Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(GammaOrionis @ 2015 05 05, 18:03)
Įdedu nuorodą į albumą, kelios nuotraukos įvairiu apšvietimu, ką manot? Nuoroda, kaip jau rašiau, aš pati kažkodėl įsitikinus, kad esu light spring, bet dabar galoju, kad gal vasara.

Tada bent vieną nuotrauką dėkit teisingą - saulėtą dieną, be kosmetikos, veidas neapšviestas saulės, bet ne šešėlyje, iš arti. Anose foto vasaros nematau. Tačiau - kas gali užtikrinti, kad ten realios spalvos?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 05, 18:07)
Tada bent vieną nuotrauką dėkit teisingą - saulėtą dieną, be kosmetikos, veidas neapšviestas saulės, bet ne šešėlyje, iš arti.  Anose foto vasaros nematau. Tačiau - kas gali užtikrinti, kad ten realios spalvos?


Man atrodo, kaip tik reikia nesaulėtą dieną, bet šviesią, lengvai debesuotą. Priešingu atveju, jeigu bus saulėta - neišvengiamai veidas bus arba saulės apšviestas, arba ant jo kris šešėlis. Paties žmogaus kūno (t.y. nusisukus nuo saulės), pastato, medžio. Arba foto bus patalpoje saulėtą dieną į nesaulėtą pusę - bet tai irgi savotiškas šešėlis, patalpoje apskritai labai išsikreipia spalvos.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 05, 19:13)
Man atrodo, kaip tik reikia nesaulėtą dieną, bet šviesią, lengvai debesuotą. Priešingu atveju, jeigu bus saulėta - neišvengiamai veidas bus arba saulės apšviestas, arba ant jo kris šešėlis. Paties žmogaus kūno (t.y. nusisukus nuo saulės), pastato, medžio. Arba foto bus patalpoje saulėtą dieną į nesaulėtą pusę - bet tai irgi savotiškas šešėlis, patalpoje apskritai labai išsikreipia spalvos.

Gal netiksliai parašiau. Veidas (kartu su visu žmogumi) pavėsyje, bet ne šešėlyje. O diena pageidautina saulėta... Dar ir ir saulė rytinė, ne popietinė.
Patalpoje man tinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 05 gegužės 2015 - 18:18
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 04, 13:07)
Na taip, raudonanosė  lotuliukas.gif O ta pilka kepurė man visai "suskamba" su tokia skara, kuri turi ir ciklameninių "operos" spalvų. Suradau foto, bet telefoninė, nušaltinta. Lūpdažis - Amwai artistry nr. 8 (toks rožinis).

user posted image


Gražuolė. Ir plaukai man tavo nemeta ryžumo, jaučiu galima gražią blondinę padaryt, raudono pigmento nedaug. g.gif g.gif

O tas raudonas lūpdažis , kur su gėlytėmis labai bruožus akcentuoja- tai nosį matau, tai smakrą, tai gilias lūpų -nosies vagas. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 05, 18:58)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snickers: 05 gegužės 2015 - 18:31
QUOTE(prek @ 2015 05 05, 18:18)
Gal netiksliai parašiau. Veidas (kartu su visu žmogumi) pavėsyje, bet ne šešėlyje. O diena pageidautina saulėta... Dar ir ir saulė rytinė, ne popietinė.
Patalpoje man tinka smile.gif


Pavėsis vis tiek yra kažkieno šešėlis. Medžio, namo. Tas kažkas iškreipia spalvas. Pademonstruosiu savo pavyzdžiu, po to ištrinsiu. Na, ką tu čia įžiūrėtum, nors foto pavėsyje saulėtą dieną? Žalius plaukus? Kur odos atspalviai, kurių ne vienas? smile.gif

user posted image

kai fotografuoji lauke nesaulėtą, bet šviesią dieną, tada visai kitaip. Man būtent taip geriausai spalvos "sugaunamos".

