Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Aš kai žaidžiau su programa dėliodama išsikirpus savo snukutį, pastebėjau kad nelabai skiriasi BW ir BSp paletės, ne tik šios, ypač kai kurios spalvos tiesiog per marytės plauką. Bet osinkoje mačiau merginos daugiau atitinkančių spalvų randa tarp šių BSp ir DW palečių.
Kažką spręst labai neisimčiau, nes kartais tas marytės plaukas ir yra visa ko esmė...

O tame puslapyje jie kaip atskaitos tašką vasaroms paletėms ima kad spalva yra daugiasluoksnė, kokia prasme neaišku... ibo primaišius visokias spalvas bet kuriuo atveju pilkumas išlenda, kai čia kartais jos tokios visai ne pilkos.
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2015 05 06, 11:45)
Sveikos, šiandien ryte mane nufotkino namie, be blykstės, prie lango, buvo šviesiau nei dabar, įkeliu nuorodą, paskutinė nuotrauka su žaliu džemperiu, be makiažo, matosi akys, plaukų spalva (žiūrėti į šviesesnę pusę, nes tamsesnėj yra juoda sruoga) ir užtinęs rytinis veidas  lotuliukas.gif Ar tinka nuotrauka?


Visgi vasarėlė, mano supratimu smile.gif Netgi cool summer smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2015 05 06, 12:45)
Sveikos, šiandien ryte mane nufotkino namie, be blykstės, prie lango, buvo šviesiau nei dabar, įkeliu nuorodą, paskutinė nuotrauka su žaliu džemperiu, be makiažo, matosi akys, plaukų spalva (žiūrėti į šviesesnę pusę, nes tamsesnėj yra juoda sruoga) ir užtinęs rytinis veidas  lotuliukas.gif Ar tinka nuotrauka?

O žalia teisingai persidavė?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 05 06, 12:55)
O žalia teisingai persidavė?

Mano akimis žiūrint gal kiek ryškesnė realybėj, bet va dabar peržvelgiau visas nuotraukas su šituo džemperiu ir visur tokia pati - jei tarkim klausiat apie šiltumą, tai ne, labiau šalta nei šilta žalia spalva. Fotografuota fotiku, ne telefonu.
Atsakyti
Gamma, apsirengus tokią suknelę būtų pritrenkiančiai gražu ar košmariškai baisu?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 06, 12:55)
Visgi vasarėlė, mano supratimu  smile.gif Netgi cool summer  smile.gif

Man tai kažkokia truputi nušaltinta foto g.gif . Ta žalia labai panaši į pavasarinę tokią vieną žalią...

user posted image

...tai va pirkau spb 4.7, o nusipirkau w.b 3.8 biggrin.gif , o foto atrodo kaip w.b 3.10...
...ir svarstant ar aš žiema... turiu w.b 3.9 - netinka ji man.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 06, 13:16)

Radau radau seną pamirštą rūbą, panašų i ta slyvinę suknią, tuoj įkelsiu foto. Žiū, šitas nuotraukoj nušaltėjo, gal čia fotikas grybauja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GammaOrionis: 06 gegužės 2015 - 12:51
QUOTE(GammaOrionis @ 2015 05 06, 12:45)
Sveikos, šiandien ryte mane nufotkino namie, be blykstės, prie lango, buvo šviesiau nei dabar, įkeliu nuorodą, paskutinė nuotrauka su žaliu džemperiu, be makiažo, matosi akys, plaukų spalva (žiūrėti į šviesesnę pusę, nes tamsesnėj yra juoda sruoga) ir užtinęs rytinis veidas  lotuliukas.gif Ar tinka nuotrauka?

Man gaunasi pavasaris... Nešiltas, neutralus. Bet vis vien šiltos spalvos turėtų būt geriau, nei šaltos.

Tikslumui galima matuot lašišą ir ciklameną
http://myinspiredwed...05/feature3.jpg


Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 06, 13:16)
Gamma, apsirengus tokią suknelę būtų pritrenkiančiai gražu ar košmariškai baisu?

user posted image

Spėčiau, kad košmariškai tikrai nebus. Tiesiog papilkės šiek tiek. Kitaip sakant - galima ir geriau atrodyti smile.gif
Atsakyti
Ot man šiuo atveju Gama vis tik irgi į šiltumą. Biskutuką, nedaug. Murzina spalva ją varguolina, vasaros nevarguolintų. O nuotraukoj aiškiai yra vos vos nušaltinimo, visada taip būna, kai prie lango fotografuoji...

