Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 06, 17:51)
Tai va, kad jeigu spalvos iškraipytos - neką pasakysi. Aš sakiau, kad galbūt vasara, darydama prielaidą, jog šįkart spalvos tokios ir yra, kaip nuotraukoje. Bet jeigu realiai mergina šiltesnė, ir tas žalia drabužis ne šaltas (nes man matosi vasarinis-žieminis), o šiltas, tai irgi nieko nuostabaus, kad gražiai tiks.

Spėju, kad drabužis gana šaltas. Jai būtų geriau šiltesnis.

Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 05 06, 16:27)
Ne, paraudonuoju. Tas pats efektas su kokia bambardava, šviesiai mėlyna (vadinama baby blue)...

Čia taip veidas reaguoja į šaltas spalvas ar į šiltas? Jei
į šaltas, tai kas gaunasi su šiltomis? Kokia reakcija?

Klausyk, padarytum vieną kartą normalią foto su normaliu apšvietimu? smile.gif Pati nebevargtum su tomis spėlionėmis smile.gif O dar geriau -su testinėmis (lašiša ir ciklamenas) spalvomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 06 gegužės 2015 - 17:05
QUOTE(prek @ 2015 05 06, 17:02)
O dar geriau -su testinėmis (lašiša ir ciklamenas) spalvomis.


Jeigu pavasaris (ne warm, o į vėsesnę pusę) - ar nebus taip, kad abi gana gerai tiks?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 06, 18:10)
Jeigu pavasaris (ne warm, o į vėsesnę pusę) - ar nebus taip, kad abi gana gerai tiks?

Jei tiks abi, tada reiks matuot raudoną.
Nors ciklamenas pavasariui pagal BFAS tikrai netinka - tas tipinis iš skudurėlių. Per šalta.
Atsakyti
Nu aš tai bandysiu tas testines spalvas, tik kad parduotuvėj nenufotkinsi normaliai neapšvietus. Gal reikės namie kokių skudurėlių paieškot. Gal galit įmest, kokia ta lašišos spalva turi būt, kad nenugrybaučiau į morkas g.gif
Atsakyti
Jo mano veidas į šaltas reaguoja raudonuodamas, vis maniau per purvinos ar per šviesios... ar per ryškios... nu visokias išbandžiau visą laik va tokia ne kokia gaunuos...
Va taip atrodau su vasaros alyvine (iš viršaus į apačią LSu, TSu, SSu, o ovalas reali spalva, kaip bebūtų keista šioje foto ji persidavė teisingai)
LSu šviesiai mėlyna

Taigi fotkinausi saulėtą dieną, nu ir jau taikiau taikiau... nebesifotkinsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 06, 18:24)
Jo mano veidas į šaltas reaguoja raudonuodamas, vis maniau per purvinos ar per šviesios... ar per ryškios... nu visokias išbandžiau visą laik va tokia ne kokia gaunuos...
Va taip atrodau su vasaros alyvine (iš viršaus į apačią LSu, TSu, SSu, o ovalas reali spalva, kaip bebūtų keista šioje foto ji persidavė teisingai)
LSu šviesiai mėlyna

Taigi fotkinausi saulėtą dieną, nu ir jau taikiau taikiau... nebesifotkinsiu blush2.gif

O be reikalo nebesifotkinsi. Nes jei kažką dėjai, tai nemačiau, o iš tio ką mačiau - nelabai ką suprast eina smile.gif

Bent pasakyk - toje foto su alyvine - Tavo pačios spalva reali? Ar realus tik megztinukas? Raudonumą tai matau, bet kol kas nesuprantu, kas jį tokį duoda.
Ten kartais ne su blicu fotkinta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 06 gegužės 2015 - 17:47
QUOTE(prek @ 2015 05 06, 17:18)
Jei tiks abi, tada reiks matuot raudoną.
Nors ciklamenas pavasariui pagal BFAS tikrai netinka - tas tipinis iš skudurėlių. Per šalta.


