Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(prek @ 2015 05 06, 18:41)
O be reikalo nebesifotkinsi. Nes jei kažką dėjai, tai nemačiau, o iš tio ką mačiau - nelabai ką suprast eina smile.gif

Bent pasakyk - toje foto su alyvine - Tavo pačios spalva reali? Ar realus tik megztinukas? Raudonumą tai matau, bet kol kas nesuprantu, kas jį tokį duoda.
Ten kartais ne su blicu fotkinta?

Aš tokia ir lieku su šaltom spalvom. Ir visai nenoriu taip atrodyt, ir taip va neatrodau su salotine, ir atrodau su visomis šaltomis žaliomis. Jau rašiau, kaip su mintim apie save kaip šaltą ieškojau tinkamos šaltos melsvai žalios spalvos - ir neradau. Taip ir nugrybavau iki šilto sezono. O va su šiltom spalvom - jau žiema biggrin.gif .
Tikrai nesifotkinsiu. Nes sunku tinkamą saulę pagaut, skuduriukus iš palovio traukt, fotkiniesi nepataikai, plius kai durnas balkone... plius pirmas aukštas.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 06, 20:38)
Aš tokia ir lieku su šaltom spalvom. Ir visai nenoriu taip atrodyt, ir taip va neatrodau su salotine, ir atrodau su visomis šaltomis žaliomis. Jau rašiau, kaip su mintim apie save kaip šaltą ieškojau tinkamos šaltos melsvai žalios spalvos - ir neradau. Taip ir nugrybavau iki šilto sezono. O va su šiltom spalvom - jau žiema biggrin.gif

Kiek man teko pastebėt, tai per šaltos spalvos pilkina (žmogus akyse suvargsta). Per ryškios - bruožus padaro kaip išskaptuotus, aštrius, kiekviena raukšlelė matosi. Kada duoda raudonumą, deja, nežinau.
Vasaros spalvos Tau gali būt per šaltos. Bet šilumos nuotraukose irgi nematau.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 06, 20:44)
Vasaros spalvos Tau gali būt per šaltos. Bet šilumos nuotraukose irgi nematau.

O žiemos - ką šiltesnės?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 06, 20:20)
O žiemos - ką šiltesnės?


Vasara su šilta įtaka - gana šviesi. Ne tu. Žiema su šilta įtaka - jau arčiau. Jeigu tu būtum vasara - pagal bendrą vaizdą man atrodytum tiktai true summer, jokia kita, nes tu pakankamai ryški\švari. Bet būtent true summer yra pati šalčiausia. Jeigu tau tinka ir dalis šiltų - turi savęs ieškoti tarp švaresniųjų šaltų tipų su šilto įtaka (BW) arba šiltų su šalto (BS). Dar teoriškai įmanomas šiltas su šalto įtaka ir nešviesus - DA, bet neatrodo, kad tamsumas būtų tavo pagrindinė apibrėžtis. Gal visgi, pažiūrėjus, kyla mintis - švarus.

O davai visgi pasitestuok kaip DA? bigsmile.gif Gal tu tiesiog išblyškęs dark'as, kuris nesidegina?

(bet mano diedas, jeigu jis tikrai dark, ne soft, net ir neįdegęs yra tamsus, kažkikoks geltonai rudai murzinas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 gegužės 2015 - 20:39
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 06, 21:35)
(bet mano diedas, jeigu jis tikrai dark, ne soft, net ir neįdegęs yra tamsus, kažkikoks geltonai rudai murzinas)[/color]


Aik tu, aš pažįstu oficialią DA. Tai jinai kaip tavo diedas, tikrai neabejotinai tamsi, oda tokia kaip sendinto aukso netgi, aš iki tokio lygio neįdegčiau per mėnesį Turkijos! O akys jos kokios! Dėl jokios šilumos/šaltumos nėra net debatų, tamsiai šiltai rudos su geltonu, kaip kokie naujametiniai fejerverkai rainelėj!

Bytte į ją nepanaši nė per kur schmoll.gif Nė per vieną parametrą schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 06, 20:46)
Aik tu, aš pažįstu oficialią DA. Tai jinai kaip tavo diedas, tikrai neabejotinai tamsi, oda tokia kaip sendinto aukso netgi, aš iki tokio lygio neįdegčiau per mėnesį Turkijos! O akys jos kokios! Dėl jokios šilumos/šaltumos nėra net debatų, tamsiai šiltai rudos su geltonu, kaip kokie naujametiniai fejerverkai rainelėj!

Bytte į ją nepanaši nė per kur schmoll.gif Nė per vieną parametrą schmoll.gif


Negali vienodai atrodyti, mano diedo akys šaltos. Jo akys (bendram vaizde) pilkai žalios. Bet, kaip jau būna pas rudenis - sudėtingos. Realiai - ir ruda žvaigždutė, ir pilkas apvadėlis, visko ten primarginta. Mano mamos (irgi DA, mano supratimu) akys irgi tokios margos, bet bendrą vaizdą duoda tamsesnį, tamsių alyvuogių. O diedo - kokių vynuogių, ir ne per labai tamsių. Oda ir akys pas jį panašaus tamsumo, o mamos akys tamsesnės už odą. Plaukai abiejų tamsesni už odą. Mamos oda turėdavo raudonio daug - diedas labiau oranžinis. Nors spalvos abiems tinka panašios, ir šiaip, kas nežino, mano mamos vaiku palaiko jį, o ne mane.

