniniai skudurėliai parodo.
Kaip ir 1-2 bei 2-1 gali būt ir žiema, ir vasara. Bet jei tik 1 - tada vienareikšmiškai vasara.

O čia kieno toks įdomus hue? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 07, 11:59)
Reakcija į aprangos spalvas ir galima reakcija į testines spalvas.


Ale rimtai - kalbėtis su tavim lyg su "įtikėjusia" smile.gif Nugi buvau įmetusi tau specialiai nuotraukų su šaltomis, murzinokomis vasarinėmis spalvomis. Matei, kaip blogai. Ir ne šiaip ne itin gražu (kaip su kokia ryža dar galima svarstyti, o gal ir nieko, tegul ir murzina, na bet įdegus) - o baisiai negražu. Ligota, pamėlus, pažaliavus, oda nelygi, akys prie pamėlynavusios odos irgi nebe tokios mėlynos, o pilkšvos, drumzlinesnės. Bet tada jau, kad neatitinka tavo "įtikėjimų", pareiškei, kad turbūt fotoaparatas kaltas, nuotraukos blogos. Tingiu dar ką įrodinėt ir pešiotis, esu šios temos merginoms padedant (ir nuoširdžiai, kritiškai svarstant, o ne fanatiškai įsikibus ginant savo pirmą susidariusį įspūdį) praėjusi ilgą kelią spalvų paieškose, ir pati jas jau neblogai matau. Iki tokio lygio, ar šiltesnės, ar šaltesnės, ar švaresnės, ar sudėtingesnės spalvos tinka - mano atveju visiškai aišku, ir neisim vėl aplink tais pačiais ratais, kad įtikintume ir tave, juolab, kad nežinia, dėl ko prieštarauji - kartais susidaro įspūdis, kad nerimtai, o tiesiog "sportiniais sumetimais". Vienintelis dalykas, kas man iki galo neaišku - patikslinti savo pavasarinių spalvų šiltumą, nes nuo to priklauso, kokios turės būti pasirinktos neutralios spalvos, su kuriomis pavasariams padėtis prasčiausia ir kurias reikia rinktis labai atsakingai.
Atsakyti