Bet atskirk, kad gudrus - ar ciklamenas, ar fuksija, ar tiesiog hot pink? Milimetras į šoną - ir jau ne pavasario, nors vizualiai suvokiam kaip panašią spalvą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 06, 18:43)
Bet atskirk, kad gudrus - ar ciklamenas, ar fuksija, ar tiesiog hot pink? Milimetras į šoną - ir jau ne pavasario, nors vizualiai suvokiam kaip panašią spalvą  g.gif

Bytte buvo įdėjus mergičką su testinėmis skarelėmis - į tas spalvas ir orientuotis reiktų. Rasiu - įmesiu
http://www.matrony.r...a2-1024x371.jpg
http://www.matrony.r...ia-1024x371.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 06 gegužės 2015 - 17:56
QUOTE(GammaOrionis @ 2015 05 06, 18:23)
Nu aš tai bandysiu tas testines spalvas, tik kad parduotuvėj nenufotkinsi normaliai neapšvietus. Gal reikės namie kokių skudurėlių paieškot. Gal galit įmest, kokia ta lašišos spalva turi būt, kad nenugrybaučiau į morkas  g.gif

Tu žinok gali net nefotkint, o tiesiog prisidėt. Aš tai siūlyčiau vis tik imti camel ir taupe, kodėl. Todėl, kad jos yra lengviau atskiriamos. O lašišą, kai ji sau vieniša, žmonės painioja su visokiom persikinėm, ciklamenas irgi gali būti visoks...

user posted image

Tai vat reikia imt tas dvi vidurines eiles, geriausia aplamai tą šalčiausią, ketvirtoj eilėj smile.gif Nes kiti, šiltesni, tai tie ir pavasariams bus gerai biggrin.gif Aplamai magenta laikoma, kad viena iš spalvų, kuri absoliučiai visiems tinka. Kiti net sako - vienintelė tokia! Užtat tegu nebūna magenta, va ji biggrin.gif

O lašišinė tai tipo taip:
user posted image

Žodžiu, kaip ružava, tik oranžinė biggrin.gif
Tik nenusivažiuokit į neutralias - jei imat kokią persikavotą, tai gerai, bet visada reik žiūrėt, ar arbūzų tokių būna, ar ne. jei būna, tada stop, per šalta, arbūzas jau toks visai antribinis daikc smile.gif

Nors aš sakyčiau - camel ir taupe aiškiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 06 gegužės 2015 - 17:55
QUOTE(Noa @ 2015 05 06, 17:50)
Nors aš sakyčiau - camel ir taupe aiškiau biggrin.gif


Man būtent su camel ir taupe aiškiausiai pasimatė skirtumas, net ant baisių pažaliavusių nupilkėjusių nuotraukų. Bet gal tos spalvos buvo gerai atitaikytos, nes su taupe vėlgi galima ant pavasarinių "grybiniių" spalvų užsiraut. Kaip ir beieškant ciklameno gali pamatuot hot pink ir rėkt, kad tinka, vadinasi - šaltas sezonas. Jeigu ne warm spring - tada bus grybas geriau nei camel, o sunkiai suprantant, ar ten taupe, ar grybas, galima nuspręst, kad šaltas sezonas, jei "taupe" geriau atrodo...

Ta, kuri man netiko, buvo toks kakavinis taupe variantas, į šitą panašus.

user posted image

Bet kaip taupe yra ir tokios spalvos pateikiamos, o jos pavasariams net labai jamamos, Net ir Ws jų turi, jos universalios ir labai geros spalvos:

user posted image

Ir šita pavasariams tinka:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 gegužės 2015 - 18:10
Lasisa biggrin.gif

user posted image

ciklamenas ax.gif

user posted image
arba kaip Noa parode, magenta. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 05 06, 19:51)
user posted image
arba kaip Noa parode, magenta. drinks_cheers.gif

Magenta šūdas, ji visiems tinka. Negalima ja testuoti nieko! Ji kaip koralas ar arbūzas - tarp šiltos ir šaltos. Tik kad ryški labai... Atsimenat? Buvom gi kažkada straipsniuką apie tai radę. labai tada pasiutau biggrin.gif Negalėtų kokia juoda visiems tikti!

Reikia imti tą, ką amerikonai vadina purple. Arčiau tos. Bet blin, ne, ir tų būna šiltų...

Ai ne, nesąmonė tas ciklamenas, reik imt camel ir taupe, įdėjau aiškiai paveiksliuką, taškas biggrin.gif
Atsakyti