Va čia matosi odų skirtumai, neįdegęs dark soft arba soft dark ir šalia - šiltas švarus sezonas.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 gegužės 2015 - 21:04
QUOTE(bytte @ 2015 05 06, 21:20)
O žiemos - ką šiltesnės?

Šiaip žiema laikoma šiltesnė, nei vasara. Bent pagal BFAS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 06 gegužės 2015 - 21:16
prek - apie mano pastarąją foto nieko nesakai. Ar aš tau atrodau šaltesnė (o gal šiltesnė, tada beliktų būti WS) už greta esantį šiltą sezoną su šalto įtaka (DA arba SA)? Ar visgi šaltumas/šiltumas toks pat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 gegužės 2015 - 22:01
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 06, 23:01)
prek - apie mano pastarąją foto nieko nesakai. Ar aš tau atrodau šaltesnė (o gal šiltesnė, tada beliktų būti WS) už greta esantį šiltą sezoną su šalto įtaka (DA arba SA)? Ar visgi šaltumas/šiltumas toks pat?

Tu mano nuomonę žinai, bet nepriimi smile.gif
Aš nelyginu žmonių tarpusavy, aš žiūriu, kokios paties žmogaus spalvos.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 06, 22:29)
Tu mano nuomonę žinai, bet nepriimi smile.gif
Aš nelyginu žmonių tarpusavy, aš žiūriu, kokios paties žmogaus spalvos.


Ne, aš tiksliai nežinau tavo nuomonės. Tu tik siūlei patestuoti kraštutinius variantus, kad gal po to atmesti. Aš, pagal tave, true summer? smile.gif Šaltas iš šalčiausių sezonų?

Beje, žinant, kaip fototechnika sugeba pagrybauti, esmę pagaut įmanoma tiktai lyginant. Kaip tu atskiri mano pačios spalvas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 gegužės 2015 - 22:40
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 06, 23:32)
Ne, aš tiksliai nežinau tavo nuomonės. Tu tik siūlei patestuoti kraštutinius variantus, kad gal po to atmesti. Aš, pagal tave, true summer? smile.gif Šaltas iš šalčiausių sezonų?

Tu ganėtinai šalta. Ypač žiūrint, kaip "šaudo" ant veido tas šiltas raudonas lūpdažis, kuris į paviršių ištraukia ir nosies, ir smakro spalvą ( o juk neištrauktų, jei spalva būtų tinkama). Kiek šalta - nežinau, reiktų matuot šaltas spalvas. Gal neutrali link šilto, gal neutrali link šalto, gal iš viso šalta. Bet tikrai ne WSpr. Čia jau gali pamiršt smile.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 06, 23:32)
Beje, žinant, kaip fototechnika sugeba pagrybauti, esmę pagaut įmanoma tiktai lyginant. Kaip tu atskiri mano pačios spalvas?

Nepaaiškinsiu. Kodėl pvz GammaOrionis panašu kad ir pamėlyninta, bet vis vien šilta? Aš tiesiog ten matau šiltą, o ne šaltą spalvą.
Va Tu man paaiškink, kodėl tarkim vieną pilką matai kaip šiltą, kitą - kaip šaltą spalvą? Ar visada dėlioji šalia kažkokius testinius lapukus?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 06, 22:54)
Tu ganėtinai šalta. Ypač žiūrint, kaip "šaudo" ant veido tas šiltas raudonas lūpdažis, kuris į paviršių ištraukia ir nosies, ir smakro spalvą ( o juk neištrauktų, jei spalva būtų tinkama). Kiek šalta - nežinau, reiktų matuot šaltas spalvas. Gal neutrali link šilto, gal neutrali link šalto, gal iš viso šalta. Bet tikrai ne WSpr. Čia jau gali pamiršt smile.gif
Nepaaiškinsiu. Kodėl pvz  GammaOrionis panašu kad ir pamėlyninta, bet vis vien šilta? Aš tiesiog ten matau šiltą, o ne šaltą spalvą.
Va Tu man paaiškink, kodėl tarkim vieną pilką matai kaip šiltą, kitą - kaip šaltą spalvą? Ar visada dėlioji šalia kažkokius testinius lapukus?


Tas lūpdažis yra Eva (Longoria) spalva - o ana yra DA. Dėl to ta galbūt man kažkiek netinkama spalva (nors iš esmės jis nėra iki tiek netinkamas, kaip būna, kai šiltas sezonas užsimaliavoja šaltu ar atvirkščiai), nes jis gražiausiai dera su charakteristika "dark", o tik po to su šiltumu. Mano pagrindinė charakteristika - visgi ne tamsumas, nors su DA šiltumas gal ir sutaptų. Jei nesutaptų ir šiltumas - garantuotai sakytumėt mesti tą lūpdažį lauk. Bet nesakot, jis visai nieko.

Dėl WS aš ir pati nuolat abejojau, nes aiškiai matosi, jog nesu kraštutinio šiltumo. Tik tiek, kad šioje temoje buvo tvirtinančių, jog niekam kitam, išskyrus mane, tos pernelyg šiltos spalvos taip puikiai netinka. Na gal - bet pripažinkim, kraštutinumai gamtoje apskritai reti. WS - retas tipas. Vidutinybė link šiltumo jau atrodys kaip labai šilta, nors objektybiai tokia nebus.

Aš sąžiningai atgyvenau apie metus kaip Ws ir žinau, per kurias vietas jis man netinka. Prieš WS "gyvenau" kaip soft summer - kitaip tariant šaltas į šiltą sezonas, irgi buvo labai negerai.
Atsakyti