QUOTE(snickers @ 2015 05 05, 18:32)
Gražuolė. Ir plaukai man tavo nemeta ryžumo, jaučiu galima gražią blondinę padaryt, raudono pigmento nedaug. g.gif  g.gif

O tas raudonas lūpdažis , kur su gėlytėmis labai bruožus akcentuoja- tai nosį matau, tai smakrą, tai gilias lūpų -nosies vagas. doh.gif


Ta pirmoji foto telefonu daryta, jis papilkina ir šiek tiek pašaltina (lauke, aišku, mažiau nei patalpoje, bet vis vien).
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 05, 19:36)
Pavėsis vis tiek yra kažkieno šešėlis. Medžio, namo. Tas kažkas iškreipia spalvas. Pademonstruosiu savo pavyzdžiu, po to ištrinsiu. Na, ką tu čia įžiūrėtum, nors foto pavėsyje saulėtą dieną? Žalius plaukus? Kur odos atspalviai, kurių ne vienas? smile.gif

user posted image

kai fotografuoji lauke nesaulėtą, bet šviesią dieną, tada visai kitaip. Man būtent taip geriausai spalvos "sugaunamos".
Ta pirmoji foto telefonu daryta, jis papilkina ir šiek tiek pašaltina (lauke, aišku, mažiau nei patalpoje, bet vis vien).

Šiaip tai pirmu punktu į akis krinta lūpdažis smile.gif Vadinasi toliau nieko ir nebesakau smile.gif
O jei rimtai - aš mėginu atkurti BFAS testavimo sąlygas. Nes ką aš turėčiau matyt taip testuojant, aš žinau. O va ką aš turėčiau matyti debesuotą dieną - velniai žino. Štai ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 05 05, 18:43)
Šiaip tai pirmu punktu į akis krinta lūpdažis smile.gif Vadinasi toliau nieko ir nebesakau smile.gif
O jei rimtai - aš mėginu atkurti BFAS testavimo sąlygas.  Nes ką aš turėčiau matyt taip testuojant, aš žinau. O va ką aš turėčiau matyti debesuotą dieną - velniai žino. Štai ir viskas smile.gif


Tokiu atveju man peršasi išvada - štai dėl ko tau visi tokie šalti atrodo biggrin.gif Nes tave pačią testavo saulėtą dieną, ir dabar net nuo nesaulėtų dienų foto tu mintyse "nuiminėji" geltonumą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 05 05, 19:46)
Tokiu atveju man peršasi išvada - štai dėl ko tau visi tokie šalti atrodo  biggrin.gif Nes tave pačią testavo saulėtą dieną, ir dabar net nuo nesaulėtų dienų foto tu mintyse "nuiminėji" geltonumą smile.gif

Pagal tokią logiką ir GammaOrionis į šaltus negalvodama dėčiau smile.gif Ale va nesutinku, kad ana šalta. Bent kol kas, kol kitų foto nemačiau.
Atsakyti
Aš Gamos irgi neįžiūriu, bet nematau ir kodėl ji negalėtų būti pavasaris, gal ne warmas, bet netgi kad ir laitas. Akelės mėlynos, plaukai daugiau į šiltumą. Tas mėlynas marškinys jai lyg ir sunkokas, kaip pavasariui ir turėtų būti. Rudas šniūrelis artimas plaukų spalvai, kaip ir turėtų būti. Žo, tiksliai nežinau, bet kaip sakė Tata, kol nėr daugiau foto, kas galėtų paneigti biggrin.gif
Atsakyti
Nu ką, lauksiu atitinkamos dienos - šviesu, bet ne tiesioginė saulė ir kad kas nufotkintų + ryte. Mano akys mėlynos, bet man pačiai atrodo į šaltumą, oda - į geltonumą, neskaitant kai kurių rausvų vietų.
Atsakyti
http://pic.oscdn.net/pic/8238797/l
Ar be paletės rankoje lengvai atskirtumėt visas žiemos ir pavasario spalvas? smile.gif

Ir dar kas pasirodė įdomu šiose paletėse:
http://s010.radikal....bc78581b9c4.jpg

Įtariu, kad vasaros spalvos šiame bloge rinktos nelabai nutolstant nuo aukščiau nurodytų palečių?
http://www.velvet.by...sveta-v-odezhde
(negalėčiau sakyt, kad tai labai tipinės vasaros spalvos?)
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2015 05 05, 21:03)
Nu ką, lauksiu atitinkamos dienos - šviesu, bet ne tiesioginė saulė ir kad kas nufotkintų + ryte. Mano akys mėlynos, bet man pačiai atrodo į šaltumą, oda - į geltonumą, neskaitant kai kurių rausvų vietų.

Sveikos, šiandien ryte mane nufotkino namie, be blykstės, prie lango, buvo šviesiau nei dabar, įkeliu nuorodą, paskutinė nuotrauka su žaliu džemperiu, be makiažo, matosi akys, plaukų spalva (žiūrėti į šviesesnę pusę, nes tamsesnėj yra juoda sruoga) ir užtinęs rytinis veidas lotuliukas.gif Ar tinka nuotrauka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GammaOrionis: 06 gegužės 2015 - 11:47