Žo, vis tiek man trūksta argumentų, kad ji galėtų būti NE pavasaris.

Aš tai siūlau pasimatuot kokioj parduotuvėj arba tą minėtą lašišą ir ciklameną (tik ciklameną šaltą, o ne tą link hot pink) arba taupe (na kakavinę) ir camel (smėlio, kaip, nežinau, sausainis biggrin.gif Ir bus aišku, į kurią pusę. Lašiša, camel - pavasaris, taupe, ciklamenas - vasara.

Va gera fotkė, ne kartą jau dėjau, iš esmės viena spalva turėtų būti žymiai geriau už kitą smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 06 gegužės 2015 - 13:47
QUOTE(bytte @ 2015 05 06, 13:23)
...tai va pirkau spb 4.7, o nusipirkau w.b 3.8  biggrin.gif , o foto atrodo kaip w.b 3.10...
...ir svarstant ar aš žiema... turiu w.b 3.9 - netinka ji man.

Pažaliuoji?
Man visos žalios ant veido šiek tiek žalumą užmeta (gal tik išskyrus odos intensifikatorių). Nėra labai blogai, bet jei noriu atrodyt super, tada renkuosi kažką iš šaltos raudonos grupės arba violetinę, mėlyną.
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 05 06, 12:53)
Kažką spręst labai neisimčiau, nes kartais tas marytės plaukas ir yra visa ko esmė...

Tiesiog su viena palete bus kiek geriau, nei su kita. Bet ir antroji neturėtų užmušinėt. Kitaip sakant, jei uždėt spalvas iš prastesnės paletės, atrodys gerai - tol, kol nebus uždėtos geresnės paletės spalvos - va tada aiškiai matosi, kad pirma paletė yra ne ta, neteisinga smile.gif

QUOTE(bytte @ 2015 05 06, 12:53)
O tame puslapyje jie kaip atskaitos tašką vasaroms paletėms ima kad spalva yra daugiasluoksnė, kokia prasme neaišku... ibo primaišius visokias spalvas bet kuriuo atveju pilkumas išlenda, kai čia kartais jos tokios visai ne pilkos.

Mane čia labiausiai glumina siūlomos oranžinės ir iš raudonų - 8, 9 spalvos.
Dėl daugiasluoksniškumo tai kaip ir aišku - spalva sudėtinė (vienu žodžiu neapibūdinsi), ne taip, kaip žiemos.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 06, 14:56)
Pažaliuoji?
Man visos žalios ant veido šiek tiek žalumą užmeta (gal tik išskyrus odos intensifikatorių). Nėra labai blogai, bet jei noriu atrodyt super, tada renkuosi kažką iš šaltos raudonos grupės arba violetinę, mėlyną.

Ne, paraudonuoju. Tas pats efektas su kokia bambardava, šviesiai mėlyna (vadinama baby blue)...

QUOTE(prek @ 2015 05 06, 14:56)
Mane čia labiausiai glumina siūlomos oranžinės ir iš raudonų - 8, 9 spalvos.
Dėl daugiasluoksniškumo tai kaip ir aišku - spalva sudėtinė (vienu žodžiu neapibūdinsi), ne taip, kaip žiemos.


Nu tai ir skaičiau apie oranžinę - atseit sudėtinė spalva... pagal tai išvis tik pagrindines tris galim palikt.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 06, 13:45)
Ot man šiuo atveju Gama vis tik irgi į šiltumą. Biskutuką, nedaug. Murzina spalva ją varguolina, vasaros nevarguolintų. O nuotraukoj aiškiai yra vos vos nušaltinimo, visada taip būna, kai prie lango fotografuoji...

Žo, vis tiek man trūksta argumentų, kad ji galėtų būti NE pavasaris.


Tai va, kad jeigu spalvos iškraipytos - neką pasakysi. Aš sakiau, kad galbūt vasara, darydama prielaidą, jog šįkart spalvos tokios ir yra, kaip nuotraukoje. Bet jeigu realiai mergina šiltesnė, ir tas žalia drabužis ne šaltas (nes man matosi vasarinis-žieminis), o šiltas, tai irgi nieko nuostabaus, kad gražiai tiks.
Atsakyti